Židů Tomáš

Závodní stůl

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
848 / 120 | 40.400
0.666
40.00000000 %
4 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2018, 09.00 | Skalický Jaroslav | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 1
0.2660
8 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2018, 12.00 | Dyrc Karel | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 1
0.5332
7 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2018, 14.30 | Škop Pavel | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 1
0.4660
5 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2018, 16.00 | Novotný Bohuslav | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 1
0.3332
10 / 15 | 4
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2018, 09.35 | Škop Pavel | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 2
0.6660
2 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2018, 11.20 | Havránek Hynek | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 2
0.1330
8 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2018, 12.30 | Kočička Petr | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 2
0.5331
4 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2018, 16.00 | Dyrc Karel | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 2
0.2662

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1488 / 194 | 40.453
0.666
33.84620000 %
0 | 0
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2017, 09.40 | Šlambor Aleš | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 1.turnaj
00
0 | 0
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2017, 11.40 | Kubík Robert | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 1.turnaj
00
0 | 0
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2017, 13.00 | Novotný Aleš | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 1.turnaj
00
0 | 0
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2017, 17.00 | Hudák Jan | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 1.turnaj
00
5 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2017, 09.35 | Šlambor Aleš | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 2.turnaj
0.3332
10 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2017, 11.20 | Novotný Aleš | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 2.turnaj
0.6662
7 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2017, 12.30 | Frieda Jan | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 2.turnaj
0.4662
5 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2017, 16.00 | Hudák Jan | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 2.turnaj
0.3330
10 / 15 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2018, 10.10 | Kočička Petr | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 3.turnaj
0.6662
3 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2018, 11.55 | Kubík Robert | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 3.turnaj
0.2000
9 / 15 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2018, 13.05 | Toth Jiří | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 3.turnaj
0.6002
1 / 9 | 1
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2018, 16.35 | Ziogas Janis | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 3.turnaj
0.1110
22 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 2. 2018, 14.00 | Žabenský Zbyněk | ZS 3B EXTRALIGA
0.5502
16 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2018, 11.00 | Ráček Milan | ZS 3B EXTRALIGA
0.4000

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
539 / 120 | 30.325
0.500
35.45450000 %
11 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
26. 2. 2017, 10.00 | Ležák Václav | VS 3B EXTRALIGA D4
0.2750
5 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2017, 09.00 | Tichák Josef | Přebor VČO 3B VS
0.2500
10 / 20 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2017, 11.00 | Novotný Aleš | Přebor VČO 3B VS
0.5002
6 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2017, 12.20 | Hudák Jan | Přebor VČO 3B VS
0.3000
7 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2017, 13.00 | Toth Jiří | Přebor VČO 3B VS
0.3500

2015/2016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
22258 / 729 | 50.353
0.525
43.00000000 %
12 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 2015, 10.00 | Bílek Rudolf | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.3000
12 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 2015, 14.30 | Kozák Adam | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4000
8 / 34 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 2015, 17.30 | Walach Ladislav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.2350
16 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
31. 10. 2015, 11.30 | Vitouš Jan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4000
5 / 27 | 1
Závodní stůl: Trojband
31. 10. 2015, 14.30 | Kohout Štěpán | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.1850
16 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
31. 10. 2015, 17.30 | Truhlář Jan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4002
13 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
21. 11. 2015, 11.30 | Vitouš Jan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.3250
7 / 40 | 1
Závodní stůl: Trojband
21. 11. 2015, 14.30 | Kohout Štěpán | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.1750
21 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
21. 11. 2015, 17.30 | Kozák Adam | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.5250
19 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2015, 10.00 | Purkyt Tomáš | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4752
17 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2015, 14.30 | Truhlář Jan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4250
15 / 39 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2015, 17.30 | Purkyt Tomáš | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.3840
16 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 12. 2015, 13.00 | Bílek Rudolf | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4000
15 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 12. 2015, 17.30 | Walach Ladislav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.3750
12 / 32 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 12. 2015, 10.00 | Hudák Jan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.3750
14 / 28 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 12. 2015, 11.30 | Hudák Jan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.5000
15 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 3. 2016, 18.00 | Markup Petr | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.5001
2 / 30 | 1
Závodní stůl: Trojband
18. 3. 2016, 20.00 | Kohout Štěpán | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.0660
8 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 5. 2016, 09.00 | Škop Pavel | Přebor VČO trojband velký stůl
0.4000
6 / 20 | 1
Závodní stůl: Trojband
28. 5. 2016, 11.00 | Janík Jiří | Přebor VČO trojband velký stůl
0.3002
7 / 20 | 1
Závodní stůl: Trojband
28. 5. 2016, 13.00 | Sedláček Radek | Přebor VČO trojband velký stůl
0.3500
2 / 19 | 1
Závodní stůl: Trojband
28. 5. 2016, 15.00 | Škop Pavel | Přebor VČO trojband velký stůl
0.1050

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
21280 / 781 | 40.358
0.725
45.90160000 %
5 / 18 | 1
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2014, 11.30 | Kohout Štěpán | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.2770
9 / 36 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2014, 14.30 | Novák Radek | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.2500
15 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2014, 17.30 | Kafka Jan st. | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.3750
16 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
25. 10. 2014, 10.00 | Tichák Josef | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4000
12 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 10. 2014, 11.30 | Tichák Josef | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.3000
18 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2014, 10.00 | Šimek Stanislav | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4501
20 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2014, 14.30 | Váša Marek | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.5000
6 / 31 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2014, 19.00 | Ferahli Engin | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.1930
12 / 40 | 1
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2014, 10.00 | Korec Jaroslav | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.3000
12 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2014, 14.30 | Markup Petr | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.3000
10 / 38 | 2
Závodní stůl: Trojband
30. 1. 2015, 00.00 | Kohout Štěpán | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 4. OT JABLONEC
0.2630
8 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 1. 2015, 00.00 | Markup Petr | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 4. OT JABLONEC
0.2660
11 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
30. 1. 2015, 00.00 | Markup Petr | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 4. OT JABLONEC
0.3661
18 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
30. 1. 2015, 00.00 | Korec Jaroslav | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 4. OT JABLONEC
0.4500
12 / 38 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 1. 2015, 00.00 | Hudák Jan | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 4. OT JABLONEC
0.3150
12 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 2. 2015, 11.30 | Ferahli Engin | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.3000
10 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 2. 2015, 14.30 | Hambálková Irena | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.2500
20 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 2. 2015, 17.30 | Sibai Fouad | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.5002
12 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 3. 2015, 11.30 | Truhlář Jan | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.3000
13 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 3. 2015, 13.00 | Markup Petr | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.3252
29 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 3. 2015, 16.00 | Truhlář Jan | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.7252

2013/2014

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
24250 / 818 | 40.305
0.648
37.42510000 %
8 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2013, 11.30 | Váša Marek | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.2000
11 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2013, 14.30 | Aleš Jan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.2750
10 / 36 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2013, 17.30 | Korec Jaroslav | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.2770
6 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 11. 2013, 11.30 | Škrášek Ivan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.1500
10 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 11. 2013, 14.30 | Markup Petr | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.2501
10 / 32 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 11. 2013, 17.30 | Vitouš Jan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.3120
10 / 33 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 11. 2013, 19.00 | Tichák Josef | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.3030
11 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 11. 2013, 11.30 | Hambálková Irena | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.2750
24 / 37 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 11. 2013, 14.30 | Bálek Martin | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.6480
16 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 11. 2013, 17.30 | Roček Josef | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.4002
11 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
10. 11. 2013, 19.00 | Bálek Martin | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.2750
15 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2013, 11.30 | Korec Jaroslav | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.3750
0
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2013, 14.30 | Aleš Jan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
2
7 / 40 | 1
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2013, 17.30 | Váša Marek | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.1750
15 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 1. 2014, 11.30 | Kafka Jan st. | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.3750
11 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 1. 2014, 14.30 | Markup Petr | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.2750
12 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 1. 2014, 17.30 | Škrášek Ivan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.3000
13 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 3. 2014, 11.00 | Hambálková Irena | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.3250
7 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 3. 2014, 17.00 | Tichák Josef | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.1750
14 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 3. 2014, 20.00 | Ferahli Engin | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.3500
10 / 20 | 3
Závodní stůl: Trojband
31. 5. 2014, 09.00 | Tichák Josef | VČO Přebor VS-3B
0.5000
5 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
31. 5. 2014, 09.00 | Tichák Josef | VČO Přebor VS-3B
0.2500
8 / 20 | 3
Závodní stůl: Trojband
31. 5. 2014, 09.00 | Sedláček Radek | VČO Přebor VS-3B
0.4000
6 / 20 | 3
Závodní stůl: Trojband
31. 5. 2014, 09.00 | Král Petr | VČO Přebor VS-3B
0.3002

2012/2013

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
996 / 309 | 40.310
0.700
29.62960000 %
19 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2012, 16.00 | Šlechta Jan | 3B EXTRALIGA VS
0.3160
19 / 55 | 2
Závodní stůl: Trojband
10. 11. 2012, 10.00 | Dostál Martin | 3B EXTRALIGA VS
0.3450
16 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 1. 2013, 12.00 | Hovorka Štěpán | 3B EXTRALIGA VS
0.2660
9 / 54 | 1
Závodní stůl: Trojband
23. 3. 2013, 10.00 | Šlechta Jan | 3B EXTRALIGA VS
0.1660
0
Závodní stůl: Trojband
23. 3. 2013, 16.00 | Dostál Martin | 3B EXTRALIGA VS
2
5 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 5. 2013, 09.00 | Poláček Ladislav | Přebor VČO VS-3B
0.2500
12 / 20 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 5. 2013, 09.00 | Kočička Petr | Přebor VČO VS-3B
0.6002
14 / 20 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 5. 2013, 09.00 | Tichák Josef | Přebor VČO VS-3B
0.7002
2 / 20 | 1
Závodní stůl: Trojband
11. 5. 2013, 09.00 | Tichák Josef | Přebor VČO VS-3B
0.1000

2011/2012

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9103 / 367 | 40.280
0.600
30.47340000 %
9 / 15 | 4
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Brandejs Karel | Přebor VČO 3B
0.6002
2 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Hudák Jan | Přebor VČO 3B
0.1330
2 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Vokáček Václav | Přebor VČO 3B
0.1330
13 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 10. 2011, 10.00 | Smaha Stanislav | Extraliga v trojbandu
0.2160
11 / 41 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 2011, 10.00 | Novák Radek | Extraliga v trojbandu
0.2680
16 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 2011, 16.00 | Tichý Miloslav | Extraliga v trojbandu
0.2660
14 / 50 | 2
Závodní stůl: Trojband
3. 3. 2012, 10.00 | Hájek Radovan | Extraliga v trojbandu
0.2800
18 / 51 | 3
Závodní stůl: Trojband
3. 3. 2012, 17.00 | Galíček Zdeněk | Extraliga v trojbandu
0.3520
18 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 3. 2012, 10.00 | Kalabis Petr | Extraliga v trojbandu
0.3000

2010/2011

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9104 / 355 | 30.293
0.404
44.06780000 %
1 / 20 | 1
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Hudák Jan | Přebor VČO 3B velký stůl
0.0500
3 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Mrkvička Jaroslav | Přebor VČO 3B velký stůl
0.2000
1 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Absolon Jiří | Přebor VČO 3B velký stůl
0.0660
6 / 20 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Brandejs Karel | Přebor VČO 3B velký stůl
0.3002
13 / 58 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 1. 2011, 10.00 | Tichý Miloslav | Extraliga v trojbandu
0.2240
22 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 1. 2011, 14.00 | Kratochvíl Dušan | Extraliga v trojbandu
0.3662
22 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2011, 10.00 | Masár Stanislav | Extraliga v trojbandu
0.3660
17 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2011, 14.00 | Ležák Václav | Extraliga v trojbandu
0.2830
19 / 47 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2011, 10.00 | Stareček Vladimír | Extraliga v trojbandu
0.4040

2009/2010

Kádr 47/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
373 / 48 | 71.52
2.25
16.22220000 %
18 / 8 | 6
Závodní stůl: Kádr 47/1
17. 4. 2010, 10.00 | Ziogas Janis | Mistrovství České republiky v kádru 47/1
2.250
32 / 20 | 7
Závodní stůl: Kádr 47/1
17. 4. 2010, 13.30 | Janeček Antonín | Mistrovství České republiky v kádru 47/1
1.602
23 / 20 | 5
Závodní stůl: Kádr 47/1
17. 4. 2010, 15.00 | Nenál Jiří | Mistrovství České republiky v kádru 47/1
1.150

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
227 / 120 | 20.225
0.250
33.75000000 %
15 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
31. 8. 2009, 14.00 | Váša Marek | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.2500
12 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 2. 2010, 10.00 | Kratochvíl Dušan | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.2000

Malý stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18367 / 670 | 50.547
0.758
67.96300000 %
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2019, 11.10 | Janeček Petr | VČ 3B 2.třída
0.4752
11 / 32 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2019, 12.20 | Sedláček Radek | VČ 3B 2.třída
0.3430
17 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2019, 10.00 | Kučera Jan | VČ 3B 2.třída
0.4252
27 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2019, 11.10 | Mrkvička Jaroslav | VČ 3B 2.třída
0.6752
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2019, 12.20 | Žižka Josef | VČ 3B 2.třída
0.5751
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2019, 10.00 | Procházka Jaroslav | VČ 3B 2.třída
0.6002
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2019, 12.20 | Staněk Jiří | VČ 3B 2.třída
0.6752
16 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 10.00 | Hurdálek Pavel | VČ 3B 2.třída
0.6400
15 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 11.10 | Červenka Michal | VČ 3B 2.třída
0.6250
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 12.20 | Králíček Pavel | VČ 3B 2.třída
0.5502
16 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2019, 10.00 | Kubík Robert | VČ 3B 2.třída
0.4000
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2019, 11.10 | Brož Josef | VČ 3B 2.třída
0.5252
28 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2019, 12.20 | Ptáček Pavel | VČ 3B 2.třída
0.7002
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 2. 2020, 10.00 | Havlíček Josef | VČ 3B 2.třída
0.5752
22 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 2. 2020, 11.10 | Sedláček Radek | VČ 3B 2.třída
0.7580
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 2. 2020, 10.00 | Králíček Pavel | VČ 3B 2.třída
0.3000
24 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 2. 2020, 11.10 | Florek Josef | VČ 3B 2.třída
0.6002
20 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 2. 2020, 12.20 | Marek Jan | VČ 3B 2.třída
0.5002

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
30412 / 839 | 60.491
0.833
68.66670000 %
12 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 9. 2018, 10.00 | Šimek Vladimír | VČ - 3B 2.třída
0.4000
19 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
28. 9. 2018, 11.00 | Sedláček Radek | VČ - 3B 2.třída
0.6330
20 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 9. 2018, 12.00 | Zloch Lubomír | VČ - 3B 2.třída
0.8332
20 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2018, 10.00 | Kuchař František | VČ - 3B 2.třída
0.6662
19 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2018, 11.00 | Novák Jan | VČ - 3B 2.třída
0.6332
5 / 11 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2018, 12.00 | Farkaš David | VČ - 3B 2.třída
0.4540
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 10.00 | Nikl Antonín | VČ - 3B 2.třída
0.3000
17 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 11.00 | Marek Jan | VČ - 3B 2.třída
0.5662
12 / 26 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 12.00 | Červenka Michal | VČ - 3B 2.třída
0.4610
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2018, 10.00 | Wallstein Jan | VČ - 3B 2.třída
0.3330
20 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2018, 11.00 | Žižka Josef | VČ - 3B 2.třída
0.6892
8 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2018, 12.00 | Mrkvička Jaroslav | VČ - 3B 2.třída
0.2660
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 10.00 | Vít Jiří | VČ - 3B 2.třída
0.4332
20 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 11.00 | Bašík Ladislav | VČ - 3B 2.třída
0.7142
12 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 12.00 | Ptáček Pavel | VČ - 3B 2.třída
0.4000
7 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 1. 2019, 10.00 | Sedláček Radek | VČ - 3B 2.třída
0.2500
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 1. 2019, 11.00 | Janeček Petr | VČ - 3B 2.třída
0.4330
15 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 1. 2019, 12.00 | Šimek Vladimír | VČ - 3B 2.třída
0.5000
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2019, 10.00 | Novák Jan | VČ - 3B 2.třída
0.4332
20 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2019, 11.00 | Farkaš David | VČ - 3B 2.třída
0.7692
20 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2019, 12.00 | Vodák Martin | VČ - 3B 2.třída
0.6892
15 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2019, 10.00 | Nikl Antonín | VČ - 3B 2.třída
0.5001
9 / 13 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2019, 11.00 | Hurdálek Pavel | VČ - 3B 2.třída
0.6920
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2019, 12.00 | Králíček Pavel | VČ - 3B 2.třída
0.3330
12 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2019, 10.00 | Janský Ondřej | VČ - 3B 2.třída
0.4002
15 / 28 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2019, 11.00 | Mrkvička Jaroslav | VČ - 3B 2.třída
0.5350
9 / 27 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2019, 12.00 | Kučera Jan | VČ - 3B 2.třída
0.3330
15 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 3. 2019, 10.00 | Bohadlo Libor | VČ - 3B 2.třída
0.5002
18 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 3. 2019, 11.00 | Ptáček Pavel | VČ - 3B 2.třída
0.6002
5 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
24. 3. 2019, 12.00 | Bašík Ladislav | VČ - 3B 2.třída
0.1660

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15250 / 414 | 60.603
1.333
83.33330000 %
19 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2017, 10.00 | Andres Miroslav | VČ - 3B 3.třída
0.6332
11 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2017, 10.05 | Kuchař František | VČ - 3B 3.třída
0.3660
8 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2017, 10.10 | Farkaš David | VČ - 3B 3.třída
0.2660
17 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2017, 10.00 | Hazuka Petr | VČ - 3B 3.třída
0.5662
19 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2017, 10.05 | Štok Jarmil | VČ - 3B 3.třída
0.6332
18 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2017, 10.10 | Havránek Milan | VČ - 3B 3.třída
0.6002
20 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 12. 2017, 10.00 | Ptáček Pavel | VČ - 3B 3.třída
0.6892
16 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 12. 2017, 10.05 | Bohadlo Libor | VČ - 3B 3.třída
0.5332
20 / 15 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 12. 2017, 10.10 | Kubík Robert | VČ - 3B 3.třída
1.3332
15 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2018, 10.00 | Farkaš David | VČ - 3B 3.třída
0.6250
14 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2018, 10.05 | Novák Jan | VČ - 3B 3.třída
0.4662
20 / 26 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2018, 10.10 | Kuchař František | VČ - 3B 3.třída
0.7692
20 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2018, 10.00 | Štok Radek | VČ - 3B 3.třída
0.8332
20 / 26 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2018, 10.05 | Pavlík František | VČ - 3B 3.třída
0.7692
13 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2018, 10.10 | Havránek Milan | VČ - 3B 3.třída
0.4332

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2162 / 40 | 164.05
4.70
40.50000000 %
68 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
1. 10. 2016, 13.00 | Špelda Miroslav | VČ - TD 1.třída
3.402
94 / 20 | 16
Malý stůl: Volná hra
18. 3. 2017, 10.00 | Theer Martin | VČ - TD 1.třída
4.702

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2146 / 40 | 233.65
3.90
48.66670000 %
78 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 10. 2016, 14.10 | Otčenášek Jiří st. | VČ - TD 1.třída
3.902
68 / 20 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 3. 2017, 11.10 | Theer Martin | VČ - TD 1.třída
3.402

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
280 / 40 | 92.00
2.40
66.66670000 %
32 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
1. 10. 2016, 15.10 | Otčenášek Jiří st. | VČ - TD 1.třída
1.600
48 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
18. 3. 2017, 12.10 | Theer Martin | VČ - TD 1.třída
2.402

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12202 / 351 | 40.575
0.869
84.16670000 %
15 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2016, 09.00 | Svašek Ladislav st. | VČ - 3B 4.třída
0.5002
20 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2016, 12.00 | Černý Luděk | VČ - 3B 4.třída
0.8692
12 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2016, 13.00 | Kubík Robert | VČ - 3B 4.třída
0.4002
19 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2016, 09.00 | Vlačiha Josef | VČ - 3B 4.třída
0.6330
20 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2016, 11.00 | Kubík Robert | VČ - 3B 4.třída
0.7142
15 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2016, 14.00 | Severýn Pavel | VČ - 3B 4.třída
0.5001
17 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2016, 09.00 | Tolar Patrik | VČ - 3B 4.třída
0.5662
15 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2016, 11.00 | Theer Martin | VČ - 3B 4.třída
0.5002
18 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2016, 14.00 | Andres Miroslav | VČ - 3B 4.třída
0.6002
16 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 4. 2017, 09.00 | Vlačiha Josef | VČ - 3B 4.třída
0.5332
18 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 4. 2017, 11.00 | Vít Jiří | VČ - 3B 4.třída
0.6002
17 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 4. 2017, 14.00 | Svašek Ladislav st. | VČ - 3B 4.třída
0.5662

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111093 / 256 | 284.26
7.21
64.29410000 %
92 / 23 | 21
Malý stůl: Volná hra
26. 9. 2015, 10.00 | Nikl Antonín | VČ - TD 2.třída
4.000
104 / 20 | 28
Malý stůl: Volná hra
3. 10. 2015, 13.00 | Mrkvička Jaroslav | VČ - TD 1.třída
5.200
105 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 2015, 10.00 | Černý Miroslav | VČ - TD 2.třída
4.200
138 / 24 | 17
Malý stůl: Volná hra
17. 10. 2015, 13.00 | Cvetanov Krasimir | VČ - TD 2.třída
5.750
98 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 2015, 10.00 | Tázler Jaroslav | VČ - TD 2.třída
3.922
129 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
15. 11. 2015, 10.00 | Zadrobílek Roman | VČ - TD 2.třída
5.162
98 / 25 | 21
Malý stůl: Volná hra
29. 11. 2015, 10.00 | Kubík Robert | VČ - TD 2.třída
3.920
64 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
16. 1. 2016, 09.00 | Marek Jan | VČ - TD 2.třída
2.560
101 / 14 | 24
Malý stůl: Volná hra
7. 2. 2016, 10.00 | Špelda Miroslav | VČ - TD 2.třída
7.210
66 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
20. 2. 2016, 10.00 | Kuchař František | VČ - TD 2.třída
2.640
98 / 25 | 24
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2016, 10.00 | Feher Václav | VČ - TD 2.třída
3.922

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11840 / 207 | 264.05
6.75
73.04350000 %
74 / 18 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 9. 2015, 11.00 | Nikl Antonín | VČ - TD 2.třída
4.110
135 / 20 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 10. 2015, 14.10 | Janík Jiří | VČ - TD 1.třída
6.752
0
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 2015, 11.00 | Volanský Petr | VČ - TD 2.třída
2
100 / 24 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 10. 2015, 14.00 | Cvetanov Krasimir | VČ - TD 2.třída
4.162
52 / 15 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 2015, 11.00 | Tázler Jaroslav | VČ - TD 2.třída
3.460
82 / 22 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 2015, 11.00 | Zadrobílek Roman | VČ - TD 2.třída
3.720
85 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 11. 2015, 11.00 | Köhler Petr | VČ - TD 2.třída
3.402
85 / 25 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 1. 2016, 10.00 | Krotil Ladislav | VČ - TD 2.třída
3.400
63 / 21 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 2. 2016, 11.00 | Špelda Miroslav | VČ - TD 2.třída
3.000
64 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 2. 2016, 11.00 | Severýn Pavel | VČ - TD 2.třída
3.200
100 / 17 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2016, 11.00 | Feher Václav | VČ - TD 2.třída
5.882

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11507 / 235 | 152.15
3.15
90.53570000 %
50 / 17 | 15
Malý stůl: Jednoband
26. 9. 2015, 11.50 | Živný Miroslav | VČ - TD 2.třída
2.942
60 / 19 | 8
Malý stůl: Jednoband
3. 10. 2015, 15.00 | Ševčík Jaroslav | VČ - TD 1.třída
3.152
50 / 24 | 8
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 2015, 11.50 | Ettel Milan | VČ - TD 2.třída
2.082
45 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
17. 10. 2015, 14.50 | Špelda Miroslav | VČ - TD 2.třída
1.802
40 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
8. 11. 2015, 11.50 | Feher Václav | VČ - TD 2.třída
1.602
50 / 23 | 5
Malý stůl: Jednoband
15. 11. 2015, 11.50 | Zadrobílek Roman | VČ - TD 2.třída
2.172
37 / 23 | 6
Malý stůl: Jednoband
29. 11. 2015, 11.50 | Kubík Robert | VČ - TD 2.třída
1.600
47 / 21 | 12
Malý stůl: Jednoband
16. 1. 2016, 10.50 | Korbelář Bohumil | VČ - TD 2.třída
2.230
50 / 19 | 5
Malý stůl: Jednoband
7. 2. 2016, 11.50 | Cvetanov Krasimir | VČ - TD 2.třída
2.632
40 / 21 | 7
Malý stůl: Jednoband
20. 2. 2016, 11.50 | Kuchař František | VČ - TD 2.třída
1.900
38 / 18 | 8
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2016, 11.50 | Feher Václav | VČ - TD 2.třída
2.110

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
368 / 112 | 30.607
0.937
75.55560000 %
30 / 32 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2016, 09.00 | Mikysa Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.9372
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2016, 12.00 | Špiroch Martin | VČ - 3B 1.třída
0.5750
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2016, 16.30 | Král Petr | VČ - 3B 1.třída
0.3750

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141251 / 334 | 373.74
5.88
59.57140000 %
77 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
28. 9. 2014, 10.00 | Foff Petr | 2.třída Východní Čechy
3.080
119 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2014, 10.00 | Žižka Josef | 2.třída Východní Čechy
4.760
79 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 2014, 10.00 | Cvetanov Krasimir | 2.třída Východní Čechy
3.160
105 / 25 | 19
Malý stůl: Volná hra
1. 11. 2014, 10.00 | Korbelář Bohumil | 2.třída Východní Čechy
4.200
66 / 18 | 15
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 2014, 10.00 | Köhler Petr | 2.třída Východní Čechy
3.660
71 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
29. 11. 2014, 10.00 | Šrůtek Václav | 2.třída Východní Čechy
2.840
112 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2014, 10.00 | Mareš Ivan | 2.třída Východní Čechy
4.482
52 / 16 | 11
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 2015, 10.00 | Mikysa Jiří | 2.třída Východní Čechy
3.250
70 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
25. 1. 2015, 10.00 | Žižka Josef | 2.třída Východní Čechy
2.800
73 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 2015, 10.00 | Cvetanov Krasimir | 2.třída Východní Čechy
2.920
99 / 25 | 19
Malý stůl: Volná hra
21. 2. 2015, 09.00 | Korbelář Bohumil | 2.třída Východní Čechy
3.960
147 / 25 | 37
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2015, 10.00 | Köhler Petr | 2.třída Východní Čechy
5.882
68 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
14. 3. 2015, 10.00 | Šrůtek Václav | 2.třída Východní Čechy
2.722
113 / 25 | 29
Malý stůl: Volná hra
22. 3. 2015, 10.00 | Kuchař František | 2.třída Východní Čechy
4.522

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14991 / 261 | 423.79
5.55
70.78570000 %
45 / 14 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 2014, 10.00 | Mikysa Jiří | 2.třída Východní Čechy
3.210
94 / 25 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 10. 2014, 10.00 | Josef Zbyšek | 2.třída Východní Čechy
3.762
91 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 2014, 10.00 | Ciasto Libor | 2.třída Východní Čechy
3.642
20 / 8 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 11. 2014, 10.00 | Křížek Miloslav | 2.třída Východní Čechy
2.500
37 / 15 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2014, 10.00 | Köhler Petr | 2.třída Východní Čechy
2.460
89 / 25 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 11. 2014, 10.00 | Šrůtek Václav | 2.třída Východní Čechy
3.562
76 / 16 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2014, 10.00 | Kuchař František | 2.třída Východní Čechy
4.750
47 / 12 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2015, 10.00 | Zadrobílek Roman | 2.třída Východní Čechy
3.910
73 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 2015, 10.00 | Chotěbor Ctirad | 2.třída Východní Čechy
2.922
69 / 16 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2015, 10.00 | Cvetanov Krasimir | 2.třída Východní Čechy
4.310
84 / 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 2. 2015, 10.30 | Korbelář Bohumil | 2.třída Východní Čechy
3.362
79 / 16 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2015, 10.00 | Köhler Petr | 2.třída Východní Čechy
4.930
87 / 21 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 3. 2015, 10.00 | Šrůtek Václav | 2.třída Východní Čechy
4.140
100 / 18 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 3. 2015, 10.00 | Severýn Pavel | 2.třída Východní Čechy
5.552

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14609 / 323 | 121.88
2.77
87.00000000 %
50 / 21 | 8
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 2014, 10.00 | Zadrobílek Roman | 2.třída Východní Čechy
2.382
50 / 22 | 12
Malý stůl: Jednoband
5. 10. 2014, 10.00 | Žižka Josef | 2.třída Východní Čechy
2.272
38 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 2014, 10.00 | Ciasto Libor | 2.třída Východní Čechy
1.520
40 / 23 | 7
Malý stůl: Jednoband
1. 11. 2014, 10.00 | Vlačiha Josef | 2.třída Východní Čechy
1.730
33 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 2014, 10.00 | Kubík Robert | 2.třída Východní Čechy
1.320
47 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
29. 11. 2014, 10.00 | Štěpán Milan | 2.třída Východní Čechy
1.882
50 / 21 | 11
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2014, 10.00 | Mareš Ivan | 2.třída Východní Čechy
2.382
50 / 18 | 9
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2015, 10.00 | Zadrobílek Roman | 2.třída Východní Čechy
2.772
29 / 22 | 4
Malý stůl: Jednoband
25. 1. 2015, 10.00 | Žižka Josef | 2.třída Východní Čechy
1.310
39 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2015, 10.00 | Cvetanov Krasimir | 2.třída Východní Čechy
1.562
44 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
21. 2. 2015, 12.00 | Marek Jan | 2.třída Východní Čechy
1.760
50 / 21 | 10
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2015, 10.00 | Bohadlo Libor | 2.třída Východní Čechy
2.382
47 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
14. 3. 2015, 10.00 | Šrůtek Václav | 2.třída Východní Čechy
1.882
42 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
22. 3. 2015, 10.00 | Severýn Pavel | 2.třída Východní Čechy
1.680

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
354 / 120 | 60.450
0.475
60.00000000 %
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2014, 10.30 | Štěpán Milan | 3B 1.třída Východní Čechy
0.4752
19 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2014, 13.30 | Kučera Jan | 3B 1.třída Východní Čechy
0.4752
16 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2014, 16.30 | Špiroch Martin | 3B 1.třída Východní Čechy
0.4000

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141463 / 340 | 384.30
5.52
69.66670000 %
107 / 24 | 24
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2013, 14.00 | Holeček Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
4.450
114 / 25 | 19
Malý stůl: Volná hra
6. 10. 2013, 10.00 | Foff Petr | 2.třída Východní Čechy
4.560
133 / 25 | 38
Malý stůl: Volná hra
19. 10. 2013, 14.00 | Netík Jiří | 2.třída Východní Čechy
5.322
91 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
2. 11. 2013, 10.00 | Volanský Petr | 2.třída Východní Čechy
3.642
95 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
30. 11. 2013, 09.00 | Korbelář Bohumil | 2.třída Východní Čechy
3.800
135 / 25 | 24
Malý stůl: Volná hra
14. 12. 2013, 10.00 | Šolc Kamil | 2.třída Východní Čechy
5.400
138 / 25 | 25
Malý stůl: Volná hra
14. 12. 2013, 10.00 | Hanuš Jiří | 2.třída Východní Čechy
5.522
64 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
12. 1. 2014, 10.00 | Vokatý Petr | 2.třída Východní Čechy
2.560
99 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
25. 1. 2014, 10.00 | Mikysa Jiří | 2.třída Východní Čechy
3.960
107 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2014, 10.00 | Kopecký Emil st. | 2.třída Východní Čechy
4.282
112 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 2014, 10.00 | Farkaš David | 2.třída Východní Čechy
4.480
71 / 16 | 15
Malý stůl: Volná hra
23. 2. 2014, 10.00 | Šolc Kamil | 2.třída Východní Čechy
4.430
124 / 25 | 26
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 2014, 10.00 | Hanuš Jiří | 2.třída Východní Čechy
4.962
73 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
15. 3. 2014, 14.00 | Korbelář Bohumil | 2.třída Východní Čechy
2.920

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141152 / 304 | 283.78
6.66
82.28570000 %
99 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 10. 2013, 14.00 | Kuchař František | 2.třída Východní Čechy
3.962
57 / 18 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 10. 2013, 10.00 | Foff Petr | 2.třída Východní Čechy
3.160
100 / 15 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 2013, 14.00 | Vít Jiří | 2.třída Východní Čechy
6.662
98 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 2013, 10.00 | Volanský Petr | 2.třída Východní Čechy
3.922
100 / 25 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2013, 09.00 | Marek Jan | 2.třída Východní Čechy
4.002
87 / 22 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 12. 2013, 10.00 | Stolín Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
3.950
99 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 12. 2013, 10.00 | Hanuš Jiří | 2.třída Východní Čechy
3.962
90 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 1. 2014, 10.00 | Vokatý Petr | 2.třída Východní Čechy
3.602
82 / 23 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 1. 2014, 10.00 | Mikysa Jiří | 2.třída Východní Čechy
3.560
57 / 22 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2014, 10.00 | Kopecký Emil st. | 2.třída Východní Čechy
2.590
76 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 2. 2014, 10.00 | Mareš Ivan | 2.třída Východní Čechy
3.800
48 / 17 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 2. 2014, 10.00 | Stolín Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
2.820
59 / 22 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2014, 10.00 | Hanuš Jiří | 2.třída Východní Čechy
2.680
100 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2014, 14.00 | Korbelář Bohumil | 2.třída Východní Čechy
5.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14580 / 297 | 141.95
2.63
82.85710000 %
25 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
5. 10. 2013, 14.00 | Mareš Ivan | 2.třída Východní Čechy
1.250
41 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
6. 10. 2013, 10.00 | Chotěbor Ctirad | 2.třída Východní Čechy
1.640
50 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
19. 10. 2013, 14.00 | Vít Jiří | 2.třída Východní Čechy
2.502
50 / 19 | 13
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 2013, 10.00 | Vokatý Petr | 2.třída Východní Čechy
2.632
37 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
30. 11. 2013, 09.00 | Marek Jan | 2.třída Východní Čechy
1.480
50 / 19 | 7
Malý stůl: Jednoband
14. 12. 2013, 10.00 | Ciasto Libor | 2.třída Východní Čechy
2.632
50 / 19 | 14
Malý stůl: Jednoband
14. 12. 2013, 10.00 | Šolc Kamil | 2.třída Východní Čechy
2.631
36 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2014, 10.00 | Volanský Petr | 2.třída Východní Čechy
1.442
40 / 16 | 13
Malý stůl: Jednoband
25. 1. 2014, 10.00 | Foff Petr | 2.třída Východní Čechy
2.500
41 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2014, 10.00 | Ptáček Pavel | 2.třída Východní Čechy
1.640
50 / 19 | 12
Malý stůl: Jednoband
9. 2. 2014, 10.00 | Holeček Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
2.632
39 / 15 | 8
Malý stůl: Jednoband
23. 2. 2014, 10.00 | Šolc Kamil | 2.třída Východní Čechy
2.600
39 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 2014, 10.00 | Ciasto Libor | 2.třída Východní Čechy
1.560
32 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
15. 3. 2014, 14.00 | Marek Jan | 2.třída Východní Čechy
1.280

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
362 / 120 | 60.516
0.625
68.88890000 %
19 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2014, 09.00 | Mikysa Jiří | 3B 1.třída Východní Čechy
0.4752
25 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2014, 12.00 | Dyrc Karel | 3B 1.třída Východní Čechy
0.6252
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2014, 16.30 | Špiroch Martin | 3B 1.třída Východní Čechy
0.4500

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151532 / 361 | 274.24
5.76
66.60870000 %
116 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
6. 10. 2012, 10.00 | Feher Václav | 1.třída - Východní Čechy
4.642
95 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
7. 10. 2012, 14.00 | Kopecký Emil st. | 2.třída - Východní Čechy
3.802
118 / 25 | 19
Malý stůl: Volná hra
27. 10. 2012, 10.00 | Císař Milan | 2.třída - Východní Čechy
4.722
94 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 2012, 10.00 | Sedlák Josef | 2.třída - Východní Čechy
3.762
108 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 2012, 10.00 | Holeček Jaroslav | 2.třída - Východní Čechy
4.320
144 / 25 | 27
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2012, 10.00 | Reil Martin | 2.třída - Východní Čechy
5.762
104 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
9. 12. 2012, 10.00 | Žižka Josef | 2.třída - Východní Čechy
4.160
71 / 14 | 15
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 2012, 10.00 | Flégl Tomáš | 2.třída - Východní Čechy
5.070
91 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2013, 10.00 | Holeček Jaroslav | 2.třída - Východní Čechy
3.640
125 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2013, 10.00 | Císař Milan | 2.třída - Východní Čechy
5.002
68 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2013, 10.00 | Žižka Josef | 2.třída - Východní Čechy
2.720
94 / 25 | 19
Malý stůl: Volná hra
10. 2. 2013, 14.00 | Černý Miroslav | 2.třída - Východní Čechy
3.760
119 / 22 | 19
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2013, 14.00 | Otčenášek Jiří st. | 2.třída - Východní Čechy
5.400
80 / 25 | 21
Malý stůl: Volná hra
17. 2. 2013, 10.00 | Hájek Miloš | 2.třída - Východní Čechy
3.200
105 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
23. 2. 2013, 10.00 | Strnad Milan | 2.třída - Východní Čechy
4.202

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151158 / 335 | 253.45
5.55
74.70970000 %
66 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 10. 2012, 10.00 | Feher Václav | 1.třída - Východní Čechy
2.640
85 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 2012, 14.00 | Bohadlo Libor | 2.třída - Východní Čechy
3.402
100 / 24 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2012, 10.00 | Šťovíček Karel | 2.třída - Východní Čechy
4.162
89 / 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 11. 2012, 10.00 | Sedlák Josef | 2.třída - Východní Čechy
3.562
38 / 23 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2012, 10.00 | Kuchař František | 2.třída - Východní Čechy
1.650
100 / 22 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2012, 10.00 | Ettel Milan | 2.třída - Východní Čechy
4.542
59 / 21 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 12. 2012, 10.00 | Žižka Josef | 2.třída - Východní Čechy
2.800
69 / 14 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2012, 10.00 | Kejzlar Alexej | 2.třída - Východní Čechy
4.920
100 / 23 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2013, 10.00 | Holeček Jaroslav | 2.třída - Východní Čechy
4.342
100 / 18 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2013, 10.00 | Císař Milan | 2.třída - Východní Čechy
5.551
100 / 23 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2013, 10.00 | Foff Petr | 2.třída - Východní Čechy
4.342
58 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 2. 2013, 14.00 | Černý Miroslav | 2.třída - Východní Čechy
2.320
60 / 17 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2013, 14.00 | Otčenášek Jiří st. | 2.třída - Východní Čechy
3.520
92 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 2. 2013, 10.00 | Kačírek Karel | 2.třída - Východní Čechy
3.682
42 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 2. 2013, 10.00 | Strnad Milan | 2.třída - Východní Čechy
1.680

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15637 / 296 | 132.15
3.57
83.81580000 %
52 / 25 | 13
Malý stůl: Jednoband
6. 10. 2012, 10.00 | Feher Václav | 1.třída - Východní Čechy
2.082
50 / 15 | 12
Malý stůl: Jednoband
7. 10. 2012, 14.00 | Kopecký Emil st. | 2.třída - Východní Čechy
3.332
33 / 16 | 9
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2012, 10.00 | Šolc Kamil | 2.třída - Východní Čechy
2.060
38 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
4. 11. 2012, 10.00 | Sedlák Josef | 2.třída - Východní Čechy
1.522
26 / 13 | 5
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2012, 10.00 | Kuchař František | 2.třída - Východní Čechy
2.000
50 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2012, 10.00 | Volanský Petr | 2.třída - Východní Čechy
2.002
47 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
9. 12. 2012, 10.00 | Žižka Josef | 2.třída - Východní Čechy
1.882
50 / 18 | 9
Malý stůl: Jednoband
16. 12. 2012, 10.00 | Otčenášek Jiří st. | 2.třída - Východní Čechy
2.772
50 / 21 | 13
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2013, 10.00 | Kuchař František | 2.třída - Východní Čechy
2.382
50 / 14 | 11
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 2013, 10.00 | Císař Milan | 2.třída - Východní Čechy
3.572
50 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2013, 10.00 | Žižka Josef | 2.třída - Východní Čechy
2.501
30 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
10. 2. 2013, 14.00 | Koníček Vladimír | 2.třída - Východní Čechy
1.500
50 / 23 | 11
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2013, 14.00 | Otčenášek Jiří st. | 2.třída - Východní Čechy
2.172
24 / 11 | 6
Malý stůl: Jednoband
17. 2. 2013, 10.00 | Hájek Miloš | 2.třída - Východní Čechy
2.180
37 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
23. 2. 2013, 10.00 | Strnad Milan | 2.třída - Východní Čechy
1.480

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141310 / 325 | 324.03
5.72
62.38100000 %
77 / 16 | 15
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 2011, 10.00 | Šlambor Aleš | 2. třída - Východní Čechy
4.810
65 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
15. 10. 2011, 10.00 | Černý Miroslav | 2. třída - Východní Čechy
2.600
120 / 25 | 32
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 2011, 10.00 | Žižka Josef | 2. třída - Východní Čechy
4.800
143 / 25 | 24
Malý stůl: Volná hra
5. 11. 2011, 10.00 | Moser Jan | 2. třída - Východní Čechy
5.722
96 / 25 | 24
Malý stůl: Volná hra
26. 11. 2011, 10.00 | Strnad Milan | 2. třída - Východní Čechy
3.842
82 / 17 | 17
Malý stůl: Volná hra
3. 12. 2011, 10.00 | Řada Josef | 2. třída - Východní Čechy
4.820
62 / 21 | 11
Malý stůl: Volná hra
17. 12. 2011, 10.00 | Otčenášek Jiří st. | 2. třída - Východní Čechy
2.950
73 / 21 | 22
Malý stůl: Volná hra
21. 1. 2012, 10.00 | Žižka Josef | 2. třída - Východní Čechy
3.470
74 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
29. 1. 2012, 10.00 | Volanský Petr | 2. třída - Východní Čechy
2.962
93 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
5. 2. 2012, 10.00 | Šťovíček Karel | 2. třída - Východní Čechy
3.722
118 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 2012, 13.00 | Havelka Jiří | 2. třída - Východní Čechy
4.722
75 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2012, 10.00 | Ptáček Pavel | 2. třída - Východní Čechy
3.002
90 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
10. 3. 2012, 10.00 | Kníže Martin | 2. třída - Východní Čechy
3.602
142 / 25 | 22
Malý stůl: Volná hra
18. 3. 2012, 14.00 | Flégl Tomáš | 2. třída - Východní Čechy
5.682

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141071 / 316 | 263.38
5.26
76.50000000 %
100 / 21 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 2011, 10.00 | Svoboda Josef | 2. třída - Východní Čechy
4.761
82 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 10. 2011, 10.00 | Vokatý Petr | 2. třída - Východní Čechy
3.282
100 / 24 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 2011, 10.00 | Žižka Josef | 2. třída - Východní Čechy
4.162
30 / 17 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 11. 2011, 10.00 | Stolín Jaroslav | 2. třída - Východní Čechy
1.760
71 / 25 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2011, 10.00 | Strnad Milan | 2. třída - Východní Čechy
2.840
100 / 19 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 12. 2011, 10.00 | Kníže Martin | 2. třída - Východní Čechy
5.262
96 / 25 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 12. 2011, 10.00 | Schroll Zdeněk | 2. třída - Východní Čechy
3.842
68 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2012, 10.00 | Žižka Josef | 2. třída - Východní Čechy
2.720
66 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 1. 2012, 10.00 | Volanský Petr | 2. třída - Východní Čechy
2.642
83 / 25 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 2. 2012, 10.00 | Šťovíček Karel | 2. třída - Východní Čechy
3.322
70 / 25 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 2. 2012, 13.00 | Havelka Jiří | 2. třída - Východní Čechy
2.800
87 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 2. 2012, 10.00 | Ptáček Pavel | 2. třída - Východní Čechy
3.482
18 / 14 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 3. 2012, 10.00 | Kníže Martin | 2. třída - Východní Čechy
1.280
100 / 21 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 3. 2012, 14.00 | Frýda Petr | 2. třída - Východní Čechy
4.762

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13508 / 265 | 151.91
2.35
78.15380000 %
25 / 18 | 5
Malý stůl: Jednoband
9. 10. 2011, 10.00 | Felgr Miloslav | 2. třída - Východní Čechy
1.380
50 / 25 | 15
Malý stůl: Jednoband
23. 10. 2011, 10.00 | Foff Petr | 2. třída - Východní Čechy
2.002
50 / 23 | 12
Malý stůl: Jednoband
5. 11. 2011, 10.00 | Moser Jan | 2. třída - Východní Čechy
2.172
50 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 2011, 10.00 | Král Miloš | 2. třída - Východní Čechy
2.002
23 / 19 | 6
Malý stůl: Jednoband
3. 12. 2011, 10.00 | Kníže Martin | 2. třída - Východní Čechy
1.210
24 / 13 | 8
Malý stůl: Jednoband
17. 12. 2011, 10.00 | Frýda Petr | 2. třída - Východní Čechy
1.840
47 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
21. 1. 2012, 10.00 | Žižka Josef | 2. třída - Východní Čechy
2.350
50 / 23 | 14
Malý stůl: Jednoband
29. 1. 2012, 10.00 | Ettel Milan | 2. třída - Východní Čechy
2.172
49 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
5. 2. 2012, 10.00 | Šťovíček Karel | 2. třída - Východní Čechy
1.962
20 / 15 | 4
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2012, 13.00 | Havelka Jiří | 2. třída - Východní Čechy
1.330
50 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
19. 2. 2012, 10.00 | Ptáček Pavel | 2. třída - Východní Čechy
2.002
33 / 16 | 9
Malý stůl: Jednoband
10. 3. 2012, 10.00 | Řada Josef | 2. třída - Východní Čechy
2.060
37 / 18 | 9
Malý stůl: Jednoband
18. 3. 2012, 14.00 | Frýda Petr | 2. třída - Východní Čechy
2.050

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131370 / 307 | 434.46
6.05
70.25640000 %
106 / 24 | 23
Malý stůl: Volná hra
3. 10. 2010, 10.00 | Mikysa Jiří | VČO 2.třída
4.410
115 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 2010, 10.00 | Florek Josef | VČO 2.třída
4.602
102 / 23 | 14
Malý stůl: Volná hra
17. 10. 2010, 10.00 | Černý Miroslav | VČO 2.třída
4.430
98 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
7. 11. 2010, 10.00 | Hájek Miloš | VČO 2.třída
3.922
85 / 17 | 20
Malý stůl: Volná hra
20. 11. 2010, 09.00 | Škop Pavel | VČO 2.třída
5.000
97 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
27. 11. 2010, 10.00 | Dyrc Karel | VČO 2.třída
3.882
123 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
18. 12. 2010, 10.00 | Šlambor Aleš | VČO 2.třída
4.920
97 / 25 | 23
Malý stůl: Volná hra
9. 1. 2011, 10.00 | Mikysa Jiří | VČO 2.třída
3.880
130 / 25 | 43
Malý stůl: Volná hra
22. 1. 2011, 10.00 | Hurdálek Svatomír | VČO 2.třída
5.202
124 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
30. 1. 2011, 10.00 | Černý Miroslav | VČO 2.třída
4.960
75 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
20. 2. 2011, 10.00 | Hájek Miloš | VČO 2.třída
3.000
109 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
27. 3. 2011, 10.00 | Kopecký Emil st. | VČO 2.třída
4.360
109 / 18 | 25
Malý stůl: Volná hra
2. 4. 2011, 10.00 | Felgr Miloslav | VČO 2.třída
6.050

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131023 / 262 | 333.90
6.66
78.69230000 %
100 / 19 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 10. 2010, 10.00 | Foff Petr | VČO 2.třída
5.262
100 / 19 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 2010, 10.00 | Poliaček Daniel | VČO 2.třída
5.262
73 / 16 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 10. 2010, 10.00 | Koníček Vladimír | VČO 2.třída
4.560
82 / 19 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 11. 2010, 10.00 | Kačírek Karel | VČO 2.třída
4.310
26 / 13 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 11. 2010, 09.00 | Škop Pavel | VČO 2.třída
2.000
50 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 11. 2010, 10.00 | Dyrc Karel | VČO 2.třída
2.500
64 / 21 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 12. 2010, 10.00 | Felgr Miloslav | VČO 2.třída
3.040
76 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 1. 2011, 10.00 | Zadrobílek Roman | VČO 2.třída
3.042
85 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 1. 2011, 10.00 | Florek Josef | VČO 2.třída
3.402
100 / 15 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 1. 2011, 10.00 | Koníček Vladimír | VČO 2.třída
6.662
81 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 2. 2011, 10.00 | Kras Petr | VČO 2.třída
3.242
100 / 21 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 3. 2011, 10.00 | Kopecký Emil st. | VČO 2.třída
4.761
86 / 24 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 4. 2011, 11.30 | Felgr Miloslav | VČO 2.třída
3.580

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18737 / 350 | 252.10
5.55
77.57890000 %
26 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Mikysa Jiří | Přebor VČO 2 třída 1B
1.300
47 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Šlambor Aleš | Přebor VČO 2 třída 1B
2.352
37 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Poláček Ladislav | Přebor VČO 2 třída 1B
1.852
45 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Kopecký Emil st. | Přebor VČO 2 třída 1B
2.252
35 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Havelka Jiří | Přebor VČO 2 třída 1B
1.750
34 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
3. 10. 2010, 10.00 | Foff Petr | VČO 2.třída
1.362
50 / 17 | 11
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 2010, 10.00 | Hudý Pavel | VČO 2.třída
2.942
50 / 21 | 17
Malý stůl: Jednoband
17. 10. 2010, 10.00 | Černý Miroslav | VČO 2.třída
2.381
30 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
7. 11. 2010, 10.00 | Kačírek Karel | VČO 2.třída
1.200
50 / 17 | 9
Malý stůl: Jednoband
20. 11. 2010, 09.00 | Korbelář Bohumil | VČO 2.třída
2.942
26 / 16 | 7
Malý stůl: Jednoband
27. 11. 2010, 10.00 | Kopecký Emil st. | VČO 2.třída
1.620
40 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
18. 12. 2010, 10.00 | Felgr Miloslav | VČO 2.třída
1.600
43 / 19 | 10
Malý stůl: Jednoband
9. 1. 2011, 10.00 | Zadrobílek Roman | VČO 2.třída
2.260
50 / 9 | 25
Malý stůl: Jednoband
22. 1. 2011, 10.00 | Poliaček Daniel | VČO 2.třída
5.552
50 / 16 | 9
Malý stůl: Jednoband
30. 1. 2011, 10.00 | Černý Miroslav | VČO 2.třída
3.122
50 / 17 | 18
Malý stůl: Jednoband
20. 2. 2011, 10.00 | Hájek Miloš | VČO 2.třída
2.942
24 / 22 | 5
Malý stůl: Jednoband
27. 3. 2011, 10.00 | Kopecký Emil st. | VČO 2.třída
1.090
50 / 21 | 12
Malý stůl: Jednoband
2. 4. 2011, 12.30 | Felgr Miloslav | VČO 2.třída
2.382

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
181512 / 365 | 284.14
5.76
61.71430000 %
72 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Šlambor Aleš | Turnaj VČO 3.třídy
3.600
65 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Hubený Jiří | Turnaj VČO 3.třídy
3.250
59 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Felgr Miloslav | Turnaj VČO 3.třídy
2.950
93 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Stolín Jaroslav | Turnaj VČO 3.třídy
4.652
71 / 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Janeček Antonín | Turnaj VČO 3.třídy
3.550
73 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
17. 10. 2009, 10.00 | Moser Jan | VČO 3.třída A
2.921
144 / 25 | 19
Malý stůl: Volná hra
24. 10. 2009, 13.00 | Rykl Milan | VČO 3.třída A
5.762
93 / 22 | 28
Malý stůl: Volná hra
14. 11. 2009, 13.00 | Šlambor Aleš | VČO 3.třída BARÁŽ
4.220
0
Malý stůl: Volná hra
14. 11. 2009, 13.00 | Šlambor Aleš | VČO 3.třída A
0
65 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 2009, 13.00 | Petříček Martin | VČO 3.třída A
2.602
96 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
16. 1. 2010, 13.00 | Turpiš Josef | VČO 3.třída A
3.842
121 / 25 | 22
Malý stůl: Volná hra
30. 1. 2010, 10.00 | Krotil Ladislav | VČO 3.třída A
4.842
85 / 18 | 21
Malý stůl: Volná hra
6. 2. 2010, 13.00 | Šlambor Aleš | VČO 3.třída BARÁŽ
4.720
0
Malý stůl: Volná hra
6. 2. 2010, 13.00 | Šlambor Aleš | VČO 3.třída A
0
90 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
20. 2. 2010, 13.00 | Šimerda Pavel | VČO 3.třída A
3.602
132 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
7. 3. 2010, 10.00 | Žižka Alois | VČO 3.třída BARÁŽ
5.282
134 / 25 | 26
Malý stůl: Volná hra
14. 3. 2010, 10.00 | Paštika Libor | VČO 3.třída BARÁŽ
5.362
119 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
4. 4. 2010, 13.00 | Žižka Alois | VČO 3.třída BARÁŽ
4.762

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
181209 / 357 | 263.38
4.54
71.11760000 %
77 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Stolín Jaroslav | Turnaj VČO 3.třídy
3.851
64 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Felgr Miloslav | Turnaj VČO 3.třídy
3.200
69 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 10. 2009, 10.00 | Moser Jan | VČO 3.třída A
2.762
100 / 24 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 10. 2009, 13.00 | Rykl Milan | VČO 3.třída A
4.162
0
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 11. 2009, 13.00 | Möller Herbert | VČO 3.třída A
70 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 11. 2009, 13.00 | Möller Herbert | VČO 3.třída BARÁŽ
2.801
17 / 9 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2009, 10.00 | Šlambor Aleš | Turnaj VČO 3.třídy
1.880
80 / 18 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2009, 10.00 | Havelka Jiří | Turnaj VČO 3.třídy
4.441
80 / 19 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2009, 10.00 | Janeček Antonín | Turnaj VČO 3.třídy
4.212
60 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 2009, 13.00 | Petříček Martin | VČO 3.třída A
2.402
73 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 1. 2010, 13.00 | Turpiš Josef | VČO 3.třída A
2.922
91 / 25 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 1. 2010, 11.30 | Krotil Ladislav | VČO 3.třída A
3.642
0
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 2. 2010, 13.00 | Felgr Miloslav | VČO 3.třída A
0
77 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 2. 2010, 13.00 | Felgr Miloslav | VČO 3.třída BARÁŽ
3.080
75 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 2. 2010, 13.00 | Petříček Martin | VČO 3.třída A
3.002
85 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 3. 2010, 10.00 | Hána Václav | VČO 3.třída BARÁŽ
3.402
100 / 22 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 3. 2010, 10.00 | Paštika Libor | VČO 3.třída BARÁŽ
4.542
91 / 25 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 4. 2010, 10.00 | Hána Václav | VČO 3.třída BARÁŽ
3.642

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18668 / 349 | 171.91
2.94
74.22220000 %
34 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Stolín Jaroslav | Turnaj VČO 3.třídy
1.702
33 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Janeček Antonín | Turnaj VČO 3.třídy
1.650
50 / 17 | 9
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Havelka Jiří | Turnaj VČO 3.třídy
2.942
41 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Šlambor Aleš | Turnaj VČO 3.třídy
2.052
29 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Felgr Miloslav | Turnaj VČO 3.třídy
1.450
50 / 18 | 10
Malý stůl: Jednoband
17. 10. 2009, 10.00 | Stolín Jaroslav | VČO 3.třída A
2.772
50 / 22 | 15
Malý stůl: Jednoband
24. 10. 2009, 13.00 | Krotil Ladislav | VČO 3.třída A
2.272
49 / 25 | 17
Malý stůl: Jednoband
14. 11. 2009, 13.00 | Šlambor Aleš | VČO 3.třída BARÁŽ
1.962
0
Malý stůl: Jednoband
14. 11. 2009, 13.00 | Šlambor Aleš | VČO 3.třída A
2
49 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
5. 12. 2009, 13.00 | Zloch Lubomír | VČO 3.třída A
1.962
50 / 17 | 12
Malý stůl: Jednoband
16. 1. 2010, 13.00 | Stolín Jaroslav | VČO 3.třída A
2.942
34 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
30. 1. 2010, 10.00 | Krotil Ladislav | VČO 3.třída A
1.362
0
Malý stůl: Jednoband
6. 2. 2010, 13.00 | Havelka Jiří | VČO 3.třída A
0
34 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
6. 2. 2010, 13.00 | Havelka Jiří | VČO 3.třída BARÁŽ
1.700
36 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
20. 2. 2010, 13.00 | Zloch Lubomír | VČO 3.třída A
1.442
45 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
7. 3. 2010, 10.00 | Ciasto Libor | VČO 3.třída BARÁŽ
1.802
37 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
14. 3. 2010, 10.00 | Černý Luděk | VČO 3.třída BARÁŽ
1.482
47 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
4. 4. 2010, 10.00 | Hána Václav | VČO 3.třída BARÁŽ
1.882

2008/2009

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9698 / 225 | 283.10
4.52
51.70370000 %
79 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 2008, 13.00 | Krotil Ladislav | VČ 3.třída
3.162
75 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
25. 10. 2008, 13.00 | Zadrobílek Roman | VČ 3.třída
3.000
85 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 2008, 13.00 | Boháč Ladislav | VČ 3.třída
3.400
35 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 2008, 13.00 | Heincl Oldřich | VČ 3.třída
1.400
65 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2008, 13.00 | Petříček Martin | VČ 3.třída
2.600
113 / 25 | 23
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 2009, 13.00 | Špiroch Martin | VČ 3.třída
4.522
79 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
31. 1. 2009, 13.00 | Žižka Josef | VČ 3.třída
3.160
87 / 25 | 28
Malý stůl: Volná hra
21. 2. 2009, 13.00 | Ptáček Pavel | VČ 3.třída
3.482
80 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
14. 3. 2009, 13.00 | Heincl Oldřich | VČ 3.třída
3.200

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6350 / 134 | 182.61
3.32
58.33330000 %
63 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 2008, 13.00 | Krotil Ladislav | VČ 3.třída
2.520
52 / 18 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 10. 2008, 13.00 | Zadrobílek Roman | VČ 3.třída
2.880
32 / 16 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 2008, 13.00 | Boháč Ladislav | VČ 3.třída
2.000
83 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 12. 2008, 13.00 | Petříček Martin | VČ 3.třída
3.322
60 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 2009, 13.00 | Špiroch Martin | VČ 3.třída
2.400
60 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 3. 2009, 13.00 | Poliaček Daniel | VČ 3.třída
2.400

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9394 / 201 | 161.96
3.84
87.55560000 %
50 / 21 | 14
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 2008, 13.00 | Krotil Ladislav | VČ 3.třída
2.382
31 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
25. 10. 2008, 13.00 | Zadrobílek Roman | VČ 3.třída
1.240
36 / 23 | 8
Malý stůl: Jednoband
8. 11. 2008, 13.00 | Přibyl Karel | VČ 3.třída
1.560
49 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
22. 11. 2008, 13.00 | Poliaček Daniel | VČ 3.třída
1.960
50 / 23 | 16
Malý stůl: Jednoband
6. 12. 2008, 13.00 | Petříček Martin | VČ 3.třída
2.172
50 / 13 | 9
Malý stůl: Jednoband
17. 1. 2009, 13.00 | Vlačiha Josef | VČ 3.třída
3.842
50 / 21 | 9
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 2009, 13.00 | Žižka Josef | VČ 3.třída
2.382
41 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
21. 2. 2009, 13.00 | Bartoš Přemysl | VČ 3.třída
1.642
37 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
14. 3. 2009, 13.00 | Poliaček Daniel | VČ 3.třída
1.482