VS 3B EXTRALIGA D4Závodní stůl | Družstvo [4] | Trojband

1.
1ECZ 3B D4 ŽIŽKOV
1 : 1
(4 : 4)
24. 9. 2016, 11.00
ECZ 3B D4 BRNO - PONĚTOVICE
1ECZ 3B D4 BC PRAHA
0 : 2
(0 : 8)
24. 9. 2016, 11.00
ECZ 3B D4 JABLONEC
1ECZ 3B D4 PORUBA
2 : 0
(8 : 0)
24. 9. 2016, 14.00
ECZ 3B D4 TRMICE
1ECZ 3B D4 ŽIŽKOV
0 : 2
(2 : 6)
24. 9. 2016, 15.30
ECZ 3B D4 JABLONEC
1ECZ 3B D4 BC PRAHA
0 : 2
(1 : 7)
24. 9. 2016, 15.30
ECZ 3B D4 BRNO - PONĚTOVICE
1ECZ 3B D4 KLADNO B
0 : 2
(0 : 8)
25. 9. 2016, 10.00
ECZ 3B D4 BRNO - PONĚTOVICE
1ECZ 3B D4 PROSTĚJOV
0 : 2
(2 : 6)
25. 9. 2016, 10.00
ECZ 3B D4 TRMICE
1ECZ 3B D4 KLADNO A
2 : 0
(5 : 3)
25. 9. 2016, 14.00
ECZ 3B D4 BRNO - PONĚTOVICE
2.
2ECZ 3B D4 KLADNO A
2 : 0
(6 : 2)
6. 11. 2016, 10.00
ECZ 3B D4 KLADNO B
2ECZ 3B D4 KLADNO B
0 : 2
(0 : 8)
6. 11. 2016, 14.00
ECZ 3B D4 KLADNO A
3.
3ECZ 3B D4 JABLONEC
1 : 1
(4 : 4)
8. 10. 2016, 12.00
ECZ 3B D4 KLADNO A
3ECZ 3B D4 JABLONEC
2 : 0
(8 : 0)
8. 10. 2016, 16.00
ECZ 3B D4 KLADNO B
3ECZ 3B D4 TRMICE
0 : 2
(2 : 6)
9. 10. 2016, 10.00
ECZ 3B D4 KLADNO A
3ECZ 3B D4 ŽIŽKOV
2 : 0
(8 : 0)
9. 10. 2016, 10.00
ECZ 3B D4 BC PRAHA
3ECZ 3B D4 TRMICE
2 : 0
(8 : 0)
9. 10. 2016, 14.00
ECZ 3B D4 KLADNO B
3ECZ 3B D4 BC PRAHA
0 : 2
(2 : 6)
9. 10. 2016, 15.00
ECZ 3B D4 ŽIŽKOV
4.
4ECZ 3B D4 ŽIŽKOV
1 : 1
(4 : 4)
22. 10. 2016, 11.00
ECZ 3B D4 PROSTĚJOV
4ECZ 3B D4 TRMICE
0 : 2
(2 : 6)
22. 10. 2016, 13.00
ECZ 3B D4 JABLONEC
4ECZ 3B D4 PORUBA
2 : 0
(8 : 0)
22. 10. 2016, 13.00
ECZ 3B D4 BRNO - PONĚTOVICE
4ECZ 3B D4 BC PRAHA
1 : 1
(4 : 4)
22. 10. 2016, 16.00
ECZ 3B D4 PROSTĚJOV
4ECZ 3B D4 KLADNO B
0 : 2
(2 : 6)
23. 10. 2016, 10.00
ECZ 3B D4 PROSTĚJOV
4ECZ 3B D4 BRNO - PONĚTOVICE
0 : 2
(2 : 6)
23. 10. 2016, 13.00
ECZ 3B D4 PORUBA
4ECZ 3B D4 JABLONEC
2 : 0
(8 : 0)
23. 10. 2016, 13.00
ECZ 3B D4 BC PRAHA
4ECZ 3B D4 KLADNO A
2 : 0
(6 : 2)
23. 10. 2016, 14.00
ECZ 3B D4 PROSTĚJOV
5.
5ECZ 3B D4 ŽIŽKOV
2 : 0
(8 : 0)
10. 12. 2016, 12.00
ECZ 3B D4 KLADNO B
5ECZ 3B D4 TRMICE
0 : 2
(2 : 6)
10. 12. 2016, 13.00
ECZ 3B D4 BC PRAHA
5ECZ 3B D4 PORUBA
2 : 0
(6 : 2)
10. 12. 2016, 13.00
ECZ 3B D4 PROSTĚJOV
5ECZ 3B D4 ŽIŽKOV
0 : 2
(0 : 8)
10. 12. 2016, 16.00
ECZ 3B D4 KLADNO A
5ECZ 3B D4 PROSTĚJOV
1 : 1
(4 : 4)
11. 12. 2016, 11.00
ECZ 3B D4 PORUBA
5ECZ 3B D4 BC PRAHA
1 : 1
(4 : 4)
11. 12. 2016, 12.00
ECZ 3B D4 KLADNO A
5ECZ 3B D4 JABLONEC
2 : 0
(8 : 0)
11. 12. 2016, 13.00
ECZ 3B D4 TRMICE
5ECZ 3B D4 BC PRAHA
1 : 1
(4 : 4)
11. 12. 2016, 16.00
ECZ 3B D4 KLADNO B
6.
6ECZ 3B D4 KLADNO B
0 : 2
(0 : 8)
28. 1. 2017, 11.00
ECZ 3B D4 JABLONEC
6ECZ 3B D4 PORUBA
1 : 1
(4 : 4)
28. 1. 2017, 13.00
ECZ 3B D4 ŽIŽKOV
6ECZ 3B D4 BRNO - PONĚTOVICE
1 : 1
(4 : 4)
28. 1. 2017, 13.00
ECZ 3B D4 BC PRAHA
6ECZ 3B D4 KLADNO A
2 : 0
(8 : 0)
28. 1. 2017, 15.00
ECZ 3B D4 JABLONEC
6ECZ 3B D4 KLADNO B
0 : 2
(2 : 6)
29. 1. 2017, 10.00
ECZ 3B D4 TRMICE
6ECZ 3B D4 BRNO - PONĚTOVICE
0 : 2
(0 : 8)
29. 1. 2017, 11.00
ECZ 3B D4 ŽIŽKOV
6ECZ 3B D4 KLADNO A
2 : 0
(6 : 2)
29. 1. 2017, 14.00
ECZ 3B D4 TRMICE
6ECZ 3B D4 JABLONEC
2 : 0
(6 : 2)
15. 4. 2017, 13.00
ECZ 3B D4 PROSTĚJOV
6ECZ 3B D4 TRMICE
2 : 0
(6 : 2)
16. 4. 2017, 10.00
ECZ 3B D4 PROSTĚJOV
7.
7ECZ 3B D4 KLADNO B
0 : 2
(0 : 8)
25. 2. 2017, 11.00
ECZ 3B D4 ŽIŽKOV
7ECZ 3B D4 TRMICE
2 : 0
(5 : 3)
25. 2. 2017, 13.00
ECZ 3B D4 PORUBA
7ECZ 3B D4 PROSTĚJOV
1 : 1
(4 : 4)
25. 2. 2017, 13.00
ECZ 3B D4 BRNO - PONĚTOVICE
7ECZ 3B D4 KLADNO A
2 : 0
(8 : 0)
25. 2. 2017, 15.00
ECZ 3B D4 ŽIŽKOV
7ECZ 3B D4 JABLONEC
1 : 1
(4 : 4)
26. 2. 2017, 10.00
ECZ 3B D4 PORUBA
7ECZ 3B D4 BRNO - PONĚTOVICE
2 : 0
(5 : 3)
26. 2. 2017, 11.00
ECZ 3B D4 PROSTĚJOV
7ECZ 3B D4 KLADNO B
1 : 1
(4 : 4)
26. 2. 2017, 11.00
ECZ 3B D4 BC PRAHA
7ECZ 3B D4 KLADNO A
2 : 0
(8 : 0)
26. 2. 2017, 15.00
ECZ 3B D4 BC PRAHA
8.
8ECZ 3B D4 KLADNO B
0 : 2
(2 : 6)
11. 3. 2017, 13.00
ECZ 3B D4 PORUBA
8ECZ 3B D4 PROSTĚJOV
1 : 1
(4 : 4)
11. 3. 2017, 13.00
ECZ 3B D4 JABLONEC
8ECZ 3B D4 KLADNO A
2 : 0
(6 : 2)
11. 3. 2017, 17.00
ECZ 3B D4 PORUBA
8ECZ 3B D4 ŽIŽKOV
1 : 1
(4 : 4)
12. 3. 2017, 10.00
ECZ 3B D4 PORUBA
8ECZ 3B D4 BC PRAHA
1 : 1
(4 : 4)
12. 3. 2017, 10.00
ECZ 3B D4 TRMICE
8ECZ 3B D4 BRNO - PONĚTOVICE
0 : 2
(2 : 6)
12. 3. 2017, 10.00
ECZ 3B D4 JABLONEC
8ECZ 3B D4 BC PRAHA
0 : 2
(2 : 6)
12. 3. 2017, 14.30
ECZ 3B D4 PORUBA
8ECZ 3B D4 ŽIŽKOV
1 : 1
(4 : 4)
12. 3. 2017, 14.30
ECZ 3B D4 TRMICE
9.
9ECZ 3B D4 PORUBA
2 : 0
(8 : 0)
25. 3. 2017, 10.00
ECZ 3B D4 KLADNO B
9ECZ 3B D4 TRMICE
2 : 0
(8 : 0)
25. 3. 2017, 13.00
ECZ 3B D4 BRNO - PONĚTOVICE
9ECZ 3B D4 JABLONEC
2 : 0
(6 : 2)
25. 3. 2017, 13.00
ECZ 3B D4 ŽIŽKOV
9ECZ 3B D4 PROSTĚJOV
2 : 0
(8 : 0)
25. 3. 2017, 13.00
ECZ 3B D4 BC PRAHA
9ECZ 3B D4 PORUBA
0 : 2
(3 : 5)
25. 3. 2017, 14.00
ECZ 3B D4 KLADNO A
9ECZ 3B D4 JABLONEC
2 : 0
(8 : 0)
26. 3. 2017, 10.00
ECZ 3B D4 BRNO - PONĚTOVICE
9ECZ 3B D4 PROSTĚJOV
2 : 0
(8 : 0)
26. 3. 2017, 10.00
ECZ 3B D4 KLADNO B
9ECZ 3B D4 PORUBA
2 : 0
(8 : 0)
26. 3. 2017, 10.00
ECZ 3B D4 BC PRAHA
9ECZ 3B D4 TRMICE
1 : 1
(4 : 4)
26. 3. 2017, 13.00
ECZ 3B D4 ŽIŽKOV
9ECZ 3B D4 PROSTĚJOV
0 : 2
(0 : 8)
26. 3. 2017, 14.00
ECZ 3B D4 KLADNO A
10.
10ECZ 3B D4 PROSTĚJOV
1 : 1
(4 : 4)
4. 3. 2017, 18.00
ECZ 3B D4 ŽIŽKOV
10ECZ 3B D4 BRNO - PONĚTOVICE
2 : 0
(6 : 2)
13. 5. 2017, 11.00
ECZ 3B D4 KLADNO B
10ECZ 3B D4 BRNO - PONĚTOVICE
0 : 2
(2 : 6)
13. 5. 2017, 15.00
ECZ 3B D4 KLADNO A
10ECZ 3B D4 BRNO - PONĚTOVICE
2 : 0
(5 : 3)
14. 5. 2017, 11.00
ECZ 3B D4 TRMICE
10ECZ 3B D4 PORUBA
0 : 2
(2 : 6)
2. 6. 2017, 16.00
ECZ 3B D4 JABLONEC