Billiard Club Ostrava, z.s.

V Zálomu 2948 / 1, 70030 Ostrava, Česká republika
Výsledkový servis: veřejné klubové akce
1. 10. 2021, 10.00 - 3. 10. 2021, 16.00ZS 3B VELKÁ CENA
1. VC 3B OSTRAVA
5. 10. 2021, 17.00SM TD D3 1. Třída1. Třída TD Ostrava B v 1. Třída TD Vital Sports B - Kunín
7. 10. 2021, 17.00SM TD D3 1. Třída1. Třída TD Ostrava C v 1. Třída TD Vital Sports A
9. 10. 2021, 10.00MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVANLM TD OSTRAVA v NLM TD BOHUMÍN
13. 10. 2021, 17.00SM 3B D3 1. Třída1. Třída 3B Ostrava B v 1. Třída 3B Havířov D
16. 10. 2021, 13.00ZS 3B I. LIGA1CZ 3B KLADNO C v 1CZ 3B OSTRAVA B
16. 10. 2021, 16.00ZS 3B I. LIGA1CZ 3B KLADNO B v 1CZ 3B OSTRAVA B
17. 10. 2021, 10.00MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVANLM 3B OSTRAVA v NLM 3B RAJHRAD
17. 10. 2021, 10.00ZS 3B I. LIGA1CZ 3B JABLONEC B v 1CZ 3B OSTRAVA B
19. 10. 2021, 17.00SM TD D3 1. Třída1. Třída TD Ostrava B v 1. Třída TD Bohumín B
19. 10. 2021, 17.00SM TD D3 1. Třída1. Třída TD Vital Sports B - Kunín v 1. Třída TD Ostrava C
24. 10. 2021, 10.00MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVANLM TD OSTRAVA v NLM TD HAVÍŘOV
27. 10. 2021, 17.00SM 3B D3 1. Třída1. Třída 3B Ostrava C v 1. Třída 3B Ostrava B
2. 11. 2021, 17.00SM TD D3 1. Třída1. Třída TD Ostrava C v 1. Třída TD Ostrava B
3. 11. 2021, 17.00SM 3B D3 1. Třída1. Třída 3B Havířov C v 1. Třída 3B Ostrava C
6. 11. 2021, 10.00MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVANLM 3B OSTRAVA v NLM 3B PROSTĚJOV
10. 11. 2021, 17.00SM 3B D3 1. Třída1. Třída 3B Havířov B v 1. Třída 3B Ostrava B
16. 11. 2021, 17.00SM TD D3 1. Třída1. Třída TD Ostrava C v 1. Třída TD Bohumín B
18. 11. 2021, 17.00SM TD D3 1. Třída1. Třída TD Ostrava B v 1. Třída TD Havířov B
20. 11. 2021, 10.00MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVANLM TD OSTRAVA v NLM TD HODONÍN
24. 11. 2021, 17.00SM 3B D3 1. Třída1. Třída 3B Ostrava C v 1. Třída 3B Havířov B
25. 11. 2021, 17.00SM TD D3 1. Třída1. Třída TD Havířov B v 1. Třída TD Ostrava C
27. 11. 2021, 12.00ZS 3B I. LIGA1CZ 3B OSTRAVA B v 1CZ 3B SOKOL ŽIŽKOV C
27. 11. 2021, 16.00ZS 3B I. LIGA1CZ 3B OSTRAVA B v 1CZ 3B KLADNO C
1. 12. 2021, 17.00SM 3B D3 1. Třída1. Třída 3B Havířov D v 1. Třída 3B Ostrava C
2. 12. 2021, 17.00SM TD D3 1. Třída1. Třída TD Havířov C v 1. Třída TD Ostrava B
4. 12. 2021, 10.00MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVANLM 3B HAVÍŘOV v NLM 3B OSTRAVA
5. 12. 2021, 10.00MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVANLM TD OSTRAVA v NLM TD PONĚTOVICE
8. 12. 2021, 17.00SM 3B D3 1. Třída1. Třída 3B Havířov C v 1. Třída 3B Ostrava B
14. 12. 2021, 17.00SM TD D3 1. Třída1. Třída TD Ostrava C v 1. Třída TD Havířov C
16. 12. 2021, 17.00SM TD D3 1. Třída1. Třída TD Ostrava B v 1. Třída TD Havířov D
4. 1. 2022, 17.00SM TD D3 1. Třída1. Třída TD Havířov D v 1. Třída TD Ostrava C
5. 1. 2022, 17.00SM 3B D3 1. Třída1. Třída 3B Havířov D v 1. Třída 3B Ostrava B
8. 1. 2022, 12.00ZS 3B I. LIGA 1CZ 3B BILLARD CENTRUM B v 1CZ 3B OSTRAVA B
8. 1. 2022, 14.00SM TD D3 1. Třída1. Třída TD Vital Sports A v 1. Třída TD Ostrava B
8. 1. 2022, 16.00ZS 3B I. LIGA1CZ 3B SOKOL ŽIŽKOV C v 1CZ 3B OSTRAVA B
9. 1. 2022, 13.00ZS 3B I. LIGA 1CZ 3B BILLARD CENTRUM A v 1CZ 3B OSTRAVA B
15. 1. 2022, 10.00MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVANLM TD OSTRAVA v NLM TD PŘEROV
16. 1. 2022, 10.00MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVANLM 3B BRNO v NLM 3B OSTRAVA
16. 1. 2022, 14.00MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVANLM 3B PONĚTOVICE v NLM 3B OSTRAVA
18. 1. 2022, 17.00SM TD D3 1. Třída1. Třída TD Vital Sports B - Kunín v 1. Třída TD Ostrava B
22. 1. 2022, 14.00SM TD D3 1. Třída1. Třída TD Vital Sports A v 1. Třída TD Ostrava C
26. 1. 2022, 17.00SM 3B D3 1. Třída1. Třída 3B Ostrava B v 1. Třída 3B Ostrava C
29. 1. 2022, 10.00MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVANLM TD BOHUMÍN v NLM TD OSTRAVA
1. 2. 2022, 17.00SM TD D3 1. Třída1. Třída TD Bohumín B v 1. Třída TD Ostrava B
1. 2. 2022, 17.00SM TD D3 1. Třída1. Třída TD Ostrava C v 1. Třída TD Vital Sports B - Kunín
5. 2. 2022, 10.00MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVANLM 3B RAJHRAD v NLM 3B OSTRAVA
5. 2. 2022, 10.00 - 6. 2. 2022, 16.002. MČR 5-PINS
9. 2. 2022, 17.00SM 3B D3 1. Třída1. Třída 3B Ostrava C v 1. Třída 3B Havířov C
12. 2. 2022, 10.00MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVANLM TD HAVÍŘOV v NLM TD OSTRAVA
12. 2. 2022, 15.00ZS 3B I. LIGA1CZ 3B VITAL SPORTS v 1CZ 3B OSTRAVA B
13. 2. 2022, 10.00ZS 3B I. LIGA1CZ 3B OSTRAVA B v 1CZ 3B HAVÍŘOV B
15. 2. 2022, 17.00SM TD D3 1. Třída1. Třída TD Ostrava B v 1. Třída TD Ostrava C
16. 2. 2022, 17.00SM 3B D3 1. Třída1. Třída 3B Ostrava B v 1. Třída 3B Havířov B
23. 2. 2022, 17.00SM 3B D3 1. Třída1. Třída 3B Havířov B v 1. Třída 3B Ostrava C
1. 3. 2022, 17.00SM TD D3 1. Třída1. Třída TD Bohumín B v 1. Třída TD Ostrava C
3. 3. 2022, 17.00SM TD D3 1. Třída1. Třída TD Havířov B v 1. Třída TD Ostrava B
12. 3. 2022, 10.00MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVANLM TD HODONÍN v NLM TD OSTRAVA
15. 3. 2022, 17.00SM TD D3 1. Třída1. Třída TD Ostrava C v 1. Třída TD Havířov B
16. 3. 2022, 17.00SM 3B D3 1. Třída1. Třída 3B Ostrava C v 1. Třída 3B Havířov D
17. 3. 2022, 17.00SM TD D3 1. Třída1. Třída TD Ostrava B v 1. Třída TD Havířov C
19. 3. 2022, 12.00ZS 3B I. LIGA1CZ 3B OSTRAVA B v 1CZ 3B BILLARD CENTRUM B
19. 3. 2022, 16.00ZS 3B I. LIGA1CZ 3B OSTRAVA B v 1CZ 3B KLADNO B
20. 3. 2022, 10.00MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVANLM 3B PROSTĚJOV v NLM 3B OSTRAVA
23. 3. 2022, 17.00SM 3B D3 1. Třída1. Třída 3B Ostrava B v 1. Třída 3B Havířov C
26. 3. 2022, 10.00MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVANLM TD PONĚTOVICE v NLM TD OSTRAVA
29. 3. 2022, 17.00SM TD D3 1. Třída1. Třída TD Havířov C v 1. Třída TD Ostrava C
31. 3. 2022, 17.00SM TD D3 1. Třída1. Třída TD Havířov D v 1. Třída TD Ostrava B
2. 4. 2022, 10.00MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVANLM 3B OSTRAVA v NLM 3B HAVÍŘOV
9. 4. 2022, 12.00ZS 3B I. LIGA1CZ 3B OSTRAVA B v 1CZ 3B BILLARD CENTRUM A
9. 4. 2022, 16.00ZS 3B I. LIGA1CZ 3B OSTRAVA B v 1CZ 3B JABLONEC B
12. 4. 2022, 17.00SM TD D3 1. Třída1. Třída TD Ostrava B v 1. Třída TD Vital Sports A
14. 4. 2022, 17.00SM TD D3 1. Třída1. Třída TD Ostrava C v 1. Třída TD Havířov D
18. 6. 2022, 10.00 - 19. 6. 2022, 15.003. MČR TROJBOJ MS
19. 9. 2020, 11.00ZS 3B I. LIGA1CZ 3B BC OSTRAVA B v 1CZ 3B SOKOL ŽIŽKOV C
10. 10. 2020, 14.00ZS 3B EXTRALIGAECZ 3B BC OSTRAVA v ECZ 3B BC VÍTKOV - SOKOL ŽIŽKOV
11. 10. 2020, 11.00ZS 3B EXTRALIGAECZ 3B BC OSTRAVA v ECZ 3B JABLONEC
13. 10. 2020, 17.00SM TD D3 1. TřídaHavířov B v Ostrava C
13. 10. 2020, 17.00SM TD D3 1. TřídaOstrava B v Havířov D
14. 10. 2020, 17.00SM 3B D3 1. Třída3B Ostrava C v 3B Havířov C
14. 10. 2020, 17.00SM 3B D3 1. Třída3B Havířov D v 3B Ostrava B
21. 10. 2020, 17.00SM 3B D2 ZS 1. Třída3B ZS D2 Ostrava v 3B ZS D2 Vital Sports
27. 10. 2020, 17.00SM TD D3 1. TřídaOstrava B v Havířov B
29. 10. 2020, 17.00SM 3B D3 1. Třída3B Havířov B v 3B Ostrava C
31. 10. 2020, 14.00ZS 3B EXTRALIGAECZ 3B BRNO v ECZ 3B BC OSTRAVA
1. 11. 2020, 11.00ZS 3B EXTRALIGAECZ 3B PROSTĚJOV v ECZ 3B BC OSTRAVA
4. 11. 2020, 17.00SM 3B D2 ZS 1. Třída3B ZS D2 Ostrava v 3B ZS D2 Havířov C
10. 11. 2020, 17.00SM TD D3 1. TřídaHavířov C v Ostrava B
11. 11. 2020, 17.00SM 3B D3 1. Třída3B Ostrava B v 3B Havířov B
14. 11. 2020, 14.00ZS 3B EXTRALIGAECZ 3B SOKOL ŽIŽKOV B v ECZ 3B BC OSTRAVA
15. 11. 2020, 11.00ZS 3B EXTRALIGAECZ 3B KLADNO v ECZ 3B BC OSTRAVA
18. 11. 2020, 17.00SM 3B D2 ZS 1. Třída3B ZS D2 Havířov D v 3B ZS D2 Ostrava
18. 11. 2020, 17.00SM 3B D3 1. Třída3B Ostrava C v 3B Havířov D
19. 11. 2020, 17.00SM TD D3 1. TřídaHavířov D v Ostrava C
2. 12. 2020, 17.00SM 3B D2 ZS 1. Třída3B ZS D2 Ostrava v 3B ZS D2 Havířov B
2. 12. 2020, 17.00SM 3B D3 1. Třída3B Havířov C v 3B Ostrava B
5. 12. 2020, 11.00ZS 3B I. LIGA1CZ 3B HAVÍŘOV B v 1CZ 3B BC OSTRAVA B
6. 12. 2020, 10.00ZS 3B I. LIGA1CZ 3B VITAL SPORTS v 1CZ 3B BC OSTRAVA B
12. 12. 2020, 14.00ZS 3B EXTRALIGAECZ 3B BC OSTRAVA v ECZ 3B HAVÍŘOV
17. 12. 2020, 17.00SM TD D3 1. TřídaHavířov C v Ostrava C
19. 12. 2020, 10.00MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVANLM 3B OSTRAVA v NLM 3B BRNO
19. 12. 2020, 14.00MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVANLM 3B OSTRAVA v NLM 3B PONĚTOVICE
2. 1. 2021, 10.00MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVANLM TD OSTRAVA v NLM TD HAVÍŘOV
2. 1. 2021, 12.00ZS 3B I. LIGA1CZ 3B BILLARD CENTRUM B v 1CZ 3B BC OSTRAVA B
2. 1. 2021, 16.00ZS 3B I. LIGA1CZ 3B SOKOL ŽIŽKOV C v 1CZ 3B BC OSTRAVA B
3. 1. 2021, 13.00ZS 3B I. LIGA1CZ 3B BILLARD CENTRUM A v 1CZ 3B BC OSTRAVA B
6. 1. 2021, 17.00SM 3B D2 ZS 1. Třída3B ZS D2 Ostrava v 3B ZS D2 Havířov A
9. 1. 2021, 10.00MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVANLM 3B BRNO v NLM 3B OSTRAVA
9. 1. 2021, 14.00MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVANLM 3B PONĚTOVICE v NLM 3B OSTRAVA
13. 1. 2021, 17.00SM 3B D3 1. Třída3B Ostrava B v 3B Havířov D
13. 1. 2021, 17.00SM 3B D3 1. Třída3B Havířov C v 3B Ostrava C
16. 1. 2021, 10.00MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVANLM TD OSTRAVA v NLM TD PŘEROV
19. 1. 2021, 17.00SM TD D3 1. TřídaOstrava C v Havířov B
19. 1. 2021, 17.00SM TD D3 1. TřídaHavířov D v Ostrava B
23. 1. 2021, 10.00MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVANLM 3B RAJHRAD v NLM 3B OSTRAVA
23. 1. 2021, 15.00ZS 3B I. LIGA1CZ 3B BC OSTRAVA B v 1CZ 3B VITAL SPORTS
24. 1. 2021, 10.00ZS 3B I. LIGA1CZ 3B BC OSTRAVA B v 1CZ 3B HAVÍŘOV B
27. 1. 2021, 17.00SM 3B D3 1. Třída3B Ostrava C v 3B Havířov B
30. 1. 2021, 10.00MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVANLM TD OSTRAVA v NLM TD BOHUMÍN
30. 1. 2021, 14.00ZS 3B EXTRALIGAECZ 3B BC VÍTKOV - SOKOL ŽIŽKOV v ECZ 3B BC OSTRAVA
31. 1. 2021, 11.00ZS 3B EXTRALIGAECZ 3B JABLONEC v ECZ 3B BC OSTRAVA
2. 2. 2021, 17.00SM TD D3 1. TřídaHavířov B v Ostrava B
3. 2. 2021, 17.00SM 3B D2 ZS 1. Třída3B ZS D2 Havířov C v 3B ZS D2 Ostrava
6. 2. 2021, 10.00MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVANLM 3B PROSTĚJOV v NLM 3B OSTRAVA
10. 2. 2021, 17.00SM 3B D3 1. Třída3B Havířov B v 3B Ostrava B
13. 2. 2021, 10.00MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVANLM TD HAVÍŘOV v NLM TD OSTRAVA
13. 2. 2021, 14.00ZS 3B EXTRALIGAECZ 3B BC OSTRAVA v ECZ 3B BRNO
14. 2. 2021, 11.00ZS 3B EXTRALIGAECZ 3B BC OSTRAVA v ECZ 3B PROSTĚJOV
16. 2. 2021, 17.00SM TD D3 1. TřídaOstrava B v Havířov C
20. 2. 2021, 10.00MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVANLM 3B OSTRAVA v NLM 3B PROSTĚJOV
20. 2. 2021, 11.00ZS 3B I. LIGA1CZ 3B BC OSTRAVA B v 1CZ 3B BILLARD CENTRUM B
20. 2. 2021, 15.00ZS 3B I. LIGA1CZ 3B BC OSTRAVA B v 1CZ 3B KLADNO B
24. 2. 2021, 17.00SM 3B D3 1. Třída3B Havířov D v 3B Ostrava C
27. 2. 2021, 10.00MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVANLM TD HODONÍN v NLM TD OSTRAVA
2. 3. 2021, 17.00SM TD D3 1. TřídaOstrava C v Havířov D
3. 3. 2021, 17.00SM 3B D2 ZS 1. Třída3B ZS D2 Ostrava v 3B ZS D2 Havířov D
6. 3. 2021, 10.00MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVANLM 3B OSTRAVA v NLM 3B HAVÍŘOV
6. 3. 2021, 14.00ZS 3B EXTRALIGAECZ 3B BC OSTRAVA v ECZ 3B SOKOL ŽIŽKOV B
7. 3. 2021, 10.00MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVANLM 3B OSTRAVA v NLM 3B RAJHRAD
7. 3. 2021, 11.00ZS 3B EXTRALIGAECZ 3B BC OSTRAVA v ECZ 3B KLADNO
10. 3. 2021, 17.00SM 3B D3 1. Třída3B Ostrava B v 3B Havířov C
13. 3. 2021, 10.00MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVANLM TD PONĚTOVICE v NLM TD OSTRAVA
20. 3. 2021, 14.00ZS 3B EXTRALIGAECZ 3B HAVÍŘOV v ECZ 3B BC OSTRAVA
27. 3. 2021, 10.00MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVANLM TD OSTRAVA v NLM TD HODONÍN
31. 3. 2021, 17.00SM 3B D2 ZS 1. Třída3B ZS D2 Havířov B v 3B ZS D2 Ostrava
1. 5. 2021, 11.00ZS 3B I. LIGA1CZ 3B BC OSTRAVA B v 1CZ 3B BILLARD CENTRUM A
1. 5. 2021, 15.00ZS 3B I. LIGA1CZ 3B BC OSTRAVA B v 1CZ 3B JABLONEC B