Galíček Zdeněk

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
31946 / 952 | 10 | 60.993
2.307
90.52630000 %
17 / 13 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 9. 2019, 18.30 | Kozák Adam | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
1.3070
25 / 29 | 5 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 9. 2019, 20.00 | Ettel Milan | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.8622
30 / 34 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
21. 9. 2019, 13.30 | Kozák Adam | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.8822
24 / 18 | 7 | 5
Závodní stůl: Trojband
21. 9. 2019, 17.30 | Novák Radek | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
1.3330
21 / 26 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 9. 2019, 10.00 | Kohout Štěpán | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.8070
32 / 22 | 7 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2019, 16.00 | Gazdoš Ivo | ZS 3B EXTRALIGA
1.4540
39 / 55 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2019, 13.30 | Domanský Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.7090
40 / 31 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
2. 11. 2019, 16.00 | Puse Michael | ZS 3B EXTRALIGA
1.2902
40 / 45 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2019, 13.00 | Ferahli Engin | ZS 3B EXTRALIGA
0.8882
29 / 30 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 11. 2019, 16.00 | Škop Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.9660
40 / 39 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2019, 13.00 | Markup Petr | ZS 3B EXTRALIGA
1.0252
17 / 30 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2019, 21.15 | Vintrocha Richard | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.5662
25 / 30 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2019, 22.30 | Truksa Otakar | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.8332
30 / 31 | 6 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2019, 17.30 | Kohout Štěpán | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.9672
20 / 25 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2019, 17.30 | Bača Adam | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.8000
30 / 24 | 5 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2019, 10.00 | Bača Miroslav | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
1.2502
35 / 29 | 9 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2019, 13.00 | Bača Adam | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
1.2062
27 / 34 | 6 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2019, 15.00 | Novák Radek | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.7940
40 / 37 | 8 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 12. 2019, 14.00 | Boháč Martin | ZS 3B EXTRALIGA
1.0812
40 / 20 | 9 | 6
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2020, 16.00 | Gazdoš Ivo | ZS 3B EXTRALIGA
2.0002
33 / 42 | 4 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2020, 13.00 | Hájek Radovan | ZS 3B EXTRALIGA
0.7850
40 / 37 | 5 | 5
Závodní stůl: Trojband
7. 2. 2020, 18.00 | Škop Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
1.0812
40 / 45 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2020, 16.00 | Hambálek Vladimír | ZS 3B EXTRALIGA
0.8882
34 / 42 | 8 | 4
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2020, 13.00 | Novák Radek | ZS 3B EXTRALIGA
0.8090
40 / 38 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2020, 13.00 | Bálek Martin | ZS 3B EXTRALIGA
1.0522
25 / 23 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2020, 16.15 | Coufalík Ivo | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B PROSTĚJOV
1.0872
21 / 18 | 6 | 5
Závodní stůl: Trojband
7. 3. 2020, 09.30 | Domanský Pavel | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B PROSTĚJOV
1.1660
19 / 26 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 3. 2020, 14.00 | Domanský Pavel | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B PROSTĚJOV
0.7300
30 / 13 | 10 | 6
Závodní stůl: Trojband
7. 3. 2020, 20.00 | Kohout Štěpán | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B PROSTĚJOV
2.3072
30 / 30 | 5 | 5
Závodní stůl: Trojband
8. 3. 2020, 10.00 | Dirn Marcel | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B PROSTĚJOV
1.0002
33 / 36 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 3. 2020, 13.00 | Novák Radek | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B PROSTĚJOV
0.9160

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
381056 / 1151 | 90.917
1.600
85.85370000 %
35 / 34 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2018, 16.00 | Novák Radek | ZS 3B EXTRALIGA
1.0290
29 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2018, 13.00 | Kozák Adam | ZS 3B EXTRALIGA
0.7250
20 / 19 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 9. 2018, 19.00 | Škop Pavel | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
1.0522
15 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 9. 2018, 21.00 | Švára Libor | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.6002
20 / 15 | 7
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2018, 11.00 | Přeček Jiří | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
1.3332
20 / 20 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2018, 13.00 | Walach Ladislav | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
1.0002
25 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2018, 16.00 | Walach Ladislav | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
1.0001
19 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2018, 21.00 | Ziogas Janis | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.6331
30 / 33 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2018, 12.30 | Stareček Vladimír | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.9091
20 / 26 | 5
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2018, 15.30 | Bača Adam | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.7690
19 / 30 | 5
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2018, 20.00 | Všetička Luboš | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.6332
25 / 28 | 7
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2018, 22.30 | Korec Jaroslav | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.8922
30 / 27 | 5
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2018, 12.30 | Dirn Marcel | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
1.1112
30 / 31 | 5
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2018, 18.30 | Aleš Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.9672
30 / 30 | 6
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2018, 11.30 | Dirn Marcel | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
1.0002
17 / 24 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2018, 13.00 | Bača Adam | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.7080
39 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2018, 16.00 | Vala Miroslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.9752
29 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
4. 11. 2018, 13.00 | Vitouš Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.7252
36 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2018, 14.00 | Hambálek Vladimír | ZS 3B EXTRALIGA
0.9002
40 / 28 | 8
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2018, 13.00 | Škop Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
1.4282
40 / 33 | 4
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2018, 16.00 | Hájek Radovan | ZS 3B EXTRALIGA
1.2122
40 / 31 | 6
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2019, 16.00 | Tauterman Vlastislav ml. | ZS 3B EXTRALIGA
1.2902
29 / 39 | 5
Závodní stůl: Trojband
13. 1. 2019, 13.00 | Novák Radek | ZS 3B EXTRALIGA
0.7430
25 / 21 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2019, 19.45 | Vintrocha Richard | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
1.1902
25 / 18 | 9
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2019, 22.15 | Korec Jaroslav | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
1.3882
20 / 35 | 8
Závodní stůl: Trojband
19. 1. 2019, 13.30 | Dirn Marcel | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.5712
17 / 32 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 1. 2019, 19.30 | Stareček Vladimír | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.5310
21 / 26 | 5
Závodní stůl: Trojband
19. 1. 2019, 22.33 | Kohout Štěpán | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.8070
31 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2019, 16.00 | Uher Miroslav ml. | ZS 3B EXTRALIGA
0.7752
40 / 40 | 7
Závodní stůl: Trojband
3. 2. 2019, 12.00 | Bača Adam | ZS 3B EXTRALIGA
1.0002
38 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 2. 2019, 16.00 | Ferahli Engin | ZS 3B EXTRALIGA
0.9502
40 / 25 | 8
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2019, 13.00 | Škop Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
1.6002
26 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
30. 3. 2019, 11.45 | Hájek Radovan | ZS 3B EXTRALIGA
0.6500
30 / 27 | 5
Závodní stůl: Trojband
19. 4. 2019, 17.00 | Stareček Vladimír | 34. MČR TROJBAND ZS
1.1112
30 / 32 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 4. 2019, 18.30 | Váša Marek | 34. MČR TROJBAND ZS
0.9372
17 / 22 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2019, 10.00 | Novák Radek | 34. MČR TROJBAND ZS
0.7720
35 / 37 | 6
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2019, 19.30 | Škop Pavel | 34. MČR TROJBAND ZS
0.9452
24 / 28 | 3
Závodní stůl: Trojband
21. 4. 2019, 11.00 | Aleš Jan | 34. MČR TROJBAND ZS
0.8570

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
341028 / 1128 | 70.911
1.785
88.24030000 %
25 / 30 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2017, 13.00 | Přeček Jiří | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.8332
25 / 23 | 7
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2017, 18.00 | Korec Jaroslav | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
1.0872
28 / 35 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2017, 20.15 | Ráček Milan | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.8002
23 / 35 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2017, 23.15 | Bača Adam | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.6572
30 / 27 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 9. 2017, 09.30 | Bača Adam | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
1.1112
33 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 9. 2017, 12.00 | Kozák Adam | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.8250
36 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 9. 2017, 16.00 | Koky Dušan | ZS 3B EXTRALIGA
0.9002
40 / 38 | 7
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2017, 13.00 | Hájek Radovan | ZS 3B EXTRALIGA
1.0522
27 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2017, 16.00 | Janata Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.6750
39 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2017, 13.00 | Hambálek Vladimír | ZS 3B EXTRALIGA
0.9752
30 / 24 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 10. 2017, 16.15 | Sibai Fouad | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
1.2502
30 / 28 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 10. 2017, 19.15 | Kohout Štěpán | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
1.0712
17 / 31 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 10. 2017, 21.45 | Kohout Štěpán | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.5480
28 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2017, 16.00 | Vedral Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.7000
40 / 37 | 5
Závodní stůl: Trojband
29. 10. 2017, 13.00 | Markup Petr | ZS 3B EXTRALIGA
1.0812
40 / 35 | 4
Závodní stůl: Trojband
4. 11. 2017, 16.00 | Aleš Jan | ZS 3B EXTRALIGA
1.1422
40 / 40 | 7
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2017, 16.00 | Hudák Jan | ZS 3B EXTRALIGA
1.0002
19 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
10. 12. 2017, 13.00 | Bača Adam | ZS 3B EXTRALIGA
0.4750
40 / 38 | 5
Závodní stůl: Trojband
13. 1. 2018, 16.00 | Hošek Ondřej | ZS 3B EXTRALIGA
1.0522
40 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2018, 13.00 | Hošek Ondřej | ZS 3B EXTRALIGA
1.0002
40 / 31 | 6
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2018, 16.00 | Kováč Aladar | ZS 3B EXTRALIGA
1.2902
23 / 34 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2018, 13.00 | Popeňažník Lukáš | ZS 3B EXTRALIGA
0.6760
29 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 2. 2018, 16.00 | Daněk Josef | ZS 3B EXTRALIGA
0.7252
40 / 36 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2018, 13.00 | Bača Libor | ZS 3B EXTRALIGA
1.1112
32 / 40 | 7
Závodní stůl: Trojband
24. 2. 2018, 16.00 | Kozák Adam | ZS 3B EXTRALIGA
0.8000
40 / 32 | 5
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2018, 13.00 | Markup Petr | ZS 3B EXTRALIGA
1.2502
30 / 37 | 7
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2018, 16.00 | Novák Radek | ZS 3B EXTRALIGA
0.8100
20 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2018, 15.30 | Švára Libor | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.8002
20 / 14 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2018, 18.00 | Coufalík Ivo | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
1.4282
25 / 27 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2018, 19.00 | Dirn Marcel | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.9252
25 / 14 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2018, 20.30 | Gazdoš Ivo | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
1.7851
30 / 32 | 7
Závodní stůl: Trojband
7. 4. 2018, 10.00 | Ráček Milan | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.9372
22 / 35 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 4. 2018, 13.00 | Kohout Štěpán | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.6280
22 / 30 | 5
Závodní stůl: Trojband
7. 4. 2018, 18.30 | Kohout Štěpán | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.7330

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
28913 / 968 | 90.943
1.666
89.50980000 %
39 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
25. 9. 2016, 12.00 | Kozák Adam | VS 3B EXTRALIGA D4
0.9752
34 / 40 | 7
Závodní stůl: Trojband
22. 10. 2016, 15.00 | Vitouš Jan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.8502
40 / 34 | 9
Závodní stůl: Trojband
22. 10. 2016, 19.30 | Sibai Fouad | VS 3B EXTRALIGA D4
1.1762
36 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 10. 2016, 12.00 | Tichý Miloslav | VS 3B EXTRALIGA D4
0.9002
40 / 39 | 7
Závodní stůl: Trojband
23. 10. 2016, 16.00 | Kohout Štěpán | VS 3B EXTRALIGA D4
1.0252
20 / 27 | 7
Závodní stůl: Trojband
11. 11. 2016, 17.00 | Korec Jaroslav | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.7402
20 / 16 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 11. 2016, 21.00 | Kohout Štěpán | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
1.2502
29 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 11. 2016, 10.00 | Bača Adam | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.7252
30 / 39 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 11. 2016, 13.00 | Walach Ladislav | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.7692
30 / 27 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 11. 2016, 14.30 | Kozák Adam | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
1.1112
40 / 38 | 7
Závodní stůl: Trojband
12. 11. 2016, 17.30 | Gazdoš Ivo | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
1.0522
29 / 29 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 11. 2016, 19.00 | Boháč Martin | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
1.0000
40 / 24 | 5
Závodní stůl: Trojband
10. 12. 2016, 15.00 | Hájek Radovan | VS 3B EXTRALIGA D4
1.6662
40 / 28 | 6
Závodní stůl: Trojband
11. 12. 2016, 13.00 | Popeňažník Lukáš | VS 3B EXTRALIGA D4
1.4282
38 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2017, 15.00 | Hošek Ondřej | VS 3B EXTRALIGA D4
0.9502
20 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 2. 2017, 13.00 | Hošek Ondřej | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5000
30 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
4. 3. 2017, 18.00 | Bača Adam | VS 3B EXTRALIGA D4
0.7502
38 / 40 | 8
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2017, 15.00 | Hudák Jan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.9502
34 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
25. 3. 2017, 15.00 | Dirn Marcel | VS 3B EXTRALIGA D4
0.8502
35 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
26. 3. 2017, 12.00 | Tichý Miloslav | VS 3B EXTRALIGA D4
0.8752
32 / 31 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 3. 2017, 16.00 | Novák Radek | VS 3B EXTRALIGA D4
1.0320
27 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
31. 3. 2017, 18.30 | Walach Ladislav | VS MČR TROJBAND
0.6752
30 / 28 | 4
Závodní stůl: Trojband
31. 3. 2017, 21.30 | Popeňažník Lukáš | VS MČR TROJBAND
1.0712
25 / 26 | 7
Závodní stůl: Trojband
1. 4. 2017, 16.00 | Boháč Martin | VS MČR TROJBAND
0.9610
40 / 27 | 5
Závodní stůl: Trojband
2. 4. 2017, 10.00 | Hájek Radovan | VS MČR TROJBAND
1.4812
27 / 37 | 3
Závodní stůl: Trojband
2. 4. 2017, 13.00 | Hudák Jan | VS MČR TROJBAND
0.7290
30 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 4. 2017, 13.00 | Hudák Jan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.7500
40 / 38 | 5
Závodní stůl: Trojband
16. 4. 2017, 15.00 | Vedral Martin | VS 3B EXTRALIGA D4
1.0522

2015/2016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
30885 / 1014 | 80.872
1.428
95.16130000 %
30 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 10. 2015, 11.30 | Bača Tomáš | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
1.0002
30 / 36 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 10. 2015, 14.30 | Bača Miroslav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.8332
30 / 33 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 10. 2015, 17.30 | Šnyta Radek | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.9092
19 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
31. 10. 2015, 10.00 | Koky Dušan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4752
30 / 27 | 8
Závodní stůl: Trojband
31. 10. 2015, 14.30 | Ručka Damián | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
1.1112
30 / 35 | 5
Závodní stůl: Trojband
31. 10. 2015, 19.00 | Barbořík Jiří | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.8572
30 / 28 | 5
Závodní stůl: Trojband
1. 11. 2015, 13.00 | Vala Miroslav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
1.0712
30 / 33 | 5
Závodní stůl: Trojband
1. 11. 2015, 17.30 | Barbořík Jiří | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.9092
27 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
1. 11. 2015, 19.00 | Chytil Rudolf | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.6752
20 / 24 | 5
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2015, 15.00 | Bača Tomáš | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.8332
18 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2015, 19.00 | Přeček Jiří | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.6002
30 / 35 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2015, 22.30 | Hudák Jan | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.8571
30 / 36 | 7
Závodní stůl: Trojband
28. 11. 2015, 11.30 | Bača Adam | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.8332
30 / 32 | 6
Závodní stůl: Trojband
28. 11. 2015, 13.00 | Kozák Adam | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.9372
40 / 38 | 6
Závodní stůl: Trojband
28. 11. 2015, 15.30 | Ráček Milan | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
1.0522
33 / 33 | 5
Závodní stůl: Trojband
28. 11. 2015, 16.30 | Hudák Jan | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
1.0000
30 / 21 | 8
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2016, 12.00 | Popeňažník Lukáš | VS MČR 3B Družstva - čtyrčlenná
1.4282
30 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2016, 20.00 | Novák Radek | VS MČR 3B Družstva - čtyrčlenná
1.0001
27 / 34 | 6
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2016, 15.00 | Bača Miroslav | VS MČR 3B Družstva - čtyrčlenná
0.7940
28 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
23. 1. 2016, 10.00 | Vala Miroslav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.7002
30 / 39 | 7
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2016, 10.00 | Líška Antonín ml. | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.7692
30 / 39 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2016, 13.00 | Ručka Damián | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.7692
30 / 39 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2016, 16.00 | Koky Dušan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.7692
27 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2016, 11.30 | Bača Tomáš | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.6750
30 / 37 | 7
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2016, 14.30 | Bača Miroslav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.8101
30 / 24 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2016, 17.30 | Šnyta Radek | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
1.2502
30 / 31 | 7
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2016, 19.00 | Žilka Jan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.9672
30 / 30 | 7
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2016, 14.30 | Šlechta Jan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
1.0002
40 / 44 | 5
Závodní stůl: Trojband
7. 5. 2016, 16.00 | Kozák Adam | VS MČR 3B Finále EXTRALIGA Club Teams
0.9092
36 / 36 | 5
Závodní stůl: Trojband
7. 5. 2016, 20.00 | Hudák Jan | VS MČR 3B Finále EXTRALIGA Club Teams
1.0000

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
35858 / 1057 | 90.811
1.818
82.50000000 %
18 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2014, 10.00 | Stareček Vladimír | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4500
14 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2014, 14.30 | Gazdoš Ivo | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3500
25 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2014, 17.30 | Přeček Jiří | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.6252
29 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2014, 19.00 | Masár Stanislav | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.7252
0
Závodní stůl: Trojband
25. 10. 2014, 13.00 | Bača Miroslav | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
2
22 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 10. 2014, 17.30 | Vintrocha Richard | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.5502
30 / 33 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2014, 10.00 | Líška Antonín ml. | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.9092
30 / 39 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2014, 17.30 | Žilka Jan | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.7692
21 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2014, 19.00 | Paprskář Milan | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.5250
30 / 36 | 6
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2014, 11.30 | Ležák Václav | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.8332
25 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2014, 14.30 | Kováč Aladar | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.6252
25 / 31 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2015, 10.00 | Markup Petr | 3B Družstva - čtyrčlenná
0.8062
25 / 22 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2015, 18.00 | Uher Miroslav ml. | 3B Družstva - čtyrčlenná
1.1362
20 / 16 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 1. 2015, 09.00 | Coufalík Ivo | Přebor jednotlivců střed. oblasti
1.2502
20 / 22 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 1. 2015, 09.00 | Dostál Martin | Přebor jednotlivců střed. oblasti
0.9092
20 / 14 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 1. 2015, 09.00 | Paprskář Milan | Přebor jednotlivců střed. oblasti
1.4282
8 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 1. 2015, 09.00 | Galita Igor | Přebor jednotlivců střed. oblasti
0.3202
20 / 11 | 9
Závodní stůl: Trojband
24. 1. 2015, 09.00 | Koky Dušan | Přebor jednotlivců střed. oblasti
1.8182
30 / 31 | 5
Závodní stůl: Trojband
27. 2. 2015, 17.00 | Tůma Jakub | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 5. OT PROSTĚJOV
0.9672
30 / 28 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 2. 2015, 19.00 | Sibai Fouad | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 5. OT PROSTĚJOV
1.0712
29 / 29 | 5
Závodní stůl: Trojband
28. 2. 2015, 12.30 | Kohout Štěpán | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 5. OT PROSTĚJOV
1.0000
30 / 21 | 5
Závodní stůl: Trojband
28. 2. 2015, 15.30 | Váša Marek | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 5. OT PROSTĚJOV
1.4282
30 / 32 | 9
Závodní stůl: Trojband
28. 2. 2015, 17.00 | Markup Petr | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 5. OT PROSTĚJOV
0.9372
40 / 25 | 8
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2015, 10.00 | Hudák Jan | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 5. OT PROSTĚJOV
1.6002
40 / 35 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2015, 12.00 | Kohout Štěpán | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 5. OT PROSTĚJOV
1.1422
18 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 4. 2015, 10.00 | Hudák Jan | 3B OPEN TOUR 2014-15 | Finále TOP10 BRNO
0.7200
30 / 35 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 4. 2015, 12.00 | Kohout Štěpán | 3B OPEN TOUR 2014-15 | Finále TOP10 BRNO
0.8572
23 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 4. 2015, 15.00 | Váša Marek | 3B OPEN TOUR 2014-15 | Finále TOP10 BRNO
0.5750
30 / 28 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 4. 2015, 17.00 | Markup Petr | 3B OPEN TOUR 2014-15 | Finále TOP10 BRNO
1.0712
40 / 40 | 9
Závodní stůl: Trojband
12. 4. 2015, 10.00 | Aleš Jan | 3B OPEN TOUR 2014-15 | Finále TOP10 BRNO
1.0002
16 / 34 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 4. 2015, 12.00 | Hudák Jan | 3B OPEN TOUR 2014-15 | Finále TOP10 BRNO
0.4700
25 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 5. 2015, 00.00 | Bača Tomáš | Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
0.6250
30 / 28 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 5. 2015, 00.00 | Váša Marek | Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
1.0712
27 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
8. 5. 2015, 00.00 | Aleš Jan | Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
0.6752
8 / 17 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 5. 2015, 00.00 | Bača Miroslav | Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
0.4700

2013/2014

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
598 / 114 | 60.859
1.538
98.98990000 %
20 / 22 | 6
Závodní stůl: Trojband
12. 4. 2014, 09.00 | Vydra Roman | Stm VS 3b jednotlivci
0.9092
20 / 19 | 6
Závodní stůl: Trojband
12. 4. 2014, 11.00 | Coufalík Ivo | Stm VS 3b jednotlivci
1.0522
20 / 13 | 6
Závodní stůl: Trojband
12. 4. 2014, 13.00 | Kalabis Petr | Stm VS 3b jednotlivci
1.5382
19 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 4. 2014, 15.00 | Paprskář Milan | Stm VS 3b jednotlivci
0.6332
19 / 30 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 4. 2014, 16.00 | Domanský Pavel | Stm VS 3b jednotlivci
0.6332

2012/2013

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6155 / 168 | 60.922
1.176
91.17650000 %
40 / 43 | 6
Závodní stůl: Trojband
30. 9. 2012, 10.00 | Roček Josef | 3B EXTRALIGA VS
0.9302
20 / 17 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2012, 09.00 | Koky Dušan | Přebor Středomoravské oblasti
1.1762
25 / 31 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2012, 09.00 | Dostál Martin | Přebor Středomoravské oblasti
0.8060
30 / 34 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2012, 09.00 | Nenál Jiří | Přebor Středomoravské oblasti
0.8822
20 / 19 | 6
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2012, 09.00 | Paprskář Milan | Přebor Středomoravské oblasti
1.0522
20 / 24 | 5
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2012, 09.00 | Ferák Karel | Přebor Středomoravské oblasti
0.8332

2011/2012

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
21730 / 934 | 80.781
1.000
76.04170000 %
25 / 34 | 5
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Paprskář Milan | Oblatní přebor 3B na VS
0.7352
25 / 28 | 4
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Domanský Pavel | Oblatní přebor 3B na VS
0.8920
30 / 31 | 4
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Coufalík Ivo | Oblatní přebor 3B na VS
0.9672
47 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 10. 2011, 10.00 | Kalabis Petr | Extraliga v trojbandu
0.7832
31 / 42 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 10. 2011, 10.00 | Magnussen Tommy Pallud. | Extraliga v trojbandu
0.7380
0
Závodní stůl: Trojband
29. 10. 2011, 10.00 | Bača Miroslav | Extraliga v trojbandu
2
49 / 60 | 8
Závodní stůl: Trojband
12. 11. 2011, 17.00 | Kadaník Marcel | Extraliga v trojbandu
0.8162
25 / 25 | 5
Závodní stůl: Trojband
30. 11. 2011, 12.00 | Chytil Rudolf | Oblatní přebor 3B na VS
1.0002
47 / 60 | 6
Závodní stůl: Trojband
7. 1. 2012, 13.00 | Kalabis Petr | Extraliga v trojbandu
0.7832
48 / 53 | 7
Závodní stůl: Trojband
21. 1. 2012, 10.00 | Hájek Radovan | Extraliga v trojbandu
0.9050
0
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 2012, 10.00 | Gazdoš Ivo | Extraliga v trojbandu
2
50 / 51 | 6
Závodní stůl: Trojband
3. 3. 2012, 17.00 | Židů Tomáš | Extraliga v trojbandu
0.9802
22 / 45 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2012, 14.00 | Hudák Jan | Extraliga v trojbandu
0.4880
47 / 60 | 7
Závodní stůl: Trojband
18. 3. 2012, 10.00 | Ferahli Engin | Extraliga v trojbandu
0.7832
40 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 3. 2012, 14.00 | Kadaník Marcel | Extraliga v trojbandu
0.6662
42 / 60 | 7
Závodní stůl: Trojband
31. 3. 2012, 17.00 | Novák Pavel | Extraliga v trojbandu
0.7000
39 / 58 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2012, 10.00 | Novák Radek | Extraliga v trojbandu
0.6720
46 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2012, 14.00 | Tichý Miloslav | Extraliga v trojbandu
0.7662
39 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 4. 2012, 10.00 | Novák Pavel | Extraliga v trojbandu
0.6502
50 / 56 | 6
Závodní stůl: Trojband
28. 4. 2012, 17.00 | Tichý Miloslav | Extraliga v trojbandu
0.8922
28 / 31 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 5. 2012, 10.00 | Hájek Radovan | Extraliga v trojbandu
0.9030

2010/2011

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
20790 / 990 | 80.798
1.081
98.75000000 %
40 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
31. 8. 2010, 14.00 | Smaha Stanislav | Extraliga v trojbandu
0.6662
40 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
30. 10. 2010, 10.00 | Šlechta Jan | Extraliga v trojbandu
0.6662
40 / 52 | 6
Závodní stůl: Trojband
30. 10. 2010, 14.00 | Držík Jan | Extraliga v trojbandu
0.7692
40 / 50 | 5
Závodní stůl: Trojband
13. 11. 2010, 14.00 | Novák Pavel | Extraliga v trojbandu
0.8002
40 / 46 | 7
Závodní stůl: Trojband
14. 11. 2010, 10.00 | Hambálek Vladimír | Extraliga v trojbandu
0.8692
40 / 48 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2011, 10.00 | Stareček Pavel | Extraliga v trojbandu
0.8331
40 / 37 | 7
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2011, 17.00 | Janata Jan | Extraliga v trojbandu
1.0812
40 / 53 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 1. 2011, 10.00 | Bílek Rudolf | Extraliga v trojbandu
0.7542
40 / 45 | 6
Závodní stůl: Trojband
12. 2. 2011, 12.00 | Toth Jiří | Extraliga v trojbandu
0.8882
40 / 55 | 6
Závodní stůl: Trojband
4. 3. 2011, 17.00 | Novák Pavel | Extraliga v trojbandu
0.7271
40 / 49 | 5
Závodní stůl: Trojband
10. 4. 2011, 10.00 | Czech Zenon | Extraliga v trojbandu
0.8162
33 / 43 | 7
Závodní stůl: Trojband
16. 4. 2011, 10.00 | Váša Marek | Extraliga v trojbandu
0.7670
40 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
16. 4. 2011, 14.00 | Korec Jaroslav | Extraliga v trojbandu
1.0002
40 / 48 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 4. 2011, 10.00 | Kadaník Marcel | Extraliga v trojbandu
0.8332
38 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
30. 4. 2011, 10.30 | Toth Jiří | Extraliga v trojbandu
0.6332
39 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
13. 5. 2011, 17.00 | Tichý Miloslav | Extraliga v trojbandu
0.6501
40 / 42 | 6
Závodní stůl: Trojband
15. 5. 2011, 10.00 | Korec Jaroslav | Extraliga v trojbandu
0.9522
40 / 49 | 5
Závodní stůl: Trojband
28. 5. 2011, 10.00 | Ležák Václav | Extraliga v trojbandu
0.8162
40 / 45 | 8
Závodní stůl: Trojband
28. 5. 2011, 14.00 | Dvořáček Jan | Extraliga v trojbandu
0.8882
40 / 48 | 5
Závodní stůl: Trojband
4. 6. 2011, 10.00 | Rybák Jiří | Extraliga v trojbandu
0.8332

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3786 / 43 | 12218.27
23.07
87.33330000 %
300 / 18 | 77
Závodní stůl: Volná hra
5. 12. 2009, 10.00 | Dostál Jiří | MČR ve volné hře
16.662
300 / 13 | 122
Závodní stůl: Volná hra
5. 12. 2009, 10.00 | Bláha Milan | MČR ve volné hře
23.072
186 / 12 | 53
Závodní stůl: Volná hra
5. 12. 2009, 10.00 | Tunkr Martin | MČR ve volné hře
15.500

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3666 / 57 | 5711.68
20.75
88.80000000 %
166 / 8 | 47
Závodní stůl: Kádr 47/2
18. 12. 2009, 18.00 | Ráček Milan | Extraliga družstev v technických disciplínách
20.750
250 / 20 | 57
Závodní stůl: Kádr 47/2
19. 12. 2009, 12.00 | Dostál Jiří | Extraliga družstev v technických disciplínách
12.502
250 / 29 | 43
Závodní stůl: Kádr 47/2
19. 12. 2009, 17.30 | Hroník Jaroslav | Extraliga družstev v technických disciplínách
8.622

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8248 / 341 | 90.727
1.151
77.50000000 %
26 / 41 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 11. 2009, 08.00 | Stareček Pavel | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
0.6340
29 / 30 | 9
Závodní stůl: Trojband
12. 12. 2009, 10.00 | Hájek Radovan | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
0.9660
38 / 33 | 7
Závodní stůl: Trojband
9. 1. 2010, 09.00 | Domanský Pavel | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
1.1510
40 / 51 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 3. 2010, 10.00 | Stareček Pavel | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
0.7842
25 / 35 | 5
Závodní stůl: Trojband
10. 4. 2010, 10.00 | Hájek Radovan | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
0.7140
40 / 56 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 4. 2010, 10.00 | Vala Miroslav | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
0.7142
23 / 39 | 4
Závodní stůl: Trojband
30. 4. 2010, 10.00 | Boháč Martin | Play Off Extraligy v trojbandu
0.5890
27 / 56 | 5
Závodní stůl: Trojband
30. 4. 2010, 18.00 | Stareček Pavel | Play Off Extraligy v trojbandu
0.4820

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4543 / 47 | 4311.55
16.66
67.87500000 %
74 / 6 | 36
Závodní stůl: Kádr 71/2
21. 11. 2009, 10.00 | Faus Marek | Extraliga družstev v technických disciplínách
12.330
200 / 12 | 39
Závodní stůl: Kádr 71/2
22. 11. 2009, 10.00 | Hroník Jaroslav | Extraliga družstev v technických disciplínách
16.662
172 / 14 | 43
Závodní stůl: Kádr 71/2
18. 12. 2009, 14.00 | Stareček Vladimír | Extraliga družstev v technických disciplínách
12.280
97 / 15 | 22
Závodní stůl: Kádr 71/2
19. 12. 2009, 10.00 | Boháč Martin | Extraliga družstev v technických disciplínách
6.460

2008/2009

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
71015 / 67 | 14615.14
25.00
58.84060000 %
150 / 9 | 43
Závodní stůl: Volná hra
6. 3. 2009, 18.00 | Nenál Jiří | MČR ve volné hře
16.662
150 / 7 | 96
Závodní stůl: Volná hra
6. 3. 2009, 18.00 | Nenál Jiří | MČR ve volné hře
21.422
300 / 12 | 106
Závodní stůl: Volná hra
7. 3. 2009, 10.00 | Litterbach David | MČR ve volné hře
25.002
300 / 16 | 146
Závodní stůl: Volná hra
7. 3. 2009, 10.00 | Ocásek Jiří | MČR ve volné hře
18.752
6 / 2 | 5
Závodní stůl: Volná hra
7. 3. 2009, 10.00 | Ziogas Janis | MČR ve volné hře
3.000
107 / 20 | 17
Závodní stůl: Volná hra
7. 3. 2009, 18.00 | Dostál Jiří | MČR ve volné hře
5.350
2 / 1 | 2
Závodní stůl: Volná hra
7. 3. 2009, 18.00 | Böhm Pavel | MČR ve volné hře
2.000

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2159 / 47 | 193.38
5.25
66.25000000 %
105 / 20 | 19
Závodní stůl: Jednoband
21. 12. 2008, 16.00 | Hroník Jaroslav | Extraliga družstev v technických disciplínách
5.252
54 / 27 | 10
Závodní stůl: Jednoband
21. 12. 2008, 16.00 | Vedral Martin | Extraliga družstev v technických disciplínách
2.000

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11418 / 560 | 70.746
1.250
95.00000000 %
40 / 44 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 11. 2008, 10.00 | Stareček Vladimír | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
0.9092
40 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
29. 11. 2008, 10.00 | Valla Aleš | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
0.6662
40 / 55 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 11. 2008, 14.00 | Masár Stanislav | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
0.7272
34 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 12. 2008, 10.00 | Kopečný Radek | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
0.5661
40 / 54 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 2. 2009, 10.00 | Stareček Vladimír | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
0.7402
40 / 43 | 7
Závodní stůl: Trojband
28. 2. 2009, 10.00 | Koky Dušan | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
0.9302
37 / 54 | 5
Závodní stůl: Trojband
28. 2. 2009, 14.00 | Popeňažník Lukáš | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
0.6850
39 / 60 | 6
Závodní stůl: Trojband
21. 3. 2009, 10.00 | Pejcha Ota | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
0.6502
40 / 32 | 5
Závodní stůl: Trojband
10. 4. 2009, 10.00 | Váša Marek | MČR družstev v trojbandu na velkém stole
1.2502
36 / 52 | 5
Závodní stůl: Trojband
10. 4. 2009, 18.00 | Kohout Štěpán | MČR družstev v trojbandu na velkém stole
0.6920
32 / 46 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 4. 2009, 14.00 | Boháč Martin | MČR družstev v trojbandu na velkém stole
0.6950

1995/1996

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
164 / 26 | 102.46
2.46
42.66670000 %
64 / 26 | 10
Závodní stůl: Volná hra
11. 11. 1995, 14.00 | Keluc Otto | "2.LIGA ""C"""
2.460

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
150 / 23 | 102.17
2.17
100.00000000 %
50 / 23 | 10
Závodní stůl: Jednoband
9. 3. 1996, 14.00 | Dokoupil Oldřich | "2.LIGA ""C"""
2.172

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7144 / 320 | 40.450
0.800
100.00000000 %
20 / 39 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 11. 1995, 14.00 | Keluc Otto | "2.LIGA ""C"""
0.5122
17 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 3. 1996, 14.00 | Dokoupil Oldřich | "2.LIGA ""C"""
0.3402
107 / 231 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 1996, 00.00 | Galíček Zdeněk | MISTROVSTVÍ ČR - junioři (BILLARD BRNO)
0.4638

1994/1995

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4116 / 217 | 70.534
0.781
0.00000000 %
116 / 217 | 7
Závodní stůl: Trojband
8. 4. 1995, 00.00 | Galíček Zdeněk | MISTROVSTVÍ ČR - juniorů (SSK VÍTKOVICE)
0.5346

Malý stůl

2019/2020

2018/2019

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1200 / 14 | 5014.28
14.28
100.00000000 %
200 / 14 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 12. 2018, 10.00 | Uher Miroslav ml. | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
14.282

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
188 / 15 | 225.86
5.86
88.00000000 %
88 / 15 | 22
Malý stůl: Jednoband
15. 12. 2018, 14.00 | Uher Miroslav ml. | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.862

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8257 / 175 | 71.468
2.727
91.78570000 %
30 / 11 | 7
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2019, 11.15 | Krausová Veronika | 29. MČR TROJBAND MS
2.7272
30 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2019, 12.30 | Korec Jaroslav | 29. MČR TROJBAND MS
1.5002
34 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2019, 19.30 | Hambálková Irena | 29. MČR TROJBAND MS
0.8502
40 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2019, 11.00 | Stareček Pavel | 29. MČR TROJBAND MS
1.6002
40 / 21 | 6
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2019, 12.35 | Stareček Vladimír | 29. MČR TROJBAND MS
1.9042
27 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2019, 14.20 | Gazdoš Ivo | 29. MČR TROJBAND MS
1.2270
26 / 16 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 5. 2019, 11.30 | Boháč Martin | MČR TROJBAND D3 MS
1.6250
30 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 5. 2019, 17.30 | Šimek Stanislav | MČR TROJBAND D3 MS
1.5002

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1150 / 8 | 4318.75
18.75
100.00000000 %
150 / 8 | 43
Malý stůl: Kádr 52/1
15. 12. 2018, 12.00 | Uher Miroslav ml. | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
18.752

2017/2018

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5750 / 34 | 12322.05
50.00
100.00000000 %
150 / 10 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2017, 09.00 | Hochman Libor | Přebor jednotlivců STM oblast
15.002
150 / 3 | 123
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2017, 12.00 | Gajda Petr | Přebor jednotlivců STM oblast
50.002
150 / 6 | 57
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2017, 13.30 | Horna Jiří | Přebor jednotlivců STM oblast
25.002
150 / 7 | 77
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2017, 15.00 | Nenál Jiří | Přebor jednotlivců STM oblast
21.422
150 / 8 | 73
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2017, 18.00 | Domanský Pavel | Přebor jednotlivců STM oblast
18.752

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18437 / 312 | 121.400
3.636
92.97870000 %
20 / 13 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2017, 09.00 | Zapletal Pavel | STM 3B 1. třída
1.5382
20 / 16 | 6
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2017, 10.00 | Provazník Jan | STM 3B 1. třída
1.2502
20 / 18 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2017, 11.00 | Vykydal František | STM 3B 1. třída
1.1112
20 / 17 | 7
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2017, 11.00 | Domanský Pavel | STM 3B 1. třída
1.1762
20 / 12 | 6
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2017, 12.00 | Paprskář Milan | STM 3B 1. třída
1.6662
20 / 12 | 10
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2017, 13.00 | Barbořík Jiří | STM 3B 1. třída
1.6662
20 / 14 | 9
Malý stůl: Trojband
15. 4. 2018, 09.00 | Šenkyřík Lubomír | STM 3B 1. třída
1.4282
20 / 15 | 7
Malý stůl: Trojband
15. 4. 2018, 10.00 | Domanský Pavel | STM 3B 1. třída
1.3332
20 / 13 | 8
Malý stůl: Trojband
15. 4. 2018, 11.00 | Provazník Jan | STM 3B 1. třída
1.5382
30 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 5. 2018, 19.00 | Mondšpígl Tomáš | 28. MČR TROJBAND MS
0.8572
30 / 21 | 8
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2018, 10.00 | Markup Petr | 28. MČR TROJBAND MS
1.4282
40 / 11 | 12
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2018, 14.30 | Stareček Vladimír | 28. MČR TROJBAND MS
3.6362
18 / 17 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2018, 16.00 | Novák Radek | 28. MČR TROJBAND MS
1.0580
30 / 12 | 7
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2018, 18.30 | Markup Petr | MČR TROJBAND D3 MS
2.5002
30 / 16 | 12
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 11.45 | Řehůřek Luděk | MČR TROJBAND D3 MS
1.8752
30 / 14 | 8
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 15.30 | Bača Miroslav | MČR TROJBAND D3 MS
2.1422
30 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 18.00 | Křístek Martin | MČR TROJBAND D3 MS
0.9091
19 / 23 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2018, 10.00 | Kohout Štěpán | MČR TROJBAND D3 MS
0.8260

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4329 / 37 | 708.89
13.63
50.61540000 %
58 / 11 | 17
Malý stůl: Kádr 52/1
24. 3. 2018, 12.00 | Stareček Vladimír | 5. MČR KÁDR 52/1 MS
5.270
79 / 6 | 70
Malý stůl: Kádr 52/1
24. 3. 2018, 16.00 | Ráček Milan | 5. MČR KÁDR 52/1 MS
13.160
150 / 11 | 43
Malý stůl: Kádr 52/1
24. 3. 2018, 18.00 | Kopl Josef | 5. MČR KÁDR 52/1 MS
13.632
42 / 9 | 17
Malý stůl: Kádr 52/1
24. 3. 2018, 22.00 | Stareček Vladimír | 5. MČR KÁDR 52/1 MS
4.660

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7160 / 122 | 101.311
1.666
100.00000000 %
20 / 19 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2017, 09.00 | Hloušek Milan | Oblastní přebor jednotlivci
1.0522
20 / 23 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2017, 10.00 | Coufal Zdeněk | Oblastní přebor jednotlivci
0.8692
20 / 13 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2017, 11.00 | Kabeláč Vladimír | Oblastní přebor jednotlivci
1.5382
20 / 13 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2017, 12.00 | Kalabis Petr | Oblastní přebor jednotlivci
1.5381
20 / 12 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2017, 13.00 | Adámek Petr | Oblastní přebor jednotlivci
1.6662
30 / 23 | 9
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2017, 14.00 | Janík Jiří | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
1.3042
30 / 19 | 10
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2017, 20.00 | Kafka Jan st. | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
1.5792

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2500 / 7 | 13471.42
83.33
100.00000000 %
250 / 3 | 134
Malý stůl: Volná hra
25. 10. 2015, 10.00 | Mirga Martin | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
83.332
250 / 4 | 114
Malý stůl: Volná hra
30. 1. 2016, 10.00 | Slaměník Radek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
62.502

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2400 / 19 | 9221.05
33.33
100.00000000 %
200 / 13 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 10. 2015, 12.00 | Slaměník Radek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
15.381
200 / 6 | 92
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 1. 2016, 12.00 | Fellner Jan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
33.332

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2200 / 24 | 388.33
12.50
100.00000000 %
100 / 16 | 20
Malý stůl: Jednoband
25. 10. 2015, 14.00 | Mirga Martin | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
6.252
100 / 8 | 38
Malý stůl: Jednoband
30. 1. 2016, 14.00 | Slaměník Radek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
12.502

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8204 / 162 | 91.259
2.142
81.60000000 %
28 / 25 | 7
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2016, 20.15 | Hájek Radovan | MS MČR Trojband - 3B
1.1200
30 / 14 | 9
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2016, 13.45 | Šnyta Radek | MS MČR Trojband - 3B
2.1422
30 / 15 | 9
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2016, 18.45 | Andrejovský Miroslav | MS MČR Trojband - 3B
2.0002
8 / 19 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2016, 19.45 | Gazdoš Ivo | MS MČR Trojband - 3B
0.4210
22 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 12.00 | Filip Antonín | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
0.7331
26 / 23 | 7
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 15.00 | Škop Pavel | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
1.1300
30 / 20 | 6
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 16.30 | Filip Antonín | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
1.5002
30 / 16 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 19.30 | Škop Pavel | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
1.8752

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5903 / 16 | 25056.43
250.00
72.24000000 %
73 / 8 | 53
Malý stůl: Volná hra
30. 11. 2014, 10.00 | Kopl Josef | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
9.120
80 / 3 | 37
Malý stůl: Volná hra
21. 12. 2014, 10.00 | Háva Miloš | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
26.660
250 / 1 | 250
Malý stůl: Volná hra
11. 1. 2015, 10.00 | Caha Josef | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
250.002
250 / 3 | 101
Malý stůl: Volná hra
24. 1. 2015, 13.00 | Vala Miroslav | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
83.332
250 / 1 | 250
Malý stůl: Volná hra
22. 3. 2015, 10.00 | Kopl Josef | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
250.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101850 / 59 | 16431.35
66.66
100.00000000 %
150 / 6 | 124
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 2014, 09.00 | Ferák Karel | Přebor jednotlivců oblasti
25.002
150 / 4 | 97
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 2014, 09.00 | Paprskář Milan | Přebor jednotlivců oblasti
37.502
200 / 10 | 81
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 2014, 09.00 | Nenál Jiří | Přebor jednotlivců oblasti
20.002
150 / 7 | 87
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 2014, 09.00 | Horna Jiří | Přebor jednotlivců oblasti
21.422
200 / 5 | 119
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 2014, 09.00 | Domanský Pavel | Přebor jednotlivců oblasti
40.002
200 / 9 | 70
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2014, 10.00 | Kalábek Jaromír | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
22.222
200 / 5 | 92
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 12. 2014, 10.00 | Slaměník Radek | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
40.002
200 / 4 | 123
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 1. 2015, 10.00 | Caha Josef | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
50.002
200 / 6 | 80
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 2015, 13.00 | Vala Miroslav | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
33.332
200 / 3 | 164
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 3. 2015, 10.00 | Kalábek Jaromír | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
66.662

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5492 / 79 | 426.22
7.69
98.40000000 %
100 / 19 | 30
Malý stůl: Jednoband
30. 11. 2014, 10.00 | Kalábek Jaromír | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.262
92 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
21. 12. 2014, 10.00 | Fellner Jan | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.602
100 / 14 | 14
Malý stůl: Jednoband
11. 1. 2015, 10.00 | Hladký Jiří | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.142
100 / 13 | 42
Malý stůl: Jednoband
24. 1. 2015, 13.00 | Vala Miroslav | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.692
100 / 13 | 23
Malý stůl: Jednoband
22. 3. 2015, 10.00 | Kopl Josef | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.692

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
20446 / 328 | 121.359
2.857
92.91670000 %
29 / 20 | 8
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2014, 09.00 | Domanský Pavel | Přebor jednotlivců MS 1 GP
1.4500
15 / 18 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2014, 09.00 | Paprskář Milan | Přebor jednotlivců MS 1 GP
0.8330
12 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2014, 09.00 | Coufal Zdeněk | Přebor jednotlivců MS 1 GP
0.6002
20 / 20 | 6
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2014, 09.00 | Koky Dušan | Přebor jednotlivců MS 1 GP
1.0002
19 / 20 | 6
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2014, 09.00 | Zapletal Pavel | Přebor jednotlivců MS 1 GP
0.9502
30 / 17 | 6
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2014, 09.00 | Coufalík Ivo | Přebor jednotlivců MS 1 GP
1.7642
20 / 17 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2014, 09.00 | Paprskář Milan | 2GP Přebor střed. oblasti
1.1762
20 / 13 | 7
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2014, 09.00 | Koky Dušan | 2GP Přebor střed. oblasti
1.5382
20 / 7 | 8
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2014, 09.00 | Coufalík Ivo | 2GP Přebor střed. oblasti
2.8572
20 / 18 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2014, 09.00 | Coufal Zdeněk | 2GP Přebor střed. oblasti
1.1112
17 / 16 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2014, 09.00 | Domanský Pavel | 2GP Přebor střed. oblasti
1.0620
20 / 17 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2015, 09.00 | Coufalík Ivo | 3 GP jednotlivci střed. oblasti
1.1762
20 / 8 | 7
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2015, 09.00 | Domanský Pavel | 3 GP jednotlivci střed. oblasti
2.5002
20 / 8 | 12
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2015, 09.00 | Coufal Zdeněk | 3 GP jednotlivci střed. oblasti
2.5002
20 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2015, 09.00 | Paprskář Milan | 3 GP jednotlivci střed. oblasti
1.0002
14 / 13 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 5. 2015, 00.00 | Boháč Martin | Finále MČR 3B MS Družstva
1.0760
30 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 5. 2015, 00.00 | Purkyt Tomáš | Finále MČR 3B MS Družstva
1.2502
30 / 12 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 5. 2015, 00.00 | Hudák Jan | Finále MČR 3B MS Družstva
2.5002
30 / 21 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 5. 2015, 00.00 | Masár Stanislav | Finále MČR 3B MS Družstva
1.4282
40 / 19 | 7
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2015, 10.00 | Bača Miroslav | Finále MČR 3B MS Družstva
2.1052

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
91645 / 37 | 24844.45
83.33
88.91890000 %
200 / 3 | 192
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2013, 09.00 | Kopečný Radek | StM MS VH jednotlivci
66.662
200 / 7 | 53
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2013, 09.00 | Slaměník Radek | StM MS VH jednotlivci
28.572
150 / 5 | 113
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2013, 09.00 | Provazník Jan | StM MS VH jednotlivci
30.002
150 / 6 | 87
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2013, 09.00 | Koky Dušan | StM MS VH jednotlivci
25.002
150 / 2 | 145
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2013, 09.00 | Dvořáček Vladimír | StM MS VH jednotlivci
75.002
250 / 3 | 177
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2014, 10.00 | Mirga Martin | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
83.332
250 / 3 | 248
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 2014, 10.00 | Strmiska Jan | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
83.332
45 / 1 | 45
Malý stůl: Volná hra
27. 4. 2014, 10.00 | Bláha Milan | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
45.000
250 / 7 | 94
Malý stůl: Volná hra
11. 5. 2014, 10.00 | Hošek Ondřej | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
35.712

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4729 / 34 | 10321.44
40.00
91.12500000 %
129 / 9 | 77
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 1. 2014, 10.00 | Háva Miloš | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
14.330
200 / 5 | 96
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2014, 10.00 | Kuchařík Jiří | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
40.002
200 / 9 | 103
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 4. 2014, 10.00 | Bláha Milan | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
22.222
200 / 11 | 97
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 5. 2014, 10.00 | Hošek Ondřej | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
18.182

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4335 / 57 | 235.87
7.69
83.75000000 %
84 / 18 | 13
Malý stůl: Jednoband
26. 1. 2014, 10.00 | Háva Miloš | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.660
100 / 13 | 23
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 2014, 10.00 | Kuchařík Jiří | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.692
51 / 11 | 15
Malý stůl: Jednoband
27. 4. 2014, 10.00 | Bláha Milan | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.630
100 / 15 | 17
Malý stůl: Jednoband
11. 5. 2014, 10.00 | Ocásek Jiří | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
6.662

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15350 / 258 | 101.356
3.750
92.10530000 %
15 / 11 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2014, 09.00 | Žilka Jan | StM MS 3B jednotlivci
1.3632
15 / 14 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2014, 09.00 | Chytil Rudolf | StM MS 3B jednotlivci
1.0712
15 / 18 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2014, 09.00 | Kalabis Petr | StM MS 3B jednotlivci
0.8332
15 / 12 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2014, 09.00 | Zapletal Pavel | StM MS 3B jednotlivci
1.2502
11 / 18 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2014, 09.00 | Dostál Martin | StM MS 3B jednotlivci
0.6110
20 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2014, 09.00 | Barbořík Jiří | StM MS 3B jednotlivci
1.3332
30 / 14 | 7
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 09.00 | Chytil Rudolf | přebor Střm 3b-družstva
2.1422
30 / 20 | 7
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 09.00 | Domanský Pavel | přebor Střm 3b-družstva
1.5002
30 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 09.00 | Chytil Rudolf | přebor Střm 3b-družstva
1.1532
24 / 18 | 6
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 09.00 | Domanský Pavel | přebor Střm 3b-družstva
1.3330
15 / 13 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 10.00 | Gazdoš Ivo | MS MČR 3B - družstva
1.1530
30 / 8 | 10
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 10.00 | Hudák Jan | MS MČR 3B - družstva
3.7502
30 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 10.00 | Kafka Jan st. | MS MČR 3B - družstva
1.3632
30 / 21 | 8
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 10.00 | Soukup Roman | MS MČR 3B - družstva
1.4282
40 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 10.00 | Novák Radek | MS MČR 3B - družstva
1.4282

2012/2013

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15352 / 295 | 71.193
2.500
97.77780000 %
30 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2012, 09.00 | Barbořík Jiří | 1.OPEN TOUR - OBLASTI
1.0712
20 / 13 | 6
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2012, 09.00 | Kopečný Radek | 1.OPEN TOUR - OBLASTI
1.5382
20 / 19 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2012, 09.00 | Žilka Jan | 1.OPEN TOUR - OBLASTI
1.0522
30 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2012, 09.00 | Provazník Jan | 1.OPEN TOUR - OBLASTI
1.0712
20 / 13 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2012, 09.00 | Kabeláč Vladimír | 1.OPEN TOUR - OBLASTI
1.5382
30 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2012, 09.00 | Barbořík Jiří | 2.OPEN TOUR - OBLASTI
1.2502
20 / 17 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2012, 09.00 | Šebesta Otto | 2.OPEN TOUR - OBLASTI
1.1762
20 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2012, 09.00 | Kopečný Radek | 2.OPEN TOUR - OBLASTI
0.9091
20 / 8 | 7
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2012, 09.00 | Krejčiřík Vladimír | 2.OPEN TOUR - OBLASTI
2.5002
30 / 34 | 7
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2012, 09.00 | Coufalík Ivo | 2.OPEN TOUR - OBLASTI
0.8822
30 / 23 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2013, 09.00 | Kopečný Radek | 3.OPEN TOUR - OBLASTI
1.3042
20 / 18 | 6
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2013, 09.00 | Paprskář Milan | 3.OPEN TOUR - OBLASTI
1.1112
20 / 12 | 6
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2013, 09.00 | Coufalík Ivo | 3.OPEN TOUR - OBLASTI
1.6662
22 / 18 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2013, 09.00 | Dostál Martin | 3.OPEN TOUR - OBLASTI
1.2220
20 / 18 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2013, 09.00 | Kabeláč Vladimír | 3.OPEN TOUR - OBLASTI
1.1112

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
51789 / 34 | 18752.61
66.66
89.45000000 %
400 / 7 | 112
Malý stůl: Volná hra
5. 11. 2011, 11.30 | Kopl Josef | Mistrovství ČR ve volné hře na malém stole
57.141
400 / 7 | 118
Malý stůl: Volná hra
5. 11. 2011, 14.00 | Peštál Petr | Mistrovství ČR ve volné hře na malém stole
57.142
189 / 3 | 178
Malý stůl: Volná hra
5. 11. 2011, 17.00 | Kozák Adam | Mistrovství ČR ve volné hře na malém stole
63.000
400 / 6 | 187
Malý stůl: Volná hra
5. 11. 2011, 18.00 | Nenál Jiří | Mistrovství ČR ve volné hře na malém stole
66.662
400 / 11 | 124
Malý stůl: Volná hra
5. 11. 2011, 19.00 | Kopl Josef | Mistrovství ČR ve volné hře na malém stole
36.362

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
27769 / 659 | 121.166
2.500
96.12500000 %
20 / 14 | 7
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Provazník Jan | Oblastní přebor v 3B na MS
1.4282
20 / 11 | 7
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Žilka Jan | Oblastní přebor v 3B na MS
1.8182
14 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Šenkyřík Lubomír | Oblastní přebor v 3B na MS
0.7002
30 / 27 | 6
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Coufalík Ivo | Oblastní přebor v 3B na MS
1.1112
30 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Dostál Martin | Oblastní přebor v 3B na MS
1.5002
29 / 20 | 6
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Domanský Pavel | Oblastní přebor v 3B na MS
1.4500
20 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Coufalík Ivo | Oblastní přebor v 3B na MS
1.0002
30 / 20 | 12
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2011, 10.00 | Barbořík Jiří | Trojband - Střední Morava
1.5002
30 / 22 | 7
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2011, 10.00 | Pernecký Jan | Trojband - Střední Morava
1.3632
30 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2011, 10.00 | Koky Dušan | Trojband - Střední Morava
0.8332
30 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2011, 10.00 | Chytil Rudolf | Trojband - Střední Morava
1.0712
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2011, 10.00 | Domanský Pavel | Trojband - Střední Morava
1.0002
30 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2011, 10.00 | Coufalík Ivo | Trojband - Střední Morava
0.7692
30 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2011, 10.00 | Pernecký Jan | Trojband - Střední Morava
0.9092
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2011, 10.00 | Koky Dušan | Trojband - Střední Morava
1.2002
30 / 18 | 8
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2011, 10.00 | Barbořík Jiří | Trojband - Střední Morava
1.6662
30 / 29 | 10
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2012, 10.00 | Domanský Pavel | Trojband - Střední Morava
1.0341
30 / 21 | 6
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2012, 10.00 | Coufalík Ivo | Trojband - Střední Morava
1.4282
30 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2012, 10.00 | Chytil Rudolf | Trojband - Střední Morava
1.0002
25 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2012, 10.00 | Rypka Jan | Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
0.8332
30 / 24 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2012, 10.00 | Coufalík Ivo | Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
1.2502
30 / 12 | 8
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2012, 10.00 | Dostál Martin | Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
2.5002
39 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2012, 10.00 | Stareček Vladimír | Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
0.9750
40 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2012, 19.30 | Coufalík Ivo | Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
1.3332
26 / 17 | 9
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 16.00 | Popeňažník Lukáš | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.5290
26 / 19 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 18.00 | Bača Tomáš | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.3680
30 / 24 | 8
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 20.00 | Šimek Stanislav | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.2502

2010/2011

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
34881 / 798 | 131.104
1.875
78.10280000 %
16 / 21 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Dostál Martin | Oblastní přebor Stř. M. - 3B
0.7610
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Paprskář Milan | Oblastní přebor Stř. M. - 3B
1.0712
14 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Dimoschakis Dimitrios | Oblastní přebor Stř. M. - 3B
0.7002
20 / 17 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Vydra Roman | Oblastní přebor Stř. M. - 3B
1.1762
20 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Barbořík Jiří | Oblastní přebor Stř. M. - 3B
1.0001
20 / 19 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Koky Dušan | Oblastní přebor Stř. M. - 3B
1.0522
27 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Coufalík Ivo | Oblastní přebor Stř. M. - 3B
0.9002
30 / 26 | 8
Malý stůl: Trojband
10. 10. 2010, 17.00 | Coufal Zdeněk | Stř.M.-3B
1.1532
30 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 10. 2010, 17.00 | Chytil Rudolf | Stř.M.-3B
0.8572
30 / 31 | 7
Malý stůl: Trojband
10. 10. 2010, 17.00 | Žilka Jan | Stř.M.-3B
0.9672
30 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2010, 10.00 | Pernecký Jan | Stř.M.-3B
1.3632
30 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2010, 10.00 | Paprskář Milan | Stř.M.-3B
0.7502
30 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2010, 10.00 | Barbořík Jiří | Stř.M.-3B
1.4282
30 / 25 | 9
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2010, 10.00 | Frgal Alois | Stř.M.-3B
1.2002
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2010, 10.00 | Domanský Pavel | Stř.M.-3B
0.9371
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2010, 10.00 | Vydra Roman | Stř.M.-3B
1.0002
0
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2011, 10.00 | Chytil Rudolf | Stř.M.-3B
0
0
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2011, 10.00 | Žilka Jan | Stř.M.-3B
0
0
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2011, 10.00 | Coufalík Ivo | Stř.M.-3B
0
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2011, 10.00 | Domanský Pavel | Stř.M.-3B
0.9372
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2011, 10.00 | Volf Jiří | Stř.M.-3B
0.9372
30 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2011, 10.00 | Frgal Alois | Stř.M.-3B
1.3632
30 / 18 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2011, 10.00 | Koky Dušan | Stř.M.-3B
1.6662
30 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2011, 10.00 | Barbořík Jiří | Stř.M.-3B
1.2502
30 / 17 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2011, 10.00 | Vymětal Leoš | Stř.M.-3B
1.7642
30 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2011, 10.00 | Chytil Rudolf | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu
1.3042
30 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2011, 13.00 | Uher Miroslav ml. | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu
1.3042
26 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2011, 16.00 | Váša Marek | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu
0.8662
30 / 16 | 6
Malý stůl: Trojband
12. 6. 2011, 11.00 | Šlechta Jan | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu
1.8752
28 / 20 | 7
Malý stůl: Trojband
12. 6. 2011, 13.30 | Aleš Jan | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu
1.4002
31 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
17. 6. 2011, 10.00 | Novák Radek | Mistrovství České republiky v trojbandu na malém stole
1.0000
29 / 30 | 7
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2011, 10.00 | Ostruszka Petr | Mistrovství České republiky v trojbandu na malém stole
0.9662
30 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2011, 10.00 | Masár Stanislav | Mistrovství České republiky v trojbandu na malém stole
1.0712
50 / 35 | 13
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2011, 10.00 | Masár Stanislav | Mistrovství České republiky v trojbandu na malém stole
1.4282

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
91981 / 29 | 30068.31
300.00
73.37040000 %
300 / 9 | 215
Malý stůl: Volná hra
27. 9. 2009, 10.00 | Bača Miroslav | 1.liga B
33.332
243 / 1 | 243
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 2009, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1.liga B
243.000
300 / 2 | 274
Malý stůl: Volná hra
24. 10. 2009, 13.00 | Ráček Milan | 1.liga B
150.002
0 / 2 | 0
Malý stůl: Volná hra
7. 11. 2009, 13.00 | Onderka Heřman | 1.liga B
00
300 / 1 | 300
Malý stůl: Volná hra
14. 11. 2009, 14.00 | Fellner Jan | 1.liga B
300.002
161 / 5 | 74
Malý stůl: Volná hra
16. 1. 2010, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1.liga B
32.200
259 / 3 | 212
Malý stůl: Volná hra
13. 2. 2010, 13.00 | Bláha Milan | 1.liga B
86.330
118 / 1 | 118
Malý stůl: Volná hra
27. 2. 2010, 13.00 | Onderka Heřman | 1.liga B
118.000
300 / 5 | 208
Malý stůl: Volná hra
6. 3. 2010, 13.00 | Mirga Martin | 1.liga B
60.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
142443 / 127 | 11319.23
36.00
75.16920000 %
180 / 9 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Domanský Pavel | Krajský přebor Středomoravské oblasti jednotlivců
20.000
200 / 9 | 67
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Tunkr Martin | Krajský přebor Středomoravské oblasti jednotlivců
22.222
200 / 12 | 70
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Svoboda Stanislav | Krajský přebor Středomoravské oblasti jednotlivců
16.662
200 / 9 | 85
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Zapletal Pavel | Krajský přebor Středomoravské oblasti jednotlivců
22.222
132 / 13 | 63
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Nenál Jiří | Krajský přebor Středomoravské oblasti jednotlivců
10.150
195 / 7 | 64
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 9. 2009, 10.00 | Stareček Vladimír | 1.liga B
27.850
189 / 11 | 79
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 2009, 10.00 | Musil Jan | 1.liga B
17.180
250 / 15 | 51
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 10. 2009, 13.00 | Strejček Radomír | 1.liga B
16.662
54 / 3 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 11. 2009, 13.00 | Onderka Heřman | 1.liga B
18.000
250 / 8 | 72
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 11. 2009, 14.00 | Fellner Jan | 1.liga B
31.252
122 / 7 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 1. 2010, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1.liga B
17.420
105 / 12 | 105
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 2. 2010, 13.00 | Bláha Milan | 1.liga B
8.750
144 / 4 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 2. 2010, 13.00 | Onderka Heřman | 1.liga B
36.000
222 / 8 | 113
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 3. 2010, 13.00 | Fellner Jan | 1.liga B
27.750

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9847 / 137 | 326.18
8.25
78.42590000 %
75 / 15 | 18
Malý stůl: Jednoband
27. 9. 2009, 10.00 | Stareček Vladimír | 1.liga B
5.000
79 / 13 | 30
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 2009, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1.liga B
6.070
113 / 20 | 32
Malý stůl: Jednoband
24. 10. 2009, 13.00 | Strejček Radomír | 1.liga B
5.652
99 / 12 | 31
Malý stůl: Jednoband
7. 11. 2009, 13.00 | Onderka Heřman | 1.liga B
8.250
120 / 17 | 18
Malý stůl: Jednoband
14. 11. 2009, 14.00 | Fellner Jan | 1.liga B
7.052
116 / 17 | 29
Malý stůl: Jednoband
16. 1. 2010, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1.liga B
6.820
67 / 13 | 17
Malý stůl: Jednoband
13. 2. 2010, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1.liga B
5.150
74 / 10 | 28
Malý stůl: Jednoband
27. 2. 2010, 13.00 | Onderka Heřman | 1.liga B
7.400
104 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
6. 3. 2010, 13.00 | Slaměník Radek | 1.liga B
5.202

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
30817 / 699 | 81.168
2.307
86.91490000 %
30 / 23 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2009, 16.00 | Šotola Marek ml. | 3B - 1.třída STŘM
1.3042
30 / 13 | 6
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2009, 16.00 | Kopečný Radek | 3B - 1.třída STŘM
2.3072
16 / 16 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2009, 16.00 | Domanský Pavel | 3B - 1.třída STŘM
1.0000
30 / 19 | 7
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2009, 10.00 | Chytil Rudolf | 3B - 1.třída STŘM
1.5792
30 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2009, 10.00 | Coufal Zdeněk st. | 3B - 1.třída STŘM
0.9672
30 / 16 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2009, 10.00 | Coufal Zdeněk | 3B - 1.třída STŘM
1.8752
30 / 17 | 7
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2009, 10.00 | Koky Dušan | 3B - 1.třída STŘM
1.7642
29 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2009, 10.00 | Barbořík Jiří | 3B - 1.třída STŘM
0.9350
30 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2009, 10.00 | Pernecký Jan | 3B - 1.třída STŘM
0.9672
46 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Stareček Pavel | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
1.1500
46 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
1.1500
0
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Zoufalý Radek | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
2
50 / 32 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Kalabis Petr | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
1.5622
19 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2010, 10.00 | Kopečný Radek | 3B - 1.třída STŘM
0.6780
30 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2010, 10.00 | Provazník Jan | 3B - 1.třída STŘM
1.2002
30 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2010, 10.00 | Domanský Pavel | 3B - 1.třída STŘM
1.2502
30 / 34 | 8
Malý stůl: Trojband
28. 2. 2010, 10.00 | Coufal Zdeněk st. | 3B - 1.třída STŘM
0.8822
30 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 2. 2010, 10.00 | Coufal Zdeněk | 3B - 1.třída STŘM
0.7892
30 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 2. 2010, 10.00 | Chytil Rudolf | 3B - 1.třída STŘM
1.5002
20 / 20 | 8
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2010, 09.00 | Koky Dušan | Přebor STŘM v kvartách
1.0002
20 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2010, 09.00 | Kalabis Petr | Přebor STŘM v kvartách
1.3332
6 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2010, 09.00 | Dostál Martin | Přebor STŘM v kvartách
0.4000
20 / 20 | 6
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2010, 09.00 | Nenál Jiří | Přebor STŘM v kvartách
1.0002
20 / 13 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2010, 09.00 | Směšný Tomáš | Přebor STŘM v kvartách
1.5382
27 / 20 | 7
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2010, 09.00 | Kalabis Petr | Přebor STŘM v kvartách
1.3502
22 / 19 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 6. 2010, 08.00 | Masár Stanislav | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu na malém stole.
1.1570
30 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 6. 2010, 08.00 | Špiroch Martin | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu na malém stole.
1.0342
26 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 6. 2010, 08.00 | Aleš Jan | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu na malém stole.
0.8662
30 / 17 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 6. 2010, 08.00 | Stareček Vladimír | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu na malém stole.
1.7642
30 / 23 | 8
Malý stůl: Trojband
6. 6. 2010, 12.00 | Masár Stanislav | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu na malém stole.
1.3042

2008/2009

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
61439 / 25 | 29857.56
150.00
79.94440000 %
300 / 3 | 144
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 2008, 13.00 | Domanský Pavel | 1. liga B
100.002
288 / 5 | 114
Malý stůl: Volná hra
1. 11. 2008, 13.00 | Mirga Martin | 1. liga B
57.600
125 / 3 | 83
Malý stůl: Volná hra
20. 12. 2008, 13.00 | Onderka Heřman | 1. liga B
41.660
300 / 8 | 102
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 2009, 13.00 | Pejcha Ota | 1. liga B
37.502
126 / 4 | 70
Malý stůl: Volná hra
25. 1. 2009, 10.00 | Bláha Milan | 1. liga B
31.500
300 / 2 | 298
Malý stůl: Volná hra
7. 2. 2009, 13.00 | Mirga Martin | 1. liga B
150.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
61269 / 48 | 12426.43
41.66
84.60000000 %
250 / 6 | 84
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 10. 2008, 13.00 | Pejcha Ota | 1. liga B
41.662
250 / 8 | 124
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 11. 2008, 13.00 | Mirga Martin | 1. liga B
31.252
177 / 5 | 76
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 12. 2008, 13.00 | Onderka Heřman | 1. liga B
35.400
250 / 11 | 78
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2009, 13.00 | Domanský Pavel | 1. liga B
22.722
92 / 7 | 63
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 1. 2009, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1. liga B
13.140
250 / 11 | 87
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 2. 2009, 13.00 | Mirga Martin | 1. liga B
22.722

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6572 / 81 | 497.06
10.90
79.44440000 %
46 / 12 | 17
Malý stůl: Jednoband
4. 10. 2008, 13.00 | Domanský Pavel | 1. liga B
3.830
120 / 11 | 49
Malý stůl: Jednoband
1. 11. 2008, 13.00 | Mirga Martin | 1. liga B
10.902
120 / 16 | 27
Malý stůl: Jednoband
20. 12. 2008, 13.00 | Popeňažník Lukáš | 1. liga B
7.502
59 / 13 | 25
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2009, 13.00 | Domanský Pavel | 1. liga B
4.530
107 / 16 | 27
Malý stůl: Jednoband
25. 1. 2009, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1. liga B
6.680
120 / 13 | 25
Malý stůl: Jednoband
7. 2. 2009, 13.00 | Slaměník Radek | 1. liga B
9.232

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
24725 / 633 | 111.145
1.923
91.77220000 %
30 / 24 | 9
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2008, 18.00 | Chytil Rudolf | 3B-Stř.M 1.třída
1.2502
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2008, 18.00 | Coufal Zdeněk st. | 3B-Stř.M 1.třída
1.2002
30 / 17 | 6
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2008, 18.00 | Šustr Jan | 3B-Stř.M 1.třída
1.7642
30 / 24 | 7
Malý stůl: Trojband
9. 11. 2008, 18.00 | Coufal Zdeněk st. | 3B-Stř.M 1.třída
1.2502
30 / 23 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 11. 2008, 18.00 | Šustr Jan | 3B-Stř.M 1.třída
1.3042
20 / 18 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2008, 10.00 | Vydra Roman | Krajský přebor středomoravské oblasti v 3b
1.1112
18 / 16 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2008, 10.00 | Kalabis Petr | Krajský přebor středomoravské oblasti v 3b
1.1250
15 / 18 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2008, 10.00 | Kopečný Radek | Krajský přebor středomoravské oblasti v 3b
0.8330
20 / 11 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2008, 10.00 | Šebesta Otto | Krajský přebor středomoravské oblasti v 3b
1.8182
20 / 17 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2008, 10.00 | Zelenka Pavel | Krajský přebor středomoravské oblasti v 3b
1.1762
30 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2008, 10.00 | Domanský Pavel | Krajský přebor středomoravské oblasti v 3b
1.2502
30 / 19 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2008, 10.00 | Dostál Martin | Krajský přebor středomoravské oblasti v 3b
1.5792
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2008, 10.00 | Coufalík Ivo | Krajský přebor středomoravské oblasti v 3b
1.0002
30 / 22 | 11
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2009, 17.00 | Chytil Rudolf | 3B-Stř.M 1.třída
1.3632
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2009, 17.00 | Chytil Rudolf | 3B-Stř.M 1.třída
0.7252
15 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2009, 12.00 | Šlechta Jan | Finále MR družstev - trojband
0.7500
30 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2009, 14.00 | Novák Pavel | Finále MR družstev - trojband
0.8572
21 / 31 | 7
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2009, 17.00 | Váša Marek | Finále MR družstev - trojband
0.6770
43 / 39 | 8
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2009, 08.00 | Popeňažník Lukáš | MČR senioři - trojband
1.1020
44 / 50 | 7
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2009, 08.00 | Váša Marek | MČR senioři - trojband
0.8802
50 / 45 | 7
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2009, 08.00 | Kafka Jan st. | MČR senioři - trojband
1.1112
50 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2009, 08.00 | Kafka Jan st. | MČR senioři - trojband
1.7852
50 / 26 | 7
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2009, 08.00 | Zembinský René | MČR senioři - trojband
1.9232
30 / 31 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2009, 08.00 | Kohout Štěpán | MČR senioři - trojband
0.9670

2007/2008

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
122961 / 86 | 19734.43
70.00
74.02500000 %
129 / 5 | 87
Malý stůl: Volná hra
6. 10. 2007, 13.00 | Slavík Jiří | 1. liga B
25.800
350 / 5 | 143
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2007, 13.00 | Pastrňák Jaromír | 1. liga B
70.002
88 / 5 | 47
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2007, 13.00 | Musil Jan | 1. liga B
17.600
350 / 9 | 188
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 2007, 10.00 | Domanský Pavel | 1. liga B
38.882
350 / 11 | 148
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2007, 10.00 | Provazník Jan | 1. liga B
31.812
350 / 12 | 154
Malý stůl: Volná hra
15. 12. 2007, 13.00 | Slaměník Radek | 1. liga B
29.162
300 / 10 | 119
Malý stůl: Volná hra
5. 1. 2008, 00.00 | Nenál Jiří | Krajský přebor volná hra
30.002
179 / 3 | 143
Malý stůl: Volná hra
5. 1. 2008, 00.00 | Pejcha Ota | Krajský přebor volná hra
59.660
300 / 6 | 197
Malý stůl: Volná hra
5. 1. 2008, 00.00 | Plaček Robert | Krajský přebor volná hra
50.002
273 / 7 | 148
Malý stůl: Volná hra
5. 1. 2008, 00.00 | Kopečný Radek | Krajský přebor volná hra
39.000
270 / 8 | 85
Malý stůl: Volná hra
12. 1. 2008, 13.00 | Strejček Radomír | 1. liga B
33.750
22 / 5 | 12
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2008, 13.00 | Popeňažník Lukáš | 1. liga B
4.400

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
132855 / 132 | 13121.62
62.50
93.60660000 %
250 / 9 | 57
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 10. 2007, 13.00 | Strejček Radomír | 1. liga B
27.772
202 / 8 | 76
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2007, 13.00 | Onderka Heřman | 1. liga B
25.250
250 / 9 | 64
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2007, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1. liga B
27.772
216 / 10 | 84
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2007, 10.00 | Domanský Pavel | 1. liga B
21.600
243 / 15 | 60
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2007, 10.00 | Šotola Marek st. | 1. liga B
16.200
200 / 6 | 71
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 12. 2007, 08.00 | Provazník Jan | Krajský přebor kádr 52/2
33.332
200 / 13 | 69
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 12. 2007, 08.00 | Galba Roman | Krajský přebor kádr 52/2
15.382
200 / 11 | 49
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 12. 2007, 08.00 | Nenál Jiří | Krajský přebor kádr 52/2
18.182
134 / 10 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 12. 2007, 08.00 | Dostál Martin | Krajský přebor kádr 52/2
13.400
250 / 4 | 131
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 12. 2007, 13.00 | Slaměník Radek | 1. liga B
62.502
250 / 11 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 1. 2008, 13.00 | Ráček Milan | 1. liga B
22.721
210 / 16 | 100
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2008, 13.00 | Pastrňák Jaromír | 1. liga B
13.120
250 / 10 | 127
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 2. 2008, 13.00 | Pejcha Ota | 1. liga B
25.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101050 / 159 | 536.60
10.00
87.50000000 %
120 / 13 | 53
Malý stůl: Jednoband
6. 10. 2007, 13.00 | Strejček Radomír | 1. liga B
9.232
120 / 15 | 33
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2007, 13.00 | Pastrňák Jaromír | 1. liga B
8.002
96 / 17 | 30
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2007, 13.00 | Musil Jan | 1. liga B
5.640
59 / 16 | 19
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2007, 10.00 | Domanský Pavel | 1. liga B
3.680
120 / 12 | 42
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2007, 10.00 | Šotola Marek st. | 1. liga B
10.002
120 / 20 | 23
Malý stůl: Jednoband
15. 12. 2007, 13.00 | Molata Erik | 1. liga B
6.002
120 / 14 | 46
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2008, 13.00 | Strejček Radomír | 1. liga B
8.572
79 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2008, 13.00 | Popeňažník Lukáš | 1. liga B
3.950
120 / 12 | 29
Malý stůl: Jednoband
23. 2. 2008, 13.00 | Domanský Pavel | 1. liga B
10.002
96 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
8. 3. 2008, 13.00 | Provazník Jan | 1. liga B
4.802

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
24702 / 614 | 111.143
2.700
92.98010000 %
30 / 18 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2007, 10.00 | Duraj Kamil | 3B/Stř.M
1.6662
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2007, 10.00 | Černohorský Miroslav | 3B/Stř.M
0.9372
17 / 31 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2007, 10.00 | Vágner Jiří | 3B/Stř.M
0.5480
30 / 22 | 7
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2007, 10.00 | Coufalík Ivo | 3B/Stř.M
1.3632
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2007, 10.00 | Barbořík Jiří | 3B/Stř.M
0.9372
25 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 1. 2008, 00.00 | Směšný Tomáš | Krajský přebor 3B
0.9252
20 / 19 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 1. 2008, 00.00 | Dostál Martin | Krajský přebor 3B
1.0520
30 / 21 | 8
Malý stůl: Trojband
26. 1. 2008, 00.00 | Coufalík Ivo | Krajský přebor 3B
1.4282
25 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 1. 2008, 00.00 | Černohorský Miroslav | Krajský přebor 3B
1.1362
25 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 1. 2008, 00.00 | Coufal Zdeněk st. | Krajský přebor 3B
0.8622
25 / 12 | 11
Malý stůl: Trojband
26. 1. 2008, 00.00 | Chytil Rudolf | Krajský přebor 3B
2.0832
25 / 19 | 10
Malý stůl: Trojband
26. 1. 2008, 00.00 | Vágner Jiří | Krajský přebor 3B
1.3152
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2008, 10.00 | Vágner Jiří | 3B/Stř.M
1.1532
30 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2008, 10.00 | Coufalík Ivo | 3B/Stř.M
1.1112
30 / 21 | 6
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2008, 10.00 | Barbořík Jiří | 3B/Stř.M
1.4282
30 / 26 | 8
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2008, 15.00 | Zoufalý Radek | Finále MR, trojband
1.1532
30 / 19 | 8
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2008, 15.00 | Hambálek Vladimír | Finále MR, trojband
1.5792
27 / 10 | 9
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2008, 15.00 | Gazdoš Ivo | Finále MR, trojband
2.7000
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2008, 15.00 | Tichák Josef | Finále MR, trojband
1.0712
17 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2008, 15.00 | Gazdoš Ivo | Finále MR, trojband
0.8090
38 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2008, 00.00 | Hudák Jan | MČR Trojband
1.0000
50 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2008, 00.00 | Aleš Jan | MČR Trojband
1.4702
38 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2008, 00.00 | Wlodarczyk Leo | MČR Trojband
0.9502
40 / 40 | 9
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2008, 00.00 | Masár Stanislav | MČR Trojband
1.0002

2006/2007

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
144320 / 87 | 35849.65
100.00
77.14290000 %
400 / 4 | 358
Malý stůl: Volná hra
30. 9. 2006, 13.00 | Führlinger Patrik | 1. liga B
100.002
214 / 5 | 103
Malý stůl: Volná hra
7. 10. 2006, 13.00 | Dvořáček Jan | 1. liga B
42.800
326 / 4 | 185
Malý stůl: Volná hra
21. 10. 2006, 13.00 | Mirga Martin | 1. liga B
81.500
0
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 2006, 13.00 | Ráček Milan | 1. liga B
2
400 / 11 | 185
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 2006, 13.00 | Majewski Václav | 1. liga B
36.362
400 / 6 | 180
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2006, 13.00 | Skořupa Rostislav | 1. liga B
66.662
400 / 6 | 259
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 2006, 13.00 | Bača Miroslav | 1. liga B
66.662
400 / 9 | 232
Malý stůl: Volná hra
13. 1. 2007, 13.00 | Slaměník Radek | 1. liga B
44.442
116 / 2 | 63
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 2007, 13.00 | Cebula Tomáš | 1. liga B
58.000
400 / 8 | 147
Malý stůl: Volná hra
10. 2. 2007, 13.00 | Vala Miroslav | 1. liga B
50.002
400 / 11 | 145
Malý stůl: Volná hra
24. 2. 2007, 13.00 | Skořupa Rostislav | 1. liga B
36.362
294 / 10 | 203
Malý stůl: Volná hra
10. 3. 2007, 13.00 | Musil Jan | 1. liga B
29.400
170 / 3 | 132
Malý stůl: Volná hra
24. 3. 2007, 13.00 | Ráček Milan | 1. liga B
56.660
400 / 8 | 151
Malý stůl: Volná hra
31. 3. 2007, 13.00 | Tydlačka Pavel | 1. liga B
50.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
142551 / 123 | 14920.73
50.00
72.88570000 %
250 / 8 | 65
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 9. 2006, 13.00 | Vala Miroslav | 1. liga B
31.252
250 / 5 | 149
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 2006, 13.00 | Cebula Tomáš | 1. liga B
50.002
250 / 9 | 66
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 10. 2006, 13.00 | Fellner Jan | 1. liga B
27.772
0
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 11. 2006, 13.00 | Ráček Milan | 1. liga B
2
86 / 7 | 52
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2006, 13.00 | Musil Jan | 1. liga B
12.280
250 / 18 | 77
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2006, 13.00 | Pastrňák Jaromír | 1. liga B
13.882
250 / 9 | 147
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2006, 13.00 | Bača Miroslav | 1. liga B
27.772
165 / 11 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 1. 2007, 13.00 | Mirga Martin | 1. liga B
15.000
34 / 5 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2007, 13.00 | Hájek Radovan | 1. liga B
6.800
250 / 10 | 60
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 2. 2007, 13.00 | Vala Miroslav | 1. liga B
25.002
250 / 12 | 98
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 2. 2007, 13.00 | Pastrňák Jaromír | 1. liga B
20.832
103 / 10 | 51
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 3. 2007, 13.00 | Musil Jan | 1. liga B
10.300
163 / 4 | 134
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 3. 2007, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1. liga B
40.750
250 / 15 | 47
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 3. 2007, 13.00 | Pešan Vlastimil | 1. liga B
16.662

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141380 / 223 | 326.18
12.00
82.14290000 %
120 / 14 | 18
Malý stůl: Jednoband
30. 9. 2006, 13.00 | Knap Josef | 1. liga B
8.572
82 / 15 | 25
Malý stůl: Jednoband
7. 10. 2006, 13.00 | Cebula Tomáš | 1. liga B
5.460
117 / 20 | 26
Malý stůl: Jednoband
21. 10. 2006, 13.00 | Slaměník Radek | 1. liga B
5.852
0
Malý stůl: Jednoband
4. 11. 2006, 13.00 | Slavík Jiří | 1. liga B
2
120 / 14 | 29
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2006, 13.00 | Majewski Václav | 1. liga B
8.572
120 / 19 | 26
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2006, 13.00 | Pastrňák Jaromír | 1. liga B
6.312
120 / 19 | 22
Malý stůl: Jednoband
16. 12. 2006, 13.00 | Stareček Pavel | 1. liga B
6.312
108 / 20 | 22
Malý stůl: Jednoband
13. 1. 2007, 13.00 | Mirga Martin | 1. liga B
5.402
98 / 20 | 24
Malý stůl: Jednoband
27. 1. 2007, 13.00 | Dvořáček Jan | 1. liga B
4.900
120 / 10 | 32
Malý stůl: Jednoband
10. 2. 2007, 13.00 | Bláha Milan | 1. liga B
12.002
97 / 20 | 23
Malý stůl: Jednoband
24. 2. 2007, 13.00 | Pastrňák Jaromír | 1. liga B
4.850
120 / 16 | 32
Malý stůl: Jednoband
10. 3. 2007, 13.00 | Musil Jan | 1. liga B
7.502
69 / 16 | 21
Malý stůl: Jednoband
24. 3. 2007, 13.00 | Ráček Milan | 1. liga B
4.310
89 / 20 | 26
Malý stůl: Jednoband
31. 3. 2007, 13.00 | Vintrocha František | 1. liga B
4.452

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
28835 / 800 | 81.043
1.578
95.10250000 %
30 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
26. 11. 2006, 10.00 | Šotola Marek ml. | 3B/Stř.M
1.1532
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 11. 2006, 10.00 | Domanský Pavel | 3B/Stř.M
1.0712
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 11. 2006, 10.00 | Kopečný Radek | 3B/Stř.M
1.0342
20 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2007, 00.00 | Coufalík Ivo | Krajský přebor kvarty
1.0002
21 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2007, 00.00 | Kalabis Petr | Krajský přebor kvarty
0.7000
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2007, 00.00 | Nenál Jiří | Krajský přebor kvarty
1.1112
20 / 14 | 7
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2007, 00.00 | Konečný Miroslav | Krajský přebor kvarty
1.4282
20 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2007, 00.00 | Duraj Kamil | Krajský přebor kvarty
1.0002
20 / 18 | 6
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2007, 00.00 | Kubiš Rostislav | Krajský přebor kvarty
1.1112
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 2. 2007, 10.00 | Coufal Zdeněk | 3B/Stř.M
1.1532
30 / 19 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 2. 2007, 10.00 | Coufal Zdeněk st. | 3B/Stř.M
1.5792
30 / 19 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 2. 2007, 10.00 | Mičkal Bohuslav | 3B/Stř.M
1.5792
30 / 20 | 8
Malý stůl: Trojband
18. 3. 2007, 10.00 | Vydra Roman | 3B/Stř.M
1.5002
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 3. 2007, 10.00 | Kopečný Radek | 3B/Stř.M
1.1112
30 / 39 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 3. 2007, 10.00 | Šotola Marek ml. | 3B/Stř.M
0.7692
30 / 22 | 7
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2007, 10.00 | Stareček Vladimír | MČR družstev TROJBAND
1.3632
28 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2007, 10.00 | Stareček Vladimír | MČR družstev TROJBAND
0.9650
21 / 32 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2007, 10.00 | Kopečný Radek | MČR družstev TROJBAND
0.6560
30 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2007, 10.00 | Hejlik Pavel ml. | MČR družstev TROJBAND
1.0002
23 / 32 | 7
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2007, 10.00 | Tichák Josef | MČR družstev TROJBAND
0.7180
30 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2007, 10.00 | Hambálková Irena | 3B/Stř.M
1.1532
30 / 19 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2007, 10.00 | Barbořík Jiří | 3B/Stř.M
1.5792
30 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2007, 10.00 | Coufalík Ivo | 3B/Stř.M
1.1532
36 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2007, 00.00 | Hikeš Jiří | Senioři, TROJBAND, kvalifikace
0.9002
39 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2007, 00.00 | Masár Stanislav | Senioři, TROJBAND, kvalifikace
0.9752
49 / 50 | 6
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2007, 00.00 | Masár Stanislav | MČR Senioři, TROJBAND
0.9801
38 / 49 | 7
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2007, 00.00 | Bača Miroslav | MČR Senioři, TROJBAND
0.7750
50 / 43 | 7
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2007, 00.00 | Šlechta Jan | MČR Senioři, TROJBAND
1.1622

2005/2006

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
206066 / 115 | 27252.74
133.33
81.93750000 %
400 / 11 | 229
Malý stůl: Volná hra
24. 9. 2005, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
36.362
400 / 7 | 164
Malý stůl: Volná hra
8. 10. 2005, 10.00 | Strejček Radomír | 1.LIGA B
57.142
218 / 6 | 103
Malý stůl: Volná hra
22. 10. 2005, 10.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
36.330
306 / 3 | 232
Malý stůl: Volná hra
5. 11. 2005, 10.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
102.000
400 / 10 | 181
Malý stůl: Volná hra
19. 11. 2005, 10.00 | Pastrňák Jaromír | 1.LIGA B
40.002
400 / 8 | 203
Malý stůl: Volná hra
3. 12. 2005, 10.00 | Kopečný Radek | 1.LIGA B
50.002
822 / 13 | 190
Malý stůl: Volná hra
10. 12. 2005, 00.00 | Galíček Zdeněk | krajský přebor STRM (Prostějov)
63.236
17 / 3 | 13
Malý stůl: Volná hra
18. 12. 2005, 10.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
5.660
400 / 8 | 143
Malý stůl: Volná hra
14. 1. 2006, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
50.002
282 / 3 | 179
Malý stůl: Volná hra
28. 1. 2006, 10.00 | Slavík Jiří | 1.LIGA B
94.000
279 / 10 | 105
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 2006, 10.00 | Bača Miroslav | 1.LIGA B
27.900
400 / 3 | 272
Malý stůl: Volná hra
25. 2. 2006, 10.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
133.331
142 / 7 | 52
Malý stůl: Volná hra
11. 3. 2006, 10.00 | Pastrňák Jaromír | 1.LIGA B
20.280
400 / 5 | 231
Malý stůl: Volná hra
25. 3. 2006, 10.00 | Kopečný Radek | 1.LIGA B
80.002
400 / 4 | 187
Malý stůl: Volná hra
8. 4. 2006, 10.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
100.002
400 / 6 | 125
Malý stůl: Volná hra
27. 5. 2006, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | MR-SEMIF.B
66.662
400 / 8 | 249
Malý stůl: Volná hra
28. 5. 2006, 10.00 | Musil Jan | MR-F.1
50.001

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
254685 / 223 | 11721.00
35.71
90.15000000 %
250 / 13 | 67
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 9. 2005, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
19.232
209 / 15 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 10. 2005, 10.00 | Slavík Jiří | 1.LIGA B
13.930
250 / 12 | 63
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 10. 2005, 10.00 | Kezsely Radim | 1.LIGA B
20.832
250 / 12 | 64
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 11. 2005, 10.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
20.832
250 / 12 | 67
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 11. 2005, 10.00 | Pastrňák Jaromír | 1.LIGA B
20.832
250 / 10 | 72
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 12. 2005, 10.00 | Kopečný Radek | 1.LIGA B
25.002
150 / 11 | 47
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 12. 2005, 10.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
13.630
250 / 11 | 56
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 1. 2006, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
22.722
250 / 10 | 92
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 1. 2006, 10.00 | Slavík Jiří | 1.LIGA B
25.002
443 / 26 | 79
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2006, 00.00 | Galíček Zdeněk | Krajský přebor STRM (Přerov)
17.038
250 / 12 | 82
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 2. 2006, 10.00 | Bača Miroslav | 1.LIGA B
20.831
84 / 6 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 2. 2006, 10.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
14.000
250 / 8 | 101
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 3. 2006, 10.00 | Pastrňák Jaromír | 1.LIGA B
31.252
223 / 8 | 47
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 3. 2006, 10.00 | Kopečný Radek | 1.LIGA B
27.870
250 / 8 | 94
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 4. 2006, 10.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
31.252
636 / 34 | 88
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 4. 2006, 00.00 | Galíček Zdeněk | Mistrovství ČR (Prostějov)
18.702
190 / 8 | 90
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 5. 2006, 13.00 | Mikolášek Aleš | MR-SEMIF.B
23.750
250 / 7 | 117
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 5. 2006, 10.00 | Musil Jan | MR-F.1
35.712

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
221958 / 373 | 565.24
8.00
86.35420000 %
120 / 19 | 37
Malý stůl: Jednoband
24. 9. 2005, 10.00 | Háva Miloš | 1.LIGA B
6.312
94 / 20 | 24
Malý stůl: Jednoband
8. 10. 2005, 10.00 | Slavík Jiří | 1.LIGA B
4.702
95 / 20 | 28
Malý stůl: Jednoband
22. 10. 2005, 10.00 | Kezsely Radim | 1.LIGA B
4.752
120 / 19 | 36
Malý stůl: Jednoband
5. 11. 2005, 10.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
6.312
120 / 19 | 23
Malý stůl: Jednoband
19. 11. 2005, 10.00 | Skořupa Rostislav | 1.LIGA B
6.312
87 / 20 | 21
Malý stůl: Jednoband
3. 12. 2005, 10.00 | Pejcha Ota | 1.LIGA B
4.352
120 / 18 | 23
Malý stůl: Jednoband
18. 12. 2005, 10.00 | Majewski Václav | 1.LIGA B
6.662
86 / 20 | 20
Malý stůl: Jednoband
14. 1. 2006, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
4.300
300 / 69 | 19
Malý stůl: Jednoband
21. 1. 2006, 00.00 | Galíček Zdeněk | Krajský přebor STRM (Kroměříž)
4.348
100 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
28. 1. 2006, 10.00 | Strejček Radomír | 1.LIGA B
5.002
69 / 18 | 31
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2006, 10.00 | Stareček Pavel | 1.LIGA B
3.830
107 / 20 | 21
Malý stůl: Jednoband
25. 2. 2006, 10.00 | Číž Dominik | 1.LIGA B
5.352
60 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
11. 3. 2006, 10.00 | Skořupa Rostislav | 1.LIGA B
3.000
120 / 18 | 38
Malý stůl: Jednoband
25. 3. 2006, 10.00 | Pejcha Ota | 1.LIGA B
6.662
120 / 20 | 17
Malý stůl: Jednoband
8. 4. 2006, 10.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
6.002
120 / 18 | 56
Malý stůl: Jednoband
27. 5. 2006, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | MR-SEMIF.B
6.662
120 / 15 | 21
Malý stůl: Jednoband
28. 5. 2006, 10.00 | Hyšperský Jindř. | MR-F.1
8.002

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6101 / 116 | 100.870
1.500
100.00000000 %
30 / 35 | 6
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2005, 10.00 | Barbořík Jiří | Stř.M/3B
0.8571
71 / 81 | 10
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2006, 00.00 | Galíček Zdeněk | krajský přebor STRM (Olomouc)
0.8767

2004/2005

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
123138 / 77 | 34040.75
80.00
65.37500000 %
400 / 10 | 109
Malý stůl: Volná hra
2. 10. 2004, 10.00 | Vala Miroslav | 1.LIGA B
40.002
400 / 13 | 168
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 2004, 10.00 | Both Michael | 1.LIGA B
30.762
2 / 1 | 2
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 2004, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
2.000
400 / 5 | 340
Malý stůl: Volná hra
6. 11. 2004, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
80.002
98 / 2 | 66
Malý stůl: Volná hra
20. 11. 2004, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
49.000
329 / 7 | 115
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2004, 10.00 | Pastrňák Jaromír | 1.LIGA B
47.000
400 / 7 | 155
Malý stůl: Volná hra
8. 1. 2005, 10.00 | Pavlík Karel | 1.LIGA B
57.142
226 / 7 | 141
Malý stůl: Volná hra
22. 1. 2005, 10.00 | Ráček Milan | 1.LIGA B
32.280
400 / 12 | 121
Malý stůl: Volná hra
5. 2. 2005, 10.00 | Skořupa Rostislav | 1.LIGA B
33.332
9 / 2 | 9
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2005, 10.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
4.500
390 / 7 | 313
Malý stůl: Volná hra
19. 3. 2005, 11.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
55.710
84 / 4 | 60
Malý stůl: Volná hra
20. 3. 2005, 10.00 | Bača Miroslav | 1.LIGA B
21.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
132420 / 135 | 15717.92
35.71
74.46150000 %
196 / 20 | 47
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 10. 2004, 10.00 | Vala Miroslav | 1.LIGA B
9.800
89 / 8 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 2004, 10.00 | Ziogas Janis | 1.LIGA B
11.120
250 / 13 | 62
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 2004, 10.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
19.232
250 / 11 | 90
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 11. 2004, 10.00 | Mirga Martin | 1.LIGA B
22.722
250 / 19 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 11. 2004, 10.00 | Mirga Martin | 1.LIGA B
13.152
250 / 7 | 157
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2004, 10.00 | Kuchař Karel | 1.LIGA B
35.712
250 / 8 | 74
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 2005, 10.00 | Pavlík Karel | 1.LIGA B
31.252
90 / 6 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 1. 2005, 10.00 | Ziogas Janis | 1.LIGA B
15.000
250 / 10 | 111
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 2. 2005, 10.00 | Skořupa Rostislav | 1.LIGA B
25.002
144 / 8 | 62
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 2. 2005, 10.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
18.000
250 / 11 | 81
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 3. 2005, 12.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
22.722
114 / 5 | 71
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 3. 2005, 11.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
22.800
37 / 9 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 3. 2005, 10.00 | Bača Miroslav | 1.LIGA B
4.110

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131280 / 246 | 505.20
8.00
82.05130000 %
116 / 20 | 26
Malý stůl: Jednoband
2. 10. 2004, 10.00 | Vala Miroslav | 1.LIGA B
5.802
120 / 18 | 26
Malý stůl: Jednoband
9. 10. 2004, 10.00 | Strejček Radomír | 1.LIGA B
6.662
74 / 20 | 20
Malý stůl: Jednoband
23. 10. 2004, 10.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
3.700
68 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
6. 11. 2004, 10.00 | Mirga Martin | 1.LIGA B
3.400
80 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
20. 11. 2004, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
4.000
113 / 20 | 50
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2004, 10.00 | Kuchař Karel | 1.LIGA B
5.652
120 / 20 | 22
Malý stůl: Jednoband
8. 1. 2005, 10.00 | Kopuletý František | 1.LIGA B
6.002
120 / 15 | 29
Malý stůl: Jednoband
22. 1. 2005, 10.00 | Both Michael | 1.LIGA B
8.002
120 / 19 | 18
Malý stůl: Jednoband
5. 2. 2005, 10.00 | Skořupa Rostislav | 1.LIGA B
6.312
104 / 20 | 29
Malý stůl: Jednoband
19. 2. 2005, 10.00 | Číž Dominik | 1.LIGA B
5.202
104 / 20 | 28
Malý stůl: Jednoband
5. 3. 2005, 12.00 | Číž Dominik | 1.LIGA B
5.202
96 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
19. 3. 2005, 11.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
4.802
45 / 14 | 14
Malý stůl: Jednoband
20. 3. 2005, 10.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
3.210

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9239 / 269 | 70.888
1.304
88.51850000 %
29 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2005, 10.00 | Černohorský Miroslav | Stř.M/3B
0.7252
30 / 39 | 7
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2005, 10.00 | Kalabis Petr | Stř.M/3B
0.7692
30 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2005, 10.00 | Kopečný Radek | Stř.M/3B
0.8571
30 / 24 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2005, 10.00 | Vágner Jiří | Stř.M/3B
1.2502
22 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 5. 2005, 12.00 | Mikolášek Aleš | MR/3B-sk.A
0.8460
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 5. 2005, 16.00 | Coufalík Ivo | MR/3B-sk.A
1.0342
30 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 5. 2005, 19.00 | Bača Miroslav | MR/3B-sk.A
1.3042
17 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2005, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MR/3B-SF.B
0.6290
21 / 26 | 7
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2005, 12.00 | Masár Stanislav | MR/3B-F.3
0.8070

2003/2004

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
143796 / 84 | 33645.19
68.20
67.78570000 %
5 / 1 | 5
Malý stůl: Volná hra
27. 9. 2003, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
5.000
341 / 5 | 227
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 2003, 10.00 | Both Michael | 1.LIGA B
68.200
400 / 7 | 139
Malý stůl: Volná hra
25. 10. 2003, 10.00 | Domanský Pavel | 1.LIGA B
57.142
400 / 7 | 336
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 2003, 10.00 | Gratza Roman | 1.LIGA B
57.142
161 / 5 | 64
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 2003, 10.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
32.200
400 / 9 | 104
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2003, 10.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
44.442
234 / 5 | 145
Malý stůl: Volná hra
3. 1. 2004, 10.00 | Dvořáček Jan | 1.LIGA B
46.800
2 / 3 | 2
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 2004, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
0.660
400 / 9 | 124
Malý stůl: Volná hra
31. 1. 2004, 10.00 | Slavík Jiří | 1.LIGA B
44.442
400 / 7 | 224
Malý stůl: Volná hra
14. 2. 2004, 10.00 | Plaček Robert | 1.LIGA B
57.142
363 / 11 | 108
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2004, 10.00 | Vala Miroslav | 1.LIGA B
33.000
390 / 8 | 139
Malý stůl: Volná hra
20. 3. 2004, 13.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
48.750
41 / 3 | 24
Malý stůl: Volná hra
27. 3. 2004, 10.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
13.660
259 / 4 | 190
Malý stůl: Volná hra
10. 4. 2004, 10.00 | Dvořáček Jan | 1.LIGA B
64.750

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
143277 / 159 | 13420.61
27.77
93.62860000 %
250 / 13 | 59
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 9. 2003, 10.00 | Fuksa Ladislav | 1.LIGA B
19.232
220 / 15 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 2003, 10.00 | Strejček Radomír | 1.LIGA B
14.660
250 / 9 | 69
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 10. 2003, 10.00 | Kopečný Radek | 1.LIGA B
27.772
250 / 9 | 134
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 2003, 10.00 | Zoufalý Radek | 1.LIGA B
27.772
250 / 15 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 2003, 10.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
16.662
250 / 9 | 84
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 12. 2003, 10.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
27.772
250 / 9 | 89
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 1. 2004, 10.00 | Salga Marek | 1.LIGA B
27.772
250 / 12 | 88
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 2004, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
20.832
250 / 11 | 85
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 1. 2004, 10.00 | Strejček Radomír | 1.LIGA B
22.722
250 / 15 | 59
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 2. 2004, 10.00 | Provazník Jan | 1.LIGA B
16.662
250 / 13 | 92
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2004, 10.00 | Filip Antonín | 1.LIGA B
19.232
250 / 10 | 52
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 3. 2004, 13.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
25.002
250 / 13 | 84
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 3. 2004, 10.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
19.232
57 / 6 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 4. 2004, 10.00 | Hájek Radovan | 1.LIGA B
9.500

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141444 / 248 | 345.82
9.23
86.62270000 %
120 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
27. 9. 2003, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
6.002
83 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 2003, 10.00 | Strejček Radomír | 1.LIGA B
4.150
120 / 13 | 25
Malý stůl: Jednoband
25. 10. 2003, 10.00 | Provazník Jan | 1.LIGA B
9.232
120 / 16 | 24
Malý stůl: Jednoband
8. 11. 2003, 10.00 | Zoufalý Radek | 1.LIGA B
7.502
46 / 11 | 19
Malý stůl: Jednoband
22. 11. 2003, 10.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
4.180
120 / 16 | 26
Malý stůl: Jednoband
6. 12. 2003, 10.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
7.502
93 / 20 | 17
Malý stůl: Jednoband
3. 1. 2004, 10.00 | Salga Marek | 1.LIGA B
4.652
120 / 19 | 19
Malý stůl: Jednoband
17. 1. 2004, 10.00 | Čagánek Zdeněk | 1.LIGA B
6.312
120 / 20 | 32
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 2004, 10.00 | Strejček Radomír | 1.LIGA B
6.002
120 / 19 | 23
Malý stůl: Jednoband
14. 2. 2004, 10.00 | Plaček Robert | 1.LIGA B
6.312
120 / 17 | 24
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2004, 10.00 | Vala Miroslav | 1.LIGA B
7.052
118 / 17 | 22
Malý stůl: Jednoband
20. 3. 2004, 13.00 | Bača Miroslav | 1.LIGA B
6.940
112 / 20 | 34
Malý stůl: Jednoband
27. 3. 2004, 10.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
5.602
32 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
10. 4. 2004, 10.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
1.600

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
19577 / 565 | 81.021
2.307
94.24240000 %
26 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 9. 2003, 10.00 | Mazurák Jan | Stř.M/3B
1.0400
30 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2003, 10.00 | Tržil Radek | Stř.M/3B
0.8332
30 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2003, 10.00 | Kubiš Rostislav | Stř.M/3B
1.3632
30 / 18 | 7
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2003, 10.00 | Domanský Pavel | Stř.M/3B
1.6662
30 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2003, 10.00 | Barbořík Jiří | Stř.M/3B
1.1532
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2003, 10.00 | Vymětal Leoš | Stř.M/3B
0.8102
30 / 24 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2004, 10.00 | Mičkal Bohumil | Stř.M/3B
1.2502
30 / 39 | 6
Malý stůl: Trojband
8. 2. 2004, 10.00 | Vydra Roman | Stř.M/3B
0.7692
21 / 19 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 5. 2004, 12.00 | Kohout Štěpán | MR/3B-sk.B
1.1050
30 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 5. 2004, 15.00 | Kočička Petr | MR/3B-sk.B
0.7692
24 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
15. 5. 2004, 17.00 | Hudák Jan | MR/3B-sk.B
0.9600
150 / 123 | 8
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2004, 00.00 | Galíček Zdeněk | Oblastní přebor (Olomouc)
1.21910
116 / 132 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 6. 2004, 00.00 | Galíček Zdeněk | Mistrovství republiky (Brno)
0.8782

2002/2003

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
144154 / 110 | 30137.76
133.33
74.17860000 %
93 / 3 | 74
Malý stůl: Volná hra
28. 9. 2002, 13.00 | Dvořáček Jan | 1.LIGA B
31.000
306 / 8 | 226
Malý stůl: Volná hra
29. 9. 2002, 10.00 | Stareček Pavel | 1.LIGA B
38.250
400 / 3 | 301
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2002, 10.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
133.332
400 / 7 | 100
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 2002, 13.00 | Vala Miroslav | 1.LIGA B
57.142
254 / 7 | 77
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2002, 13.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
36.280
323 / 20 | 44
Malý stůl: Volná hra
23. 11. 2002, 13.00 | Pošvář František | 1.LIGA B
16.152
295 / 6 | 283
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2002, 13.00 | Slavík Jiří | 1.LIGA B
49.160
353 / 6 | 138
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 2003, 13.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
58.830
94 / 2 | 88
Malý stůl: Volná hra
1. 2. 2003, 13.00 | Dvořáček Jan | 1.LIGA B
47.000
400 / 6 | 259
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2003, 10.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
66.662
287 / 8 | 131
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 2003, 13.00 | Fuksa Ladislav | 1.LIGA B
35.870
400 / 15 | 107
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 2003, 13.00 | Vejmělka Stanis. | 1.LIGA B
26.662
383 / 11 | 128
Malý stůl: Volná hra
15. 3. 2003, 13.00 | Vala Miroslav | 1.LIGA B
34.810
166 / 8 | 65
Malý stůl: Volná hra
29. 3. 2003, 13.00 | Strejček Radomír | 1.LIGA B
20.750

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
143054 / 196 | 12315.58
41.66
87.25710000 %
220 / 17 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 2002, 13.00 | Dvořáček Jan | 1.LIGA B
12.940
250 / 19 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 2002, 10.00 | Tydlačka Pavel | 1.LIGA B
13.152
183 / 17 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2002, 10.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
10.760
250 / 17 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 2002, 13.00 | Filip Antonín | 1.LIGA B
14.701
250 / 13 | 59
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 2002, 13.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
19.232
250 / 10 | 110
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 11. 2002, 13.00 | Vejmělka Stanis. | 1.LIGA B
25.002
134 / 9 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2002, 13.00 | Slavík Jiří | 1.LIGA B
14.880
150 / 15 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 2003, 13.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
10.000
117 / 14 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 2003, 13.00 | Dvořáček Jan | 1.LIGA B
8.350
250 / 19 | 51
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2003, 10.00 | Stareček Pavel | 1.LIGA B
13.151
250 / 6 | 123
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2003, 13.00 | Sedláček Ivan | 1.LIGA B
41.662
250 / 14 | 81
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2003, 13.00 | Uher Petr | 1.LIGA B
17.852
250 / 11 | 61
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2003, 13.00 | Vala Miroslav | 1.LIGA B
22.722
250 / 15 | 59
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 3. 2003, 13.00 | Hrazdíra Miroslav | 1.LIGA B
16.662

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131207 / 234 | 355.15
8.00
78.58070000 %
67 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 2002, 13.00 | Salga Marek | 1.LIGA B
3.352
59 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
29. 9. 2002, 10.00 | Tydlačka Pavel | 1.LIGA B
2.950
120 / 15 | 34
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2002, 10.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
8.002
105 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 2002, 13.00 | Knap Josef | 1.LIGA B
5.252
120 / 18 | 20
Malý stůl: Jednoband
9. 11. 2002, 13.00 | Fuksa Ladislav | 1.LIGA B
6.662
96 / 20 | 17
Malý stůl: Jednoband
23. 11. 2002, 13.00 | Uher Petr | 1.LIGA B
4.802
120 / 20 | 22
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2002, 13.00 | Tunkr Martin | 1.LIGA B
6.002
45 / 14 | 11
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 2003, 13.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
3.210
96 / 15 | 28
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 2003, 13.00 | Salga Marek | 1.LIGA B
6.400
43 / 12 | 9
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2003, 10.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
3.580
120 / 20 | 23
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2003, 13.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
6.002
109 / 20 | 22
Malý stůl: Jednoband
15. 3. 2003, 13.00 | Pochylý Otto | 1.LIGA B
5.452
107 / 20 | 35
Malý stůl: Jednoband
29. 3. 2003, 13.00 | Hrazdíra Miroslav | 1.LIGA B
5.352

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10272 / 326 | 60.834
1.071
90.66670000 %
29 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 11. 2002, 10.00 | Vydra Roman | Stř.M/3B
0.7252
30 / 32 | 6
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2002, 10.00 | Coufal Zdeněk st. | Stř.M/3B
0.9372
23 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2002, 10.00 | Vágner Jiří | Stř.M/3B
0.8840
30 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2002, 10.00 | Hambálková Irena | Stř.M/3B
0.7692
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 1. 2003, 10.00 | Mirga Martin | Stř.M/3B
0.7252
30 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2003, 10.00 | Zinič Ladislav | Stř.M/3B
0.8332
15 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2003, 10.00 | Vágner Jiří | Stř.M/3B
0.6810
30 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2003, 12.00 | Muláček Petr | MR/3B-sk.B
0.8822
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2003, 14.00 | Masár Stanislav | MR/3B-sk.B
1.0712
26 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2003, 17.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MR/3B-sk.B
0.8960

2001/2002

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
102374 / 97 | 18224.47
66.66
59.35000000 %
203 / 11 | 67
Malý stůl: Volná hra
29. 9. 2001, 13.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
18.450
303 / 17 | 73
Malý stůl: Volná hra
30. 9. 2001, 10.00 | Pastrňák Jaromír | 1.LIGA B
17.820
400 / 6 | 182
Malý stůl: Volná hra
14. 10. 2001, 10.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
66.662
61 / 6 | 29
Malý stůl: Volná hra
27. 10. 2001, 13.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
10.160
202 / 6 | 72
Malý stůl: Volná hra
17. 11. 2001, 13.00 | Filip Antonín | 1.LIGA B
33.660
308 / 20 | 56
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2002, 13.00 | Bača Tomáš | 1.LIGA B
15.400
88 / 5 | 57
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2002, 10.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
17.600
400 / 7 | 121
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2002, 13.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
57.142
400 / 16 | 116
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 2002, 13.00 | Fibinger Jan | 1.LIGA B
25.002
9 / 3 | 5
Malý stůl: Volná hra
16. 3. 2002, 13.00 | Hájek Radovan | 1.LIGA B
3.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101967 / 134 | 9214.67
25.00
78.68000000 %
250 / 17 | 69
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 2001, 13.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
14.702
135 / 6 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 9. 2001, 10.00 | Pastrňák Jaromír | 1.LIGA B
22.500
250 / 10 | 92
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 10. 2001, 10.00 | Dvořáček Jan | 1.LIGA B
25.002
127 / 11 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2001, 13.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
11.540
250 / 17 | 58
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2001, 13.00 | Gratza Roman | 1.LIGA B
14.701
250 / 16 | 49
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2002, 13.00 | Bača Tomáš | 1.LIGA B
15.622
83 / 14 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2002, 10.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
5.920
122 / 11 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2002, 13.00 | Fuksa Ladislav | 1.LIGA B
11.090
250 / 15 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2002, 13.00 | Fibinger Jan | 1.LIGA B
16.662
250 / 17 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 2002, 13.00 | Dvořáček Jan | 1.LIGA B
14.701

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10862 / 188 | 344.58
7.50
71.83330000 %
70 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
29. 9. 2001, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
3.500
88 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
30. 9. 2001, 10.00 | Pastrňák Jaromír | 1.LIGA B
4.400
33 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
14. 10. 2001, 10.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
1.650
98 / 20 | 34
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2001, 13.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
4.902
120 / 16 | 24
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2001, 13.00 | Gratza Roman | 1.LIGA B
7.502
94 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2002, 13.00 | Bača Tomáš | 1.LIGA B
4.702
67 / 18 | 12
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 2002, 10.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
3.720
120 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2002, 13.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
6.002
99 / 20 | 28
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 2002, 13.00 | Fibinger Jan | 1.LIGA B
4.952
73 / 14 | 21
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2002, 13.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
5.210

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13270 / 312 | 80.865
1.500
83.66670000 %
30 / 20 | 6
Malý stůl: Trojband
2. 2. 2002, 10.00 | Sedláček Vladimír | "JM/3B-""A"""
1.5002
30 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 2. 2002, 12.00 | Petrucha Dan | "JM/3B-""A"""
1.2502
30 / 30 | 8
Malý stůl: Trojband
2. 2. 2002, 15.00 | Koci Miloš | "JM/3B-""A"""
1.0002
30 / 20 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2002, 11.00 | Osvald Josef | JM/3B-FIN
1.5002
30 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2002, 12.00 | Kalabis Petr | JM/3B-FIN
0.8332
13 / 14 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2002, 15.00 | Tauterman Vlastislav ml. | JM/3B-FIN
0.9280
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 4. 2002, 00.00 | Galíček Zdeněk | Oblastné Přebor 3b (Kulečník Prostějov)
0.4750
28 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2002, 13.00 | Panuška Roman ml. | MR/3B-sk.B
0.7002
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2002, 15.00 | Hejlik Pavel ml. | MR/3B-sk.B
0.9092
24 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2002, 17.00 | Hudák Jan | MR/3B-sk.B
0.7050
6 / 21 | 1
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2002, 10.00 | Stareček Pavel | MR/3B-FIN
0.2850

2000/2001

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
61377 / 90 | 15615.30
25.00
76.50000000 %
300 / 15 | 53
Malý stůl: Volná hra
21. 1. 2001, 10.00 | Andrejovský Jan | 2.LIGA B
20.002
200 / 25 | 31
Malý stůl: Volná hra
28. 1. 2001, 10.00 | Zapletal Karel | 2.LIGA B
8.002
300 / 21 | 88
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 2001, 10.00 | Keluc Otto | 2.LIGA B
14.282
300 / 12 | 156
Malý stůl: Volná hra
4. 3. 2001, 10.00 | Hrachovina Michal | 2.LIGA B
25.002
227 / 10 | 132
Malý stůl: Volná hra
18. 3. 2001, 10.00 | Čaněcký Patrik | 2.LIGA B
22.700
50 / 7 | 28
Malý stůl: Volná hra
1. 4. 2001, 10.00 | Strejček Radomír | 2.LIGA B
7.140

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
122063 / 142 | 14914.52
22.22
84.92860000 %
200 / 12 | 60
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 1. 2001, 10.00 | Both Michael | 2.LIGA B
16.662
200 / 9 | 71
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2001, 10.00 | Jendryštík Eduard | 2.LIGA B
22.222
200 / 15 | 58
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 1. 2001, 10.00 | Pochylý Otto | 2.LIGA B
13.332
200 / 11 | 149
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 2001, 10.00 | Keluc Otto | 2.LIGA B
18.182
200 / 14 | 84
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 3. 2001, 10.00 | Hrachovina Michal | 2.LIGA B
14.282
115 / 6 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 3. 2001, 10.00 | Stareček Pavel | 2.LIGA B
19.160
74 / 7 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 4. 2001, 10.00 | Strejček Radomír | 2.LIGA B
10.570
874 / 68 | 62
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 5. 2001, 00.00 | Galíček Zdeněk | Přebor JM Oblasti (Kul. Prostějov)
12.854

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6154 / 205 | 60.751
1.363
85.55560000 %
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2001, 10.00 | Tunkr Martin | 2.LIGA B
0.8102
16 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 1. 2001, 10.00 | Andrejovský Jan | 2.LIGA B
0.5160
30 / 22 | 6
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2001, 10.00 | Zapletal Karel | 2.LIGA B
1.3632
30 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2001, 10.00 | Mirga Martin | 2.LIGA B
0.9672
20 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 3. 2001, 10.00 | Kezsely Radim | 2.LIGA B
0.5880
28 / 50 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 4. 2001, 10.00 | Strejček Radomír | 2.LIGA B
0.5602

1999/2000

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4465 / 37 | 6412.56
31.50
29.06250000 %
116 / 20 | 40
Malý stůl: Volná hra
8. 1. 2000, 10.00 | Coufal Zdeněk st. | 1.LIGA B
5.802
12 / 2 | 9
Malý stůl: Volná hra
15. 1. 2000, 13.00 | Schneider Pavel | 1.LIGA B
6.000
148 / 9 | 56
Malý stůl: Volná hra
29. 1. 2000, 13.00 | Majewski Václav | 1.LIGA B
16.440
189 / 6 | 64
Malý stůl: Volná hra
27. 2. 2000, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
31.500

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
122123 / 148 | 10114.34
40.00
76.48000000 %
194 / 20 | 73
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 2000, 10.00 | Coufal Zdeněk st. | 1.LIGA B
9.702
239 / 13 | 59
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 1. 2000, 13.00 | Schneider Pavel | 1.LIGA B
18.380
23 / 4 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 1. 2000, 13.00 | Majewski Václav | 1.LIGA B
5.750
250 / 9 | 59
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 2. 2000, 10.00 | Zoufalý Radek | 1.LIGA B
27.772
250 / 17 | 52
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 2. 2000, 10.00 | Fuksa Ladislav | 1.LIGA B
14.702
1167 / 85 | 101
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 3. 2000, 00.00 | Galíček Zdeněk | Přebor JM (Znojmo)
13.728

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6225 / 229 | 70.982
1.225
93.75000000 %
40 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 1. 2000, 10.00 | Coufal Zdeněk st. | 1.LIGA B
1.0252
40 / 46 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2000, 13.00 | Držík Jan | 1.LIGA B
0.8692
40 / 48 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2000, 13.00 | Majewski Václav | 1.LIGA B
0.8332
38 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2000, 10.00 | Filip Antonín | 1.LIGA B
1.2250
27 / 29 | 7
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2000, 10.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
0.9310
40 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2000, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
1.1112

1998/1999

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
122545 / 107 | 22023.78
66.66
53.02080000 %
395 / 12 | 171
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 1998, 14.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
32.910
0 / 1 | 0
Malý stůl: Volná hra
17. 10. 1998, 10.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
00
189 / 11 | 78
Malý stůl: Volná hra
31. 10. 1998, 10.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
17.180
25 / 1 | 25
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 1998, 10.00 | Faus Marek | 1.LIGA B
25.000
38 / 9 | 15
Malý stůl: Volná hra
21. 11. 1998, 10.00 | Fuksa Ladislav | 1.LIGA B
4.220
345 / 20 | 87
Malý stůl: Volná hra
29. 11. 1998, 10.00 | Keluc Otto | 1.LIGA B
17.252
221 / 10 | 111
Malý stůl: Volná hra
19. 12. 1998, 11.00 | Bača Tomáš | 1.LIGA B
22.100
121 / 7 | 40
Malý stůl: Volná hra
16. 1. 1999, 10.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
17.280
11 / 4 | 8
Malý stůl: Volná hra
30. 1. 1999, 10.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
2.750
400 / 6 | 220
Malý stůl: Volná hra
6. 2. 1999, 10.00 | Zoufalý Radek | 1.LIGA B
66.662
400 / 12 | 121
Malý stůl: Volná hra
21. 2. 1999, 10.00 | Fuksa Ladislav | 1.LIGA B
33.332
400 / 14 | 105
Malý stůl: Volná hra
27. 2. 1999, 10.00 | Čagánek Jan | 1.LIGA B
28.572

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
122257 / 161 | 9014.01
17.85
75.23330000 %
225 / 13 | 90
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 1998, 14.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
17.300
204 / 14 | 59
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 10. 1998, 10.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
14.570
99 / 9 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 10. 1998, 10.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
11.000
126 / 14 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 1998, 10.00 | Knap Josef | 1.LIGA B
9.000
102 / 9 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 11. 1998, 10.00 | Fuksa Ladislav | 1.LIGA B
11.330
250 / 16 | 89
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 11. 1998, 10.00 | Čagánek Jan | 1.LIGA B
15.622
250 / 14 | 79
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 12. 1998, 11.00 | Bača Tomáš | 1.LIGA B
17.852
236 / 14 | 78
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 1. 1999, 10.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
16.850
53 / 14 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 1. 1999, 10.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
3.780
250 / 16 | 63
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 2. 1999, 10.00 | Pochylý Otto | 1.LIGA B
15.622
212 / 13 | 56
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 2. 1999, 10.00 | Fuksa Ladislav | 1.LIGA B
16.300
250 / 15 | 85
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 2. 1999, 10.00 | Keluc Otto | 1.LIGA B
16.662

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3198 / 60 | 163.30
4.20
67.80820000 %
77 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
31. 10. 1998, 10.00 | Hájek Radovan | 1.LIGA B
3.850
37 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
16. 1. 1999, 10.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
1.850
84 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
30. 1. 1999, 10.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
4.200

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8303 / 295 | 91.027
1.666
97.42770000 %
40 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 10. 1998, 14.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
1.1762
40 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
17. 10. 1998, 10.00 | Pavlík Karel | 1.LIGA B
1.0002
40 / 28 | 7
Malý stůl: Trojband
8. 11. 1998, 10.00 | Kopuletý František | 1.LIGA B
1.4282
31 / 50 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 11. 1998, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
0.6202
40 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 11. 1998, 10.00 | Čagánek Jan | 1.LIGA B
1.1762
32 / 50 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 12. 1998, 11.00 | Rybák Jiří | 1.LIGA B
0.6400
40 / 24 | 9
Malý stůl: Trojband
21. 2. 1999, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
1.6662
40 / 35 | 6
Malý stůl: Trojband
27. 2. 1999, 10.00 | Čagánek Jan | 1.LIGA B
1.1422

1997/1998

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
143607 / 177 | 14020.37
33.33
85.88100000 %
300 / 10 | 129
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 1997, 10.00 | Litterbach David | 2.LIGA B
30.001
300 / 16 | 84
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 1997, 10.00 | Kuchař Karel | 2.LIGA B
18.752
172 / 8 | 81
Malý stůl: Volná hra
25. 10. 1997, 15.00 | Gazdoš Ivo | 2.LIGA B
21.500
300 / 12 | 140
Malý stůl: Volná hra
2. 11. 1997, 10.00 | Řihošek Antonín | 2.LIGA B
25.002
49 / 8 | 17
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 1997, 10.00 | Foltýn Vlastimil | 2.LIGA B
6.120
300 / 12 | 99
Malý stůl: Volná hra
23. 11. 1997, 10.00 | Janeczko Valter | 2.LIGA B
25.002
300 / 9 | 130
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 1997, 10.00 | Kopuletý František | 2.LIGA B
33.332
300 / 9 | 88
Malý stůl: Volná hra
14. 12. 1997, 10.00 | Kopuletý František | 2.LIGA B
33.332
300 / 9 | 109
Malý stůl: Volná hra
11. 1. 1998, 10.00 | Foltýn Vlastimil | 2.LIGA B
33.332
257 / 13 | 108
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 1998, 10.00 | Janeczko Valter | 2.LIGA B
19.760
300 / 20 | 73
Malý stůl: Volná hra
1. 2. 1998, 10.00 | Kuchař Karel | 2.LIGA B
15.002
253 / 25 | 51
Malý stůl: Volná hra
8. 2. 1998, 10.00 | Řihošek Antonín | 2.LIGA B
10.122
300 / 10 | 126
Malý stůl: Volná hra
22. 2. 1998, 10.00 | Litterbach David | 2.LIGA B
30.002
176 / 16 | 25
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 1998, 10.00 | Kajpuš Ctirad | 2.LIGA B
11.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
172993 / 250 | 8111.97
25.00
88.53570000 %
173 / 13 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 10. 1997, 10.00 | Vejmělka Stanis. | 2.LIGA B
13.300
200 / 21 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 1997, 10.00 | Kuchař Karel | 2.LIGA B
9.521
138 / 8 | 51
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 10. 1997, 15.00 | Stareček Pavel | 2.LIGA B
17.250
200 / 21 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 1997, 10.00 | Řihošek Antonín | 2.LIGA B
9.522
200 / 9 | 77
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 1997, 10.00 | Foltýn Vlastimil | 2.LIGA B
22.222
189 / 16 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 11. 1997, 10.00 | Janeczko Valter | 2.LIGA B
11.810
131 / 9 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 1997, 10.00 | Knap Josef | 2.LIGA B
14.550
200 / 12 | 57
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 12. 1997, 10.00 | Knap Josef | 2.LIGA B
16.662
200 / 8 | 81
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 1. 1998, 10.00 | Domanský Jiří | 2.LIGA B
25.002
200 / 17 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 1998, 10.00 | Jendryštík Eduard | 2.LIGA B
11.762
81 / 7 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 1998, 10.00 | Skořupa Rostislav | 2.LIGA B
11.570
180 / 19 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 2. 1998, 10.00 | Čagánek Zdeněk | 2.LIGA B
9.470
187 / 25 | 54
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 2. 1998, 10.00 | Vejmělka Stanis. | 2.LIGA B
7.480
200 / 14 | 71
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 1998, 10.00 | Vintrocha František | 2.LIGA B
14.282
514 / 51 | 56
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 4. 1998, 00.00 | Galíček Zdeněk | Přebor JM (BILLARD BRNO)
10.070

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9525 / 152 | 213.45
7.27
72.91670000 %
58 / 17 | 12
Malý stůl: Jednoband
5. 10. 1997, 10.00 | Bláha Milan | 2.LIGA B
3.410
54 / 16 | 14
Malý stůl: Jednoband
12. 10. 1997, 10.00 | Hájek Radovan | 2.LIGA B
3.370
45 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 1997, 10.00 | Herman Karel | 2.LIGA B
2.250
80 / 11 | 21
Malý stůl: Jednoband
23. 11. 1997, 10.00 | Janeczko Valter | 2.LIGA B
7.272
32 / 12 | 12
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 1997, 10.00 | Filip Antonín | 2.LIGA B
2.660
76 / 20 | 21
Malý stůl: Jednoband
14. 12. 1997, 10.00 | Filip Antonín | 2.LIGA B
3.800
80 / 27 | 17
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 1998, 10.00 | Kuchař Karel | 2.LIGA B
2.962
80 / 16 | 17
Malý stůl: Jednoband
22. 2. 1998, 10.00 | Bláha Milan | 2.LIGA B
5.002
20 / 13 | 4
Malý stůl: Jednoband
1. 3. 1998, 10.00 | Vintrocha František | 2.LIGA B
1.530

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13319 / 374 | 80.852
1.578
85.78950000 %
22 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 10. 1997, 10.00 | Procházka Zdeněk | 1.LIGA B
0.6110
25 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 10. 1997, 15.00 | Gazdoš Ivo | 2.LIGA B
0.6750
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 11. 1997, 10.00 | Domanský Jiří | 2.LIGA B
0.9371
26 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 1. 1998, 10.00 | Kopečný Radek | 2.LIGA B
0.7220
30 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 1. 1998, 10.00 | Jendryštík Eduard | 2.LIGA B
0.9092
30 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
8. 2. 1998, 10.00 | Molata Erik | 2.LIGA B
0.9672
156 / 169 | 8
Malý stůl: Trojband
2. 5. 1998, 00.00 | Galíček Zdeněk | Přebor JM (PROSTĚJOV)
0.92310

1996/1997

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
102500 / 149 | 11016.77
35.14
96.15380000 %
250 / 11 | 110
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 1996, 10.00 | Caha Josef | JM-1.
22.722
246 / 7 | 71
Malý stůl: Volná hra
1. 12. 1996, 10.00 | Pochylý Otto | JM-1.
35.140
250 / 10 | 96
Malý stůl: Volná hra
8. 12. 1996, 10.00 | Strejček Radomír | JM-1.
25.002
250 / 21 | 40
Malý stůl: Volná hra
12. 1. 1997, 10.00 | Ráček Vladimír | JM-1.
11.902
250 / 13 | 64
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 1997, 10.00 | Úlehla Pavel | JM-1.
19.232
250 / 21 | 79
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 1997, 10.00 | Šup Zdeněk | JM-1.
11.902
250 / 13 | 66
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 1997, 10.00 | Burian Vladimír | JM-1.
19.232
250 / 16 | 101
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 1997, 10.00 | Kopuletý František | JM-1.
15.622
204 / 25 | 42
Malý stůl: Volná hra
7. 3. 1997, 16.00 | Malina Pavel | KVAL.o 2.L
8.160
300 / 12 | 53
Malý stůl: Volná hra
16. 3. 1997, 10.00 | Malina Pavel | KVAL.o 2.L
25.001

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
132240 / 177 | 6112.65
18.75
93.43750000 %
150 / 11 | 47
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 1996, 10.00 | Caha Josef | JM-1.
13.632
150 / 9 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 12. 1996, 10.00 | Kopuletý František | JM-1.
16.662
150 / 10 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 12. 1996, 10.00 | Strejček Radomír | JM-1.
15.002
150 / 16 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 1. 1997, 10.00 | Matuška Osvald | JM-1.
9.372
150 / 8 | 61
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 1997, 10.00 | Rujzl Bohumil | JM-1.
18.752
150 / 13 | 60
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 1. 1997, 10.00 | Ott Pavel | JM-1.
11.532
150 / 18 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 1997, 10.00 | Burian Vladimír | JM-1.
8.332
145 / 19 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 1997, 10.00 | Pochylý Otto | JM-1.
7.630
200 / 13 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 3. 1997, 16.00 | Šopík Jaroslav | KVAL.o 2.L
15.382
100 / 14 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 1997, 10.00 | Šopík Jaroslav | KVAL.o 2.L
7.140
745 / 46 | 57
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 3. 1997, 00.00 | Galíček Zdeněk | Přebor JM (Kulečník Prostějov)
16.192

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4260 / 78 | 283.33
4.70
100.00000000 %
60 / 22 | 11
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 1997, 10.00 | Ráček Vladimír | JM-1.
2.722
60 / 19 | 11
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 1997, 10.00 | Rujzl Bohumil | JM-1.
3.152
60 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
26. 1. 1997, 10.00 | Šup Zdeněk | JM-1.
3.002
80 / 17 | 28
Malý stůl: Jednoband
7. 3. 1997, 16.00 | Šopík Jaroslav | KVAL.o 2.L
4.702

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9244 / 263 | 90.927
2.857
97.60000000 %
20 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 10. 1996, 10.00 | Rujzl Bohumil | JM-1.
0.5882
14 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 12. 1996, 10.00 | Kopuletý František | JM-1.
0.7000
20 / 7 | 9
Malý stůl: Trojband
8. 12. 1996, 10.00 | Strejček Radomír | JM-1.
2.8572
20 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 2. 1997, 10.00 | Uher Miroslav st. | JM-1.
1.3332
20 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 2. 1997, 10.00 | Kopuletý František | JM-1.
0.7692
40 / 49 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 2. 1997, 10.00 | Držík Jan | FINÁLE MR
0.8162
40 / 44 | 7
Malý stůl: Trojband
8. 3. 1997, 14.00 | Hambálek Vladimír | FINÁLE MR
0.9092
40 / 41 | 9
Malý stůl: Trojband
9. 3. 1997, 10.00 | Kahoun Vlastimil | FINÁLE MR
0.9752
30 / 27 | 6
Malý stůl: Trojband
16. 3. 1997, 10.00 | Malina Pavel | KVAL.o 2.L
1.1112

1995/1996

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
112286 / 164 | 12613.93
83.33
93.71430000 %
212 / 30 | 29
Malý stůl: Volná hra
8. 10. 1995, 10.00 | Burian Vladimír | JM-1.
7.062
250 / 7 | 87
Malý stůl: Volná hra
10. 12. 1995, 10.00 | Havlíček Miroslav | JM-1.
35.712
250 / 10 | 118
Malý stůl: Volná hra
14. 1. 1996, 10.00 | Strejček Radomír | JM-1.
25.002
208 / 17 | 100
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 1996, 10.00 | Česnek Josef | JM-1.
12.230
220 / 21 | 34
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 1996, 10.00 | Vorel Vladimír | JM-1.
10.470
250 / 3 | 126
Malý stůl: Volná hra
24. 2. 1996, 10.00 | Česnek Josef | JM-1.
83.332
250 / 10 | 123
Malý stůl: Volná hra
16. 3. 1996, 10.00 | Vorel Vladimír | JM-1.
25.002
646 / 66 | 40
Malý stůl: Volná hra
23. 3. 1996, 00.00 | Galíček Zdeněk | PŘEBOR JM (BILLARD BRNO)
9.780

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6790 / 87 | 579.08
15.00
79.00000000 %
72 / 12 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 9. 1995, 13.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
6.000
148 / 14 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 10. 1995, 10.00 | Strejček Radomír | JM-1.
10.570
150 / 18 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 1996, 10.00 | Hammer Ivan | JM-1.
8.332
120 / 19 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 2. 1996, 10.00 | Matuška Osvald | JM-1.
6.310
150 / 14 | 57
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 2. 1996, 10.00 | Česnek Josef | JM-1.
10.711
150 / 10 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 1996, 10.00 | Vorel Vladimír | JM-1.
15.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10726 / 157 | 314.62
8.33
100.00000000 %
60 / 26 | 8
Malý stůl: Jednoband
8. 10. 1995, 10.00 | Uher Miroslav ml. | JM-1.
2.301
60 / 9 | 18
Malý stůl: Jednoband
10. 12. 1995, 10.00 | Havlíček Miroslav | JM-1.
6.662
60 / 8 | 21
Malý stůl: Jednoband
14. 1. 1996, 10.00 | Uher Miroslav ml. | JM-1.
7.502
60 / 11 | 13
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 1996, 10.00 | Česnek Josef | JM-1.
5.452
60 / 10 | 31
Malý stůl: Jednoband
24. 2. 1996, 10.00 | Česnek Josef | JM-1.
6.002
60 / 9 | 23
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 1996, 10.00 | Novák Jiří | JM-1.
6.662
366 / 84 | 25
Malý stůl: Jednoband
27. 4. 1996, 00.00 | Galíček Zdeněk | PŘEBOR JM (KUL.PROSTĚJOV)
4.356

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9364 / 422 | 50.862
1.600
100.00000000 %
40 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 10. 1995, 10.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
1.6002
20 / 23 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 2. 1996, 10.00 | Vorel Vladimír | JM-1.
0.8692
304 / 374 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 5. 1996, 00.00 | Galíček Zdeněk | MISTROVSTVÍ ČR - senioři (BANÍK HAVÍŘOV)
0.8127

1994/1995

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
102107 / 216 | 679.75
15.00
0.00000000 %
2107 / 216 | 67
Malý stůl: Volná hra
22. 5. 1995, 00.00 | Galíček Zdeněk | oblastní soutěže (Jihomoravská oblast)
9.7510

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
222315 / 405 | 595.71
11.53
0.00000000 %
524 / 131 | 35
Malý stůl: Jednoband
22. 5. 1995, 00.00 | Galíček Zdeněk | oblastní soutěže (Jihomoravská oblast)
4.008
1791 / 274 | 59
Malý stůl: Jednoband
3. 6. 1995, 00.00 | Galíček Zdeněk | PŘEBOR VČ OBLASTI (KULEČNÍK LIBEREC)
6.5314

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
20460 / 547 | 80.841
2.500
70.00000000 %
21 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 2. 1995, 10.00 | Jendryštík Eduard | MORAVA
0.7240
220 / 296 | 7
Malý stůl: Trojband
13. 5. 1995, 00.00 | Galíček Zdeněk | MISTROVSTVÍ ČR - seniorů (SSK VÍTKOVICE)
0.7430
219 / 222 | 8
Malý stůl: Trojband
22. 5. 1995, 00.00 | Galíček Zdeněk | oblastní soutěže (Jihomoravská oblast)
0.98620