Turnaje

Česká republika (15)

  VS MČR Kádr 47/2
6. 11. 2015, 17.00 – 8. 11. 2015, 16.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Závodní stůl | Kádr 47/2 | Česká republika
  VS MČR Kádr 71/2
8. 1. 2016, 16.00 – 10. 1. 2016, 17.00
BC VÍTKOV Prague s.r.o
Závodní stůl | Kádr 71/2 | Česká republika
  VS MČR 3B Družstva - čtyrčlenná
15. 1. 2016, 17.00 – 17. 1. 2016, 20.00
BC VÍTKOV Prague s.r.o
Závodní stůl | Družstvo [4] | Trojband | Česká republika
  MS MČR Jednoband
29. 1. 2016, 17.00 – 31. 1. 2016, 17.00
BC LakoPlast spolek
Malý stůl | Jednoband | Česká republika
  VS MČR Jednoband
12. 2. 2016, 17.00 – 14. 2. 2016, 17.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Závodní stůl | Jednoband | Česká republika
  MS MČR Kádr 52/1
26. 3. 2016, 11.00 – 27. 3. 2016, 14.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Malý stůl | Kádr 52/1 | Česká republika
  VS MČR Trojband - jednotlivci
8. 4. 2016, 12.00 – 10. 4. 2016, 14.00
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Závodní stůl | Trojband | Česká republika
  VS MČR juniorů v trojbandu
9. 4. 2016, 10.00 – 9. 4. 2016, 22.00
Billard Club Ponětovice z.s.
Závodní stůl | Trojband | Česká republika
  VS MČR 3B Finále EXTRALIGA Club Teams
6. 5. 2016, 17.00 – 8. 5. 2016, 17.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Závodní stůl | Družstvo [2] | Trojband | Česká republika
  VS MČR juniorů ve volné hře
7. 5. 2016, 13.00 – 7. 5. 2016, 19.00
BC VÍTKOV Prague s.r.o
Závodní stůl | Volná hra | Česká republika
  VS MČR juniorů v jednobandu
8. 5. 2016, 10.00 – 8. 5. 2016, 16.00
BC VÍTKOV Prague s.r.o
Závodní stůl | Jednoband | Česká republika
  VS MČR Kádr 47/1
14. 5. 2016, 09.00 – 15. 5. 2016, 18.00
BC VÍTKOV Prague s.r.o
Závodní stůl | Kádr 47/1 | Česká republika
  MS MČR Trojband - 3B
20. 5. 2016, 16.00 – 22. 5. 2016, 14.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Malý stůl | Trojband | Česká republika
  MS MČR Kádr 52/2
28. 5. 2016, 12.00 – 29. 5. 2016, 14.00
Billiard Club Ostrava, z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Česká republika
  MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
4. 6. 2016, 12.00 – 5. 6. 2016, 17.00
Billiard club Kladno
Malý stůl | Družstvo [3] | Trojband | Česká republika

Severní Čechy (5)

Přebory jednotlivců Sev. oblast Kvarty
19. 12. 2015, 10.00 – 19. 12. 2015, 20.00
TJ Billiard Club Most z.s.
Malý stůl | Trojband | Severní Čechy
Přebor ZČ, SČ, StČ - MS jednoband
6. 2. 2016, 09.00 – 6. 2. 2016, 23.30
SK Petřín Plzeň
Malý stůl | Jednoband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor StČ, ZČ a SČ - MS kádr 52/2
9. 4. 2016, 09.00 – 9. 4. 2016, 21.00
TJ Sokol Žižkov
Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B
18. 6. 2016, 09.05 – 18. 6. 2016, 22.00
SK Petřín Plzeň
Malý stůl | Trojband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B VS
27. 8. 2016, 11.00 – 27. 8. 2016, 20.30
Billiard club Kladno
Závodní stůl | Trojband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy

Střední Čechy (5)

Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
12. 9. 2015, 11.00 – 12. 9. 2015, 23.55
Sportovní klub Karambol Praha
Malý stůl | Trojband | Střední Čechy
Přebor ZČ, SČ, StČ - MS jednoband
6. 2. 2016, 09.00 – 6. 2. 2016, 23.30
SK Petřín Plzeň
Malý stůl | Jednoband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor StČ, ZČ a SČ - MS kádr 52/2
9. 4. 2016, 09.00 – 9. 4. 2016, 21.00
TJ Sokol Žižkov
Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B
18. 6. 2016, 09.05 – 18. 6. 2016, 22.00
SK Petřín Plzeň
Malý stůl | Trojband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B VS
27. 8. 2016, 11.00 – 27. 8. 2016, 20.30
Billiard club Kladno
Závodní stůl | Trojband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy

Východní Čechy (9)

Přebor VČO 3 třída volná
23. 4. 2016, 09.00 – 23. 4. 2016, 18.00
TJ Sokol Hradec Králové
Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy
Přebor VČO 2 Třída kádr
30. 4. 2016, 09.00 – 30. 4. 2016, 18.00
TJ Lokomotiva Trutnov
Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy
Přebor VČO 3 Třída kádr
30. 4. 2016, 09.00 – 30. 4. 2016, 18.00
SKK Dvůr Králové nad Labem
Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy
Přebor VČO 1 Třída kádr
1. 5. 2016, 09.00 – 1. 5. 2016, 18.00
TJ Náchod
Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy
Přebor VČO 2 Třída 1B
7. 5. 2016, 09.00 – 7. 5. 2016, 18.00
TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy
Přebor VČO 3 Třída 1B
7. 5. 2016, 09.00 – 7. 5. 2016, 18.00
SKK Dvůr Králové nad Labem
Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy
Přebor VČO 1 Třída 1B
8. 5. 2016, 09.00 – 8. 5. 2016, 18.00
TJ Sokol Hradec Králové
Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy
Přebor VČO trojband malý stůl
14. 5. 2016, 09.00 – 14. 5. 2016, 20.00
TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
Malý stůl | Trojband | Východní Čechy
Přebor VČO trojband velký stůl
28. 5. 2016, 09.00 – 28. 5. 2016, 20.00
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Závodní stůl | Trojband | Východní Čechy

Západní Čechy (4)

Přebor ZČ, SČ, StČ - MS jednoband
6. 2. 2016, 09.00 – 6. 2. 2016, 23.30
SK Petřín Plzeň
Malý stůl | Jednoband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor StČ, ZČ a SČ - MS kádr 52/2
9. 4. 2016, 09.00 – 9. 4. 2016, 21.00
TJ Sokol Žižkov
Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B
18. 6. 2016, 09.05 – 18. 6. 2016, 22.00
SK Petřín Plzeň
Malý stůl | Trojband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy
Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B VS
27. 8. 2016, 11.00 – 27. 8. 2016, 20.30
Billiard club Kladno
Závodní stůl | Trojband | Severní Čechy, Střední Čechy, Západní Čechy

Jižní Morava (6)

JM oblastní přebor VH
9. 4. 2016, 10.00 – 9. 4. 2016, 23.55
K.P.K. Vyškov
Malý stůl | Volná hra | Jižní Morava
JM oblastní přebor 1B
10. 4. 2016, 10.00 – 10. 4. 2016, 23.55
K.P.K. Vyškov
Malý stůl | Jednoband | Jižní Morava
Přebor 2. a 3. třídy JM kraje
16. 4. 2016, 10.00 – 16. 4. 2016, 23.55
SK Billiard Žarošice
Malý stůl | Volná hra | Jižní Morava
Přebor 2. a 3. třídy JM kraje
17. 4. 2016, 10.00 – 17. 4. 2016, 23.55
SK Billiard Žarošice
Malý stůl | Kádr 52/2 | Jižní Morava
JM oblastní přebor 3B
23. 4. 2016, 10.00 – 23. 4. 2016, 23.55
Billiardový Klub Rosice z.s.
Malý stůl | Trojband | Jižní Morava
JM přebor v kádru 52/2
24. 4. 2016, 10.00 – 24. 4. 2016, 23.55
Billiardový Klub Rosice z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Jižní Morava

Severní Morava (3)

Přebor Severní Morava - MS Trojband
9. 1. 2016, 10.00 – 9. 1. 2016, 19.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Malý stůl | Trojband | Severní Morava
Přebor Severní Morava - VS Trojband
12. 3. 2016, 10.00 – 12. 3. 2016, 20.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Závodní stůl | Trojband | Severní Morava
Přebor Severní Morava - Volná hra
28. 5. 2016, 09.00 – 28. 5. 2016, 18.00
VÍTKOVICKÁ STŘEDNÍ o.p.s
Malý stůl | Volná hra | Severní Morava

Střední Morava (3)

Přebor jednotlivci středomor. oblasti
6. 12. 2015, 09.00 – 6. 12. 2015, 22.00
BC Kroměříž z.s.
Malý stůl | Volná hra | Střední Morava
Přebor jednotlivci středomor. oblasti
12. 12. 2015, 09.00 – 12. 12. 2015, 18.00
BILLARD CLUB Olomouc, z.s.
Malý stůl | Trojband | Střední Morava
Přebor středomor.oblasti 1band
28. 2. 2016, 09.00 – 28. 2. 2016, 18.00
BC Kroměříž z.s.
Malý stůl | Jednoband | Střední Morava