Kalabis Petr

Závodní stůl

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
234 / 72 | 30.472
0.562
56.66670000 %
16 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2018, 14.00 | Hrdlička Lubomír | ZS 3B EXTRALIGA
0.4002
18 / 32 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2018, 14.00 | Domanský Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.5620

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9192 / 344 | 50.558
0.875
53.33330000 %
25 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 9. 2017, 16.00 | Kováč Aladar | ZS 3B EXTRALIGA
0.6252
22 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2017, 13.00 | Ráček Milan | ZS 3B EXTRALIGA
0.5500
18 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2017, 16.00 | Daněk Josef | ZS 3B EXTRALIGA
0.4500
11 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2017, 13.00 | Sibai Fouad | ZS 3B EXTRALIGA
0.2750
19 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 10. 2017, 13.00 | Tichý Miloslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.4750
16 / 24 | 4
Závodní stůl: Trojband
4. 11. 2017, 16.00 | Novák Radek | ZS 3B EXTRALIGA
0.6660
20 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 12. 2017, 13.00 | Dirn Marcel | ZS 3B EXTRALIGA
0.5000
35 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2018, 13.00 | Vala Miroslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.8752
26 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 2. 2018, 16.00 | Švára Libor | ZS 3B EXTRALIGA
0.6502

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18357 / 625 | 90.571
1.085
57.58060000 %
20 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
25. 9. 2016, 12.00 | Bálek Martin | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5000
17 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 10. 2016, 15.00 | Walach Ladislav | VS 3B EXTRALIGA D4
0.4250
26 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
22. 10. 2016, 17.30 | Bílek Rudolf | VS 3B EXTRALIGA D4
0.6502
20 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 10. 2016, 12.00 | Joch Štěpán | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5002
12 / 23 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 10. 2016, 16.00 | Novák Radek | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5210
17 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 12. 2016, 15.00 | Popeňažník Lukáš | VS 3B EXTRALIGA D4
0.4250
17 / 20 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 12. 2016, 11.00 | Šlechta Jan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.8500
30 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2017, 15.00 | Vala Miroslav | VS 3B EXTRALIGA D4
0.7502
22 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 2. 2017, 13.00 | Vala Miroslav | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5500
16 / 39 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 3. 2017, 18.00 | Hambálek Vladimír | VS 3B EXTRALIGA D4
0.4100
26 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 3. 2017, 12.00 | Markup Petr | VS 3B EXTRALIGA D4
0.6502
27 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 3. 2017, 16.00 | Kohout Štěpán | VS 3B EXTRALIGA D4
0.6750
20 / 29 | 4
Závodní stůl: Trojband
30. 3. 2017, 13.00 | Hambálková Irena | VS MČR TROJBAND
0.6892
13 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
30. 3. 2017, 17.00 | Filip Antonín | VS MČR TROJBAND
0.4332
11 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
30. 3. 2017, 18.00 | Hambálek Vladimír | VS MČR TROJBAND
0.3660
10 / 19 | 2
Závodní stůl: Trojband
30. 3. 2017, 20.00 | Bača Miroslav | VS MČR TROJBAND
0.5260
15 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 4. 2017, 13.00 | Škop Pavel | VS 3B EXTRALIGA D4
0.3750
38 / 35 | 9
Závodní stůl: Trojband
16. 4. 2017, 15.00 | Kozák Adam | VS 3B EXTRALIGA D4
1.0850

2015/2016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
130 / 34 | 40.882
0.882
100.00000000 %
30 / 34 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2016, 13.00 | Peter Jaroslav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.8822

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
689 / 200 | 40.445
0.600
49.44440000 %
14 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2014, 11.30 | Gazdoš Ivo | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3501
24 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2014, 13.00 | Stareček Vladimír | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.6000
13 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2014, 16.00 | Masár Stanislav | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3252
0
Závodní stůl: Trojband
25. 10. 2014, 10.00 | Gazdoš Ivo | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
2
19 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
25. 10. 2014, 14.30 | Stareček Pavel | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4752
19 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 10. 2014, 19.00 | Barbořík Jiří | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4752

2013/2014

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
580 / 153 | 60.522
0.923
66.66670000 %
25 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 11. 2013, 10.00 | Pernica Ivan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.6252
16 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 11. 2013, 16.00 | Vydra Roman | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.4000
10 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 4. 2014, 09.00 | Vydra Roman | Stm VS 3b jednotlivci
0.3330
17 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 4. 2014, 10.00 | Coufalík Ivo | Stm VS 3b jednotlivci
0.5662
12 / 13 | 6
Závodní stůl: Trojband
12. 4. 2014, 13.00 | Galíček Zdeněk | Stm VS 3b jednotlivci
0.9230

2011/2012

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
17406 / 860 | 50.472
0.583
47.76470000 %
28 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 10. 2011, 10.00 | Galíček Zdeněk | Extraliga v trojbandu
0.4660
25 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 10. 2011, 15.00 | Magnussen Tommy Pallud. | Extraliga v trojbandu
0.4160
30 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 10. 2011, 10.00 | Šlechta Jan | Extraliga v trojbandu
0.5000
30 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 11. 2011, 10.00 | Kadaník Marcel | Extraliga v trojbandu
0.5002
34 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 1. 2012, 13.00 | Galíček Zdeněk | Extraliga v trojbandu
0.5660
17 / 39 | 2
Závodní stůl: Trojband
21. 1. 2012, 14.00 | Hájek Radovan | Extraliga v trojbandu
0.4350
0
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 2012, 14.00 | Bača Miroslav | Extraliga v trojbandu
2
33 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 3. 2012, 10.00 | Židů Tomáš | Extraliga v trojbandu
0.5502
23 / 41 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2012, 10.00 | Novák Radek | Extraliga v trojbandu
0.5610
26 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2012, 14.00 | Tichý Miloslav | Extraliga v trojbandu
0.4330
26 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 3. 2012, 10.00 | Kadaník Marcel | Extraliga v trojbandu
0.4332
23 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 3. 2012, 10.00 | Vedral Martin | Extraliga v trojbandu
0.3830
18 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
1. 4. 2012, 10.00 | Novák Pavel | Extraliga v trojbandu
0.3000
24 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2012, 17.00 | Hambálek Vladimír | Extraliga v trojbandu
0.4000
35 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 4. 2012, 10.00 | Hudák Jan | Extraliga v trojbandu
0.5830
34 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 4. 2012, 10.00 | Tichý Miloslav | Extraliga v trojbandu
0.5660
0
Závodní stůl: Trojband
12. 5. 2012, 10.00 | Bača Miroslav | Extraliga v trojbandu
2

2009/2010

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111 / 54 | 20.203
0.203
27.50000000 %
11 / 54 | 2
Závodní stůl: Trojband
29. 11. 2009, 08.00 | Stareček Vladimír | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
0.2030

2008/2009

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7192 / 411 | 60.467
0.569
68.57140000 %
23 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 11. 2008, 10.00 | Rybák Jiří | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
0.3830
23 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 2. 2009, 10.00 | Bača Miroslav | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
0.3832
33 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 2. 2009, 10.00 | Ležák Václav | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
0.5502
32 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 2. 2009, 14.00 | Masár Stanislav | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
0.5330
32 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 4. 2009, 12.00 | Vitouš Jan | MČR družstev v trojbandu na velkém stole
0.5330
33 / 58 | 6
Závodní stůl: Trojband
10. 4. 2009, 20.00 | Bača Miroslav | MČR družstev v trojbandu na velkém stole
0.5690
16 / 53 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 4. 2009, 16.00 | Magnussen Tommy Pallud. | MČR družstev v trojbandu na velkém stole
0.3010

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
7846 / 142 | 47 | 305.95
8.69
60.42860000 %
73 / 12 | 28 | 12
Malý stůl: Volná hra
29. 9. 2019, 10.00 | Horna Jiří | STM - TD 1. třída
6.080
131 / 23 | 17 | 16
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2019, 10.00 | Zapletal Pavel | STM - TD 1. třída
5.690
92 / 14 | 36 | 21
Malý stůl: Volná hra
24. 11. 2019, 10.00 | Horna Jiří | STM - TD 1. třída
6.570
79 / 25 | 29
Malý stůl: Volná hra
1. 12. 2019, 10.00 | Štaud Božetěch | STM - TD 1. třída
3.162
104 / 25 | 18 | 16
Malý stůl: Volná hra
14. 12. 2019, 10.00 | Dvořáček Vladimír | STM - TD 1. třída
4.160
167 / 20 | 47 | 30
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 2020, 10.00 | Horna Jiří | STM - TD 1. třída
8.350
200 / 23 | 32 | 24
Malý stůl: Volná hra
8. 3. 2020, 10.00 | Coufal Zdeněk | STM - TD 1. třída
8.692

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
6680 / 135 | 28 | 195.03
6.00
75.55560000 %
131 / 25 | 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 2019, 10.00 | Horna Jiří | STM - TD 1. třída
5.242
133 / 25 | 16 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2019, 10.00 | Zapletal Pavel | STM - TD 1. třída
5.320
99 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 12. 2019, 10.00 | Galba Roman | STM - TD 1. třída
3.962
120 / 20 | 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 12. 2019, 10.00 | Zapletal Pavel | STM - TD 1. třída
6.000
124 / 22 | 15 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 2020, 10.00 | Coufal Zdeněk | STM - TD 1. třída
5.630
73 / 18 | 28 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 3. 2020, 10.00 | Horna Jiří | STM - TD 1. třída
4.050

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
7349 / 164 | 15 | 102.12
3.20
62.32140000 %
51 / 25 | 8 | 5
Malý stůl: Jednoband
29. 9. 2019, 10.00 | Horna Jiří | STM - TD 1. třída
2.040
76 / 25 | 15 | 9
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2019, 10.00 | Zapletal Pavel | STM - TD 1. třída
3.042
39 / 25 | 8 | 5
Malý stůl: Jednoband
24. 11. 2019, 10.00 | Horna Jiří | STM - TD 1. třída
1.560
53 / 25 | 12
Malý stůl: Jednoband
1. 12. 2019, 10.00 | Galba Roman | STM - TD 1. třída
2.122
27 / 19 | 4 | 3
Malý stůl: Jednoband
14. 12. 2019, 10.00 | Provazník Jan | STM - TD 1. třída
1.420
80 / 25 | 12 | 10
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 2020, 10.00 | Horna Jiří | STM - TD 1. třída
3.202
23 / 20 | 8 | 3
Malý stůl: Jednoband
8. 3. 2020, 10.00 | Coufal Zdeněk | STM - TD 1. třída
1.150

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7808 / 130 | 326.21
11.10
57.71430000 %
88 / 23 | 19
Malý stůl: Volná hra
22. 9. 2018, 10.00 | Gajda Petr | STM - TD 1. třída
3.820
111 / 10 | 23
Malý stůl: Volná hra
7. 10. 2018, 10.00 | Provazník Jan | STM - TD 1. třída
11.100
69 / 15 | 17
Malý stůl: Volná hra
14. 10. 2018, 10.00 | Gajda Petr | STM - TD 1. třída
4.600
200 / 23 | 32
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2018, 10.00 | Provazník Jan | STM - TD 1. třída
8.692
100 / 17 | 18
Malý stůl: Volná hra
6. 1. 2019, 10.00 | Gajda Petr | STM - TD 1. třída
5.880
116 / 17 | 24
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2019, 10.00 | Dvořáček Vladimír | STM - TD 1. třída
6.820
124 / 25 | 23
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2019, 10.00 | Gajda Petr | STM - TD 1. třída
4.960

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6700 / 132 | 405.30
11.53
77.77780000 %
149 / 25 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 9. 2018, 11.35 | Gajda Petr | STM - TD 1. třída
5.962
104 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 2018, 11.35 | Provazník Jan | STM - TD 1. třída
4.162
150 / 13 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 10. 2018, 11.35 | Gajda Petr | STM - TD 1. třída
11.532
133 / 25 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2018, 11.35 | Zapletal Pavel | STM - TD 1. třída
5.322
40 / 21 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 1. 2019, 11.35 | Gajda Petr | STM - TD 1. třída
1.900
124 / 23 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 1. 2019, 11.35 | Gajda Petr | STM - TD 1. třída
5.390

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7444 / 154 | 172.88
3.68
79.28570000 %
51 / 22 | 7
Malý stůl: Jednoband
22. 9. 2018, 12.50 | Gajda Petr | STM - TD 1. třída
2.310
70 / 19 | 15
Malý stůl: Jednoband
7. 10. 2018, 12.50 | Provazník Jan | STM - TD 1. třída
3.680
80 / 22 | 13
Malý stůl: Jednoband
14. 10. 2018, 12.50 | Gajda Petr | STM - TD 1. třída
3.632
34 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2018, 12.50 | Provazník Jan | STM - TD 1. třída
1.360
70 / 19 | 10
Malý stůl: Jednoband
6. 1. 2019, 12.50 | Gajda Petr | STM - TD 1. třída
3.682
63 / 22 | 17
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2019, 12.50 | Provazník Jan | STM - TD 1. třída
2.860
76 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
26. 1. 2019, 12.50 | Gajda Petr | STM - TD 1. třída
3.042

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
91106 / 188 | 435.88
9.37
81.92590000 %
144 / 21 | 40
Malý stůl: Volná hra
1. 10. 2017, 10.00 | Coufal Zdeněk | STM - TD 1. třída
6.850
145 / 19 | 27
Malý stůl: Volná hra
22. 10. 2017, 10.00 | Gajda Petr | STM - TD 1. třída
7.630
76 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
5. 11. 2017, 10.00 | Hloušek Milan | STM - TD 1. třída
3.042
150 / 18 | 23
Malý stůl: Volná hra
25. 11. 2017, 10.00 | Šenkyřík Lubomír | STM - TD 1. třída
8.332
82 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2017, 10.00 | Vymětal Leoš | STM - TD 1. třída
3.280
150 / 21 | 43
Malý stůl: Volná hra
21. 1. 2018, 10.00 | Horna Jiří | STM - TD 1. třída
7.142
59 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
3. 2. 2018, 10.00 | Štaud Božetěch | STM - TD 1. třída
2.362
150 / 18 | 26
Malý stůl: Volná hra
17. 2. 2018, 10.00 | Domanský Jiří | STM - TD 1. třída
8.332
150 / 16 | 32
Malý stůl: Volná hra
17. 3. 2018, 10.00 | Vykydal František | STM - TD 1. třída
9.372

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8771 / 164 | 304.70
9.23
80.31250000 %
58 / 11 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 10. 2017, 11.10 | Horna Jiří | STM - TD 1. třída
5.270
120 / 24 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 10. 2017, 11.10 | Gajda Petr | STM - TD 1. třída
5.002
67 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 11. 2017, 11.10 | Tomek Bronislav | STM - TD 1. třída
2.682
62 / 18 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2017, 11.10 | Vykydal František | STM - TD 1. třída
3.440
120 / 23 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2018, 11.10 | Horna Jiří | STM - TD 1. třída
5.212
105 / 25 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 2018, 11.10 | Štaud Božetěch | STM - TD 1. třída
4.202
119 / 25 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 2. 2018, 11.10 | Šenkyřík Lubomír | STM - TD 1. třída
4.762
120 / 13 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 3. 2018, 11.10 | Paprskář Milan | STM - TD 1. třída
9.232

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9549 / 212 | 142.58
3.33
87.14290000 %
70 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
1. 10. 2017, 12.20 | Adámek Petr | STM - TD 1. třída
2.802
70 / 21 | 9
Malý stůl: Jednoband
22. 10. 2017, 12.20 | Dvořáček Vladimír | STM - TD 1. třída
3.332
58 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
5. 11. 2017, 12.20 | Tomek Bronislav | STM - TD 1. třída
2.322
70 / 21 | 9
Malý stůl: Jednoband
25. 11. 2017, 12.20 | Šenkyřík Lubomír | STM - TD 1. třída
3.332
48 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2017, 12.20 | Vymětal Leoš | STM - TD 1. třída
1.920
65 / 25 | 13
Malý stůl: Jednoband
21. 1. 2018, 12.20 | Horna Jiří | STM - TD 1. třída
2.602
66 / 25 | 14
Malý stůl: Jednoband
3. 2. 2018, 12.20 | Tomek Bronislav | STM - TD 1. třída
2.642
37 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
17. 2. 2018, 12.20 | Šenkyřík Lubomír | STM - TD 1. třída
1.850
65 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
17. 3. 2018, 12.20 | Paprskář Milan | STM - TD 1. třída
2.602

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
23423 / 513 | 70.824
1.666
82.94120000 %
20 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2017, 09.00 | Provazník Jan | STM 3B 1. třída
0.9522
16 / 14 | 7
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2017, 10.00 | Domanský Pavel | STM 3B 1. třída
1.1420
12 / 17 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2017, 11.00 | Paprskář Milan | STM 3B 1. třída
0.7050
20 / 16 | 6
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2017, 11.00 | Zapletal Pavel | STM 3B 1. třída
1.2502
19 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2017, 12.00 | Barbořík Jiří | STM 3B 1. třída
0.7600
20 / 13 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2017, 13.00 | Vykydal František | STM 3B 1. třída
1.5382
18 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2018, 11.00 | Šenkyřík Lubomír | STM 3B 1. třída
0.6001
15 / 23 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2018, 12.00 | Provazník Jan | STM 3B 1. třída
0.6520
7 / 16 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2018, 13.00 | Domanský Pavel | STM 3B 1. třída
0.4370
20 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2018, 13.00 | Vymětal Leoš | STM 3B 1. třída
0.9092
20 / 16 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2018, 14.00 | Barbořík Jiří | STM 3B 1. třída
1.2502
20 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2018, 15.00 | Paprskář Milan | STM 3B 1. třída
0.7692
20 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 4. 2018, 09.00 | Šenkyřík Lubomír | STM 3B 1. třída
0.6662
20 / 13 | 7
Malý stůl: Trojband
15. 4. 2018, 10.00 | Domanský Pavel | STM 3B 1. třída
1.5382
20 / 24 | 6
Malý stůl: Trojband
15. 4. 2018, 11.00 | Provazník Jan | STM 3B 1. třída
0.8332
14 / 22 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 4. 2018, 13.00 | Barbořík Jiří | STM 3B 1. třída
0.6360
20 / 12 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 4. 2018, 14.00 | Vykydal František | STM 3B 1. třída
1.6662
20 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 4. 2018, 15.00 | Paprskář Milan | STM 3B 1. třída
0.7142
21 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2018, 18.30 | Kafka Jan st. | MČR TROJBAND D3 MS
0.6000
11 / 25 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 11.45 | Kočička Petr | MČR TROJBAND D3 MS
0.4400
22 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 15.30 | Stareček Vladimír | MČR TROJBAND D3 MS
0.7850
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 18.00 | Vintrocha Richard | MČR TROJBAND D3 MS
1.2002
18 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2018, 10.00 | Aleš Jan | MČR TROJBAND D3 MS
0.5620

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5655 / 102 | 486.42
10.00
65.50000000 %
130 / 14 | 48
Malý stůl: Volná hra
29. 10. 2016, 10.00 | Horna Jiří | STM - TD 1. třída
9.280
130 / 25 | 27
Malý stůl: Volná hra
6. 11. 2016, 10.00 | Domanský Jiří | STM - TD 1. třída
5.202
107 / 18 | 21
Malý stůl: Volná hra
19. 11. 2016, 10.00 | Provazník Jan | STM - TD 1. třída
5.940
88 / 25 | 24
Malý stůl: Volná hra
21. 1. 2017, 10.00 | Šenkyřík Lubomír | STM - TD 1. třída
3.522
200 / 20 | 38
Malý stůl: Volná hra
12. 2. 2017, 10.00 | Dvořáček Vladimír | STM - TD 1. třída
10.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5634 / 122 | 235.19
5.72
84.53330000 %
126 / 25 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 10. 2016, 11.30 | Horna Jiří | STM - TD 1. třída
5.040
143 / 25 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 11. 2016, 11.30 | Halama Petr | STM - TD 1. třída
5.722
102 / 22 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 11. 2016, 10.00 | Dvořáček Vladimír | STM - TD 1. třída
4.630
129 / 25 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2017, 11.30 | Šenkyřík Lubomír | STM - TD 1. třída
5.162
134 / 25 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 3. 2017, 11.30 | Tomek Bronislav | STM - TD 1. třída
5.362

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7443 / 171 | 232.59
3.47
79.10710000 %
80 / 25 | 19
Malý stůl: Jednoband
29. 10. 2016, 13.00 | Adámek Petr | STM - TD 1. třída
3.202
80 / 23 | 10
Malý stůl: Jednoband
6. 11. 2016, 13.00 | Domanský Jiří | STM - TD 1. třída
3.472
80 / 24 | 23
Malý stůl: Jednoband
19. 11. 2016, 10.00 | Dvořáček Vladimír | STM - TD 1. třída
3.332
41 / 24 | 5
Malý stůl: Jednoband
7. 1. 2017, 13.00 | Horna Jiří | STM - TD 1. třída
1.700
42 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
21. 1. 2017, 13.00 | Šenkyřík Lubomír | STM - TD 1. třída
1.682
55 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
12. 2. 2017, 13.00 | Provazník Jan | STM - TD 1. třída
2.200
65 / 25 | 19
Malý stůl: Jednoband
5. 3. 2017, 13.00 | Tomek Bronislav | STM - TD 1. třída
2.602

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7139 / 137 | 61.014
1.818
86.87500000 %
20 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2017, 09.00 | Kabeláč Vladimír | Oblastní přebor jednotlivci
1.3332
20 / 17 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2017, 10.00 | Hloušek Milan | Oblastní přebor jednotlivci
1.1762
17 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2017, 11.00 | Adámek Petr | Oblastní přebor jednotlivci
0.6802
20 / 13 | 6
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2017, 12.00 | Galíček Zdeněk | Oblastní přebor jednotlivci
1.5381
20 / 11 | 6
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2017, 13.00 | Coufal Zdeněk | Oblastní přebor jednotlivci
1.8182
25 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2017, 14.00 | Ševčík Jaroslav | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
0.8332
17 / 26 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2017, 20.00 | Korec Jaroslav | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
0.6530

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7892 / 144 | 266.19
8.52
63.71430000 %
79 / 21 | 18
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 2015, 10.00 | Coufal Zdeněk | STM - TD 1.třída
3.760
177 / 25 | 24
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 2015, 10.00 | Halama Petr | STM - TD 1.třída
7.082
139 / 25 | 22
Malý stůl: Volná hra
2. 1. 2016, 10.00 | Adámek Petr | STM - TD 1.třída
5.562
162 / 19 | 25
Malý stůl: Volná hra
9. 1. 2016, 10.00 | Provazník Jan | STM - TD 1.třída
8.520
119 / 17 | 26
Malý stůl: Volná hra
30. 1. 2016, 10.00 | Zapletal Pavel | STM - TD 1.třída
7.000
139 / 25 | 23
Malý stůl: Volná hra
13. 2. 2016, 10.00 | Liška Zdeněk | STM - TD 1.třída
5.560
77 / 12 | 25
Malý stůl: Volná hra
13. 3. 2016, 10.00 | Paprskář Milan | STM - TD 1.třída
6.410

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7882 / 152 | 325.80
7.89
84.00000000 %
71 / 21 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 10. 2015, 11.30 | Horna Jiří | STM - TD 1.třída
3.380
150 / 19 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 2015, 11.30 | Dvořáček Vladimír | STM - TD 1.třída
7.892
145 / 25 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 1. 2016, 11.30 | Horna Jiří | STM - TD 1.třída
5.800
150 / 24 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 1. 2016, 11.30 | Dvořáček Vladimír | STM - TD 1.třída
6.252
94 / 14 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 1. 2016, 11.30 | Zapletal Pavel | STM - TD 1.třída
6.710
122 / 25 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 2. 2016, 11.30 | Liška Zdeněk | STM - TD 1.třída
4.882
150 / 24 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 3. 2016, 11.30 | Paprskář Milan | STM - TD 1.třída
6.252

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7547 / 173 | 173.16
3.33
97.67860000 %
80 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
4. 10. 2015, 12.30 | Horna Jiří | STM - TD 1.třída
3.202
80 / 24 | 13
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 2015, 12.30 | Dvořáček Vladimír | STM - TD 1.třída
3.332
80 / 25 | 12
Malý stůl: Jednoband
2. 1. 2016, 12.30 | Adámek Petr | STM - TD 1.třída
3.202
80 / 24 | 15
Malý stůl: Jednoband
9. 1. 2016, 12.30 | Provazník Jan | STM - TD 1.třída
3.332
80 / 25 | 13
Malý stůl: Jednoband
30. 1. 2016, 12.30 | Zapletal Pavel | STM - TD 1.třída
3.202
68 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
13. 2. 2016, 12.30 | Štaud Božetěch | STM - TD 1.třída
2.722
79 / 25 | 17
Malý stůl: Jednoband
13. 3. 2016, 12.30 | Paprskář Milan | STM - TD 1.třída
3.160

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9221 / 238 | 60.928
1.153
81.85190000 %
25 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2016, 17.00 | Najzar Petr | MS MČR Trojband - 3B
0.8332
30 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2016, 18.00 | Přeček Jiří | MS MČR Trojband - 3B
1.1532
18 / 16 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2016, 19.00 | Gazdoš Ivo | MS MČR Trojband - 3B
1.1250
24 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2016, 10.00 | Korec Jaroslav | MS MČR Trojband - 3B
0.8570
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2016, 15.00 | Ettel Milan | MS MČR Trojband - 3B
1.0342
27 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 12.00 | Vala Miroslav | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
0.9002
22 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 15.00 | Tichák Josef | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
0.8460
18 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 16.30 | Vala Miroslav | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
0.6420
27 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 19.30 | Tichák Josef | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
1.0800

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5572 / 84 | 316.80
9.00
57.20000000 %
155 / 25 | 22
Malý stůl: Volná hra
20. 9. 2014, 10.00 | Vykydal František | Středomoravská oblast TD 1.třída
6.202
128 / 15 | 22
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 2014, 09.00 | Dvořáček Vladimír | jednotlivci středomoravská oblast
8.530
54 / 10 | 18
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 2014, 09.00 | Nenál Jiří | jednotlivci středomoravská oblast
5.400
82 / 17 | 24
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 2014, 09.00 | Horna Jiří | jednotlivci středomoravská oblast
4.820
153 / 17 | 31
Malý stůl: Volná hra
18. 10. 2014, 10.00 | Ferák Karel | Středomoravská oblast TD 1.třída
9.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2269 / 50 | 205.38
5.80
89.66670000 %
145 / 25 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 9. 2014, 10.00 | Vymětal Leoš | Středomoravská oblast TD 1.třída
5.802
124 / 25 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 10. 2014, 10.00 | Ferák Karel | Středomoravská oblast TD 1.třída
4.962

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2139 / 50 | 232.78
2.80
86.87500000 %
70 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
20. 9. 2014, 10.00 | Vykydal František | Středomoravská oblast TD 1.třída
2.802
69 / 25 | 23
Malý stůl: Jednoband
18. 10. 2014, 10.00 | Ferák Karel | Středomoravská oblast TD 1.třída
2.760

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6845 / 134 | 366.30
9.09
70.41670000 %
147 / 26 | 25
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2013, 10.00 | Ferák Karel | Středomoravská oblast
5.650
68 / 11 | 16
Malý stůl: Volná hra
2. 11. 2013, 10.00 | Kopečný Radek | Středomoravská oblast
6.180
141 / 30 | 30
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 2013, 10.00 | Vykydal František | Středomoravská oblast
4.700
89 / 18 | 18
Malý stůl: Volná hra
11. 1. 2014, 10.00 | Kopečný Radek | Středomoravská oblast
4.940
200 / 27 | 32
Malý stůl: Volná hra
1. 2. 2014, 10.00 | Keluc Otto | Středomoravská oblast
7.402
200 / 22 | 36
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 2014, 10.00 | Ferák Karel | Středomoravská oblast
9.092

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6641 / 129 | 384.96
7.14
71.22220000 %
102 / 30 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 10. 2013, 10.00 | Šebesta Otto | Středomoravská oblast
3.400
47 / 11 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 2013, 10.00 | Kopečný Radek | Středomoravská oblast
4.270
116 / 30 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2013, 10.00 | Koky Dušan | Středomoravská oblast
3.860
76 / 13 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 1. 2014, 10.00 | Kopečný Radek | Středomoravská oblast
5.840
150 / 24 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 2014, 10.00 | Vymětal Leoš | Středomoravská oblast
6.251
150 / 21 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2014, 10.00 | Ferák Karel | Středomoravská oblast
7.142

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6425 / 168 | 202.52
3.05
88.54170000 %
69 / 30 | 20
Malý stůl: Jednoband
5. 10. 2013, 10.00 | Ferák Karel | Středomoravská oblast
2.302
79 / 28 | 11
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 2013, 10.00 | Kopečný Radek | Středomoravská oblast
2.820
71 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 2013, 10.00 | Vykydal František | Středomoravská oblast
2.362
61 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
11. 1. 2014, 10.00 | Kopečný Radek | Středomoravská oblast
3.050
80 / 30 | 12
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 2014, 10.00 | Vymětal Leoš | Středomoravská oblast
2.662
65 / 30 | 9
Malý stůl: Jednoband
1. 3. 2014, 10.00 | Ferák Karel | Středomoravská oblast
2.162

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13285 / 338 | 90.843
1.250
83.82350000 %
15 / 14 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2014, 09.00 | Žilka Jan | StM MS 3B jednotlivci
1.0712
11 / 20 | 1
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2014, 09.00 | Zapletal Pavel | StM MS 3B jednotlivci
0.5502
14 / 18 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2014, 09.00 | Galíček Zdeněk | StM MS 3B jednotlivci
0.7770
15 / 12 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2014, 09.00 | Chytil Rudolf | StM MS 3B jednotlivci
1.2502
25 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 09.00 | Kopečný Radek | přebor Střm 3b-družstva
0.8620
19 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 09.00 | Žilka Jan | přebor Střm 3b-družstva
0.8260
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 09.00 | Žilka Jan | přebor Střm 3b-družstva
0.6752
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 09.00 | Kopečný Radek | přebor Střm 3b-družstva
0.7892
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 10.00 | Ráček Milan | MS MČR 3B - družstva
0.8822
21 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 10.00 | Kohout Štěpán | MS MČR 3B - družstva
0.8070
18 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 10.00 | Škop Pavel | MS MČR 3B - družstva
0.9000
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 10.00 | Purkyt Tomáš | MS MČR 3B - družstva
1.0002
30 / 34 | 9
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 10.00 | Mondšpígl Tomáš | MS MČR 3B - družstva
0.8822

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101231 / 225 | 445.47
8.10
61.55000000 %
168 / 25 | 26
Malý stůl: Volná hra
9. 9. 2012, 10.00 | Provazník Jan | 1.třída - Střední Morava
6.720
174 / 30 | 30
Malý stůl: Volná hra
23. 9. 2012, 10.00 | Kolář Jan | 1.třída - Střední Morava
5.802
151 / 30 | 29
Malý stůl: Volná hra
25. 11. 2012, 10.00 | Keluc Otto | 1.třída - Střední Morava
5.030
124 / 18 | 39
Malý stůl: Volná hra
13. 1. 2013, 10.00 | Provazník Jan | 1.třída - Střední Morava
6.880
118 / 15 | 44
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 2013, 10.00 | Ferák Karel | 1.třída - Střední Morava
7.860
152 / 30 | 21
Malý stůl: Volná hra
10. 2. 2013, 10.00 | Vymětal Leoš | 1.třída - Střední Morava
5.060
59 / 22 | 18
Malý stůl: Volná hra
17. 3. 2013, 10.00 | Provazník Jan | 1.třída - Střední Morava
2.680
83 / 21 | 12
Malý stůl: Volná hra
31. 3. 2013, 10.00 | Provazník Jan | 1.třída - Střední Morava
3.950
162 / 20 | 26
Malý stůl: Volná hra
7. 4. 2013, 10.00 | Ferák Karel | 1.třída - Střední Morava
8.100
40 / 14 | 14
Malý stůl: Volná hra
21. 4. 2013, 10.00 | Ferák Karel | 1.třída - Střední Morava
2.850

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10920 / 252 | 273.65
5.35
61.33330000 %
93 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 9. 2012, 10.00 | Provazník Jan | 1.třída - Střední Morava
4.650
70 / 17 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 9. 2012, 10.00 | Ferák Karel | 1.třída - Střední Morava
4.110
75 / 30 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 11. 2012, 10.00 | Vykydal František | 1.třída - Střední Morava
2.500
105 / 29 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 1. 2013, 10.00 | Zapletal Pavel | 1.třída - Střední Morava
3.620
133 / 30 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2013, 10.00 | Karlík František | 1.třída - Střední Morava
4.432
75 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 2. 2013, 10.00 | Koky Dušan | 1.třída - Střední Morava
2.500
27 / 30 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 3. 2013, 10.00 | Zapletal Pavel | 1.třída - Střední Morava
0.900
66 / 14 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 3. 2013, 10.00 | Zapletal Pavel | 1.třída - Střední Morava
4.710
126 / 24 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 4. 2013, 10.00 | Ferák Karel | 1.třída - Střední Morava
5.250
150 / 28 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 4. 2013, 10.00 | Šebesta Otto | 1.třída - Střední Morava
5.352

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10592 / 255 | 172.32
3.40
74.00000000 %
64 / 28 | 13
Malý stůl: Jednoband
9. 9. 2012, 10.00 | Provazník Jan | 1.třída - Střední Morava
2.280
80 / 26 | 12
Malý stůl: Jednoband
23. 9. 2012, 10.00 | Ferák Karel | 1.třída - Střední Morava
3.072
72 / 30 | 14
Malý stůl: Jednoband
25. 11. 2012, 10.00 | Vykydal František | 1.třída - Střední Morava
2.402
45 / 19 | 16
Malý stůl: Jednoband
13. 1. 2013, 10.00 | Provazník Jan | 1.třída - Střední Morava
2.360
66 / 30 | 11
Malý stůl: Jednoband
27. 1. 2013, 10.00 | Ferák Karel | 1.třída - Střední Morava
2.200
38 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
10. 2. 2013, 10.00 | Vymětal Leoš | 1.třída - Střední Morava
1.260
29 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
17. 3. 2013, 10.00 | Provazník Jan | 1.třída - Střední Morava
1.450
72 / 27 | 11
Malý stůl: Jednoband
31. 3. 2013, 10.00 | Provazník Jan | 1.třída - Střední Morava
2.660
51 / 15 | 17
Malý stůl: Jednoband
7. 4. 2013, 10.00 | Ferák Karel | 1.třída - Střední Morava
3.400
75 / 30 | 10
Malý stůl: Jednoband
21. 4. 2013, 10.00 | Ferák Karel | 1.třída - Střední Morava
2.501

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
368 / 71 | 50.957
1.045
56.66670000 %
23 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2013, 11.00 | Gazdoš Ivo | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
1.0450
33 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2013, 14.00 | Rybák Jiří | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
0.8910
12 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2013, 17.00 | Bača Miroslav | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
1.0000

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3278 / 60 | 284.63
5.10
46.33330000 %
125 / 30 | 24
Malý stůl: Volná hra
17. 12. 2011, 10.00 | Duraj Kamil | 1. třída - Střední Morava
4.160
0
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 2012, 10.00 | Zapletal Pavel | 1. třída - Střední Morava
0
153 / 30 | 28
Malý stůl: Volná hra
10. 3. 2012, 10.00 | Berger Stanislav | 1. třída - Střední Morava
5.100

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3226 / 58 | 153.89
4.36
50.22220000 %
131 / 30 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 12. 2011, 10.00 | Tichý Ladislav | 1. třída - Střední Morava
4.362
0
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2012, 10.00 | Zapletal Pavel | 1. třída - Střední Morava
0
95 / 28 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 3. 2012, 10.00 | Dimoschakis Dimitrios | 1. třída - Střední Morava
3.390

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8396 / 162 | 162.44
4.28
68.27590000 %
59 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Šebesta Otto | Oblastní přebor v 1B
2.362
45 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Coufalík Ivo | Oblastní přebor v 1B
1.800
60 / 14 | 12
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Ferák Karel | Oblastní přebor v 1B
4.282
45 / 14 | 10
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Ferák Karel | Oblastní přebor v 1B
3.210
49 / 25 | 15
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Vydra Roman | Oblastní přebor v 1B
1.962
68 / 29 | 9
Malý stůl: Jednoband
17. 12. 2011, 10.00 | Tichý Ladislav | 1. třída - Střední Morava
2.340
0
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2012, 10.00 | Zapletal Pavel | 1. třída - Střední Morava
0
70 / 30 | 16
Malý stůl: Jednoband
10. 3. 2012, 10.00 | Chudoba Rostislav | 1. třída - Střední Morava
2.332

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16378 / 483 | 70.782
1.250
78.75000000 %
30 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2011, 10.00 | Pernecký Jan | Trojband - Střední Morava
1.0342
30 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2011, 10.00 | Koky Dušan | Trojband - Střední Morava
0.7692
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2011, 10.00 | Barbořík Jiří | Trojband - Střední Morava
0.6002
29 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2011, 10.00 | Domanský Pavel | Trojband - Střední Morava
0.9350
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2011, 10.00 | Chytil Rudolf | Trojband - Střední Morava
0.8572
30 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2011, 10.00 | Coufalík Ivo | Trojband - Střední Morava
0.8572
22 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2011, 10.00 | Pernecký Jan | Trojband - Střední Morava
0.5500
18 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2011, 10.00 | Barbořík Jiří | Trojband - Střední Morava
0.7200
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2011, 10.00 | Koky Dušan | Trojband - Střední Morava
0.6501
30 / 24 | 6
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2012, 10.00 | Chytil Rudolf | Trojband - Střední Morava
1.2502
30 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2012, 10.00 | Coufalík Ivo | Trojband - Střední Morava
1.0342
17 / 19 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2012, 10.00 | Domanský Pavel | Trojband - Střední Morava
0.8940
20 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2012, 18.00 | Kezsely Radim | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.6660
15 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2012, 20.00 | Bača Miroslav | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.7500
8 / 17 | 1
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 11.00 | Hájek Radovan | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.4700
19 / 30 | 7
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 13.00 | Hyšperský Jindř. | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.6330

2010/2011

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4373 / 79 | 234.72
6.31
91.42160000 %
100 / 20 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Ferák Karel | přebor oblasti
5.000
120 / 19 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Frgal Alois | přebor oblasti
6.312
69 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Vydra Roman | přebor oblasti
3.450
84 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Jaroš Vladimír | přebor oblasti
4.202

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
19426 / 545 | 70.781
1.153
71.95950000 %
20 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Kopečný Radek | Oblastní přebor Stř. M. - 3B
1.0002
13 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Volf Jiří | Oblastní přebor Stř. M. - 3B
0.6502
14 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Frgal Alois | Oblastní přebor Stř. M. - 3B
0.7001
18 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Zapletal Pavel | Oblastní přebor Stř. M. - 3B
0.9002
20 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Domanský Pavel | Oblastní přebor Stř. M. - 3B
0.6660
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 10. 2010, 17.00 | Chytil Rudolf | Stř.M.-3B
0.9372
30 / 38 | 7
Malý stůl: Trojband
10. 10. 2010, 17.00 | Coufal Zdeněk | Stř.M.-3B
0.7892
30 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 10. 2010, 17.00 | Žilka Jan | Stř.M.-3B
0.8102
30 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2011, 10.00 | Žilka Jan | Stř.M.-3B
0.7502
20 / 19 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2011, 10.00 | Chytil Rudolf | Stř.M.-3B
1.0520
30 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2011, 10.00 | Coufalík Ivo | Stř.M.-3B
0.7892
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2011, 10.00 | Frgal Alois | Stř.M.-3B
0.4751
22 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2011, 10.00 | Domanský Pavel | Stř.M.-3B
0.9560
30 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2011, 10.00 | Volf Jiří | Stř.M.-3B
0.8332
30 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2011, 10.00 | Barbořík Jiří | Stř.M.-3B
0.8332
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2011, 10.00 | Koky Dušan | Stř.M.-3B
0.4750
30 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2011, 10.00 | Vymětal Leoš | Stř.M.-3B
1.1532
0
Malý stůl: Trojband
17. 6. 2011, 19.00 | Dostál Martin | Mistrovství České republiky v trojbandu na malém stole
2
21 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 6. 2011, 19.00 | Paprskář Milan | Mistrovství České republiky v trojbandu na malém stole
0.7000

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6816 / 133 | 466.13
9.09
62.76920000 %
200 / 22 | 27
Malý stůl: Volná hra
14. 11. 2009, 10.00 | Šustr Jan | 1.třída STŘM
9.092
147 / 23 | 46
Malý stůl: Volná hra
28. 11. 2009, 10.00 | Dimoschakis Dimitrios | 1.třída STŘM
6.390
77 / 15 | 37
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 2009, 13.00 | Kalábek Jaromír | 1.liga B
5.130
61 / 17 | 21
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 2010, 10.00 | Keluc Otto | 1.třída STŘM
3.580
200 / 26 | 21
Malý stůl: Volná hra
20. 2. 2010, 10.00 | Coufal Zdeněk | 1.třída STŘM
7.692
131 / 30 | 19
Malý stůl: Volná hra
20. 3. 2010, 10.00 | Vykydal František | 1.třída STŘM
4.360

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5719 / 135 | 345.32
7.50
95.86670000 %
150 / 28 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 11. 2009, 10.00 | Zelenka Pavel | 1.třída STŘM
5.352
144 / 30 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 11. 2009, 10.00 | Dimoschakis Dimitrios | 1.třída STŘM
4.802
150 / 20 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2010, 10.00 | Koky Dušan | 1.třída STŘM
7.502
131 / 27 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 2. 2010, 10.00 | Šustr Jan | 1.třída STŘM
4.850
144 / 30 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 3. 2010, 10.00 | Vykydal František | 1.třída STŘM
4.802

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6396 / 156 | 162.53
3.63
76.15380000 %
80 / 24 | 10
Malý stůl: Jednoband
14. 11. 2009, 10.00 | Šustr Jan | 1.třída STŘM
3.332
57 / 30 | 16
Malý stůl: Jednoband
28. 11. 2009, 10.00 | Dimoschakis Dimitrios | 1.třída STŘM
1.900
42 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
5. 12. 2009, 13.00 | Strmiska Jan | 1.liga B
2.100
80 / 30 | 13
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2010, 10.00 | Koky Dušan | 1.třída STŘM
2.661
57 / 30 | 10
Malý stůl: Jednoband
20. 2. 2010, 10.00 | Šustr Jan | 1.třída STŘM
1.900
80 / 22 | 14
Malý stůl: Jednoband
20. 3. 2010, 10.00 | Cvetan Miroslav | 1.třída STŘM
3.632

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11205 / 272 | 60.753
1.818
57.42300000 %
30 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Stareček Pavel | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
0.7500
0
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Zoufalý Radek | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
2
10 / 32 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Galíček Zdeněk | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
0.3120
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2010, 10.00 | Barbořík Jiří | 3B - 1.třída STŘM
1.0712
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2010, 10.00 | Koky Dušan | 3B - 1.třída STŘM
0.6252
25 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2010, 10.00 | Pernecký Jan | 3B - 1.třída STŘM
0.6940
20 / 11 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2010, 09.00 | Směšný Tomáš | Přebor STŘM v kvartách
1.8182
26 / 20 | 6
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2010, 09.00 | Galíček Zdeněk | Přebor STŘM v kvartách
1.3000
17 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2010, 09.00 | Koky Dušan | Přebor STŘM v kvartách
0.8502
11 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2010, 09.00 | Galíček Zdeněk | Přebor STŘM v kvartách
0.7330
11 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 6. 2010, 08.00 | Frieda Jan | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu na malém stole.
0.3660

2008/2009

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6780 / 128 | 456.09
8.92
47.27270000 %
118 / 30 | 16
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 2008, 10.00 | Tichý Ladislav | Stř.M 1.třída
3.930
211 / 30 | 45
Malý stůl: Volná hra
19. 10. 2008, 10.00 | Hrubý Rostislav | Stř.M 1.třída
7.032
250 / 28 | 45
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 2008, 10.00 | Pěček Vlastimil | Stř.M 1.třída
8.922
15 / 10 | 3
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 2009, 10.00 | Majewski Václav | 1. liga B
1.500
120 / 15 | 43
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 2009, 10.00 | Brychta Miloš st. | 1. liga B
8.002
66 / 15 | 18
Malý stůl: Volná hra
22. 3. 2009, 10.00 | Kramarz Daniel | 1. liga B
4.400

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6526 / 135 | 313.89
6.80
43.83330000 %
79 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 2008, 10.00 | Tichý Ladislav | Stř.M 1.třída
2.630
109 / 30 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 2008, 10.00 | Vydra Roman | Stř.M 1.třída
3.632
150 / 30 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 2008, 10.00 | Mirga Pavel | Stř.M 1.třída
5.002
26 / 15 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2009, 10.00 | Majewski Václav | 1. liga B
1.730
102 / 15 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2009, 10.00 | Brychta Miloš st. | 1. liga B
6.802
60 / 15 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 3. 2009, 10.00 | Kramarz Daniel | 1. liga B
4.000

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6352 / 144 | 212.44
3.40
58.66670000 %
77 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 2008, 10.00 | Dimoschakis Dimitrios | Stř.M 1.třída
2.562
80 / 28 | 17
Malý stůl: Jednoband
19. 10. 2008, 10.00 | Hrubý Rostislav | Stř.M 1.třída
2.852
67 / 26 | 15
Malý stůl: Jednoband
22. 11. 2008, 10.00 | Mazal Luděk | Stř.M 1.třída
2.570
24 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2009, 10.00 | Majewski Václav | 1. liga B
1.200
68 / 20 | 21
Malý stůl: Jednoband
1. 3. 2009, 10.00 | Brychta Miloš st. | 1. liga B
3.402
36 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
22. 3. 2009, 10.00 | Kramarz Daniel | 1. liga B
1.800

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
19451 / 568 | 80.794
1.304
80.53570000 %
30 / 35 | 8
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2008, 18.00 | Coufal Zdeněk st. | 3B-Stř.M 1.třída
0.8572
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2008, 18.00 | Šustr Jan | 3B-Stř.M 1.třída
0.6752
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2008, 18.00 | Chytil Rudolf | 3B-Stř.M 1.třída
0.7502
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 11. 2008, 18.00 | Šustr Jan | 3B-Stř.M 1.třída
1.0342
30 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 11. 2008, 18.00 | Chytil Rudolf | 3B-Stř.M 1.třída
0.9672
30 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
9. 11. 2008, 18.00 | Coufal Zdeněk st. | 3B-Stř.M 1.třída
1.0002
10 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2008, 10.00 | Zelenka Pavel | Krajský přebor středomoravské oblasti v 3b
0.5002
10 / 17 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2008, 10.00 | Vágner Jiří | Krajský přebor středomoravské oblasti v 3b
0.5880
8 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2008, 10.00 | Kopečný Radek | Krajský přebor středomoravské oblasti v 3b
0.7270
20 / 19 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2008, 10.00 | Šebesta Otto | Krajský přebor středomoravské oblasti v 3b
1.0522
16 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2008, 10.00 | Vydra Roman | Krajský přebor středomoravské oblasti v 3b
0.8002
20 / 16 | 7
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2008, 10.00 | Galíček Zdeněk | Krajský přebor středomoravské oblasti v 3b
1.2502
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2009, 17.00 | Šustr Jan | 3B-Stř.M 1.třída
0.6752
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2009, 17.00 | Coufal Zdeněk st. | 3B-Stř.M 1.třída
0.6252
30 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2009, 17.00 | Chytil Rudolf | 3B-Stř.M 1.třída
0.7502
25 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2009, 17.00 | Šustr Jan | 3B-Stř.M 1.třída
0.6252
30 / 23 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2009, 17.00 | Coufal Zdeněk st. | 3B-Stř.M 1.třída
1.3042
43 / 50 | 6
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2009, 08.00 | Šišák Martin | MČR senioři - trojband
0.8602
10 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2009, 08.00 | Stareček Pavel | MČR senioři - trojband
0.3700

2006/2007

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
39971 / 1188 | 110.817
2.000
82.28810000 %
30 / 30 | 11
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2006, 10.00 | Kubiš Rostislav | 3B/Stř.M
1.0002
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2006, 10.00 | Tichý Ladislav | 3B/Stř.M
0.4500
27 / 31 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2006, 10.00 | Duraj Kamil | 3B/Stř.M
0.8710
30 / 30 | 10
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2006, 10.00 | Coufal Zdeněk st. | 3B/Stř.M
1.0002
30 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2006, 10.00 | Mičkal Bohuslav | 3B/Stř.M
0.7692
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2006, 10.00 | Zinič Ladislav | 3B/Stř.M
0.9372
27 / 23 | 9
Malý stůl: Trojband
26. 11. 2006, 10.00 | Kopečný Radek | 3B/Stř.M
1.1730
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 11. 2006, 10.00 | Šotola Marek ml. | 3B/Stř.M
1.0342
26 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 11. 2006, 10.00 | Domanský Pavel | 3B/Stř.M
1.0400
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 12. 2006, 10.00 | Vymětal Leoš | 3B/Stř.M
0.8572
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 12. 2006, 10.00 | Barbořík Jiří | 3B/Stř.M
0.6000
24 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 12. 2006, 10.00 | Hambálková Irena | 3B/Stř.M
0.7740
7 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2007, 00.00 | Nenál Jiří | Krajský přebor kvarty
0.3500
15 / 20 | 10
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2007, 00.00 | Coufal Zdeněk st. | Krajský přebor kvarty
0.7502
20 / 19 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2007, 00.00 | Tichý Ladislav | Krajský přebor kvarty
1.0522
20 / 10 | 8
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2007, 00.00 | Coufal Zdeněk | Krajský přebor kvarty
2.0002
17 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2007, 00.00 | Mičkal Bohuslav | Krajský přebor kvarty
0.8502
21 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2007, 00.00 | Kubiš Rostislav | Krajský přebor kvarty
0.7002
26 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2007, 00.00 | Galíček Zdeněk | Krajský přebor kvarty
0.8662
30 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2007, 10.00 | Tichý Ladislav | 3B/Stř.M
0.7692
30 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2007, 10.00 | Duraj Kamil | 3B/Stř.M
0.8572
30 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2007, 10.00 | Kubiš Rostislav | 3B/Stř.M
1.1112
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 2. 2007, 10.00 | Mičkal Bohuslav | 3B/Stř.M
0.7502
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 2. 2007, 10.00 | Coufal Zdeněk | 3B/Stř.M
0.7002
30 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 2. 2007, 10.00 | Coufal Zdeněk st. | 3B/Stř.M
0.7502
27 / 32 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 3. 2007, 10.00 | Šotola Marek ml. | 3B/Stř.M
0.8430
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 3. 2007, 10.00 | Vydra Roman | 3B/Stř.M
1.0712
20 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2007, 10.00 | Bača Miroslav | MČR družstev TROJBAND
0.7690
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2007, 10.00 | Absolon Jiří | MČR družstev TROJBAND
1.0002
14 / 25 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2007, 10.00 | Mikolášek Aleš | MČR družstev TROJBAND
0.5600
24 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2007, 10.00 | Šotola Marek ml. | MČR družstev TROJBAND
0.6002
8 / 21 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2007, 10.00 | Bača Miroslav | MČR družstev TROJBAND
0.3810
23 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2007, 10.00 | Hambálková Irena | 3B/Stř.M
0.6210
28 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2007, 10.00 | Barbořík Jiří | 3B/Stř.M
0.9330
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2007, 10.00 | Coufalík Ivo | 3B/Stř.M
0.8102
20 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2007, 00.00 | Gazdoš Ivo | Senioři, TROJBAND, kvalifikace
0.9520
28 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2007, 00.00 | Kappel Daniel | Senioři, TROJBAND, kvalifikace
0.7002
25 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2007, 00.00 | Dostál Martin | MČR Senioři, TROJBAND
0.7810
34 / 34 | 6
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2007, 00.00 | Stareček Pavel | MČR Senioři, TROJBAND
1.0000

2005/2006

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11807 / 145 | 805.56
9.73
24.45450000 %
67 / 9 | 25
Malý stůl: Volná hra
25. 9. 2005, 10.00 | Vala Miroslav | 2.LIGA B
7.440
81 / 15 | 38
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 2005, 10.00 | Remeš Miloslav | 2.LIGA B
5.400
117 / 20 | 18
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 2005, 10.00 | Hammer Ivan | 2.LIGA B
5.850
51 / 12 | 19
Malý stůl: Volná hra
6. 11. 2005, 10.00 | Pernecký Jan | 2.LIGA B
4.250
23 / 3 | 14
Malý stůl: Volná hra
20. 11. 2005, 10.00 | Mirga Martin | 2.LIGA B
7.660
51 / 8 | 19
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2005, 10.00 | Lukačka Robert | 2.LIGA B
6.370
55 / 14 | 18
Malý stůl: Volná hra
18. 12. 2005, 11.00 | Müller David | 2.LIGA B
3.920
41 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
29. 1. 2006, 10.00 | Mrštík Jan | 2.LIGA B
2.050
47 / 14 | 10
Malý stůl: Volná hra
26. 2. 2006, 10.00 | Pernecký Jan | 2.LIGA B
3.350
128 / 15 | 48
Malý stůl: Volná hra
26. 3. 2006, 10.00 | Kopl Josef | 2.LIGA B
8.530
146 / 15 | 80
Malý stůl: Volná hra
9. 4. 2006, 10.00 | Pavlík Karel | 2.LIGA B
9.730

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11859 / 197 | 284.36
7.92
39.04550000 %
56 / 21 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 9. 2005, 10.00 | Knap Josef | 2.LIGA B
2.660
68 / 14 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 2005, 10.00 | Remeš Miloslav | 2.LIGA B
4.850
100 / 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 2005, 10.00 | Sedláček Vladimír | 2.LIGA B
4.000
109 / 25 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 11. 2005, 10.00 | Keluc Otto | 2.LIGA B
4.360
67 / 16 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 11. 2005, 10.00 | Fuksa Ladislav | 2.LIGA B
4.180
103 / 13 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2005, 10.00 | Kopl Josef | 2.LIGA B
7.920
116 / 25 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 12. 2005, 11.00 | Müller David | 2.LIGA B
4.640
73 / 18 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 1. 2006, 10.00 | Procházka Zdeněk | 2.LIGA B
4.050
39 / 12 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 2. 2006, 10.00 | Pernecký Jan | 2.LIGA B
3.250
67 / 12 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 3. 2006, 10.00 | Kalábek Jaromír | 2.LIGA B
5.580
61 / 16 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 4. 2006, 10.00 | Müller David | 2.LIGA B
3.810

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11583 / 242 | 142.40
3.30
68.34700000 %
41 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
25. 9. 2005, 10.00 | Knap Josef | 2.LIGA B
1.640
58 / 23 | 7
Malý stůl: Jednoband
9. 10. 2005, 10.00 | Procházka Zdeněk | 2.LIGA B
2.520
60 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
23. 10. 2005, 10.00 | Hammer Ivan | 2.LIGA B
2.402
53 / 23 | 7
Malý stůl: Jednoband
6. 11. 2005, 10.00 | Pernecký Jan | 2.LIGA B
2.300
66 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
20. 11. 2005, 10.00 | Mirga Martin | 2.LIGA B
3.300
56 / 18 | 11
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2005, 10.00 | Kalábek Jaromír | 2.LIGA B
3.110
80 / 25 | 13
Malý stůl: Jednoband
18. 12. 2005, 11.00 | Novotný Jiří | 2.LIGA B
3.202
30 / 15 | 8
Malý stůl: Jednoband
29. 1. 2006, 10.00 | Mrštík Jan | 2.LIGA B
2.000
27 / 18 | 7
Malý stůl: Jednoband
26. 2. 2006, 10.00 | Pernecký Jan | 2.LIGA B
1.500
57 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
26. 3. 2006, 10.00 | Kalábek Jaromír | 2.LIGA B
2.281
55 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
9. 4. 2006, 10.00 | Pavlík Karel | 2.LIGA B
2.200

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
20461 / 591 | 70.780
1.500
91.11110000 %
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2005, 10.00 | Zinič Ladislav | Stř.M/3B
1.0002
21 / 39 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2005, 10.00 | Duraj Kamil | Stř.M/3B
0.5380
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2005, 10.00 | Frgal Alois | Stř.M/3B
0.7002
19 / 37 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2005, 10.00 | Mazurák Jan | Stř.M/3B
0.5130
71 / 110 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2006, 00.00 | Kalabis Petr | krajský přebor STRM (Olomouc)
0.6459
30 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 3. 2006, 10.00 | Vydra Roman | Stř.M/3B
0.8102
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 4. 2006, 10.00 | Mazurák Jan | Stř.M/3B
0.8572
30 / 27 | 7
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2006, 10.00 | Coufal Zdeněk st. | Stř.M/3B
1.1112
62 / 81 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2006, 00.00 | Kalabis Petr | Mistrovství ČR - kvalif. (Billard Brno)
0.7652
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2006, 12.00 | Hikeš Jiří | MR/3B-sk.B
1.1532
27 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2006, 14.00 | Filip Antonín | MR/3B-sk.B
0.7100
30 / 34 | 6
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2006, 17.00 | Absolon Jiří | MR/3B-sk.B
0.8822
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2006, 10.00 | Bača Miroslav | MR/3B-SF.A
1.1112
23 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2006, 13.00 | Boháč Martin | MR/3B-F.1
0.7660

2004/2005

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3424 / 63 | 416.73
7.69
70.66670000 %
200 / 26 | 41
Malý stůl: Volná hra
11. 12. 2004, 10.00 | Šebesta Otto | Stř.M-1.
7.692
146 / 21 | 32
Malý stůl: Volná hra
15. 1. 2005, 10.00 | Čagánek Jan | Stř.M-1.
6.950
78 / 16 | 16
Malý stůl: Volná hra
12. 2. 2005, 10.00 | Provazník Jan | Stř.M-1.
4.870

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3333 / 65 | 235.12
6.22
74.00000000 %
150 / 25 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 12. 2004, 10.00 | Šebesta Otto | Stř.M-1.
6.002
112 / 18 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 1. 2005, 10.00 | Čagánek Jan | Stř.M-1.
6.220
71 / 22 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 2. 2005, 10.00 | Provazník Jan | Stř.M-1.
3.220

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3198 / 69 | 142.86
3.30
82.50000000 %
66 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
11. 12. 2004, 10.00 | Dvořáček Vladimír | Stř.M-1.
3.300
80 / 25 | 14
Malý stůl: Jednoband
15. 1. 2005, 10.00 | Čagánek Jan | Stř.M-1.
3.202
52 / 24 | 5
Malý stůl: Jednoband
12. 2. 2005, 10.00 | Provazník Jan | Stř.M-1.
2.160

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11304 / 459 | 50.662
0.937
92.78850000 %
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2004, 10.00 | Mazurák Jan | Stř.M/3B
0.7502
23 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2004, 10.00 | Blahoušek Jiří | Stř.M/3B
0.5752
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2004, 10.00 | Pazdera Tomáš | Stř.M/3B
0.9372
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2004, 10.00 | Frgal Alois | Stř.M/3B
0.9372
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2005, 10.00 | Hambálková Irena | Stř.M/3B
0.6752
25 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2005, 10.00 | Galíček Zdeněk | Stř.M/3B
0.6410
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2005, 10.00 | Duraj Kamil | Stř.M/3B
0.7002
111 / 196 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2005, 00.00 | Kalabis Petr | Mistrovství republiky (BILLARD BRNO)
0.5662

2003/2004

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3433 / 86 | 295.03
5.34
72.16670000 %
139 / 26 | 21
Malý stůl: Volná hra
18. 10. 2003, 10.00 | Galba Roman | Stř.M-1.
5.340
135 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
29. 11. 2003, 10.00 | Škrobálek Martin | Stř.M-1.
4.502
159 / 30 | 29
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 2004, 10.00 | Frgal Alois | Stř.M-1.
5.300

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6591 / 147 | 274.02
5.55
84.70320000 %
150 / 27 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 10. 2003, 10.00 | Šebesta Otto | Stř.M-1.
5.552
121 / 30 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 11. 2003, 10.00 | Čagánek Zdeněk | Stř.M-1.
4.030
100 / 30 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2004, 10.00 | Provazník Jan | Stř.M-1.
3.330
220 / 60 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 3. 2004, 00.00 | Kalabis Petr | Oblastní přebor (Prostějov)
3.664

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2131 / 48 | 82.72
3.47
81.87500000 %
51 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
18. 10. 2003, 10.00 | Galba Roman | Stř.M-1.
2.042
80 / 23 | 8
Malý stůl: Jednoband
29. 11. 2003, 10.00 | Čagánek Jan | Stř.M-1.
3.472

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14326 / 534 | 90.610
1.200
73.88890000 %
29 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2003, 10.00 | Nenál Jiří | Stř.M/3B
0.7252
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2003, 10.00 | Minář Radek | Stř.M/3B
0.5502
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2003, 10.00 | Mazurák Jan | Stř.M/3B
0.5252
20 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2004, 10.00 | Tržil Radek | Stř.M/3B
0.5002
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 1. 2004, 10.00 | Duraj Kamil | Stř.M/3B
0.5002
21 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2004, 10.00 | Vágner Jiří | Stř.M/3B
0.5250
148 / 202 | 9
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2004, 00.00 | Kalabis Petr | Oblastní přebor (Olomouc)
0.7328
45 / 92 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 6. 2004, 00.00 | Kalabis Petr | Mistrovství republiky (Brno)
0.4890

2002/2003

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
184 / 30 | 162.80
2.80
42.00000000 %
84 / 30 | 16
Malý stůl: Volná hra
8. 12. 2002, 10.00 | Škrobálek Martin | Stř.M-1.
2.802

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
136 / 16 | 72.25
2.25
24.00000000 %
36 / 16 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 12. 2002, 10.00 | Sedláček Ivan | Stř.M-1.
2.250

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
146 / 25 | 61.84
1.84
57.50000000 %
46 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
8. 12. 2002, 10.00 | Mirga Martin | Stř.M-1.
1.840

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18423 / 604 | 90.700
0.967
88.33330000 %
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2002, 10.00 | Coufalík Ivo | Stř.M/3B
0.5251
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2002, 10.00 | Dokoupil Oldřich | Stř.M/3B
0.6752
27 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 11. 2002, 10.00 | Háva Miloš | Stř.M/3B
0.7940
15 / 23 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2002, 10.00 | Dostál Martin | Stř.M/3B
0.6520
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2002, 10.00 | Kliment Petr | Stř.M/3B
0.6502
29 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2002, 10.00 | Vágner Jiří | Stř.M/3B
0.7430
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 1. 2003, 10.00 | Dokoupil Oldřich | Stř.M/3B
0.7502
30 / 32 | 6
Malý stůl: Trojband
26. 1. 2003, 10.00 | Pěček Vlastimil | Stř.M/3B
0.9372
30 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2003, 10.00 | Nenál Jiří | Stř.M/3B
0.9672
30 / 38 | 9
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2003, 10.00 | Kopečný Radek | Stř.M/3B
0.7892
112 / 184 | 7
Malý stůl: Trojband
12. 4. 2003, 00.00 | Kalabis Petr | Přebor Střední Moravy (Olomouc)
0.6084
46 / 63 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 6. 2003, 00.00 | Kalabis Petr | Kval. Mistrovství rep. (Billard Brno)
0.7300

2001/2002

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11208 / 310 | 60.671
0.937
80.33710000 %
16 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2001, 10.00 | Majerčík Radko | "JM/3B-""C"""
0.4000
30 / 37 | 6
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2001, 11.00 | Hrbek Pavel | "JM/3B-""C"""
0.8102
28 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
2. 2. 2002, 08.00 | Hrbek Pavel | "JM/3B-""C"""
0.7002
22 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2002, 12.00 | Galíček Zdeněk | JM/3B-FIN
0.6110
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2002, 13.00 | Osvald Josef | JM/3B-FIN
0.7502
17 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2002, 14.00 | Tauterman Vlastislav ml. | JM/3B-FIN
0.6530
65 / 91 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 4. 2002, 00.00 | Kalabis Petr | Oblastné Přebor 3b (Kulečník Prostějov)
0.7144

2000/2001

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
186 / 15 | 245.73
5.73
34.40000000 %
86 / 15 | 24
Malý stůl: Volná hra
3. 2. 2001, 14.00 | Fibinger Jan | JM-1.
5.730

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
190 / 30 | 133.00
3.00
60.00000000 %
90 / 30 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 2001, 14.00 | Zapletal Karel | JM-1.
3.000

1997/1998

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
197 / 30 | 113.23
3.23
38.80000000 %
97 / 30 | 11
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 1997, 10.00 | Slavík Jiří | JM-1.
3.230

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1150 / 30 | 205.00
5.00
100.00000000 %
150 / 30 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 1997, 10.00 | Slavík Jiří | JM-1.
5.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
160 / 24 | 122.50
2.50
100.00000000 %
60 / 24 | 12
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 1997, 10.00 | Slavík Jiří | JM-1.
2.502

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
462 / 113 | 40.548
0.769
0.00000000 %
62 / 113 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 5. 1998, 00.00 | Kalabis Petr | Přebor JM (PROSTĚJOV)
0.5483

1996/1997

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3432 / 66 | 266.54
7.43
57.60000000 %
223 / 30 | 26
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 1996, 10.00 | Caha Josef | JM-1.
7.432
151 / 25 | 24
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 1997, 10.00 | Ráček Vladimír | JM-1.
6.040
58 / 11 | 12
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 1997, 10.00 | Brychta Miloš | JM-1.
5.270

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3283 / 68 | 424.16
4.70
62.88890000 %
141 / 30 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 1996, 10.00 | Caha Josef | JM-1.
4.702
114 / 28 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 1997, 10.00 | Vorel Vladimír | JM-1.
4.070
28 / 10 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 1997, 10.00 | Brychta Miloš | JM-1.
2.800

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3162 / 83 | 91.95
2.60
90.00000000 %
42 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 1996, 10.00 | Úlehla Pavel | JM-1.
1.400
60 / 23 | 6
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 1997, 10.00 | Kočí Martin | JM-1.
2.602
60 / 30 | 9
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 1997, 10.00 | Kopuletý František | JM-1.
2.002

1995/1996

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2182 / 30 | 386.06
7.66
36.40000000 %
23 / 3 | 15
Malý stůl: Volná hra
3. 2. 1996, 10.00 | Vejmělka Stanis. | JM-1.
7.660
159 / 27 | 38
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 1996, 10.00 | Vejmělka Stanis. | JM-1.
5.880

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2226 / 44 | 265.13
8.40
75.33330000 %
126 / 15 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 1996, 10.00 | Česnek Josef | JM-1.
8.400
100 / 29 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 1996, 10.00 | Česnek Josef | JM-1.
3.440

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
146 / 15 | 103.06
3.06
76.66670000 %
46 / 15 | 10
Malý stůl: Jednoband
3. 2. 1996, 10.00 | Čech Pavel | JM-1.
3.060

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
579 / 176 | 40.448
0.636
40.00000000 %
8 / 25 | 2
Malý stůl: Trojband
2. 3. 1996, 10.00 | Hammer Ivan | JM-1.
0.3200
71 / 151 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 5. 1996, 00.00 | Kalabis Petr | PŘEBOR JM (BILLARD BRNO)
0.4702