Marek Jan

Závodní stůl

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
651 / 120 | 30.425
0.600
68.91890000 %
9 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 5. 2015, 09.00 | Poláček Ladislav | Oblastní přebor VČO 3B.
0.4502
6 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 5. 2015, 09.00 | Brandejs Karel | Oblastní přebor VČO 3B.
0.3002
5 / 20 | 1
Závodní stůl: Trojband
16. 5. 2015, 09.00 | Sedláček Radek | Oblastní přebor VČO 3B.
0.2500
9 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 5. 2015, 09.00 | Absolon Jiří | Oblastní přebor VČO 3B.
0.4502
12 / 20 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 5. 2015, 09.00 | Mrkvička Jaroslav | Oblastní přebor VČO 3B.
0.6002
10 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 5. 2015, 09.00 | Sedláček Radek | Oblastní přebor VČO 3B.
0.5000

Malý stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12228 / 471 | 60.484
0.937
63.33330000 %
12 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2019, 10.00 | Nermuť Zdeněk | VČ 3B 2.třída
0.3000
22 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2019, 11.10 | Tázler Jaroslav | VČ 3B 2.třída
0.5502
30 / 39 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2019, 12.20 | Staněk Jiří | VČ 3B 2.třída
0.7692
18 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 11. 2019, 10.00 | Kubík Robert | VČ 3B 2.třída
0.4501
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 11. 2019, 11.10 | Brož Josef | VČ 3B 2.třída
0.5502
18 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 11. 2019, 12.20 | Ptáček Pavel | VČ 3B 2.třída
0.4502
13 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2019, 10.00 | Sedláček Radek | VČ 3B 2.třída
0.3250
13 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2019, 11.10 | Šimerda Pavel | VČ 3B 2.třída
0.3250
29 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2019, 12.20 | Havlíček Josef | VČ 3B 2.třída
0.7252
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 2. 2020, 10.00 | Nápravník Matěj | VČ 3B 2.třída
0.9372
5 / 40 | 1
Malý stůl: Trojband
8. 2. 2020, 11.10 | Janeček Antonín | VČ 3B 2.třída
0.1250
16 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 2. 2020, 12.20 | Židů Tomáš | VČ 3B 2.třída
0.4000

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12171 / 354 | 50.483
0.800
71.25000000 %
16 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2018, 10.00 | Bohadlo Libor | VČ - 3B 2.třída
0.5510
8 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2018, 11.00 | Kubík Robert | VČ - 3B 2.třída
0.2661
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2018, 12.00 | Ptáček Pavel | VČ - 3B 2.třída
0.3331
12 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 10.00 | Janeček Antonín | VČ - 3B 2.třída
0.4001
12 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 11.00 | Židů Tomáš | VČ - 3B 2.třída
0.4000
15 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 12.00 | Poláček Ladislav | VČ - 3B 2.třída
0.5001
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2019, 10.00 | Mrkvička Jaroslav | VČ - 3B 2.třída
0.3330
16 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2019, 11.00 | Žižka Josef | VČ - 3B 2.třída
0.5332
17 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2019, 12.00 | Kučera Jan | VČ - 3B 2.třída
0.5662
19 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2019, 10.00 | Farkaš David | VČ - 3B 2.třída
0.6332
16 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2019, 11.00 | Kuchař František | VČ - 3B 2.třída
0.5332
20 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2019, 12.00 | Novák Jan | VČ - 3B 2.třída
0.8002

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2176 / 50 | 143.52
3.92
58.66670000 %
98 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
15. 10. 2017, 10.00 | Köhler Petr | VČ - TD 2.třída
3.920
78 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2017, 10.00 | Novotný Aleš | VČ - TD 2.třída
3.120

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2109 / 33 | 123.30
3.50
54.50000000 %
81 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 10. 2017, 11.00 | Köhler Petr | VČ - TD 2.třída
3.240
28 / 8 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2017, 11.00 | Tázler Jaroslav | VČ - TD 2.třída
3.500

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
267 / 38 | 61.76
2.08
67.00000000 %
17 / 14 | 3
Malý stůl: Jednoband
15. 10. 2017, 12.00 | Nemeš Jiří | VČ - TD 2.třída
1.210
50 / 24 | 6
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2017, 12.00 | Tázler Jaroslav | VČ - TD 2.třída
2.082

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
677 / 177 | 40.435
0.740
64.16670000 %
8 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2018, 10.00 | Tlapák Martin | VČ - 3B 4.třída
0.2662
18 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2018, 10.05 | Macek Václav | VČ - 3B 4.třída
0.6002
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2018, 10.10 | Kopecký Emil st. | VČ - 3B 4.třída
0.3002
20 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 3. 2018, 10.00 | Krotil Ladislav | VČ - 3B 4.třída
0.7402
7 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 3. 2018, 10.05 | Červinka František | VČ - 3B 4.třída
0.2330
15 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 3. 2018, 10.10 | Kulíšek Rudolf | VČ - 3B 4.třída
0.5002

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111021 / 234 | 244.36
5.75
55.18920000 %
81 / 20 | 16
Malý stůl: Volná hra
1. 10. 2016, 14.00 | Sedláček Radek | VČ - TD 2.třída
4.050
107 / 20 | 24
Malý stůl: Volná hra
8. 10. 2016, 13.00 | Zadrobílek Roman | VČ - TD 1.třída
5.350
114 / 20 | 20
Malý stůl: Volná hra
22. 10. 2016, 13.00 | Ciasto Libor | VČ - TD 1.třída
5.702
68 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
30. 10. 2016, 09.00 | Severýn Pavel | VČ - TD 2.třída
2.720
93 / 21 | 21
Malý stůl: Volná hra
12. 11. 2016, 09.00 | Otčenášek Jiří st. | VČ - TD 2.třída
4.420
107 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
26. 11. 2016, 09.00 | Šrůtek Václav | VČ - TD 2.třída
4.282
115 / 20 | 17
Malý stůl: Volná hra
7. 1. 2017, 13.00 | Havelka Jiří | VČ - TD 1.třída
5.750
55 / 13 | 13
Malý stůl: Volná hra
21. 1. 2017, 10.00 | Köhler Petr | VČ - TD 2.třída
4.230
63 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
4. 2. 2017, 10.00 | Foff Petr | VČ - TD 2.třída
2.520
126 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 2017, 09.00 | Severýn Pavel | VČ - TD 2.třída
5.040
92 / 20 | 15
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 2017, 13.00 | Farkaš David | VČ - TD 1.třída
4.600

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11780 / 223 | 253.49
5.20
60.00000000 %
50 / 17 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 10. 2016, 15.10 | Sedláček Radek | VČ - TD 2.třída
2.940
104 / 20 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 10. 2016, 14.10 | Zadrobílek Roman | VČ - TD 1.třída
5.200
61 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 10. 2016, 14.10 | Ciasto Libor | VČ - TD 1.třída
3.052
96 / 21 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 10. 2016, 10.10 | Kuchař František | VČ - TD 2.třída
4.570
57 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 11. 2016, 10.10 | Otčenášek Jiří st. | VČ - TD 2.třída
2.280
100 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2016, 10.10 | Nikl Antonín | VČ - TD 2.třída
5.002
68 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 1. 2017, 14.10 | Havelka Jiří | VČ - TD 1.třída
3.402
37 / 12 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2017, 11.10 | Nemeš Jiří | VČ - TD 2.třída
3.080
86 / 25 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2017, 11.10 | Kučera Jan | VČ - TD 2.třída
3.440
76 / 23 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 2017, 10.10 | Severýn Pavel | VČ - TD 2.třída
3.300
45 / 20 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 2017, 14.10 | Holeček Jaroslav | VČ - TD 1.třída
2.250

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11432 / 224 | 111.92
3.15
73.22030000 %
49 / 19 | 8
Malý stůl: Jednoband
1. 10. 2016, 16.20 | Sedláček Radek | VČ - TD 2.třída
2.570
27 / 14 | 5
Malý stůl: Jednoband
8. 10. 2016, 15.10 | Ševčík Jaroslav | VČ - TD 1.třída
1.920
28 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
22. 10. 2016, 15.10 | Hanuš Jiří | VČ - TD 1.třída
1.402
40 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
30. 10. 2016, 11.20 | Kuchař František | VČ - TD 2.třída
1.602
31 / 22 | 11
Malý stůl: Jednoband
12. 11. 2016, 11.20 | Cvetanov Krasimir | VČ - TD 2.třída
1.400
43 / 21 | 7
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 2016, 11.20 | Králíček Pavel | VČ - TD 2.třída
2.040
60 / 19 | 11
Malý stůl: Jednoband
7. 1. 2017, 15.10 | Havelka Jiří | VČ - TD 1.třída
3.152
18 / 18 | 5
Malý stůl: Jednoband
21. 1. 2017, 12.20 | Nemeš Jiří | VČ - TD 2.třída
1.000
50 / 23 | 8
Malý stůl: Jednoband
4. 2. 2017, 12.20 | Foff Petr | VČ - TD 2.třída
2.172
35 / 23 | 4
Malý stůl: Jednoband
18. 2. 2017, 11.20 | Severýn Pavel | VČ - TD 2.třída
1.520
51 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
18. 2. 2017, 15.10 | Holeček Jaroslav | VČ - TD 1.třída
2.552

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9221 / 346 | 60.638
0.857
81.85190000 %
24 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 09.00 | Černý Miroslav | VČ - 3B 1.třída
0.6000
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 12.00 | Nemeš Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.8572
23 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 16.30 | Mrkvička Jaroslav | VČ - 3B 1.třída
0.6570
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2016, 10.30 | Štok Radek | VČ - 3B 1.třída
0.6502
30 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2016, 12.00 | Ševčík Jaroslav | VČ - 3B 1.třída
0.7502
21 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2016, 15.00 | Nemeš Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.5252
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2017, 10.30 | Štok Radek | VČ - 3B 1.třída
0.7502
24 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2017, 13.30 | Nemeš Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.6660
13 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2017, 16.30 | Ševčík Jaroslav | VČ - 3B 1.třída
0.3250

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
171719 / 406 | 224.23
5.66
66.11540000 %
59 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
26. 9. 2015, 09.00 | Volanský Petr | VČ - TD 2.třída
2.362
115 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 2015, 10.00 | Janeček Antonín | VČ - TD 2.třída
4.602
71 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 2015, 09.00 | Černý Luděk | VČ - TD 2.třída
2.842
83 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 2015, 13.00 | Cvetanov Krasimir | VČ - TD 1.třída
4.150
54 / 16 | 11
Malý stůl: Volná hra
17. 10. 2015, 10.00 | Novotný Aleš | VČ - TD 2.třída
3.370
71 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
1. 11. 2015, 10.00 | Foff Petr | VČ - TD 2.třída
2.840
120 / 24 | 21
Malý stůl: Volná hra
7. 11. 2015, 09.00 | Kubík Robert | VČ - TD 2.třída
5.000
123 / 25 | 19
Malý stůl: Volná hra
14. 11. 2015, 09.00 | Živný Miroslav | VČ - TD 2.třída
4.922
119 / 21 | 17
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2015, 10.00 | Otčenášek Jiří st. | VČ - TD 2.třída
5.660
116 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 2016, 10.00 | Ettel Milan | VČ - TD 2.třída
4.642
91 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
16. 1. 2016, 09.00 | Židů Tomáš | VČ - TD 2.třída
3.642
136 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
23. 1. 2016, 10.00 | Severýn Pavel | VČ - TD 2.třída
5.442
131 / 25 | 19
Malý stůl: Volná hra
13. 2. 2016, 09.00 | Tázler Jaroslav | VČ - TD 2.třída
5.242
139 / 25 | 22
Malý stůl: Volná hra
20. 2. 2016, 10.00 | Zadrobílek Roman | VČ - TD 2.třída
5.562
73 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
27. 2. 2016, 10.00 | Nemeš Jiří | VČ - TD 2.třída
2.920
107 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
20. 3. 2016, 10.00 | Šrůtek Václav | VČ - TD 2.třída
4.282
111 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
9. 4. 2016, 09.00 | Špelda Miroslav | VČ - TD 2.třída
4.440

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
171240 / 298 | 294.16
7.14
70.85710000 %
69 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 9. 2015, 10.00 | Černý Miroslav | VČ - TD 2.třída
2.760
57 / 21 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 10. 2015, 11.00 | Radoch Petr | VČ - TD 2.třída
2.710
100 / 23 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 2015, 10.00 | Černý Luděk | VČ - TD 2.třída
4.342
73 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 2015, 14.10 | Kníže Martin | VČ - TD 1.třída
3.650
81 / 18 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 10. 2015, 11.00 | Novotný Aleš | VČ - TD 2.třída
4.500
51 / 9 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 11. 2015, 11.00 | Ševčík Jaroslav | VČ - TD 2.třída
5.660
95 / 16 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 11. 2015, 10.00 | Köhler Petr | VČ - TD 2.třída
5.930
45 / 10 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 11. 2015, 10.00 | Králíček Pavel | VČ - TD 2.třída
4.500
82 / 18 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 12. 2015, 11.00 | Flégl Tomáš | VČ - TD 2.třída
4.550
46 / 13 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2016, 11.00 | Ettel Milan | VČ - TD 2.třída
3.530
59 / 10 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 1. 2016, 10.00 | Radoch Petr | VČ - TD 2.třída
5.900
73 / 25 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 1. 2016, 11.00 | Severýn Pavel | VČ - TD 2.třída
2.920
97 / 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 2. 2016, 10.00 | Novotný Aleš | VČ - TD 2.třída
3.880
100 / 14 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 2. 2016, 11.00 | Foff Petr | VČ - TD 2.třída
7.142
73 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 2. 2016, 11.00 | Köhler Petr | VČ - TD 2.třída
3.650
100 / 21 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 3. 2016, 11.00 | Králíček Pavel | VČ - TD 2.třída
4.762
39 / 10 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 4. 2016, 10.00 | Špelda Miroslav | VČ - TD 2.třída
3.900

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
22929 / 394 | 242.35
6.25
83.69370000 %
49 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
26. 9. 2015, 10.50 | Vokatý Petr | VČ - TD 2.třída
1.962
16 / 9 | 5
Malý stůl: Jednoband
4. 10. 2015, 11.50 | Tichák Josef | VČ - TD 2.třída
1.770
38 / 21 | 11
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 2015, 10.50 | Kuchař František | VČ - TD 2.třída
1.800
59 / 20 | 24
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 2015, 15.00 | Cvetanov Krasimir | VČ - TD 1.třída
2.952
50 / 15 | 10
Malý stůl: Jednoband
17. 10. 2015, 11.50 | Novotný Aleš | VČ - TD 2.třída
3.332
49 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
1. 11. 2015, 11.50 | Zadrobílek Roman | VČ - TD 2.třída
1.962
38 / 14 | 8
Malý stůl: Jednoband
7. 11. 2015, 10.50 | Köhler Petr | VČ - TD 2.třída
2.710
50 / 24 | 10
Malý stůl: Jednoband
14. 11. 2015, 10.50 | Živný Miroslav | VČ - TD 2.třída
2.081
50 / 13 | 11
Malý stůl: Jednoband
6. 12. 2015, 11.50 | Flégl Tomáš | VČ - TD 2.třída
3.842
45 / 21 | 8
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2016, 11.50 | Ettel Milan | VČ - TD 2.třída
2.140
23 / 12 | 5
Malý stůl: Jednoband
16. 1. 2016, 10.50 | Poláček Ladislav | VČ - TD 2.třída
1.910
50 / 22 | 9
Malý stůl: Jednoband
23. 1. 2016, 11.50 | Severýn Pavel | VČ - TD 2.třída
2.272
47 / 21 | 10
Malý stůl: Jednoband
13. 2. 2016, 10.50 | Novotný Aleš | VČ - TD 2.třída
2.230
50 / 23 | 12
Malý stůl: Jednoband
20. 2. 2016, 11.50 | Zadrobílek Roman | VČ - TD 2.třída
2.172
27 / 13 | 9
Malý stůl: Jednoband
27. 2. 2016, 11.50 | Nemeš Jiří | VČ - TD 2.třída
2.070
50 / 21 | 9
Malý stůl: Jednoband
20. 3. 2016, 11.50 | Králíček Pavel | VČ - TD 2.třída
2.382
26 / 17 | 6
Malý stůl: Jednoband
9. 4. 2016, 10.50 | Špelda Miroslav | VČ - TD 2.třída
1.520
50 / 8 | 15
Malý stůl: Jednoband
7. 5. 2016, 09.00 | Králíček Pavel | Přebor VČO 2 Třída 1B
6.252
31 / 17 | 6
Malý stůl: Jednoband
7. 5. 2016, 10.05 | Nemeš Jiří | Přebor VČO 2 Třída 1B
1.820
50 / 18 | 9
Malý stůl: Jednoband
7. 5. 2016, 11.10 | Bohadlo Libor | Přebor VČO 2 Třída 1B
2.772
50 / 18 | 15
Malý stůl: Jednoband
7. 5. 2016, 12.15 | Nikl Antonín | Přebor VČO 2 Třída 1B
2.772
31 / 17 | 7
Malý stůl: Jednoband
7. 5. 2016, 13.20 | Köhler Petr | Přebor VČO 2 Třída 1B
1.820

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9205 / 315 | 40.650
1.000
75.92590000 %
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 10.30 | Mikysa Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.5250
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 13.30 | Havelka Jiří | VČ - 3B 1.třída
1.0002
14 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 16.30 | Ziogas Janis | VČ - 3B 1.třída
0.4820
30 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2016, 10.30 | Absolon Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.7692
13 / 19 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2016, 12.00 | Tichák Josef | VČ - 3B 1.třída
0.6840
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2016, 15.00 | Janík Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.4500
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2016, 10.30 | Janík Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.6000
26 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2016, 13.30 | Absolon Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.6840
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2016, 16.30 | Stolín Jaroslav | VČ - 3B 1.třída
0.7252

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131077 / 291 | 253.70
5.04
51.28570000 %
94 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
28. 9. 2014, 10.00 | Živný Miroslav | 2.třída Východní Čechy
3.762
61 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 2014, 10.00 | Hladík Petr | 1.třída Východní Čechy
3.050
83 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 2014, 09.00 | Farkaš David | 2.třída Východní Čechy
3.320
35 / 21 | 6
Malý stůl: Volná hra
18. 10. 2014, 10.00 | Foff Petr | 2.třída Východní Čechy
1.660
104 / 25 | 25
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2014, 09.00 | Dyrc Karel | 2.třída Východní Čechy
4.162
118 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 2015, 09.00 | Nikl Antonín | 2.třída Východní Čechy
4.720
82 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
24. 1. 2015, 13.00 | Janík Jiří | 1.třída Východní Čechy
4.100
126 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
25. 1. 2015, 10.00 | Mareš Ivan | 2.třída Východní Čechy
5.042
83 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
21. 2. 2015, 09.00 | Janeček Antonín | 2.třída Východní Čechy
3.322
55 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
21. 2. 2015, 13.00 | Theer Martin | 1.třída Východní Čechy
2.750
87 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2015, 09.00 | Hanuš Jiří | 2.třída Východní Čechy
3.482
113 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
7. 3. 2015, 09.00 | Kučera Jan | 2.třída Východní Čechy
4.522
36 / 10 | 15
Malý stůl: Volná hra
21. 3. 2015, 10.00 | Köhler Petr | 2.třída Východní Čechy
3.600

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131091 / 298 | 293.66
5.60
75.24140000 %
100 / 24 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 2014, 10.00 | Živný Miroslav | 2.třída Východní Čechy
4.162
42 / 18 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 10. 2014, 10.00 | Hladík Petr | 1.třída Východní Čechy
2.330
67 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 2014, 09.00 | Kuchař František | 2.třída Východní Čechy
2.680
70 / 21 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 10. 2014, 10.00 | Foff Petr | 2.třída Východní Čechy
3.330
89 / 25 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 12. 2014, 10.30 | Dyrc Karel | 2.třída Východní Čechy
3.562
100 / 23 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 2015, 09.00 | Šrůtek Václav | 2.třída Východní Čechy
4.342
112 / 20 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 2015, 13.00 | Janík Jiří | 1.třída Východní Čechy
5.600
88 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 1. 2015, 10.00 | Holeček Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
3.522
86 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 2. 2015, 10.30 | Janeček Antonín | 2.třída Východní Čechy
3.440
77 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 2. 2015, 14.30 | Zelinka David | 1.třída Východní Čechy
3.850
83 / 25 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2015, 10.30 | Cvetanov Krasimir | 2.třída Východní Čechy
3.322
100 / 22 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 3. 2015, 09.00 | Kučera Jan | 2.třída Východní Čechy
4.542
77 / 25 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 3. 2015, 10.00 | Nemeš Jiří | 2.třída Východní Čechy
3.082

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
17690 / 333 | 142.07
3.90
63.88890000 %
26 / 17 | 4
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 2014, 10.00 | Živný Miroslav | 2.třída Východní Čechy
1.520
37 / 17 | 8
Malý stůl: Jednoband
4. 10. 2014, 10.00 | Hladík Petr | 1.třída Východní Čechy
2.170
44 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 2014, 09.00 | Kuchař František | 2.třída Východní Čechy
1.760
29 / 19 | 5
Malý stůl: Jednoband
18. 10. 2014, 10.00 | Mikysa Jiří | 2.třída Východní Čechy
1.520
50 / 22 | 9
Malý stůl: Jednoband
6. 12. 2014, 11.30 | Köhler Petr | 2.třída Východní Čechy
2.272
49 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
17. 1. 2015, 09.00 | Šrůtek Václav | 2.třída Východní Čechy
1.962
39 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
24. 1. 2015, 13.00 | Hladík Petr | 1.třída Východní Čechy
1.952
48 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
25. 1. 2015, 10.00 | Kuchař František | 2.třída Východní Čechy
1.922
50 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
21. 2. 2015, 12.00 | Židů Tomáš | 2.třída Východní Čechy
2.002
33 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
21. 2. 2015, 16.00 | Zelinka David | 1.třída Východní Čechy
1.652
50 / 21 | 10
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2015, 12.00 | Hanuš Jiří | 2.třída Východní Čechy
2.382
20 / 13 | 4
Malý stůl: Jednoband
7. 3. 2015, 09.00 | Chotěbor Ctirad | 2.třída Východní Čechy
1.530
23 / 12 | 7
Malý stůl: Jednoband
21. 3. 2015, 10.00 | Köhler Petr | 2.třída Východní Čechy
1.910
54 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
2. 5. 2015, 09.00 | Hurdálek Pavel | Oblastní přebor VČO 1B
2.702
25 / 12 | 4
Malý stůl: Jednoband
2. 5. 2015, 09.00 | Kočička Petr | Oblastní přebor VČO 1B
2.080
78 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
2. 5. 2015, 09.00 | Červenka Michal | Oblastní přebor VČO 1B
3.900
35 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
2. 5. 2015, 09.00 | Frieda Jan | Oblastní přebor VČO 1B
1.750

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15285 / 466 | 70.611
0.857
69.17480000 %
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2014, 10.30 | Živný Miroslav | 3B 1.třída Východní Čechy
0.8102
13 / 19 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2014, 12.00 | Hudák Jan | 3B 1.třída Východní Čechy
0.6840
30 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2014, 15.00 | Kučera Jan | 3B 1.třída Východní Čechy
0.7502
30 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2014, 09.00 | Kučera Jan | 3B 1.třída Východní Čechy
0.7892
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2014, 12.00 | Králíček Pavel | 3B 1.třída Východní Čechy
0.6502
23 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2014, 16.30 | Tichák Josef | 3B 1.třída Východní Čechy
0.5750
15 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2015, 10.30 | Hurdálek Pavel | 3B 1.třída Východní Čechy
0.4280
30 / 35 | 7
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2015, 13.30 | Foff Petr | 3B 1.třída Východní Čechy
0.8572
10 / 18 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2015, 16.30 | Tichák Josef | 3B 1.třída Východní Čechy
0.5550
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2015, 10.30 | Králíček Pavel | 3B 1.třída Východní Čechy
0.7252
19 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2015, 13.30 | Mikysa Jiří | 3B 1.třída Východní Čechy
0.4750
9 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2015, 16.30 | Hudák Jan | 3B 1.třída Východní Čechy
0.3750
9 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 09.00 | Červenka Josef st. | Oblastní přebor VČO 3B
0.4502
6 / 20 | 1
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 09.00 | Křížek Miloslav | Oblastní přebor VČO 3B
0.3000
6 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 09.00 | Ettel Milan | Oblastní přebor VČO 3B
0.3000

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13982 / 298 | 373.29
5.52
50.35900000 %
76 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
28. 9. 2013, 09.00 | Černý Miroslav | 2.třída Východní Čechy
3.040
138 / 25 | 37
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2013, 09.00 | Žižka Josef | 2.třída Východní Čechy
5.522
77 / 24 | 12
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 2013, 09.00 | Farkaš David | 2.třída Východní Čechy
3.200
28 / 14 | 5
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 2013, 09.00 | Šolc Kamil | 2.třída Východní Čechy
2.000
75 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
23. 11. 2013, 09.00 | Skalický Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
3.000
94 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
30. 11. 2013, 09.00 | Janeček Antonín | 2.třída Východní Čechy
3.760
27 / 10 | 6
Malý stůl: Volná hra
11. 1. 2014, 10.00 | Mikysa Jiří | 2.třída Východní Čechy
2.700
108 / 25 | 21
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2014, 10.00 | Volanský Petr | 2.třída Východní Čechy
4.322
94 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2014, 10.00 | Holeček Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
3.762
40 / 25 | 6
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 2014, 10.00 | Vít Jiří | 2.třída Východní Čechy
1.600
61 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
23. 2. 2014, 10.00 | Ciasto Libor | 2.třída Východní Čechy
2.440
72 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
15. 3. 2014, 10.00 | Šolc Kamil | 2.třída Východní Čechy
2.880
92 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
15. 3. 2014, 14.00 | Janeček Antonín | 2.třída Východní Čechy
3.682

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13782 / 290 | 352.69
3.93
60.15380000 %
55 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 2013, 10.30 | Vokatý Petr | 2.třída Východní Čechy
2.750
63 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 10. 2013, 09.00 | Foff Petr | 2.třída Východní Čechy
2.520
43 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 2013, 10.00 | Mareš Ivan | 2.třída Východní Čechy
2.150
28 / 15 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2013, 09.00 | Stolín Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
1.860
58 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 11. 2013, 09.00 | Ciasto Libor | 2.třída Východní Čechy
2.322
98 / 25 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2013, 09.00 | Židů Tomáš | 2.třída Východní Čechy
3.920
86 / 24 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 1. 2014, 10.00 | Mikysa Jiří | 2.třída Východní Čechy
3.580
54 / 25 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2014, 10.00 | Vokatý Petr | 2.třída Východní Čechy
2.160
46 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 1. 2014, 10.00 | Kuchař František | 2.třída Východní Čechy
2.300
67 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2014, 10.00 | Vít Jiří | 2.třída Východní Čechy
2.682
64 / 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 2. 2014, 10.00 | Ciasto Libor | 2.třída Východní Čechy
2.560
63 / 16 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2014, 10.00 | Stolín Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
3.930
57 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2014, 14.00 | Janeček Antonín | 2.třída Východní Čechy
2.280

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13491 / 297 | 101.65
2.77
75.53850000 %
34 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 2013, 11.30 | Černý Miroslav | 2.třída Východní Čechy
1.360
35 / 19 | 5
Malý stůl: Jednoband
5. 10. 2013, 09.00 | Mikysa Jiří | 2.třída Východní Čechy
1.840
30 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
12. 10. 2013, 11.00 | Farkaš David | 2.třída Východní Čechy
1.200
33 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 2013, 09.00 | Šolc Kamil | 2.třída Východní Čechy
1.320
40 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
23. 11. 2013, 09.00 | Ciasto Libor | 2.třída Východní Čechy
1.602
45 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
30. 11. 2013, 09.00 | Židů Tomáš | 2.třída Východní Čechy
1.802
20 / 14 | 5
Malý stůl: Jednoband
11. 1. 2014, 10.00 | Zadrobílek Roman | 2.třída Východní Čechy
1.420
39 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2014, 10.00 | Volanský Petr | 2.třída Východní Čechy
1.562
40 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
26. 1. 2014, 10.00 | Holeček Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
1.602
41 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2014, 10.00 | Vít Jiří | 2.třída Východní Čechy
1.642
50 / 21 | 7
Malý stůl: Jednoband
23. 2. 2014, 10.00 | Umlauf Antonín | 2.třída Východní Čechy
2.382
50 / 18 | 8
Malý stůl: Jednoband
15. 3. 2014, 10.00 | Svoboda Pavel | 2.třída Východní Čechy
2.772
34 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
15. 3. 2014, 14.00 | Židů Tomáš | 2.třída Východní Čechy
1.362

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15220 / 411 | 70.535
1.000
74.32430000 %
15 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2013, 09.00 | Havránek Hynek | 3B 2.třída Východní Čechy
0.5002
10 / 22 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2013, 12.00 | Šlambor Aleš | 3B 2.třída Východní Čechy
0.4540
14 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2013, 13.00 | Foff Petr | 3B 2.třída Východní Čechy
0.4660
17 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2013, 09.00 | Král Petr | 3B 2.třída Východní Čechy
0.5662
8 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2013, 12.00 | Ettel Milan | 3B 2.třída Východní Čechy
0.2660
19 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2013, 13.00 | Kučera Jan | 3B 2.třída Východní Čechy
0.6332
13 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2014, 09.00 | Hladík Petr | 3B 2.třída Východní Čechy
0.4330
20 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2014, 12.00 | Štok Radek | 3B 2.třída Východní Čechy
1.0002
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2014, 13.00 | Ettel Milan | 3B 2.třída Východní Čechy
0.3000
20 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2014, 09.00 | Absolon Jiří | 3B 2.třída Východní Čechy
0.6662
16 / 19 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2014, 12.00 | Černý Miroslav | 3B 2.třída Východní Čechy
0.8420
19 / 30 | 7
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2014, 13.00 | Fornůsek Tomáš | 3B 2.třída Východní Čechy
0.6332
4 / 20 | 1
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2014, 09.00 | Mrkvička Jaroslav | VČO Přebor MS-3B
0.2000
18 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2014, 09.00 | Černý Miroslav | VČO Přebor MS-3B
0.6002
18 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2014, 09.00 | Janík Jiří | VČO Přebor MS-3B
0.6002

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
171206 / 373 | 263.23
4.42
46.38460000 %
51 / 25 | 7
Malý stůl: Volná hra
6. 10. 2012, 10.00 | Hanuš Jiří | 3.třída - Východní Čechy
2.040
62 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2012, 17.00 | Štok Radek | 3.třída - Východní Čechy
2.482
62 / 25 | 7
Malý stůl: Volná hra
20. 10. 2012, 10.00 | Šrůtek Václav | 3.třída - Východní Čechy
2.480
82 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2012, 14.00 | Krotil Ladislav | 3.třída - Východní Čechy
3.282
0
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2012, 17.00 | Vlček Milan | 3.třída - Východní Čechy
0
77 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
1. 12. 2012, 09.00 | Josef Zbyšek | 3.třída - Východní Čechy
3.082
75 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
1. 12. 2012, 16.00 | Kulhánek Daniel | 3.třída - Východní Čechy
3.000
94 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
8. 12. 2012, 10.00 | Longauer Miroslav | 3.třída - Východní Čechy
3.762
91 / 25 | 19
Malý stůl: Volná hra
5. 1. 2013, 14.00 | Skalický Jaroslav | 3.třída - Východní Čechy
3.642
41 / 10 | 11
Malý stůl: Volná hra
12. 1. 2013, 10.00 | Florek Josef | 3.třída - Východní Čechy
4.100
89 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2013, 10.00 | Vít Jiří | 3.třída - Východní Čechy
3.562
69 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 2013, 10.00 | Feher Václav | 1.třída - Východní Čechy
2.760
79 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2013, 14.00 | Steiger Čestmír | 3.třída - Východní Čechy
3.162
57 / 19 | 26
Malý stůl: Volná hra
17. 2. 2013, 10.00 | Theer Martin | 3.třída - Východní Čechy
3.000
93 / 21 | 19
Malý stůl: Volná hra
23. 2. 2013, 10.00 | Hazuka Petr | 3.třída - Východní Čechy
4.420
95 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
9. 3. 2013, 10.00 | Mervart Josef | 3.třída - Východní Čechy
3.802
89 / 23 | 15
Malý stůl: Volná hra
16. 3. 2013, 10.00 | Chotěbor Ctirad | 3.třída - Východní Čechy
3.860

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
171136 / 379 | 172.99
4.54
64.91430000 %
56 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 10. 2012, 10.00 | Umlauf Antonín | 3.třída - Východní Čechy
2.240
89 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2012, 17.00 | Pavlík František | 3.třída - Východní Čechy
3.562
87 / 22 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 10. 2012, 10.00 | Nikl Antonín | 3.třída - Východní Čechy
3.950
48 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2012, 14.00 | Krotil Ladislav | 3.třída - Východní Čechy
1.920
0
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2012, 17.00 | Svašek Ladislav st. | 3.třída - Východní Čechy
0
77 / 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 12. 2012, 09.00 | Janský Ondřej | 3.třída - Východní Čechy
3.082
49 / 25 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 12. 2012, 16.00 | Vít Jiří | 3.třída - Východní Čechy
1.962
55 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 12. 2012, 10.00 | Steiger Čestmír | 3.třída - Východní Čechy
2.200
54 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 1. 2013, 14.00 | Skalický Jaroslav | 3.třída - Východní Čechy
2.160
61 / 18 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 1. 2013, 10.00 | Florek Josef | 3.třída - Východní Čechy
3.380
87 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2013, 10.00 | Vít Jiří | 3.třída - Východní Čechy
3.482
71 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 2. 2013, 10.00 | Feher Václav | 1.třída - Východní Čechy
2.840
59 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2013, 14.00 | Steiger Čestmír | 3.třída - Východní Čechy
2.360
56 / 21 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 2. 2013, 10.00 | Svašek Ladislav st. | 3.třída - Východní Čechy
2.660
87 / 23 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 2. 2013, 10.00 | Hazuka Petr | 3.třída - Východní Čechy
3.780
100 / 22 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 3. 2013, 10.00 | Mervart Josef | 3.třída - Východní Čechy
4.542
100 / 23 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 2013, 10.00 | Chotěbor Ctirad | 3.třída - Východní Čechy
4.342

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
22744 / 492 | 101.51
2.63
67.02700000 %
24 / 25 | 3
Malý stůl: Jednoband
6. 10. 2012, 10.00 | Umlauf Antonín | 3.třída - Východní Čechy
0.960
14 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2012, 17.00 | Štok Radek | 3.třída - Východní Čechy
0.560
26 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
20. 10. 2012, 10.00 | Šrůtek Václav | 3.třída - Východní Čechy
1.040
29 / 24 | 4
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2012, 14.00 | Korbelář Bohumil | 3.třída - Východní Čechy
1.200
0
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2012, 17.00 | Svašek Ladislav st. | 3.třída - Východní Čechy
0
38 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
1. 12. 2012, 09.00 | Foff Roman | 3.třída - Východní Čechy
1.522
50 / 24 | 8
Malý stůl: Jednoband
1. 12. 2012, 16.00 | Netík Jiří | 3.třída - Východní Čechy
2.082
37 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
8. 12. 2012, 10.00 | Longauer Miroslav | 3.třída - Východní Čechy
1.482
26 / 18 | 7
Malý stůl: Jednoband
5. 1. 2013, 14.00 | Skalický Jaroslav | 3.třída - Východní Čechy
1.440
35 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2013, 10.00 | Florek Josef | 3.třída - Východní Čechy
1.750
32 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2013, 10.00 | Vít Jiří | 3.třída - Východní Čechy
1.281
24 / 25 | 3
Malý stůl: Jednoband
9. 2. 2013, 10.00 | Feher Václav | 1.třída - Východní Čechy
0.960
42 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2013, 14.00 | Steiger Čestmír | 3.třída - Východní Čechy
1.682
33 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
17. 2. 2013, 10.00 | Vlček Milan | 3.třída - Východní Čechy
1.322
50 / 23 | 8
Malý stůl: Jednoband
23. 2. 2013, 10.00 | Hazuka Petr | 3.třída - Východní Čechy
2.171
43 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
9. 3. 2013, 10.00 | Mervart Josef | 3.třída - Východní Čechy
1.722
17 / 14 | 5
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2013, 10.00 | Krotil Ladislav | 3.třída - Východní Čechy
1.210
44 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
4. 5. 2013, 09.00 | Skalický Jaroslav | Přebor 3.třídy 1B
1.760
50 / 19 | 9
Malý stůl: Jednoband
4. 5. 2013, 09.00 | Florek Josef | Přebor 3.třídy 1B
2.632
43 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
4. 5. 2013, 09.00 | Nikl Antonín | Přebor 3.třídy 1B
1.720
48 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
4. 5. 2013, 09.00 | Chotěbor Ctirad | Přebor 3.třídy 1B
1.920
39 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
4. 5. 2013, 09.00 | Josef Zbyšek | Přebor 3.třídy 1B
1.562

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16216 / 454 | 80.475
0.714
67.50000000 %
8 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2012, 10.00 | Ptáček Pavel | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.2660
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2012, 12.00 | Procházka Jaroslav | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.4332
12 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2012, 14.00 | Reil Martin | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.4280
9 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2012, 09.00 | Kuchař František | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.3000
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2012, 11.00 | Ptáček Pavel | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.3000
13 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2012, 14.00 | Procházka Jaroslav | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.4330
20 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2013, 09.00 | Steiger Čestmír | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.6662
16 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2013, 11.00 | Reil Martin | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.5332
12 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2013, 14.00 | Procházka Jaroslav | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.4000
19 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2013, 09.00 | Černý Miroslav | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.6332
20 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2013, 11.00 | Ptáček Pavel | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.7142
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2013, 14.00 | Farkaš David | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.3330
11 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 4. 2013, 09.00 | Šlambor Aleš | Přebor VČO MS-3B
0.3660
9 / 16 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 4. 2013, 09.00 | Hudák Jan | Přebor VČO MS-3B
0.5620
20 / 28 | 8
Malý stůl: Trojband
27. 4. 2013, 09.00 | Mikysa Jiří | Přebor VČO MS-3B
0.7142
15 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 4. 2013, 09.00 | Janík Jiří | Přebor VČO MS-3B
0.6250

1999/2000

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6342 / 180 | 151.90
2.06
41.15520000 %
60 / 30 | 10
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 1999, 09.00 | Hurdálek Svatomír | VČ-2.A
2.000
62 / 30 | 11
Malý stůl: Volná hra
16. 10. 1999, 09.00 | Fichtner Karel | VČ-2.A
2.062
44 / 30 | 7
Malý stůl: Volná hra
6. 11. 1999, 09.00 | Doubek František | VČ-2.A
1.460
62 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
20. 11. 1999, 09.00 | Brož Josef | VČ-2.A
2.060
60 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2000, 09.00 | Dubec Jiří | VČ-2.A
2.000
54 / 30 | 6
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2000, 14.00 | Doubek František | VČ-2.A
1.800