Turnaje

Česká republika (13)

  VS MČR VH
25. 10. 2013, 10.00 – 27. 10. 2013, 16.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Závodní stůl | Volná hra | Česká republika
  MS MČR Kádr 52/1
3. 1. 2014, 10.00 – 5. 1. 2014, 16.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Malý stůl | Kádr 52/1 | Česká republika
  VS MČR Kádr 47/2
17. 1. 2014, 10.00 – 19. 1. 2014, 16.00
AKK Brno, z.s.
Závodní stůl | Kádr 47/2 | Česká republika
  MS MČR Kádr 52/2
31. 1. 2014, 16.00 – 2. 2. 2014, 16.00
Billiard club Bohumín z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Česká republika
  VS MČR 1B - junioři
15. 2. 2014, 10.00 – 15. 2. 2014, 16.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Závodní stůl | Jednoband | Česká republika
  VS MČR 3B - junioři
16. 2. 2014, 10.00 – 16. 2. 2014, 16.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Závodní stůl | Trojband | Česká republika
  VS MČR 3B - AKK Brno
22. 2. 2014, 10.00 – 23. 2. 2014, 16.00
AKK Brno, z.s.
Závodní stůl | Trojband | Česká republika
  MS MČR VH
8. 3. 2014, 10.00 – 9. 3. 2014, 16.00
SKK Dvůr Králové nad Labem
Malý stůl | Volná hra | Česká republika
  VS MČR Kádr 47/1
14. 3. 2014, 10.00 – 16. 3. 2014, 16.00
BC VÍTKOV Prague s.r.o
Závodní stůl | Kádr 47/1 | Česká republika
  MS MČR 1B
22. 3. 2014, 10.00 – 23. 3. 2014, 16.00
SKK Dvůr Králové nad Labem
Malý stůl | Jednoband | Česká republika
  Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
5. 4. 2014, 10.00 – 6. 4. 2014, 16.00
AKK Brno, z.s.
Závodní stůl | Družstvo [2] | Trojband | Česká republika
  VS MČR Kádr 71/2
16. 5. 2014, 10.00 – 18. 5. 2014, 16.00
BC VÍTKOV Prague s.r.o
Závodní stůl | Kádr 71/2 | Česká republika
  VS MČR 1B
5. 6. 2014, 10.00 – 8. 6. 2014, 16.00
BC VÍTKOV Prague s.r.o
Závodní stůl | Jednoband | Česká republika

Čechy (4)

VČO Přebor 3.třídy K52/2
11. 5. 2014, 09.00 – 11. 5. 2014, 18.00
TJ Lokomotiva Trutnov
Malý stůl | Kádr 52/2 | Čechy
  MS MČR 3B - družstva
24. 5. 2014, 10.00 – 25. 5. 2014, 16.00
Billiard club Kladno
Malý stůl | Družstvo [3] | Trojband | Čechy
  MS MČR 1B - Junioři
7. 6. 2014, 09.00 – 7. 6. 2014, 12.30
TJ Starý Harcov Liberec
Malý stůl | Jednoband | Čechy
  MS MČR 3B - Junioři
7. 6. 2014, 14.00 – 7. 6. 2014, 17.30
TJ Starý Harcov Liberec
Malý stůl | Trojband | Čechy

Severní Čechy (2)

Přebor SČ v kádru 52/2
29. 3. 2014, 09.00 – 29. 3. 2014, 21.00
BC AJETO Nový Bor, z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Čechy
Přebor SČ ve volné hře
6. 4. 2014, 09.00 – 6. 4. 2014, 21.00
TJ Start Újezdeček z.s.
Malý stůl | Volná hra | Severní Čechy

Východní Čechy (10)

VČO Přebor 3.třídy VH
26. 4. 2014, 09.00 – 26. 4. 2014, 18.00
TJ Sokol Hradec Králové
Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy
VČO Přebor 2.třídy VH
27. 4. 2014, 09.00 – 27. 4. 2014, 18.00
Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy
VČO Přebor MS-3B
3. 5. 2014, 09.00 – 3. 5. 2014, 20.00
TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
Malý stůl | Trojband | Východní Čechy
VČO Přebor 2.třídy K52/2
10. 5. 2014, 09.00 – 10. 5. 2014, 18.00
TJ Sokol Hradec Králové
Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy
VČO Přebor 1.třídy K52/2
11. 5. 2014, 09.00 – 11. 5. 2014, 18.00
TJ Tesla Pardubice
Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy
VČO Přebor 1.třídy 1B
17. 5. 2014, 09.00 – 17. 5. 2014, 18.00
TJ Starý Harcov Liberec
Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy
VČO Přebor 2.třídy 1B
17. 5. 2014, 09.00 – 17. 5. 2014, 18.00
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy
VČO Přebor 3.třídy 1B
17. 5. 2014, 09.00 – 17. 5. 2014, 18.00
SKK Dvůr Králové nad Labem
Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy
VČO Přebor 1.třídy VH
24. 5. 2014, 09.00 – 24. 5. 2014, 18.00
TJ Náchod
Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy
VČO Přebor VS-3B
31. 5. 2014, 09.00 – 31. 5. 2014, 20.00
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Závodní stůl | Trojband | Východní Čechy

Morava (1)

  MS MČR 3B
19. 4. 2014, 11.00 – 20. 4. 2014, 18.00
AKK Brno, z.s.
Malý stůl | Trojband | Morava

Jižní Morava (4)

Prebor JM kraje v jednobandu
12. 4. 2014, 10.00 – 12. 4. 2014, 23.30
AKK Brno, z.s.
Malý stůl | Jednoband | Jižní Morava
Přebor JM ve volné hře
13. 4. 2014, 00.00 – 13. 4. 2014, 23.00
Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
Malý stůl | Volná hra | Jižní Morava
Přebor JM v 3B
10. 5. 2014, 00.00 – 10. 5. 2014, 00.00
K.P.K. Vyškov
Malý stůl | Trojband | Jižní Morava
Přebor JM v kádru 52/2
24. 5. 2014, 10.00 – 24. 5. 2014, 23.00
SKK Vedra Slatina
Malý stůl | Kádr 52/2 | Jižní Morava

Severní Morava (3)

Přebor SM v trojbandu
15. 2. 2014, 10.00 – 15. 2. 2014, 18.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Malý stůl | Trojband | Severní Morava
SM přebor - kádr 52/2
3. 5. 2014, 09.00 – 4. 5. 2014, 20.00
Billiard club Bohumín z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Morava
SM přebor - 1B
31. 5. 2014, 10.00 – 31. 5. 2014, 18.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Malý stůl | Jednoband | Severní Morava

Střední Morava (6)

StM MS VH jednotlivci
7. 12. 2013, 09.00 – 7. 12. 2013, 20.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Malý stůl | Volná hra | Střední Morava
StM MS 3B jednotlivci
18. 1. 2014, 09.00 – 18. 1. 2014, 19.00
BC Kroměříž z.s.
Malý stůl | Trojband | Střední Morava
StM MS Kádr jednotlivci
26. 1. 2014, 09.00 – 26. 1. 2014, 19.00
Kulečníkový klub Zlín z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Střední Morava
MS přebor v jednobandu
16. 3. 2014, 09.00 – 16. 3. 2014, 19.00
BILLARD CLUB Olomouc, z.s.
Malý stůl | Jednoband | Střední Morava
Stm VS 3b jednotlivci
12. 4. 2014, 09.00 – 12. 4. 2014, 18.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Závodní stůl | Trojband | Střední Morava
přebor Střm 3b-družstva
10. 5. 2014, 09.00 – 10. 5. 2014, 18.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Malý stůl | Družstvo [3] | Trojband | Střední Morava