Prebor JM kraje v jednobanduMalý stůl | Jednoband | 12. 4. 2014, 10.00 – 12. 4. 2014, 23.30 | AKK Brno, z.s.
 Botanická 1, 60200, Brno, Česká republika

Finále

12. 4. 2014, 10.00
Kopl Josef
56 / 15 | 3.73
100.00000000 % | 20
2
Vala Miroslav
42 / 15 | 2.80
75.00000000 % | 9
0

O 3. místo

12. 4. 2014, 10.00
Červenka Vítězslav
33 / 14 | 2.35
55.00000000 % | 10
0
Müller David
60 / 14 | 4.28
100.00000000 % | 15
2

Semifinále

12. 4. 2014, 10.00
Vala Miroslav
60 / 8 | 7.50
100.00000000 % | 21
2
Červenka Vítězslav
12 / 8 | 1.50
20.00000000 % | 4
0
12. 4. 2014, 10.00
Kopl Josef
38 / 15 | 2.53
63.33330000 % | 10
2
Müller David
38 / 15 | 2.53
63.33330000 % | 18
0

Hlavní soutěž A

Hlavní soutěž A
Vala Miroslav
Müller David
Tůma Jakub
Zündorf Egbert Franz
Jaroš Vladimír
Skóre
GP
NJP
NJPS
NS
Vala Miroslav

1
60/1534/15
2
114.00
55/1538/15
2
113.66
60/1537/15
2
264.00
48/1530/15
2
83.20
8
3.71 (223 / 60)
4.00
-
-
Müller David

2
34/1560/15
0
102.26
40/1542/15
0
132.66
54/1523/15
2
143.60
34/1516/15
2
72.26
4
2.70 (162 / 60)
3.60
-
-
Tůma Jakub

3
38/1555/15
0
92.53
42/1540/15
2
172.80
10/1533/15
0
20.66
44/1527/15
2
102.93
4
2.23 (134 / 60)
2.93
-
-
Zündorf Egbert Franz

4
37/1560/15
0
112.46
23/1554/15
0
81.53
33/1510/15
2
62.20
21/1530/15
0
71.40
2
1.90 (114 / 60)
2.46
-
-
Jaroš Vladimír

5
30/1548/15
0
72.00
16/1534/15
0
41.06
27/1544/15
0
61.80
30/1521/15
2
82.00
2
1.71 (103 / 60)
2.00
-
-
12. 4. 2014, 10.00: Jaroš Vladimír v Zündorf Egbert Franz
12. 4. 2014, 10.00: Müller David v Tůma Jakub
12. 4. 2014, 10.00: Tůma Jakub v Zündorf Egbert Franz
12. 4. 2014, 10.00: Vala Miroslav v Müller David
12. 4. 2014, 10.00: Jaroš Vladimír v Tůma Jakub
12. 4. 2014, 10.00: Vala Miroslav v Zündorf Egbert Franz
12. 4. 2014, 10.00: Jaroš Vladimír v Vala Miroslav
12. 4. 2014, 10.00: Müller David v Zündorf Egbert Franz
12. 4. 2014, 10.00: Müller David v Jaroš Vladimír
12. 4. 2014, 10.00: Tůma Jakub v Vala Miroslav

Hlavní soutěž B

Hlavní soutěž B
Kopl Josef
Červenka Vítězslav
Kalábek Jaromír
Hampl Michal
Zapletal Karel
Skóre
GP
NJP
NJPS
NS
Kopl Josef

1
28/1538/15
0
51.86
47/1546/15
2
93.13
37/1525/15
2
82.46
39/1517/15
2
132.60
6
2.51 (151 / 60)
3.13
-
-
Červenka Vítězslav

2
38/1528/15
2
152.53
49/1460/14
0
123.50
25/1523/15
2
91.66
32/1527/15
2
162.13
6
2.44 (144 / 59)
3.50
-
-
Kalábek Jaromír

3
46/1547/15
0
133.06
60/1449/14
2
164.28
31/1540/15
0
82.06
56/1528/15
2
133.73
4
3.27 (193 / 59)
4.28
-
-
Hampl Michal

4
25/1537/15
0
71.66
23/1525/15
0
91.53
40/1531/15
2
82.66
33/1531/15
2
122.20
4
2.01 (121 / 60)
2.66
-
-
Zapletal Karel

5
17/1539/15
0
71.13
27/1532/15
0
71.80
28/1556/15
0
151.86
31/1533/15
0
92.06
0
1.71 (103 / 60)
2.06
-
-
12. 4. 2014, 10.00: Hampl Michal v Kalábek Jaromír
12. 4. 2014, 10.00: Červenka Vítězslav v Zapletal Karel
12. 4. 2014, 10.00: Kopl Josef v Kalábek Jaromír
12. 4. 2014, 10.00: Zapletal Karel v Hampl Michal
12. 4. 2014, 10.00: Zapletal Karel v Kopl Josef
12. 4. 2014, 10.00: Červenka Vítězslav v Hampl Michal
12. 4. 2014, 10.00: Kopl Josef v Červenka Vítězslav
12. 4. 2014, 10.00: Zapletal Karel v Kalábek Jaromír
12. 4. 2014, 10.00: Kopl Josef v Hampl Michal
12. 4. 2014, 10.00: Červenka Vítězslav v Kalábek Jaromír

Skóre - Součet skóre ze zápasů. Skóre bude vynecháno jako řadící kritérium do další fáze turnaje v případě rozdílného počtu hráčů ve skupinách
GP - Generální průměr
NJP - Nejvyšší jednotlivý průměr zápasu
NJPS - Nejvyšší jednotlivý průměr setu
NS - Nejvyšší série