Bílek Rudolf

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
19331 / 655 | 6 | 40.505
0.909
70.42550000 %
20 / 50 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 9. 2019, 14.00 | Purkyt Tomáš | ZS 3B I. LIGA
0.4000
20 / 22 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 9. 2019, 10.00 | Truhlář Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.9092
8 / 25 | 3 | 1
Závodní stůl: Trojband
20. 9. 2019, 11.15 | Škop Pavel | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.3200
28 / 50 | 5 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 10. 2019, 15.30 | Křístek Martin | ZS 3B I. LIGA
0.5602
20 / 38 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2019, 12.30 | Líška Antonín ml. | ZS 3B I. LIGA
0.5260
11 / 25 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2019, 19.30 | Janata Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.4400
14 / 19 | 6 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2019, 11.15 | Řehůřek Luděk | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.7360
23 / 50 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 10. 2019, 14.00 | Koky Dušan | ZS 3B I. LIGA
0.4602
25 / 50 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 10. 2019, 11.00 | Hrdlička Lubomír | ZS 3B I. LIGA
0.5002
4 / 21 | 1
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2019, 11.00 | Dvořáček Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.1900
9 / 19 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2019, 12.00 | Vintrocha Richard | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.4730
30 / 38 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 12. 2019, 14.00 | Stehlík František | ZS 3B I. LIGA
0.7892
20 / 50 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 12. 2019, 10.00 | Uher Miroslav ml. | ZS 3B I. LIGA
0.4000
14 / 50 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
4. 1. 2020, 15.30 | Truhlář Jan | ZS 3B I. LIGA
0.2802
23 / 50 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 1. 2020, 11.00 | Hovorka Štěpán | ZS 3B I. LIGA
0.4602
14 / 25 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2020, 15.00 | Vítek Jiří | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.5602
20 / 23 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2020, 17.00 | Vítek Jiří | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.8692
15 / 25 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2020, 10.00 | Truksa Otakar | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.6001
13 / 25 | 5 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2020, 12.00 | Bušanský Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.5202

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
38555 / 944 | 50.587
1.071
67.27270000 %
23 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2018, 14.00 | Walach Ladislav | ZS 3B EXTRALIGA
0.5750
20 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2018, 13.00 | Hošek Ondřej | ZS 3B EXTRALIGA
0.5000
10 / 11 | 5
Závodní stůl: Trojband
27. 9. 2018, 17.00 | Stareček Pavel | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.9090
11 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 9. 2018, 21.00 | Hudák Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.4400
16 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2018, 16.00 | Všetička Luboš | ZS 3B EXTRALIGA
0.4000
18 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2018, 10.00 | Šlechta Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.4500
19 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2018, 10.00 | Hubrtová Veronika | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.7602
12 / 20 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2018, 13.00 | Váša Marek | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.6000
18 / 36 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 12. 2018, 14.00 | Tichák Josef | ZS 3B EXTRALIGA
0.5000
22 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2019, 15.00 | Markup Petr | ZS 3B EXTRALIGA
0.5501
15 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
3. 2. 2019, 11.00 | Bálek Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.5000
26 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 2. 2019, 14.00 | Coufalík Ivo | ZS 3B EXTRALIGA
0.6502
23 / 39 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2019, 12.00 | Domanský Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.5890
18 / 25 | 5
Závodní stůl: Trojband
28. 2. 2019, 14.00 | Hambálek Vladimír | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B JABLONEC
0.7200
10 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 2. 2019, 15.00 | Švára Libor | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B JABLONEC
0.4002
20 / 24 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2019, 10.00 | Kozák Adam | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B JABLONEC
0.8332
15 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2019, 12.00 | Sibai Fouad | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B JABLONEC
0.6002
15 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2019, 17.30 | Hambálková Irena | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B JABLONEC
0.5000
19 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2019, 20.00 | Ráček Milan | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B JABLONEC
0.6330
19 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
30. 3. 2019, 14.00 | Kudr Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.4752
10 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2019, 09.30 | Vítek Jiří | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.6662
0 / 15 | 0
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2019, 11.00 | Svatoň Pavel | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
00
12 / 15 | 5
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2019, 14.00 | Stambrecht Harro | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.8002
14 / 15 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2019, 17.00 | Bača Libor | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.9332
12 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2019, 19.30 | Kohút Ivan | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.8002
9 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 5. 2019, 12.30 | Smotlacha Miroslav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.6000
6 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 5. 2019, 13.30 | Červenka Jiří | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.4002
9 / 15 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 5. 2019, 16.30 | Markup Petr | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.6000
5 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 6. 2019, 11.00 | Smotlacha Miroslav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.3332
4 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
1. 6. 2019, 12.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.2660
13 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 6. 2019, 13.00 | Englic Martin | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.8662
15 / 14 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 6. 2019, 15.00 | Stambrecht Harro | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
1.0712
7 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 6. 2019, 17.00 | Hroník Jaroslav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.4660
15 / 20 | 3
Závodní stůl: Trojband
2. 6. 2019, 09.45 | Stambrecht Harro | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - finálový turnaj
0.7502
17 / 20 | 4
Závodní stůl: Trojband
2. 6. 2019, 12.20 | Bálek Martin | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - finálový turnaj
0.8502
15 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
2. 6. 2019, 15.00 | Jung Pavel | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - finálový turnaj
0.6002
21 / 30 | 5
Závodní stůl: Trojband
2. 6. 2019, 17.30 | Korec Jaroslav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - finálový turnaj
0.7002
22 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
2. 6. 2019, 18.45 | Bálek Martin | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - finálový turnaj
0.7330

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
33520 / 1003 | 50.518
0.838
61.32080000 %
15 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2017, 10.00 | Hroník Jaroslav | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.6000
11 / 16 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2017, 12.00 | Stareček Vladimír | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.6870
16 / 38 | 3
Závodní stůl: Trojband
21. 9. 2017, 17.00 | Dirn Marcel | ZS 3B EXTRALIGA
0.4210
16 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2017, 11.00 | Ettel Milan | ZS 3B EXTRALIGA
0.4000
15 / 37 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2017, 14.00 | Hrdlička Lubomír | ZS 3B EXTRALIGA
0.4050
24 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2017, 11.00 | Adámek Petr | ZS 3B EXTRALIGA
0.6002
26 / 31 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2017, 14.00 | Váša Marek | ZS 3B EXTRALIGA
0.8380
24 / 39 | 5
Závodní stůl: Trojband
4. 11. 2017, 14.00 | Šlechta Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.6150
8 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2017, 11.00 | Ručka Damián | ZS 3B EXTRALIGA
0.2000
14 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2017, 11.00 | Truksa Otakar | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.5601
16 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2017, 13.00 | Hambálek Vladimír | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.6402
11 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2017, 14.00 | Walach Ladislav | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.4400
14 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2017, 16.00 | Najzar Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.5602
19 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 12. 2017, 11.00 | Hroník Jaroslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.4750
29 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
13. 1. 2018, 14.00 | Hovorka Štěpán | ZS 3B EXTRALIGA
0.7252
23 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2018, 11.00 | Hovorka Štěpán | ZS 3B EXTRALIGA
0.5750
27 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2018, 16.00 | Dirn Marcel | ZS 3B EXTRALIGA
0.6752
18 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2018, 13.00 | Škop Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.4500
24 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
10. 2. 2018, 16.00 | Hošek Ondřej | ZS 3B EXTRALIGA
0.6002
15 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2018, 13.00 | Coufalík Ivo | ZS 3B EXTRALIGA
0.3750
13 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 2. 2018, 15.00 | Kudlík Vlastimil | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.5202
20 / 24 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 2. 2018, 17.00 | Kratochvíl Dušan | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.8332
15 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 2. 2018, 22.15 | Hambálková Irena | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.5000
16 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2018, 11.15 | Stareček Vladimír | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.5330
13 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 2. 2018, 14.00 | Váša Marek | ZS 3B EXTRALIGA
0.3250
20 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 3. 2018, 14.00 | Domanský Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.5000
12 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2018, 11.00 | Kováč Aladar | ZS 3B EXTRALIGA
0.3000
12 / 18 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2018, 15.30 | Boháč Martin | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.6660
18 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2018, 18.00 | Ferahli Engin | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.7200
7 / 15 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 4. 2018, 10.55 | Svatoň Pavel | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B VS
0.4662
3 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
28. 4. 2018, 12.10 | Červenka Jiří | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B VS
0.2001
6 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 4. 2018, 16.20 | Hambálková Irena | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B VS
0.4000

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12207 / 435 | 50.475
0.650
62.72730000 %
10 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2016, 17.00 | Markup Petr | VS 3B VELKÁ CENA | 1. VC KLADNO
0.3330
16 / 26 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2016, 21.00 | Aleš Jan | VS 3B VELKÁ CENA | 1. VC KLADNO
0.6150
14 / 39 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2016, 15.00 | Hudák Jan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.3590
22 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2016, 17.30 | Tauterman Vlastislav ml. | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5500
22 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 10. 2016, 10.00 | Hambálek Vladimír | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5500
19 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 10. 2016, 15.00 | Hambálek Vladimír | VS 3B EXTRALIGA D4
0.4752
20 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
22. 10. 2016, 17.30 | Kalabis Petr | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5000
18 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 10. 2016, 13.00 | Tichák Josef | VS 3B EXTRALIGA D4
0.4500
19 / 30 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 11. 2016, 13.00 | Kováč Juraj | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.6332
7 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 11. 2016, 15.00 | Korec Jaroslav | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.2330
14 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
10. 12. 2016, 13.00 | Hroník Jaroslav | VS 3B EXTRALIGA D4
0.3502
26 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 12. 2016, 16.00 | Truhlář Jan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.6502

2015/2016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
28500 / 906 | 70.551
1.071
68.49320000 %
20 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2015, 17.00 | Markup Petr | VS 3B VELKÁ CENA | 1.VC KLADNO
0.6662
5 / 10 | 1
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2015, 21.00 | Novák Radek | VS 3B VELKÁ CENA | 1.VC KLADNO
0.5000
28 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
17. 10. 2015, 10.00 | Purkyt Tomáš | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.7002
18 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 10. 2015, 14.30 | Truhlář Jan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4502
19 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 2015, 10.00 | Židů Tomáš | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4752
22 / 33 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 2015, 13.00 | Walach Ladislav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.6660
17 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 2015, 16.00 | Kozák Adam | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4250
14 / 29 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2015, 18.00 | Markup Petr | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.4820
13 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2015, 20.00 | Gazdoš Ivo | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.5200
17 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 12. 2015, 11.30 | Hudák Jan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4250
24 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 12. 2015, 13.00 | Židů Tomáš | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.6002
16 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 1. 2016, 13.00 | Kohout Štěpán | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4000
17 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
23. 1. 2016, 17.30 | Vitouš Jan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4250
23 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 1. 2016, 10.00 | Kozák Adam | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.5750
30 / 31 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 1. 2016, 13.00 | Hambálek Vladimír | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.9672
13 / 31 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 1. 2016, 16.00 | Hudák Jan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4190
14 / 19 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2016, 13.00 | Kohout Štěpán | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.7360
15 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2016, 16.00 | Korec Jaroslav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.3750
30 / 28 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2016, 11.30 | Purkyt Tomáš | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
1.0712
29 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2016, 14.30 | Truhlář Jan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.7252
20 / 28 | 7
Závodní stůl: Trojband
18. 3. 2016, 19.00 | Koky Dušan | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.7142
9 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 3. 2016, 10.00 | Korec Jaroslav | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.3000
10 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 4. 2016, 16.00 | Hájek Radovan | VS MČR Trojband - jednotlivci
0.6660
14 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 4. 2016, 20.00 | Vitouš Jan | VS MČR Trojband - jednotlivci
0.4660
17 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
27. 8. 2016, 11.00 | Soukup Roman | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B VS
0.5662
20 / 27 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 8. 2016, 14.00 | Hruška Vilém | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B VS
0.7402
11 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 8. 2016, 16.00 | Korec Jaroslav | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B VS
0.3660
15 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 8. 2016, 17.00 | Sibai Fouad | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B VS
0.3750

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
19330 / 631 | 80.523
0.909
64.70590000 %
9 / 26 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2014, 13.00 | Novák Radek | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.3460
30 / 37 | 6
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2014, 16.00 | Joch Štěpán | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.8102
15 / 33 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2014, 10.00 | Kohout Štěpán | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4540
30 / 33 | 8
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2014, 14.30 | Kafka Jan st. | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.9092
19 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 11. 2014, 00.00 | Sibai Fouad | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 2. OT KLADNO
0.6332
10 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 11. 2014, 00.00 | Korec Jaroslav | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 2. OT KLADNO
0.3330
23 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2014, 13.00 | Kafka Jan st. | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.5752
14 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2014, 17.30 | Purkyt Tomáš | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.3500
19 / 29 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2014, 19.00 | Hudák Jan | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.6550
11 / 26 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 1. 2015, 00.00 | Ziogas Janis | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 4. OT JABLONEC
0.4230
11 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
30. 1. 2015, 00.00 | Sibai Fouad | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 4. OT JABLONEC
0.3660
15 / 38 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 2. 2015, 10.00 | Hudák Jan | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.3940
30 / 39 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 2. 2015, 14.30 | Poláček Ladislav | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.7692
17 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2015, 14.30 | Joch Štěpán | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4250
12 / 27 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2015, 17.30 | Kohout Štěpán | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4440
10 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2015, 00.00 | Sibai Fouad | VS MČR Trojband
0.3330
10 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2015, 00.00 | Korec Jaroslav | VS MČR Trojband
0.3330
20 / 33 | 5
Závodní stůl: Trojband
28. 3. 2015, 10.00 | Hambálek Vladimír | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.6060
25 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 3. 2015, 11.30 | Hambálek Vladimír | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.6251

2013/2014

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
17330 / 604 | 50.546
0.857
64.70590000 %
18 / 28 | 2
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2013, 12.30 | Kohout Štěpán | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.6420
22 / 33 | 5
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2013, 15.30 | Novák Radek | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.6660
21 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2013, 18.30 | Tichý Miloslav | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.5252
30 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2013, 12.30 | Joch Štěpán | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.8572
15 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2013, 15.30 | Purkyt Tomáš | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.3750
23 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2013, 18.30 | Truhlář Jan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.5752
19 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2013, 20.00 | Zíka Petr | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.4751
22 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
10. 11. 2013, 11.30 | Poláček Ladislav | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.5502
11 / 33 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 11. 2013, 16.00 | Hudák Jan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.3330
18 / 36 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2013, 10.00 | Hudák Jan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.5000
24 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2013, 13.00 | Bálek Martin | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.6002
23 / 39 | 4
Závodní stůl: Trojband
4. 1. 2014, 11.30 | Váša Marek | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.5890
22 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 1. 2014, 14.30 | Aleš Jan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.5500
23 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 1. 2014, 17.30 | Korec Jaroslav | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.5752
16 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 3. 2014, 11.00 | Poláček Ladislav | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.4002
23 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
9. 3. 2014, 12.30 | Zíka Petr | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.5752
0
Závodní stůl: Trojband
9. 3. 2014, 14.00 | Březina Adam | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
2

2011/2012

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12298 / 569 | 50.523
0.689
49.66670000 %
0
Závodní stůl: Trojband
11. 11. 2011, 17.00 | Rybák Jiří | Extraliga v trojbandu
2
38 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 11. 2011, 10.00 | Masár Stanislav | Extraliga v trojbandu
0.6332
34 / 51 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 11. 2011, 17.00 | Tunkr Martin | Extraliga v trojbandu
0.6660
27 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
13. 11. 2011, 10.00 | Coufalík Ivo | Extraliga v trojbandu
0.4502
20 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2011, 10.00 | Přeček Jiří | Extraliga v trojbandu
0.3330
0
Závodní stůl: Trojband
8. 1. 2012, 10.00 | Rybák Jiří | Extraliga v trojbandu
2
32 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
21. 1. 2012, 10.00 | Toth Jiří | Extraliga v trojbandu
0.5330
24 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
22. 1. 2012, 10.00 | Markup Petr | Extraliga v trojbandu
0.4000
36 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 2012, 10.00 | Janata Jan | Extraliga v trojbandu
0.6002
21 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
3. 3. 2012, 10.00 | Englic Martin | Extraliga v trojbandu
0.3500
26 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 3. 2012, 14.00 | Tunkr Martin | Extraliga v trojbandu
0.6500
40 / 58 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 5. 2012, 10.00 | Váša Marek | Extraliga v trojbandu
0.6892

2010/2011

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
17529 / 979 | 50.540
0.754
77.79410000 %
35 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
31. 8. 2010, 14.00 | Tunkr Martin | Extraliga v trojbandu
0.5830
30 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
30. 10. 2010, 12.00 | Hambálková Irena | Extraliga v trojbandu
0.5002
38 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 12. 2010, 14.00 | Korec Jaroslav | Extraliga v trojbandu
0.6332
34 / 53 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 12. 2010, 14.00 | Váša Marek | Extraliga v trojbandu
0.6410
40 / 55 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2011, 14.00 | Masár Stanislav | Extraliga v trojbandu
0.7272
20 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2011, 17.00 | Stareček Vladimír | Extraliga v trojbandu
0.3330
30 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 1. 2011, 10.00 | Šlechta Jan | Extraliga v trojbandu
0.5000
24 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
29. 1. 2011, 14.00 | Ležák Václav | Extraliga v trojbandu
0.4000
27 / 53 | 5
Závodní stůl: Trojband
30. 1. 2011, 10.00 | Galíček Zdeněk | Extraliga v trojbandu
0.5090
28 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
13. 2. 2011, 14.00 | Englic Martin | Extraliga v trojbandu
0.4662
32 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2011, 14.00 | Frühauf Roman | Extraliga v trojbandu
0.5332
24 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 3. 2011, 10.00 | Váša Marek | Extraliga v trojbandu
0.4000
38 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 3. 2011, 14.00 | Korec Jaroslav | Extraliga v trojbandu
0.6332
40 / 53 | 5
Závodní stůl: Trojband
16. 4. 2011, 10.00 | Ferahli Engin | Extraliga v trojbandu
0.7542
37 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
30. 4. 2011, 14.00 | Ležák Václav | Extraliga v trojbandu
0.6162
20 / 45 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 5. 2011, 14.00 | Tichák Josef | Extraliga v trojbandu
0.4440
32 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 5. 2011, 10.00 | Toth Jiří | Extraliga v trojbandu
0.5332

2009/2010

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8235 / 457 | 60.514
0.566
73.43750000 %
31 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 11. 2009, 10.00 | Englic Martin | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.5162
32 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 11. 2009, 10.00 | Roček Josef | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.5332
29 / 60 | 6
Závodní stůl: Trojband
9. 1. 2010, 10.00 | Toth Jiří | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.4830
21 / 39 | 5
Závodní stůl: Trojband
25. 1. 2010, 18.00 | Aleš Jan | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.5380
34 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 2. 2010, 13.00 | Englic Martin | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.5662
33 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 2. 2010, 14.00 | Frühauf Roman | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.5502
32 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2010, 18.00 | Janata Jan | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.5332
23 / 58 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 4. 2010, 08.00 | Tichák Josef | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.3960

2008/2009

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
378 / 180 | 30.433
0.583
65.00000000 %
35 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 11. 2008, 10.00 | Tichý Miloslav | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.5832
14 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 12. 2008, 10.00 | Tichák Josef | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.2330
29 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
21. 3. 2009, 10.00 | Absolon Jiří | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.4832

2007/2008

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11329 / 652 | 60.504
0.769
74.77270000 %
40 / 52 | 5
Závodní stůl: Trojband
19. 5. 2007, 00.00 | Daněk Josef | Play Off Extraligy družstev v trojbandu
0.7692
34 / 60 | 6
Závodní stůl: Trojband
19. 5. 2007, 00.00 | Stareček Vladimír | Play Off Extraligy družstev v trojbandu
0.5660
32 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 5. 2007, 00.00 | Masár Stanislav | Play Off Extraligy družstev v trojbandu
0.5332
35 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
19. 5. 2007, 00.00 | Filip Antonín | Play Off Extraligy družstev v trojbandu
0.5830
23 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2007, 10.00 | Kadaník Marcel | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.3832
31 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 1. 2008, 10.00 | Kadaník Marcel | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.5162
26 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2008, 10.00 | Roček Josef | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.4332
24 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 2. 2008, 10.00 | Čermák Jan | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.4000
25 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 3. 2008, 10.00 | Mařík Miroslav | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.4160
22 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
9. 3. 2008, 10.00 | Englic Martin | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.3660
37 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 3. 2008, 10.00 | Tichák Josef | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.6162

1995/1996

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2151 / 22 | 516.86
7.89
50.33330000 %
1 / 3 | 1
Závodní stůl: Volná hra
6. 1. 1996, 17.00 | Boček Milan | "2.LIGA ""A"""
0.330
150 / 19 | 51
Závodní stůl: Volná hra
22. 2. 1996, 20.00 | Zedník Vladimír | "2.LIGA ""A"""
7.892

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
135 / 14 | 112.50
2.50
58.33330000 %
35 / 14 | 11
Závodní stůl: Jednoband
6. 1. 1996, 17.00 | Boček Milan | "2.LIGA ""A"""
2.500

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
120 / 43 | 50.465
0.465
100.00000000 %
20 / 43 | 5
Závodní stůl: Trojband
22. 2. 1996, 20.00 | Zedník Vladimír | "2.LIGA ""A"""
0.4652

1994/1995

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3450 / 33 | 12413.63
30.00
100.00000000 %
150 / 10 | 56
Závodní stůl: Volná hra
7. 1. 1995, 14.00 | Janata Jan | "2.LIGA ""A"""
15.002
150 / 5 | 124
Závodní stůl: Volná hra
18. 2. 1995, 14.00 | Tomeček Radek | "2.LIGA ""A"""
30.002
150 / 18 | 30
Závodní stůl: Volná hra
18. 3. 1995, 14.00 | Roth Josef | "2.LIGA ""A"""
8.332

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8908 / 111 | 528.18
13.63
100.00000000 %
100 / 12 | 37
Závodní stůl: Kádr 47/2
7. 1. 1995, 14.00 | Tomeček Radek | "2.LIGA ""A"""
8.332
402 / 35 | 52
Závodní stůl: Kádr 47/2
11. 2. 1995, 00.00 | Bílek Rudolf | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX - skupina B (SK BC PRAHA)
11.482
150 / 13 | 27
Závodní stůl: Kádr 47/2
12. 2. 1995, 00.00 | Bílek Rudolf | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX - finále o 3. (SK BC PRAHA)
11.532
56 / 9 | 26
Závodní stůl: Kádr 47/2
12. 2. 1995, 00.00 | Bílek Rudolf | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX - semifinále 1 (SK BC PRAHA)
6.220
100 / 16 | 27
Závodní stůl: Kádr 47/2
18. 2. 1995, 14.00 | Tomeček Radek | "2.LIGA ""A"""
6.252
100 / 26 | 28
Závodní stůl: Kádr 47/2
18. 3. 1995, 14.00 | Klesa Václav | "2.LIGA ""A"""
3.842

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
150 / 18 | 122.77
2.77
100.00000000 %
50 / 18 | 12
Závodní stůl: Jednoband
12. 11. 1994, 15.00 | Zuzka Petr | "2.LIGA ""A"""
2.772

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13373 / 675 | 60.552
1.714
0.00000000 %
40 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 1995, 00.00 | Bílek Rudolf | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GRAND PRIX (SK BC PRAHA)
0.6664
128 / 214 | 5
Závodní stůl: Trojband
13. 1. 1995, 00.00 | Bílek Rudolf | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX - skupina A (SK BC PRAHA)
0.5984
79 / 123 | 6
Závodní stůl: Trojband
23. 3. 1995, 00.00 | Bílek Rudolf | Grand Prix v trojbandu | Kvalif. GRAND PRIX skup.B (BILLARD BRNO)
0.6426
126 / 278 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 3. 1995, 00.00 | Bílek Rudolf | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX - skupina A (BILLARD BRNO)
0.4532

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6906 / 86 | 80 | 2110.53
15.38
75.50000000 %
123 / 13 | 29
Malý stůl: Volná hra
29. 9. 2019, 11.00 | Šilhan Jaroslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
9.460
159 / 20 | 44 | 21
Malý stůl: Volná hra
27. 10. 2019, 13.00 | Landa Josef | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
7.952
117 / 9 | 56
Malý stůl: Volná hra
17. 11. 2019, 13.00 | Kolembář Petr | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
13.000
200 / 17 | 80
Malý stůl: Volná hra
1. 12. 2019, 13.00 | Veselý Lukáš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
11.762
200 / 13 | 55
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2020, 11.00 | Stambrecht Harro | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
15.382
107 / 14 | 26
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 2020, 11.00 | Kolembář Petr | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
7.640

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6606 / 107 | 27 | 195.66
6.91
67.33330000 %
126 / 20 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 2019, 13.00 | Šilhan Jaroslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
6.300
122 / 20 | 25 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2019, 15.00 | Procházka Milan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
6.102
90 / 20 | 24 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2019, 15.00 | Fornůsek Tomáš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
4.500
83 / 12 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 12. 2019, 15.00 | Pecha Libor | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
6.910
89 / 20 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2020, 13.00 | Stambrecht Harro | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
4.452
96 / 15 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 2. 2020, 13.00 | Havránek Hynek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
6.400

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6393 / 104 | 30 | 93.77
5.71
81.87500000 %
41 / 15 | 11
Malý stůl: Jednoband
29. 9. 2019, 15.00 | Šilhan Jaroslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
2.730
50 / 20 | 10 | 9
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2019, 17.00 | Landa Josef | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
2.500
80 / 17 | 30
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2019, 17.00 | Fornůsek Tomáš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
4.702
80 / 18 | 15
Malý stůl: Jednoband
1. 12. 2019, 17.00 | Veselý Lukáš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
4.442
62 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2020, 15.00 | Klír Viktor | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
3.102
80 / 14 | 30
Malý stůl: Jednoband
9. 2. 2020, 15.00 | Havránek Hynek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
5.712

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
27721 / 878 | 9 | 60.821
1.666
89.01230000 %
28 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 9. 2019, 17.30 | Purkyt Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7002
24 / 31 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 9. 2019, 18.30 | Kafka Jan st. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7740
21 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 9. 2019, 19.30 | Suchopárek Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5250

Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 17.30 | Pešta Martin | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 18.30 | Frühauf Roman | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0712
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 19.30 | Đuranović Miodrag | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8572
30 / 22 | 6 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2019, 17.30 | Veselý Lukáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.3632
25 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2019, 18.30 | Pařík Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6252
30 / 37 | 8 | 6
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2019, 19.30 | Červenka Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8102
30 / 33 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2019, 17.30 | Štěpánek Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9092
30 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2019, 18.30 | Krausová Veronika | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0342
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2019, 19.30 | Truhlář Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6252
30 / 26 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2019, 17.30 | Vejvoda Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.1532
30 / 34 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2019, 18.30 | Nepevný Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8822
30 / 37 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2019, 19.30 | Bartaloš Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8102
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2019, 11.00 | Hejlik Pavel ml. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7251
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2019, 12.00 | Hejlik Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7252
26 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2019, 13.00 | Březina Radek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6500
30 / 28 | 9
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2019, 17.30 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0712
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2019, 18.30 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0002
30 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2019, 19.30 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8572
30 / 18 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2020, 17.30 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.6662
22 / 33 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2020, 18.30 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6660
17 / 35 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2020, 19.30 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4850
30 / 35 | 7
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2020, 17.30 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8572
30 / 32 | 7
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2020, 18.30 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9372
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2020, 19.30 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6251

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2478 / 26 | 8618.38
20.72
95.60000000 %
250 / 15 | 77
Malý stůl: Volná hra
10. 9. 2017, 13.00 | Brom Luboš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
16.662
228 / 11 | 86
Malý stůl: Volná hra
1. 4. 2018, 13.00 | Hruška Vilém | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
20.720

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1171 / 16 | 3110.68
10.68
85.50000000 %
171 / 16 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 9. 2017, 15.00 | Kozák Milan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
10.680

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2116 / 40 | 182.90
3.10
58.00000000 %
54 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
10. 9. 2017, 17.00 | Kozák Milan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
2.702
62 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
1. 4. 2018, 17.00 | Frajbiš Miroslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
3.102

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5876 / 80 | 8310.95
18.18
87.60000000 %
200 / 20 | 51
Malý stůl: Volná hra
2. 10. 2016, 13.00 | Mařík Miroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
10.002
121 / 17 | 50
Malý stůl: Volná hra
18. 10. 2016, 17.30 | Landa Josef | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
7.110
200 / 13 | 83
Malý stůl: Volná hra
19. 11. 2016, 11.00 | Lerch Aleš | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
15.382
155 / 19 | 32
Malý stůl: Volná hra
3. 12. 2016, 13.00 | Rubáš Zdeněk | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
8.150
200 / 11 | 79
Malý stůl: Volná hra
18. 12. 2016, 11.00 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
18.181

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5478 / 80 | 315.97
7.14
63.73330000 %
132 / 25 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 10. 2016, 14.40 | Verner Karel | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
5.282
150 / 21 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 10. 2016, 19.10 | Procházka Milan | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
7.142
49 / 9 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 11. 2016, 12.40 | Hetfleiš Filip | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
5.440
147 / 25 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 12. 2016, 14.40 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
5.882
0 | 0
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 12. 2016, 12.40 | Klír Viktor | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
02

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5271 / 90 | 223.01
4.28
90.33330000 %
60 / 17 | 13
Malý stůl: Jednoband
2. 10. 2016, 16.20 | Mařík Miroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
3.522
60 / 14 | 12
Malý stůl: Jednoband
18. 10. 2016, 20.50 | Landa Josef | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
4.282
51 / 16 | 22
Malý stůl: Jednoband
19. 11. 2016, 14.20 | Hetfleiš Filip | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
3.180
60 / 21 | 17
Malý stůl: Jednoband
3. 12. 2016, 16.20 | Rubáš Zdeněk | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.852
40 / 22 | 7
Malý stůl: Jednoband
18. 12. 2016, 14.20 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
1.810

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5944 / 106 | 808.90
11.11
94.40000000 %
200 / 20 | 56
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 2015, 13.00 | Paul Jaroslav | STČ, ZČ - TD 1.třída
10.002
148 / 19 | 31
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 2015, 13.00 | Hruška Vilém | STČ, ZČ - TD 1.třída
7.780
196 / 25 | 46
Malý stůl: Volná hra
30. 1. 2016, 13.00 | Krahulík Miroslav | STČ, ZČ - TD 1.třída
7.842
200 / 24 | 54
Malý stůl: Volná hra
10. 2. 2016, 17.30 | Mařík Miroslav | STČ, ZČ - TD 1.třída
8.332
200 / 18 | 80
Malý stůl: Volná hra
27. 2. 2016, 13.00 | Paul Jaroslav | STČ, ZČ - TD 1.třída
11.112

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5699 / 81 | 418.62
11.53
93.20000000 %
150 / 19 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 2015, 14.40 | Šibra Jan | STČ, ZČ - TD 1.třída
7.892
99 / 11 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 2015, 14.40 | Pešta Martin | STČ, ZČ - TD 1.třída
9.000
150 / 13 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 1. 2016, 14.40 | Krahulík Miroslav | STČ, ZČ - TD 1.třída
11.532
150 / 19 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 2. 2016, 19.10 | Mařík Miroslav | STČ, ZČ - TD 1.třída
7.892
150 / 19 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 2. 2016, 14.40 | Paul Jaroslav | STČ, ZČ - TD 1.třída
7.892

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5284 / 76 | 223.73
5.45
94.66670000 %
60 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
8. 11. 2015, 16.20 | Paul Jaroslav | STČ, ZČ - TD 1.třída
3.002
60 / 11 | 22
Malý stůl: Jednoband
22. 11. 2015, 16.20 | Hruška Vilém | STČ, ZČ - TD 1.třída
5.452
60 / 12 | 12
Malý stůl: Jednoband
30. 1. 2016, 16.20 | Krahulík Miroslav | STČ, ZČ - TD 1.třída
5.002
60 / 17 | 12
Malý stůl: Jednoband
10. 2. 2016, 20.50 | Mařík Miroslav | STČ, ZČ - TD 1.třída
3.522
44 / 16 | 12
Malý stůl: Jednoband
27. 2. 2016, 16.20 | Babický Václav | STČ, ZČ - TD 1.třída
2.750

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1182 / 25 | 247.28
7.28
91.00000000 %
182 / 25 | 24
Malý stůl: Volná hra
31. 1. 2015, 13.00 | Šlajch Petr | 1. třída Střední Čechy
7.282

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
160 / 13 | 144.61
4.61
100.00000000 %
60 / 13 | 14
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 2015, 13.00 | Kožíšek Jiří | 1. třída Střední Čechy
4.612

2008/2009

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
471266 / 1478 | 90.856
1.666
87.31030000 %
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2008, 17.00 | Kala Lukáš | 3B-Stř.Č 1.třída
1.1112
17 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2008, 18.00 | Vácha Václav | 3B-Stř.Č 1.třída
0.4252
30 / 23 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2008, 19.00 | Joch Štěpán | 3B-Stř.Č 1.třída
1.3042
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2008, 17.00 | Váša Marek | 3B-Stř.Č 1.třída
1.0712
30 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2008, 18.00 | Markup Petr | 3B-Stř.Č 1.třída
1.4282
15 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2008, 19.00 | Aleš Jan | 3B-Stř.Č 1.třída
1.0000
13 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 11. 2008, 17.00 | Kafka Jan st. | 3B-Stř.Č 1.třída
0.5000
30 / 33 | 8
Malý stůl: Trojband
5. 11. 2008, 17.00 | Suchopárek Jan | 3B-Stř.Č 1.třída
0.9092
23 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 11. 2008, 17.00 | Šimek Stanislav | 3B-Stř.Č 1.třída
0.7660
30 / 35 | 8
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2008, 17.00 | Mařík Miroslav | 3B-Stř.Č 1.třída
0.8571
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2008, 17.00 | Kocián Josef | 3B-Stř.Č 1.třída
0.7502
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2008, 17.00 | Nepevný Pavel | 3B-Stř.Č 1.třída
1.0002
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2008, 17.00 | Váša Marek | 3B-Stř.Č 1.třída
1.2002
8 / 22 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2008, 17.00 | Aleš Jan | 3B-Stř.Č 1.třída
0.3630
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2008, 17.00 | Čermák Jan | 3B-Stř.Č 1.třída
0.6002
30 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 12. 2008, 17.00 | Kafka Jan st. | 3B-Stř.Č 1.třída
1.4282
16 / 18 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 12. 2008, 17.00 | Šimek Stanislav | 3B-Stř.Č 1.třída
0.8880
30 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 12. 2008, 17.00 | Suchopárek Jan | 3B-Stř.Č 1.třída
0.9092
30 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2008, 17.00 | Vajda Tomáš | 3B-Stř.Č 1.třída
1.1112
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2008, 17.00 | Kocián Josef | 3B-Stř.Č 1.třída
1.0712
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2008, 17.00 | Nepevný Pavel | 3B-Stř.Č 1.třída
0.8102
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2009, 17.00 | Kratochvíl Dušan | 3B-Stř.Č 1.třída
0.9372
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2009, 17.00 | Vácha Václav | 3B-Stř.Č 1.třída
0.8102
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2009, 17.00 | Kala Lukáš | 3B-Stř.Č 1.třída
0.6252
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2009, 17.00 | Aleš Jan | 3B-Stř.Č 1.třída
1.0712
17 / 31 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2009, 17.00 | Váša Marek | 3B-Stř.Č 1.třída
0.5480
17 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2009, 17.00 | Čermák Jan | 3B-Stř.Č 1.třída
0.6290
30 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2009, 17.00 | Šimek Stanislav | 3B-Stř.Č 1.třída
1.1532
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2009, 17.00 | Kafka Jan st. | 3B-Stř.Č 1.třída
0.5000
30 / 29 | 8
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2009, 17.00 | Korec Jaroslav | 3B-Stř.Č 1.třída
1.0342
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2009, 17.00 | Kocián Josef | 3B-Stř.Č 1.třída
0.6251
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2009, 17.00 | Vajda Tomáš | 3B-Stř.Č 1.třída
0.7252
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2009, 17.00 | Nepevný Pavel | 3B-Stř.Č 1.třída
0.6502
17 / 31 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2009, 17.00 | Kala Lukáš | 3B-Stř.Č 1.třída
0.5480
30 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2009, 17.00 | Kratochvíl Dušan | 3B-Stř.Č 1.třída
0.8332
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2009, 17.00 | Vácha Václav | 3B-Stř.Č 1.třída
0.8822
24 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2009, 17.00 | Čermák Jan | 3B-Stř.Č 1.třída
0.7740
30 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2009, 17.00 | Markup Petr | 3B-Stř.Č 1.třída
1.1112
30 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2009, 17.00 | Váša Marek | 3B-Stř.Č 1.třída
0.7692
30 / 18 | 7
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2009, 17.00 | Kafka Jan st. | 3B-Stř.Č 1.třída
1.6662
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2009, 17.00 | Korec Jaroslav | 3B-Stř.Č 1.třída
1.0342
25 / 30 | 9
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2009, 17.00 | Šimek Stanislav | 3B-Stř.Č 1.třída
0.8330
30 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2009, 17.00 | Kocián Josef | 3B-Stř.Č 1.třída
0.9672
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2009, 17.00 | Vajda Tomáš | 3B-Stř.Č 1.třída
1.0712
30 / 37 | 6
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2009, 17.00 | Nepevný Pavel | 3B-Stř.Č 1.třída
0.8102
41 / 48 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2009, 08.00 | Stareček Vladimír | MČR senioři - trojband
0.8540
44 / 50 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2009, 08.00 | Kratochvíl Dušan | MČR senioři - trojband
0.8802

2007/2008

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81139 / 77 | 10814.79
28.50
40.67860000 %
95 / 7 | 39
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2007, 13.00 | Mikolášek Aleš | 1. liga A
13.570
185 / 13 | 55
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2007, 13.00 | Pohl Jan | 1. liga A
14.230
0
Malý stůl: Volná hra
15. 12. 2007, 13.00 | Kupec Václav | 1. liga A
0
113 / 5 | 48
Malý stůl: Volná hra
12. 1. 2008, 13.00 | Sedláček Petr | 1. liga A
22.600
209 / 20 | 50
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2008, 13.00 | Březina Radek | 1. liga A
10.450
285 / 10 | 108
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2008, 13.00 | Hroník Jaroslav | 1. liga A
28.500
199 / 13 | 65
Malý stůl: Volná hra
23. 2. 2008, 13.00 | Kahoun Vlastimil | 1. liga A
15.300
53 / 9 | 20
Malý stůl: Volná hra
15. 3. 2008, 13.00 | Kupec Václav | 1. liga A
5.880

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81473 / 124 | 8011.87
19.23
73.65000000 %
191 / 20 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2007, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | 1. liga A
9.550
148 / 18 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2007, 13.00 | Záhorec Robert | 1. liga A
8.220
0
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 12. 2007, 13.00 | Kupec Václav | 1. liga A
0
205 / 20 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 1. 2008, 13.00 | Sedláček Petr | 1. liga A
10.250
240 / 18 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2008, 13.00 | Březina Radek | 1. liga A
13.330
250 / 15 | 80
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2008, 13.00 | Hroník Jaroslav | 1. liga A
16.662
189 / 20 | 64
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 2. 2008, 13.00 | Kahoun Vlastimil | 1. liga A
9.452
250 / 13 | 78
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2008, 13.00 | Kupec Václav | 1. liga A
19.232

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8568 / 132 | 214.30
5.30
59.16670000 %
87 / 19 | 21
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2007, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | 1. liga A
4.570
63 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2007, 13.00 | Pohl Jan | 1. liga A
3.152
0
Malý stůl: Jednoband
15. 12. 2007, 13.00 | Kupec Václav | 1. liga A
0
97 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2008, 13.00 | Sedláček Petr | 1. liga A
4.852
62 / 13 | 17
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2008, 13.00 | Březina Radek | 1. liga A
4.760
57 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2008, 13.00 | Březina Adam | 1. liga A
2.850
96 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
23. 2. 2008, 13.00 | Kahoun Vlastimil | 1. liga A
4.802
106 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
15. 3. 2008, 13.00 | Kupec Václav | 1. liga A
5.302

2006/2007

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
132879 / 155 | 17518.57
41.60
55.36540000 %
400 / 10 | 159
Malý stůl: Volná hra
8. 10. 2006, 14.00 | Absolon Jiří | 1. liga A
40.002
0 / 1 | 0
Malý stůl: Volná hra
21. 10. 2006, 13.00 | Mrkvička Martin | 1. liga A
00
270 / 14 | 175
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 2006, 13.00 | Březina Radek | 1. liga A
19.280
58 / 2 | 53
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 2006, 13.00 | Březina Adam | 1. liga A
29.000
93 / 5 | 70
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2006, 13.00 | Engel Rudolf | 1. liga A
18.600
47 / 6 | 17
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 2006, 13.00 | Roth Josef | 1. liga A
7.830
312 / 20 | 88
Malý stůl: Volná hra
13. 1. 2007, 13.00 | Záhorec Robert | 1. liga A
15.600
224 / 14 | 59
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 2007, 13.00 | Hudák Jan | 1. liga A
16.000
298 / 20 | 41
Malý stůl: Volná hra
10. 2. 2007, 13.00 | Sedláček Petr | 1. liga A
14.900
327 / 20 | 119
Malý stůl: Volná hra
24. 2. 2007, 13.00 | Hejlik Petr | 1. liga A
16.352
242 / 20 | 74
Malý stůl: Volná hra
10. 3. 2007, 13.00 | Hroník Jaroslav | 1. liga A
12.100
208 / 5 | 142
Malý stůl: Volná hra
24. 3. 2007, 13.00 | Roth Josef | 1. liga A
41.600
400 / 18 | 143
Malý stůl: Volná hra
31. 3. 2007, 13.00 | Landa Josef | 1. liga A
22.222

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
132779 / 200 | 9113.89
22.72
85.50770000 %
141 / 20 | 52
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 10. 2006, 14.00 | Tichák Josef | 1. liga A
7.050
250 / 11 | 69
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 10. 2006, 13.00 | Řehůřek Luděk | 1. liga A
22.722
250 / 13 | 54
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 11. 2006, 13.00 | Březina Radek | 1. liga A
19.232
232 / 20 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2006, 13.00 | Březina Adam | 1. liga A
11.602
250 / 18 | 58
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2006, 13.00 | Kahoun Vlastimil | 1. liga A
13.882
250 / 13 | 61
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2006, 13.00 | Klesa Václav | 1. liga A
19.232
122 / 20 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 1. 2007, 13.00 | Pohl Jan | 1. liga A
6.100
250 / 12 | 91
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2007, 13.00 | Absolon Jiří | 1. liga A
20.832
250 / 14 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 2. 2007, 13.00 | Řehůřek Luděk | 1. liga A
17.852
250 / 20 | 47
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 2. 2007, 13.00 | Březina Radek | 1. liga A
12.502
208 / 18 | 59
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 3. 2007, 13.00 | Březina Adam | 1. liga A
11.550
76 / 7 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 3. 2007, 13.00 | Boček Milan | 1. liga A
10.850
250 / 14 | 64
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 3. 2007, 13.00 | Engel Rudolf | 1. liga A
17.851

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131042 / 247 | 334.21
7.05
66.79490000 %
58 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
8. 10. 2006, 14.00 | Absolon Jiří | 1. liga A
2.902
53 / 17 | 15
Malý stůl: Jednoband
21. 10. 2006, 13.00 | Řehůřek Luděk | 1. liga A
3.110
120 / 19 | 33
Malý stůl: Jednoband
4. 11. 2006, 13.00 | Březina Radek | 1. liga A
6.312
77 / 18 | 18
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2006, 13.00 | Březina Adam | 1. liga A
4.270
61 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2006, 13.00 | Kahoun Vlastimil | 1. liga A
3.050
89 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
16. 12. 2006, 13.00 | Roth Josef | 1. liga A
4.452
65 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
13. 1. 2007, 13.00 | Pohl Jan | 1. liga A
3.250
67 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
27. 1. 2007, 13.00 | Absolon Jiří | 1. liga A
3.350
120 / 17 | 25
Malý stůl: Jednoband
10. 2. 2007, 13.00 | Řehůřek Luděk | 1. liga A
7.051
120 / 18 | 33
Malý stůl: Jednoband
24. 2. 2007, 13.00 | Březina Radek | 1. liga A
6.662
52 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
10. 3. 2007, 13.00 | Březina Adam | 1. liga A
2.600
79 / 18 | 16
Malý stůl: Jednoband
24. 3. 2007, 13.00 | Boček Milan | 1. liga A
4.380
81 / 20 | 20
Malý stůl: Jednoband
31. 3. 2007, 13.00 | Engel Rudolf | 1. liga A
4.050

2005/2006

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
102508 / 133 | 12918.85
53.33
73.76470000 %
123 / 10 | 52
Malý stůl: Volná hra
24. 9. 2005, 13.00 | Pohl Jan | 1.LIGA A
12.300
320 / 6 | 129
Malý stůl: Volná hra
8. 10. 2005, 13.00 | Kahoun Vlastimil | 1.LIGA A
53.330
153 / 7 | 56
Malý stůl: Volná hra
26. 11. 2005, 10.00 | Rakovan Pavel | 2.LIGA A
21.850
79 / 13 | 41
Malý stůl: Volná hra
17. 12. 2005, 13.00 | Hurdálek Pavel | 2.LIGA A
6.070
400 / 12 | 112
Malý stůl: Volná hra
18. 12. 2005, 10.00 | Bareš Petr | 1.LIGA A
33.332
300 / 19 | 49
Malý stůl: Volná hra
14. 1. 2006, 13.00 | Růžička Vojtěch | 2.LIGA A
15.782
300 / 13 | 113
Malý stůl: Volná hra
29. 1. 2006, 10.00 | Kudr Jan | 2.LIGA A
23.072
233 / 20 | 54
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 2006, 13.00 | Klesa Václav | 1.LIGA A
11.650
300 / 20 | 122
Malý stůl: Volná hra
26. 2. 2006, 10.00 | Jíša Karel | 2.LIGA A
15.001
300 / 13 | 107
Malý stůl: Volná hra
11. 3. 2006, 13.00 | Mrkvička Jaroslav | 2.LIGA A
23.072

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
91784 / 160 | 6911.15
14.70
89.20000000 %
153 / 20 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 9. 2005, 13.00 | Záhorec Robert | 1.LIGA A
7.650
176 / 14 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 10. 2005, 13.00 | Kahoun Vlastimil | 1.LIGA A
12.570
200 / 16 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2005, 10.00 | Polma Jaroslav | 2.LIGA A
12.502
200 / 17 | 69
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 12. 2005, 13.00 | Králíček Pavel | 2.LIGA A
11.762
250 / 17 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 12. 2005, 10.00 | Bareš Petr | 1.LIGA A
14.702
200 / 19 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 1. 2006, 13.00 | Růžička Vojtěch | 2.LIGA A
10.522
160 / 22 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 1. 2006, 10.00 | Radoch Petr | 2.LIGA A
7.270
245 / 20 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 2. 2006, 13.00 | Klesa Václav | 1.LIGA A
12.252
200 / 15 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 3. 2006, 13.00 | Mrkvička Jaroslav | 2.LIGA A
13.332

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10707 / 162 | 334.36
6.66
73.64580000 %
70 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
24. 9. 2005, 13.00 | Pohl Jan | 1.LIGA A
3.502
94 / 20 | 25
Malý stůl: Jednoband
8. 10. 2005, 13.00 | Kahoun Vlastimil | 1.LIGA A
4.702
80 / 15 | 18
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 2005, 10.00 | Polma Jaroslav | 2.LIGA A
5.332
43 / 15 | 8
Malý stůl: Jednoband
17. 12. 2005, 13.00 | Hurdálek Pavel | 2.LIGA A
2.860
102 / 20 | 33
Malý stůl: Jednoband
18. 12. 2005, 10.00 | Bareš Petr | 1.LIGA A
5.102
80 / 15 | 21
Malý stůl: Jednoband
14. 1. 2006, 13.00 | Růžička Vojtěch | 2.LIGA A
5.332
80 / 12 | 24
Malý stůl: Jednoband
29. 1. 2006, 10.00 | Kudr Jan | 2.LIGA A
6.662
73 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2006, 13.00 | Klesa Václav | 1.LIGA A
3.652
80 / 20 | 21
Malý stůl: Jednoband
26. 2. 2006, 10.00 | Jíša Karel | 2.LIGA A
4.002
5 / 5 | 3
Malý stůl: Jednoband
11. 3. 2006, 13.00 | Mrkvička Martin | 2.LIGA A
1.000

2004/2005

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2533 / 23 | 7423.17
25.00
66.62500000 %
400 / 16 | 36
Malý stůl: Volná hra
20. 11. 2004, 13.00 | Záhorec Robert | 1.LIGA A
25.002
133 / 7 | 74
Malý stůl: Volná hra
20. 2. 2005, 10.00 | Šnajberk Václav | 1.LIGA A
19.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2250 / 15 | 3916.66
16.66
50.00000000 %
0 / 0 | 0
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 11. 2004, 13.00 | Záhorec Robert | 1.LIGA A
01
250 / 15 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 2. 2005, 10.00 | Březina Adam | 1.LIGA A
16.662

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
266 / 20 | 143.30
3.30
32.35290000 %
0 / 0 | 0
Malý stůl: Jednoband
20. 11. 2004, 13.00 | Záhorec Robert | 1.LIGA A
01
66 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
20. 2. 2005, 10.00 | Březina Adam | 1.LIGA A
3.300

2003/2004

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
102089 / 71 | 23029.42
66.66
52.22500000 %
400 / 12 | 195
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 2003, 13.00 | Hudák Jan | 1.LIGA A
33.332
127 / 4 | 77
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 2003, 13.00 | Šnajberk Václav | 1.LIGA A
31.750
144 / 6 | 70
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2003, 13.00 | Engel Rudolf | 1.LIGA A
24.000
273 / 11 | 73
Malý stůl: Volná hra
3. 1. 2004, 13.00 | Záhorec Robert | 1.LIGA A
24.810
100 / 7 | 46
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 2004, 13.00 | Hejlik Petr | 1.LIGA A
14.280
400 / 14 | 104
Malý stůl: Volná hra
31. 1. 2004, 13.00 | Absolon Jiří | 1.LIGA A
28.572
58 / 3 | 41
Malý stůl: Volná hra
14. 2. 2004, 13.00 | Řehůřek Luděk | 1.LIGA A
19.330
15 / 3 | 13
Malý stůl: Volná hra
20. 3. 2004, 13.00 | Kokoška Karel | 1.LIGA A
5.000
400 / 6 | 230
Malý stůl: Volná hra
27. 3. 2004, 13.00 | Landa Josef | 1.LIGA A
66.662
172 / 5 | 104
Malý stůl: Volná hra
10. 4. 2004, 13.00 | Záhorec Robert | 1.LIGA A
34.400

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101743 / 126 | 8613.83
25.00
69.72000000 %
170 / 20 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 2003, 13.00 | Hudák Jan | 1.LIGA A
8.500
134 / 9 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 2003, 13.00 | Šnajberk Václav | 1.LIGA A
14.880
250 / 10 | 86
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 12. 2003, 13.00 | Engel Rudolf | 1.LIGA A
25.002
250 / 14 | 57
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 1. 2004, 13.00 | Pohl Jan | 1.LIGA A
17.852
170 / 14 | 47
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 2004, 13.00 | Mikolášek Aleš | 1.LIGA A
12.140
181 / 15 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 1. 2004, 13.00 | Hudák Jan | 1.LIGA A
12.060
87 / 6 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 2. 2004, 13.00 | Mrkvička Martin | 1.LIGA A
14.500
232 / 16 | 66
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 3. 2004, 13.00 | Kokoška Karel | 1.LIGA A
14.500
140 / 10 | 59
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 3. 2004, 13.00 | Engel Rudolf | 1.LIGA A
14.000
129 / 12 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 4. 2004, 13.00 | Záhorec Robert | 1.LIGA A
10.750

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11979 / 178 | 385.50
8.57
74.16670000 %
120 / 17 | 26
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 2003, 13.00 | Toth Jiří | 1.LIGA A
7.052
66 / 10 | 22
Malý stůl: Jednoband
8. 11. 2003, 13.00 | Vedral Martin | 1.LIGA A
6.600
85 / 17 | 34
Malý stůl: Jednoband
6. 12. 2003, 13.00 | Engel Rudolf | 1.LIGA A
5.000
33 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
3. 1. 2004, 13.00 | Záhorec Robert | 1.LIGA A
1.650
111 / 17 | 31
Malý stůl: Jednoband
17. 1. 2004, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | 1.LIGA A
6.520
120 / 14 | 38
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 2004, 13.00 | Toth Jiří | 1.LIGA A
8.572
120 / 17 | 24
Malý stůl: Jednoband
14. 2. 2004, 13.00 | Mrkvička Martin | 1.LIGA A
7.052
57 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2004, 13.00 | Šnajberk Václav | 1.LIGA A
2.850
27 / 7 | 13
Malý stůl: Jednoband
20. 3. 2004, 13.00 | Boček Milan | 1.LIGA A
3.850
120 / 19 | 26
Malý stůl: Jednoband
27. 3. 2004, 13.00 | Engel Rudolf | 1.LIGA A
6.312
120 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
10. 4. 2004, 13.00 | Pohl Jan | 1.LIGA A
6.002

2002/2003

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2772 / 15 | 20451.46
62.00
96.50000000 %
400 / 9 | 204
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 2003, 13.00 | Kahoun Vlastimil | 1.LIGA A
44.442
372 / 6 | 132
Malý stůl: Volná hra
15. 3. 2003, 13.00 | Kokoška Karel | 1.LIGA A
62.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2421 / 23 | 9918.30
20.40
84.20000000 %
204 / 10 | 64
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2003, 13.00 | Engel Rudolf | 1.LIGA A
20.400
217 / 13 | 99
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2003, 13.00 | Kokoška Karel | 1.LIGA A
16.690

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2154 / 30 | 455.13
5.50
64.16670000 %
44 / 10 | 9
Malý stůl: Jednoband
1. 3. 2003, 13.00 | Engel Rudolf | 1.LIGA A
4.400
110 / 20 | 45
Malý stůl: Jednoband
15. 3. 2003, 13.00 | Klesa Václav | 1.LIGA A
5.502

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
130 / 28 | 41.071
1.071
100.00000000 %
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 2. 2003, 10.00 | Kolář Daniel | Stř.Č/3B
1.0712

2001/2002

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81620 / 80 | 14320.25
62.50
58.90910000 %
229 / 10 | 87
Malý stůl: Volná hra
29. 9. 2001, 13.00 | Kubinčák Tomáš | 1.LIGA A
22.900
20 / 2 | 20
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2001, 13.00 | Engel Rudolf | 1.LIGA A
10.000
400 / 12 | 123
Malý stůl: Volná hra
27. 10. 2001, 13.00 | Vápeník Rudolf | 1.LIGA A
33.332
250 / 13 | 87
Malý stůl: Volná hra
25. 11. 2001, 10.00 | Appeltauer Michal | ZČ-1.
19.231
250 / 4 | 143
Malý stůl: Volná hra
6. 1. 2002, 10.00 | Stehlík František | ZČ-1.
62.502
250 / 14 | 72
Malý stůl: Volná hra
17. 2. 2002, 10.00 | Babický Václav | ZČ-1.
17.852
88 / 5 | 53
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 2002, 13.00 | Martínek Tomáš | 1.LIGA A
17.600
133 / 20 | 39
Malý stůl: Volná hra
23. 3. 2002, 13.00 | Muláček Petr | 1.LIGA A
6.650

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81082 / 98 | 7011.04
18.75
63.64710000 %
81 / 8 | 56
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 2001, 13.00 | Kubinčák Tomáš | 1.LIGA A
10.120
108 / 12 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2001, 13.00 | Truksa Otakar | 1.LIGA A
9.000
65 / 16 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2001, 13.00 | Verner Karel | 1.LIGA A
4.060
150 / 11 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 11. 2001, 10.00 | Brácha Robert | ZČ-1.
13.632
150 / 10 | 70
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 1. 2002, 10.00 | Stehlík František | ZČ-1.
15.002
150 / 8 | 57
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 2. 2002, 10.00 | Babický Václav | ZČ-1.
18.752
249 / 17 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2002, 13.00 | Klesa Václav | 1.LIGA A
14.640
129 / 16 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 3. 2002, 13.00 | Březina Radek | 1.LIGA A
8.060

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7532 / 104 | 355.11
8.57
80.60610000 %
89 / 17 | 16
Malý stůl: Jednoband
29. 9. 2001, 13.00 | Mikolášek Aleš | 1.LIGA A
5.230
67 / 12 | 19
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2001, 13.00 | Truksa Otakar | 1.LIGA A
5.580
60 / 18 | 10
Malý stůl: Jednoband
25. 11. 2001, 10.00 | Appeltauer Michal | ZČ-1.
3.332
60 / 7 | 35
Malý stůl: Jednoband
6. 1. 2002, 10.00 | Kafka Jan st. | ZČ-1.
8.572
60 / 13 | 12
Malý stůl: Jednoband
17. 2. 2002, 10.00 | Babický Václav | ZČ-1.
4.612
120 / 18 | 20
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 2002, 13.00 | Klesa Václav | 1.LIGA A
6.662
76 / 19 | 17
Malý stůl: Jednoband
23. 3. 2002, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | 1.LIGA A
4.000

2000/2001

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
72041 / 83 | 11324.59
46.75
72.89290000 %
253 / 10 | 112
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2000, 13.00 | Mikolášek Aleš | 1.LIGA A
25.300
313 / 11 | 85
Malý stůl: Volná hra
9. 12. 2000, 13.00 | Stehlík František | 1.LIGA A
28.450
359 / 20 | 75
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 2000, 13.00 | Kočička Petr | 1.LIGA A
17.952
206 / 17 | 75
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2001, 13.00 | Vápeník Rudolf | 1.LIGA A
12.110
136 / 7 | 93
Malý stůl: Volná hra
10. 2. 2001, 13.00 | Záhorec Robert | 1.LIGA A
19.420
400 / 10 | 105
Malý stůl: Volná hra
17. 2. 2001, 13.00 | Palata Tomáš | 1.LIGA A
40.002
374 / 8 | 113
Malý stůl: Volná hra
17. 3. 2001, 13.00 | Kočička Petr | 1.LIGA A
46.750

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
71375 / 91 | 11215.10
27.77
78.57140000 %
250 / 15 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2000, 13.00 | Záhorec Robert | 1.LIGA A
16.662
165 / 10 | 62
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 12. 2000, 13.00 | Stehlík František | 1.LIGA A
16.500
250 / 19 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2000, 13.00 | Kočička Petr | 1.LIGA A
13.152
250 / 9 | 112
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2001, 13.00 | Vápeník Rudolf | 1.LIGA A
27.772
250 / 12 | 82
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 2. 2001, 13.00 | Kubinčák Tomáš | 1.LIGA A
20.832
98 / 10 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 2. 2001, 13.00 | Tichák Josef | 1.LIGA A
9.800
112 / 16 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 3. 2001, 13.00 | Řehůřek Luděk | 1.LIGA A
7.000

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5458 / 91 | 405.03
6.00
78.82960000 %
120 / 20 | 40
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2000, 13.00 | Mikolášek Aleš | 1.LIGA A
6.002
103 / 20 | 20
Malý stůl: Jednoband
9. 12. 2000, 13.00 | Špulák Jaromír | 1.LIGA A
5.152
103 / 20 | 21
Malý stůl: Jednoband
16. 12. 2000, 13.00 | Řehůřek Luděk | 1.LIGA A
5.152
78 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
10. 2. 2001, 13.00 | Mikolášek Aleš | 1.LIGA A
3.900
54 / 11 | 16
Malý stůl: Jednoband
17. 2. 2001, 13.00 | Tichák Josef | 1.LIGA A
4.900

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
258 / 97 | 50.597
0.680
75.32470000 %
34 / 50 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2001, 13.00 | Kahoun Vlastimil | 1.LIGA A
0.6802
24 / 47 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 3. 2001, 13.00 | Mrkvička Jaroslav | 1.LIGA A
0.5100

1999/2000

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
62038 / 80 | 21825.47
44.44
84.91670000 %
400 / 20 | 82
Malý stůl: Volná hra
20. 11. 1999, 13.00 | Hejlik Pavel st. | 1.LIGA A
20.002
400 / 17 | 68
Malý stůl: Volná hra
19. 12. 1999, 10.00 | Čermák Miroslav | 1.LIGA A
23.522
400 / 13 | 137
Malý stůl: Volná hra
15. 1. 2000, 10.00 | Záhorec Robert | 1.LIGA A
30.762
400 / 15 | 123
Malý stůl: Volná hra
29. 1. 2000, 13.00 | Palata Tomáš | 1.LIGA A
26.662
38 / 6 | 16
Malý stůl: Volná hra
5. 2. 2000, 13.00 | Mikolášek Aleš | 1.LIGA A
6.330
400 / 9 | 218
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2000, 13.00 | Březina Radek | 1.LIGA A
44.442

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
61382 / 111 | 6012.45
16.66
92.13330000 %
221 / 20 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 11. 1999, 13.00 | Hejlik Pavel st. | 1.LIGA A
11.052
250 / 15 | 58
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 12. 1999, 10.00 | Kahoun Vlastimil | 1.LIGA A
16.662
184 / 20 | 60
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 1. 2000, 10.00 | Pohl Jan | 1.LIGA A
9.200
250 / 18 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 1. 2000, 13.00 | Palata Tomáš | 1.LIGA A
13.882
250 / 18 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 2. 2000, 13.00 | Špulák Jaromír | 1.LIGA A
13.882
227 / 20 | 59
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 2. 2000, 13.00 | Březina Radek | 1.LIGA A
11.350

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6513 / 113 | 254.53
6.00
72.97300000 %
106 / 20 | 25
Malý stůl: Jednoband
20. 11. 1999, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | 1.LIGA A
5.302
78 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
19. 12. 1999, 10.00 | Stehlík František | 1.LIGA A
3.900
67 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
15. 1. 2000, 10.00 | Záhorec Robert | 1.LIGA A
3.350
101 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
29. 1. 2000, 13.00 | Palata Tomáš | 1.LIGA A
5.052
41 / 13 | 11
Malý stůl: Jednoband
5. 2. 2000, 13.00 | Špulák Jaromír | 1.LIGA A
3.150
120 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
19. 2. 2000, 13.00 | Hejlik Petr | 1.LIGA A
6.002

1998/1999

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
72334 / 80 | 16929.17
100.00
83.35710000 %
122 / 13 | 66
Malý stůl: Volná hra
18. 10. 1998, 10.00 | Hejlik Pavel ml. | 1.LIGA A
9.380
400 / 17 | 93
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 1998, 10.00 | Voštinka Tomáš | 1.LIGA A
23.522
400 / 8 | 168
Malý stůl: Volná hra
30. 1. 1999, 13.00 | Smaha Stanislav | 1.LIGA A
50.002
400 / 12 | 121
Malý stůl: Volná hra
6. 2. 1999, 14.00 | Roth Josef | 1.LIGA A
33.332
212 / 18 | 40
Malý stůl: Volná hra
27. 2. 1999, 14.00 | Stehlík František | 1.LIGA A
11.770
400 / 8 | 127
Malý stůl: Volná hra
13. 3. 1999, 14.00 | Gazdoš Ivo | FINÁLE MR
50.002
400 / 4 | 169
Malý stůl: Volná hra
14. 3. 1999, 10.00 | Hájek Radovan | FINÁLE MR
100.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
71487 / 98 | 8915.17
20.83
84.97140000 %
154 / 14 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 10. 1998, 10.00 | Hejlik Pavel ml. | 1.LIGA A
11.000
250 / 18 | 60
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 1998, 10.00 | Voštinka Tomáš | 1.LIGA A
13.882
250 / 12 | 69
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 1. 1999, 13.00 | Smaha Stanislav | 1.LIGA A
20.832
250 / 14 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 2. 1999, 14.00 | Roth Josef | 1.LIGA A
17.852
250 / 15 | 89
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 2. 1999, 14.00 | Kahoun Vlastimil | 1.LIGA A
16.662
93 / 7 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 3. 1999, 14.00 | Gazdoš Ivo | FINÁLE MR
13.280
240 / 18 | 72
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 3. 1999, 10.00 | Hájek Radovan | FINÁLE MR
13.330

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7619 / 127 | 394.87
8.00
77.86160000 %
109 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
18. 10. 1998, 10.00 | Hejlik Pavel ml. | 1.LIGA A
5.452
113 / 20 | 23
Malý stůl: Jednoband
31. 10. 1998, 16.00 | Špulák Jaromír | 1.LIGA A
5.652
120 / 15 | 39
Malý stůl: Jednoband
30. 1. 1999, 13.00 | Hambálek Vladimír | 1.LIGA A
8.002
70 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
6. 2. 1999, 14.00 | Šilhan Jaroslav | 1.LIGA A
3.500
49 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
27. 2. 1999, 14.00 | Stehlík František | 1.LIGA A
2.450
92 / 20 | 17
Malý stůl: Jednoband
13. 3. 1999, 14.00 | Stareček Vladimír | FINÁLE MR
4.600
66 / 12 | 19
Malý stůl: Jednoband
14. 3. 1999, 10.00 | Musil Jan | FINÁLE MR
5.500

1996/1997

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1300 / 7 | 12242.85
42.85
100.00000000 %
300 / 7 | 122
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 1997, 10.00 | Růžička Vojtěch | 2.LIGA A
42.852

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1200 / 14 | 3614.28
14.28
100.00000000 %
200 / 14 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 1997, 10.00 | Růžička Vojtěch | 2.LIGA A
14.282

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
180 / 27 | 102.96
2.96
100.00000000 %
80 / 27 | 10
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 1997, 10.00 | Dvořák Oldřich | 2.LIGA A
2.962

1995/1996

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1382 / 6 | 22563.66
63.66
95.50000000 %
382 / 6 | 225
Malý stůl: Volná hra
10. 2. 1996, 14.00 | Špulák Jaromír | FINÁLE MR
63.660

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1124 / 9 | 2713.77
13.77
49.60000000 %
124 / 9 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 2. 1996, 14.00 | Engel Rudolf | FINÁLE MR
13.770

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
125 / 45 | 30.555
0.555
62.50000000 %
25 / 45 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 2. 1996, 14.00 | Roček Josef | FINÁLE MR
0.5550

1994/1995

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
123509 / 96 | 19536.55
150.00
97.47220000 %
300 / 2 | 169
Malý stůl: Volná hra
25. 9. 1994, 10.00 | Roth Josef | 2.LIGA A
150.002
300 / 7 | 195
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 1994, 10.00 | Doležal Jiří | 2.LIGA A
42.852
209 / 5 | 112
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 1994, 10.00 | Kahoun Vlastimil | 2.LIGA A
41.800
300 / 3 | 186
Malý stůl: Volná hra
6. 11. 1994, 10.00 | Roth Josef | 2.LIGA A
100.002
300 / 15 | 99
Malý stůl: Volná hra
20. 11. 1994, 10.00 | Hejlik Petr | 2.LIGA A
20.002
300 / 16 | 66
Malý stůl: Volná hra
26. 11. 1994, 10.00 | Holota Vladimír st. | 2.LIGA A
18.752
300 / 7 | 156
Malý stůl: Volná hra
30. 11. 1994, 16.00 | Krahulík Miroslav | 2.LIGA A
42.852
300 / 12 | 127
Malý stůl: Volná hra
18. 12. 1994, 10.00 | Kaplan Zdeněk | 2.LIGA A
25.002
300 / 5 | 132
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 1995, 17.00 | Špelda Miroslav | ČECHY
60.002
300 / 7 | 158
Malý stůl: Volná hra
22. 1. 1995, 10.00 | Svoboda Ivan | ČECHY
42.852
300 / 12 | 77
Malý stůl: Volná hra
5. 2. 1995, 14.00 | Klesa Václav | ČECHY
25.002
300 / 5 | 151
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 1995, 16.00 | Klesa Václav | ČECHY
60.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
112200 / 118 | 8318.64
25.00
100.00000000 %
200 / 12 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 9. 1994, 10.00 | Ulč Josef | 2.LIGA A
16.662
200 / 8 | 72
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 1994, 10.00 | Holota Vladimír | 2.LIGA A
25.002
200 / 11 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 1994, 10.00 | Kahoun Vlastimil | 2.LIGA A
18.182
200 / 10 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 11. 1994, 10.00 | Ulč Josef | 2.LIGA A
20.001
200 / 8 | 74
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 11. 1994, 10.00 | Hejlik Pavel ml. | 2.LIGA A
25.002
200 / 13 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 1994, 10.00 | Richter Milan II. | 2.LIGA A
15.382
200 / 14 | 54
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 12. 1994, 10.00 | Novotný Ivan | 2.LIGA A
14.282
200 / 11 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 1995, 17.00 | Otčenášek Jiří st. | ČECHY
18.182
200 / 8 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 1. 1995, 10.00 | Svašek Ladislav st. | ČECHY
25.002
200 / 13 | 83
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 2. 1995, 14.00 | Roth Josef | ČECHY
15.382
200 / 10 | 64
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 2. 1995, 16.00 | Roth Josef | ČECHY
20.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11858 / 165 | 375.20
13.33
97.50000000 %
80 / 11 | 22
Malý stůl: Jednoband
25. 9. 1994, 10.00 | Roth Josef | 2.LIGA A
7.272
58 / 21 | 18
Malý stůl: Jednoband
9. 10. 1994, 10.00 | Holota Vladimír st. | 2.LIGA A
2.760
80 / 12 | 28
Malý stůl: Jednoband
23. 10. 1994, 10.00 | Špulák Jaromír | 2.LIGA A
6.662
80 / 23 | 11
Malý stůl: Jednoband
6. 11. 1994, 10.00 | Roth Josef | 2.LIGA A
3.472
80 / 19 | 15
Malý stůl: Jednoband
20. 11. 1994, 10.00 | Hejlik Petr | 2.LIGA A
4.212
80 / 22 | 15
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 1994, 10.00 | Holota Vladimír st. | 2.LIGA A
3.632
80 / 8 | 24
Malý stůl: Jednoband
18. 12. 1994, 10.00 | Novotný Ivan | 2.LIGA A
10.002
80 / 19 | 9
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 1995, 17.00 | Bareš Petr | ČECHY
4.212
80 / 9 | 23
Malý stůl: Jednoband
22. 1. 1995, 10.00 | Marek Pavel | ČECHY
8.882
80 / 6 | 37
Malý stůl: Jednoband
5. 2. 1995, 14.00 | Klesa Václav | ČECHY
13.332
80 / 15 | 28
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 1995, 16.00 | Trykar Jaroslav | ČECHY
5.332