MS MČR JEDNOBANDMalý stůl | Jednoband | 11. 2. 2017, 10.00 – 12. 2. 2017, 17.00 | TJ Sokol Žižkov
 Koněvova 19, 13000, Praha 3, Česká republika

Finále

12. 2. 2017, 02.00
Kozák Adam
120 / 7 | 17.14
100.00000000 % | 57
2
Truksa Otakar
47 / 7 | 6.71
39.16670000 % | 39
0

Semifinále

12. 2. 2017, 00.00
Kozák Adam
120 / 9 | 13.33
100.00000000 % | 37
2
Řehůřek Luděk
92 / 9 | 10.22
76.66670000 % | 42
0
12. 2. 2017, 00.00
Dvořáček Jan
89 / 15 | 5.93
74.16670000 % | 17
0
Truksa Otakar
120 / 15 | 8.00
100.00000000 % | 44
2

Čtvrtfinále

11. 2. 2017, 22.00
Kozák Adam
120 / 6 | 20.00
100.00000000 % | 60
2
Bača Adam
42 / 6 | 7.00
35.00000000 % | 37
0
11. 2. 2017, 22.00
Stareček Vladimír
87 / 11 | 7.90
72.50000000 % | 43
0
Řehůřek Luděk
120 / 11 | 10.90
100.00000000 % | 38
2
11. 2. 2017, 22.00
Dvořáček Jan
120 / 12 | 10.00
100.00000000 % | 25
2
Ráček Milan
57 / 12 | 4.75
47.50000000 % | 16
0
11. 2. 2017, 22.00
Truksa Otakar
120 / 12 | 10.00
100.00000000 % | 25
2
Hájek Radovan
41 / 12 | 3.41
34.16670000 % | 11
0

Hlavní soutěž A

Hlavní soutěž A
Dvořáček Jan
Truksa Otakar
Březina Radek
Kohout Štěpán
Skóre
GP
NJP
NJPS
NS
Dvořáček Jan

1
100/1046/10
2
4210.00
100/1291/12
2
318.33
100/1366/13
2
747.69
6
8.57 (300 / 35)
8.33
-
74
Truksa Otakar

2
46/10100/10
0
224.60
100/1348/13
2
607.69
100/1062/10
2
3910.00
4
7.45 (246 / 33)
7.69
-
60
Březina Radek

3
91/12100/12
0
317.58
48/13100/13
0
173.69
77/1554/15
2
155.13
2
5.40 (216 / 40)
7.58
-
31
Kohout Štěpán

4
66/13100/13
0
165.07
62/10100/10
0
126.20
54/1577/15
0
113.60
0
4.78 (182 / 38)
6.20
-
16
11. 2. 2017, 10.00: Truksa Otakar v Kohout Štěpán
11. 2. 2017, 12.00: Dvořáček Jan v Březina Radek
11. 2. 2017, 14.00: Dvořáček Jan v Kohout Štěpán
11. 2. 2017, 16.00: Březina Radek v Truksa Otakar
11. 2. 2017, 18.00: Kohout Štěpán v Březina Radek
11. 2. 2017, 20.00: Truksa Otakar v Dvořáček Jan

Hlavní soutěž B

Hlavní soutěž B
Bača Adam
Řehůřek Luděk
Andrejovský Miroslav
Veselý Lukáš
Skóre
GP
NJP
NJPS
NS
Bača Adam

1
100/26/2
2
5350.00
100/878/8
2
7012.50
100/1245/12
2
398.33
6
13.63 (300 / 22)
8.33
-
70
Řehůřek Luděk

2
6/2100/2
0
63.00
100/757/6
2
2814.28
96/1546/15
2
316.40
4
8.41 (202 / 24)
6.40
-
6
Andrejovský Miroslav

3
78/8100/8
0
199.75
57/6100/7
0
289.50
84/1533/15
2
125.60
2
7.55 (219 / 29)
9.75
-
28
Veselý Lukáš

4
45/12100/12
0
133.75
46/1596/15
0
153.06
33/1584/15
0
82.20
0
2.95 (124 / 42)
3.75
-
8
11. 2. 2017, 10.00: Bača Adam v Veselý Lukáš
11. 2. 2017, 12.00: Andrejovský Miroslav v Řehůřek Luděk
11. 2. 2017, 14.00: Andrejovský Miroslav v Veselý Lukáš
11. 2. 2017, 16.00: Řehůřek Luděk v Bača Adam
11. 2. 2017, 18.00: Veselý Lukáš v Řehůřek Luděk
11. 2. 2017, 20.00: Bača Adam v Andrejovský Miroslav

Hlavní soutěž C

Hlavní soutěž C
Stareček Vladimír
Ráček Milan
Gazdoš Ivo
Vrabec Martin
Skóre
GP
NJP
NJPS
NS
Stareček Vladimír

1
84/7100/7
0
3212.00
100/1067/10
2
3810.00
100/1014/10
2
2710.00
4
10.51 (284 / 27)
12.00
-
38
Ráček Milan

2
100/784/7
2
2514.28
94/10100/10
0
299.40
55/1545/15
2
93.66
4
7.78 (249 / 32)
9.40
-
9
Gazdoš Ivo

3
67/10100/10
0
146.70
100/1094/10
2
3110.00
57/1569/15
0
153.80
2
6.40 (224 / 35)
6.70
-
31
Vrabec Martin

4
14/10100/10
0
61.40
45/1555/15
0
113.00
69/1557/15
2
154.60
2
3.20 (128 / 40)
4.60
-
6
11. 2. 2017, 10.00: Ráček Milan v Vrabec Martin
11. 2. 2017, 12.00: Gazdoš Ivo v Stareček Vladimír
11. 2. 2017, 14.00: Gazdoš Ivo v Vrabec Martin
11. 2. 2017, 16.00: Stareček Vladimír v Ráček Milan
11. 2. 2017, 18.00: Vrabec Martin v Stareček Vladimír
11. 2. 2017, 20.00: Ráček Milan v Gazdoš Ivo

Hlavní soutěž D

Hlavní soutěž D
Hájek Radovan
Kozák Adam
Hambálek Vladimír
Frieda Jan
Skóre
GP
NJP
NJPS
NS
Hájek Radovan

1
100/444/4
2
5125.00
100/1080/10
2
1810.00
100/935/9
2
3711.11
6
13.04 (300 / 23)
25.00
-
51
Kozák Adam

2
44/4100/4
0
3011.00
71/12100/12
0
165.91
100/739/7
2
2714.28
2
9.34 (215 / 23)
5.91
-
30
Hambálek Vladimír

3
80/10100/10
0
168.00
100/1271/12
2
338.33
73/1596/15
0
144.86
2
6.83 (253 / 37)
8.33
-
33
Frieda Jan

4
35/9100/9
0
93.88
39/7100/7
0
215.57
96/1573/15
2
306.40
2
5.48 (170 / 31)
6.40
-
9
11. 2. 2017, 10.00: Kozák Adam v Frieda Jan
11. 2. 2017, 12.00: Hájek Radovan v Hambálek Vladimír
11. 2. 2017, 14.00: Hájek Radovan v Frieda Jan
11. 2. 2017, 16.00: Hambálek Vladimír v Kozák Adam
11. 2. 2017, 18.00: Frieda Jan v Hambálek Vladimír
11. 2. 2017, 20.00: Kozák Adam v Hájek Radovan

Skóre - Součet skóre ze zápasů. Skóre bude vynecháno jako řadící kritérium do další fáze turnaje v případě rozdílného počtu hráčů ve skupinách
GP - Generální průměr
NJP - Nejvyšší jednotlivý průměr zápasu
NJPS - Nejvyšší jednotlivý průměr setu
NS - Nejvyšší série