Krchňák Libor

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5189 / 94 | 11 | 52.01
2.70
25.20000000 %
54 / 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
28. 9. 2019, 14.00 | Jaroš Petr | JM TD 2.třída
2.700
44 / 20 | 8
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2019, 14.00 | Vašek Petr | JM TD 2.třída
2.200
21 / 14 | 5 | 5
Malý stůl: Volná hra
5. 1. 2020, 00.00 | Jeřábek Kamil | JM TD 2.třída
1.500
39 / 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2020, 10.00 | Hykš Petr | JM TD 2.třída
1.950
31 / 20 | 7
Malý stůl: Volná hra
29. 2. 2020, 14.00 | Frgal Miroslav | JM TD 2.třída
1.550

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5259 / 100 | 16 | 102.59
4.05
43.16670000 %
28 / 20 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 2019, 15.30 | Jaroš Petr | JM TD 2.třída
1.400
42 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2019, 15.30 | Vašek Petr | JM TD 2.třída
2.100
75 / 20 | 11 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 1. 2020, 01.30 | Jeřábek Kamil | JM TD 2.třída
3.752
33 / 20 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2020, 11.30 | Vašina Radoslav | JM TD 2.třída
1.650
81 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 2. 2020, 15.30 | Frgal Miroslav | JM TD 2.třída
4.052

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
595 / 95 | 10 | 21.00
1.55
38.00000000 %
19 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 2019, 17.00 | Jeřábek Kamil | JM TD 2.třída
0.951
20 / 20 | 3
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2019, 17.00 | Melichar Zdeněk | JM TD 2.třída
1.000
15 / 15 | 4 | 2
Malý stůl: Jednoband
5. 1. 2020, 03.00 | Jeřábek Kamil | JM TD 2.třída
1.000
10 / 20 | 3
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2020, 13.00 | Hykš Petr | JM TD 2.třída
0.500
31 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
29. 2. 2020, 17.00 | Frgal Miroslav | JM TD 2.třída
1.550

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13533 / 253 | 462.10
3.68
30.28410000 %
18 / 20 | 5
Malý stůl: Volná hra
16. 9. 2018, 10.00 | Polášek Jan | MS TD - 3. třída JM
0.900
46 / 17 | 13
Malý stůl: Volná hra
23. 9. 2018, 10.00 | Soušek Michal | MS TD - 1. třída JM
2.700
59 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2018, 14.00 | Vajčner Marek | MS TD - 3. třída JM
2.952
45 / 20 | 7
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 2018, 14.00 | Šebela Otakar | MS TD - 3. třída JM
2.250
59 / 16 | 46
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2018, 14.00 | Starý Radek | MS TD - 3. třída JM
3.680
42 / 20 | 8
Malý stůl: Volná hra
24. 11. 2018, 14.00 | Kuchař Radim | MS TD - 3. třída JM
2.100
35 / 20 | 4
Malý stůl: Volná hra
9. 12. 2018, 10.00 | Krist Radek | MS TD - 3. třída JM
1.750
25 / 20 | 4
Malý stůl: Volná hra
12. 1. 2019, 14.00 | Cupák Lubomír | MS TD - 3. třída JM
1.250
41 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2019, 14.00 | Vašek Štěpán | MS TD - 3. třída JM
2.050
47 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 2019, 10.00 | Vašek Petr | MS TD - 3. třída JM
2.352
41 / 20 | 7
Malý stůl: Volná hra
10. 2. 2019, 14.00 | Maňák Jaromír | MS TD - 3. třída JM
2.050
47 / 20 | 7
Malý stůl: Volná hra
24. 2. 2019, 10.00 | Vrba Michal | MS TD - 3. třída JM
2.350
28 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
17. 3. 2019, 14.00 | Jakoby Vladimír | MS TD - 3. třída JM
1.400

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13525 / 257 | 122.04
3.11
38.88890000 %
30 / 20 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 9. 2018, 11.00 | Blažek Josef | MS TD - 3. třída JM
1.502
21 / 20 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 9. 2018, 11.10 | Zündorf Egbert Franz | MS TD - 1. třída JM
1.050
47 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2018, 15.00 | Hlahůlek Petr | MS TD - 3. třída JM
2.350
46 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 11. 2018, 15.00 | Šebela Otakar | MS TD - 3. třída JM
2.300
49 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2018, 15.00 | Vrba Michal | MS TD - 3. třída JM
2.451
38 / 20 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 11. 2018, 15.00 | Jakoby Vladimír | MS TD - 3. třída JM
1.900
27 / 20 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 12. 2018, 11.00 | Polášek Jan | MS TD - 3. třída JM
1.350
22 / 20 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 1. 2019, 15.00 | Masařík Milan | MS TD - 3. třída JM
1.102
48 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2019, 15.00 | Zrůna Ladislav | MS TD - 3. třída JM
2.400
62 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2019, 11.00 | Vašek Petr | MS TD - 3. třída JM
3.102
53 / 17 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 2. 2019, 15.00 | Jílek Karel | MS TD - 3. třída JM
3.110
35 / 20 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 2. 2019, 11.00 | Vrba Michal | MS TD - 3. třída JM
1.750
47 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 3. 2019, 15.00 | Jakoby Vladimír | MS TD - 3. třída JM
2.352

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13274 / 241 | 91.13
1.95
50.74070000 %
31 / 18 | 5
Malý stůl: Jednoband
16. 9. 2018, 11.50 | Polášek Jan | MS TD - 3. třída JM
1.720
18 / 14 | 4
Malý stůl: Jednoband
23. 9. 2018, 13.30 | Soušek Michal | MS TD - 1. třída JM
1.280
15 / 20 | 3
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2018, 15.50 | Vašek Štěpán | MS TD - 3. třída JM
0.750
20 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
4. 11. 2018, 15.50 | Vintr Jaroslav | MS TD - 3. třída JM
1.000
20 / 18 | 5
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2018, 15.50 | Hrazdíra Miroslav | MS TD - 3. třída JM
1.110
16 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
24. 11. 2018, 15.50 | Jakoby Vladimír | MS TD - 3. třída JM
0.800
20 / 20 | 3
Malý stůl: Jednoband
9. 12. 2018, 11.50 | Blažek Josef | MS TD - 3. třída JM
1.000
30 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2019, 15.50 | Masařík Milan | MS TD - 3. třída JM
1.502
14 / 20 | 3
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2019, 15.50 | Hlahůlek Petr | MS TD - 3. třída JM
0.700
16 / 12 | 5
Malý stůl: Jednoband
27. 1. 2019, 11.50 | Jančařík Jaroslav | MS TD - 3. třída JM
1.330
23 / 19 | 6
Malý stůl: Jednoband
10. 2. 2019, 15.50 | Jílek Karel | MS TD - 3. třída JM
1.210
12 / 20 | 2
Malý stůl: Jednoband
24. 2. 2019, 11.50 | Vrba Michal | MS TD - 3. třída JM
0.600
39 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
17. 3. 2019, 15.50 | Jakoby Vladimír | MS TD - 3. třída JM
1.952

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
329 / 90 | 30.322
0.333
32.22220000 %
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2018, 18.00 | Zaňát Jaroslav | MS 3B - 2. třída JM
0.3001
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2018, 18.45 | Vašina Radoslav | MS 3B - 2. třída JM
0.3330
10 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2018, 19.30 | Hykš Petr | MS 3B - 2. třída JM
0.3330

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6202 / 120 | 141.68
2.35
25.89740000 %
47 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
30. 9. 2017, 10.00 | Šulc Jaroslav | JM - 3. třída
2.352
36 / 20 | 7
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 2017, 10.00 | Valerian Mario | JM - 3. třída
1.802
23 / 20 | 5
Malý stůl: Volná hra
25. 11. 2017, 10.00 | Štefl František | JM - 3. třída
1.150
30 / 20 | 4
Malý stůl: Volná hra
9. 12. 2017, 10.00 | Zrůna Ladislav | JM - 3. třída
1.500
39 / 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
17. 2. 2018, 10.00 | Valerian Mario | JM - 3. třída
1.952
27 / 20 | 4
Malý stůl: Volná hra
17. 3. 2018, 10.00 | Štefl František | JM - 3. třída
1.350

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5149 / 100 | 81.49
1.85
29.80000000 %
31 / 20 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 9. 2017, 11.30 | Říha Lukáš | JM - 3. třída
1.552
37 / 20 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 11. 2017, 11.30 | Štefl František | JM - 3. třída
1.850
27 / 20 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 12. 2017, 11.30 | Hlahůlek Petr | JM - 3. třída
1.350
21 / 20 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 2. 2018, 11.30 | Petr Martin | JM - 3. třída
1.050
33 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 3. 2018, 11.30 | Menoušek František | JM - 3. třída
1.652

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6125 / 115 | 61.08
1.73
52.08330000 %
18 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
30. 9. 2017, 12.30 | Říha Lukáš | JM - 3. třída
0.902
34 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
4. 11. 2017, 12.30 | Valerian Mario | JM - 3. třída
1.702
26 / 15 | 5
Malý stůl: Jednoband
25. 11. 2017, 12.30 | Hoffman Petr | JM - 3. třída
1.730
10 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
9. 12. 2017, 12.30 | Hlahůlek Petr | JM - 3. třída
0.501
26 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
17. 2. 2018, 12.30 | Valerian Mario | JM - 3. třída
1.302
11 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
17. 3. 2018, 12.30 | Menoušek František | JM - 3. třída
0.550

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
543 / 150 | 20.286
0.433
28.66670000 %
5 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 10. 2017, 00.00 | Vašina Radoslav | 3B JM - 2.třída
0.1660
13 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 10. 2017, 02.00 | Hykš Petr | 3B JM - 2.třída
0.4331
7 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2018, 10.00 | Hykš Petr | 3B JM - 2.třída
0.2330
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2018, 11.00 | Vašina Radoslav | 3B JM - 2.třída
0.3000
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2018, 12.00 | Zaňát Jaroslav | 3B JM - 2.třída
0.3000

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7274 / 140 | 181.95
3.35
30.10990000 %
35 / 20 | 5
Malý stůl: Volná hra
25. 9. 2016, 14.00 | Tichý Miroslav | JM - 3. třída
1.750
35 / 20 | 8
Malý stůl: Volná hra
13. 11. 2016, 14.00 | Polášek Jan | JM - 3. třída
1.750
43 / 20 | 6
Malý stůl: Volná hra
10. 12. 2016, 10.00 | Vašek Štěpán | JM - 3. třída
2.152
25 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
28. 1. 2017, 10.00 | Menoušek František | JM - 3. třída
1.250
44 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
4. 2. 2017, 10.00 | Blažek Josef | JM - 3. třída
2.202
25 / 20 | 6
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 2017, 10.00 | Grandič Ladislav | JM - 3. třída
1.250
67 / 20 | 18
Malý stůl: Volná hra
25. 2. 2017, 10.00 | Hrdlička Lubomír | JM - 3. třída
3.350

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7258 / 139 | 121.85
2.45
36.85710000 %
41 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 9. 2016, 15.30 | Štefl František | JM - 3. třída
2.050
49 / 20 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 11. 2016, 15.30 | Konečný Martin | JM - 3. třída
2.452
45 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 12. 2016, 11.30 | Vašek Štěpán | JM - 3. třída
2.250
22 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 1. 2017, 11.30 | Menoušek František | JM - 3. třída
1.100
40 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2017, 11.30 | Blažek Josef | JM - 3. třída
2.002
31 / 20 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 2017, 11.30 | Cupák Lubomír | JM - 3. třída
1.552
30 / 19 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 2. 2017, 11.30 | Fibinger Jan | JM - 3. třída
1.570

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7176 / 135 | 141.30
2.35
62.85710000 %
11 / 20 | 3
Malý stůl: Jednoband
25. 9. 2016, 16.30 | Menoušek František | JM - 3. třída
0.550
28 / 18 | 6
Malý stůl: Jednoband
13. 11. 2016, 16.30 | Konečný Martin | JM - 3. třída
1.550
40 / 17 | 14
Malý stůl: Jednoband
10. 12. 2016, 12.30 | Vašek Štěpán | JM - 3. třída
2.352
32 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
28. 1. 2017, 12.30 | Hoffman Petr | JM - 3. třída
1.602
32 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
4. 2. 2017, 12.30 | Blažek Josef | JM - 3. třída
1.602
22 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
18. 2. 2017, 12.30 | Šlapanský Luděk | JM - 3. třída
1.100
11 / 20 | 3
Malý stůl: Jednoband
25. 2. 2017, 12.30 | Hrdlička Lubomír | JM - 3. třída
0.550

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16614 / 316 | 141.94
3.60
28.16510000 %
12 / 20 | 2
Malý stůl: Volná hra
20. 9. 2015, 10.00 | Novotný Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
0.600
37 / 20 | 6
Malý stůl: Volná hra
31. 10. 2015, 10.00 | Pánek Rudolf | JM - 2. třída TD
1.850
16 / 20 | 3
Malý stůl: Volná hra
28. 11. 2015, 10.00 | Kavan Jiří | JM - 2. třída TD
0.800
44 / 20 | 7
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 2016, 10.00 | Blažek Libor | JM - 2. třída TD
2.200
72 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
16. 1. 2016, 10.00 | Kuneš Petr | JM - 2. třída TD
3.600
44 / 17 | 13
Malý stůl: Volná hra
24. 1. 2016, 10.00 | Nenál Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.580
30 / 20 | 5
Malý stůl: Volná hra
7. 2. 2016, 10.00 | Jeřábek Kamil | JM - 2. třída TD
1.500
57 / 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
20. 2. 2016, 10.00 | Preis Josef | JM - 2. třída TD
2.850
22 / 20 | 5
Malý stůl: Volná hra
5. 3. 2016, 10.00 | Černošek Petr | JM - 2. třída TD
1.100
25 / 20 | 6
Malý stůl: Volná hra
2. 4. 2016, 10.00 | Nováček František | JM - 2. třída TD
1.250
43 / 19 | 8
Malý stůl: Volná hra
16. 4. 2016, 10.00 | Turek Jaroslav | Přebor 2. a 3. třídy JM kraje
2.260
59 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
16. 4. 2016, 11.00 | Krchňák Pavel | Přebor 2. a 3. třídy JM kraje
2.950
45 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
16. 4. 2016, 12.00 | Kazda Zdeněk | Přebor 2. a 3. třídy JM kraje
2.250
43 / 20 | 8
Malý stůl: Volná hra
16. 4. 2016, 13.00 | Hrubý Josef | Přebor 2. a 3. třídy JM kraje
2.152
31 / 20 | 6
Malý stůl: Volná hra
16. 4. 2016, 14.00 | Meško Ivan | Přebor 2. a 3. třídy JM kraje
1.550
34 / 20 | 6
Malý stůl: Volná hra
16. 4. 2016, 16.00 | Preis Josef | Přebor 2. a 3. třídy JM kraje
1.700

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11416 / 218 | 141.90
2.40
28.10810000 %
45 / 20 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 9. 2015, 12.00 | Novotný Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.250
36 / 20 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 10. 2015, 11.50 | Pánek Rudolf | JM - 2. třída TD
1.800
48 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 11. 2015, 11.50 | Uher Petr | JM - 2. třída TD
2.402
18 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 11. 2015, 11.50 | Kavan Jiří | JM - 2. třída TD
0.900
31 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2016, 11.50 | Uher Petr | JM - 2. třída TD
1.550
48 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 1. 2016, 11.50 | Kuneš Petr | JM - 2. třída TD
2.400
35 / 18 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 2016, 12.00 | Nenál Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
1.940
45 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 2. 2016, 11.50 | Jeřábek Kamil | JM - 2. třída TD
2.250
43 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 2. 2016, 11.50 | Pánek Rudolf | JM - 2. třída TD
2.150
37 / 20 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 3. 2016, 11.50 | Židlík Jiří | JM - 2. třída TD
1.850
30 / 20 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 4. 2016, 11.50 | Foretník Vladimír | JM - 2. třída TD
1.500

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
595 / 99 | 70.95
1.50
27.14290000 %
16 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
20. 9. 2015, 14.00 | Novotný Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
0.800
22 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
31. 10. 2015, 13.50 | Preis Josef | JM - 2. třída TD
1.100
13 / 19 | 2
Malý stůl: Jednoband
16. 1. 2016, 13.50 | Vintr Jaroslav | JM - 2. třída TD
0.680
30 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
24. 1. 2016, 14.00 | Nenál Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
1.500
14 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
20. 2. 2016, 13.50 | Hrubý Josef | JM - 2. třída TD
0.700

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
319 / 90 | 20.211
0.233
31.66670000 %
5 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
3. 11. 2015, 15.30 | Blažek Libor | JM - 2. třída TD
0.1660
7 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2016, 15.30 | Blažek Libor | JM - 2. třída TD
0.2330
7 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2016, 15.30 | Rösner Tomáš | JM - 2. třída TD
0.2330

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
384 / 40 | 142.10
2.50
18.66670000 %
34 / 20 | 8
Malý stůl: Volná hra
2. 11. 2014, 10.00 | Černošek Petr | JM - 2. třída
1.700
0
Malý stůl: Volná hra
30. 11. 2014, 10.00 | Klíma David | JM - 2. třída
2
50 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
7. 3. 2015, 14.00 | Přerovský Antonín | JM - 2. třída
2.500

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
356 / 40 | 71.40
1.65
15.55560000 %
23 / 20 | 3
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 2014, 10.00 | Černošek Petr | JM - 2. třída
1.150
0
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2014, 10.00 | Jeřábek Kamil | JM - 2. třída
2
33 / 20 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 3. 2015, 14.00 | Přerovský Antonín | JM - 2. třída
1.650

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
368 / 60 | 51.13
1.50
45.33330000 %
30 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 2014, 10.00 | Brhlík Roman | JM - 2. třída
1.500
13 / 20 | 3
Malý stůl: Jednoband
30. 11. 2014, 10.00 | Binder Otto | JM - 2. třída
0.650
25 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
7. 3. 2015, 14.00 | Vintr Jaroslav | JM - 2. třída
1.250

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
271 / 40 | 91.77
2.10
27.30770000 %
29 / 20 | 5
Malý stůl: Volná hra
28. 9. 2013, 10.00 | Šebela Otakar | Jižní Morava - 3. třída
1.450
42 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 2014, 10.00 | Modl Ivan | Jižní Morava - 3. třída
2.102

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
259 / 40 | 101.47
1.50
29.50000000 %
30 / 20 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 2013, 10.00 | Polášek Jaroslav | Jižní Morava - 3. třída
1.500
29 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 2. 2014, 10.00 | Modl Ivan | Jižní Morava - 3. třída
1.450

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5107 / 100 | 191.07
1.45
53.50000000 %
29 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 2013, 10.00 | Floner Erich | Jižní Morava - 3. třída
1.451
27 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
9. 11. 2013, 10.00 | Gavenda Milan | Jižní Morava - 3. třída
1.350
17 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
25. 1. 2014, 10.00 | Štefl František | Jižní Morava - 3. třída
0.850
13 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
9. 2. 2014, 10.00 | Turek Jaroslav | Jižní Morava - 3. třída
0.650
21 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 2014, 10.00 | Hutař Miroslav | Jižní Morava - 3. třída
1.050

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8238 / 160 | 201.48
2.25
21.83490000 %
30 / 20 | 8
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2012, 14.00 | Kazda Zdeněk | 3.třída - Jižní Morava
1.502
45 / 20 | 20
Malý stůl: Volná hra
5. 1. 2013, 10.00 | Melichar Zdeněk | 2.třída - Jižní Morava
2.252
36 / 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
5. 1. 2013, 14.00 | Hradecký Rostislav | 3.třída - Jižní Morava
1.800
26 / 20 | 6
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2013, 10.00 | Černošek Petr | 3.třída - Jižní Morava
1.300
35 / 20 | 6
Malý stůl: Volná hra
3. 2. 2013, 14.00 | Floner Erich | 3.třída - Jižní Morava
1.750
18 / 20 | 5
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2013, 14.00 | Šlapanský Luděk | 3.třída - Jižní Morava
0.900
28 / 20 | 5
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 2013, 10.00 | Nováček František | 3.třída - Jižní Morava
1.402
20 / 20 | 6
Malý stůl: Volná hra
24. 3. 2013, 10.00 | Černý Karel | 3.třída - Jižní Morava
1.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7264 / 140 | 121.88
2.85
36.66670000 %
32 / 20 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2012, 14.00 | Kazda Zdeněk | 3.třída - Jižní Morava
1.600
19 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 1. 2013, 10.00 | Melichar Zdeněk | 2.třída - Jižní Morava
0.950
45 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 1. 2013, 14.00 | Hradecký Rostislav | 3.třída - Jižní Morava
2.250
57 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 2013, 14.00 | Přerovský Antonín | 3.třída - Jižní Morava
2.850
30 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2013, 14.00 | Lancinger Petr | 3.třída - Jižní Morava
1.500
39 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2013, 10.00 | Nováček František | 3.třída - Jižní Morava
1.950
42 / 20 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 3. 2013, 10.00 | Černý Karel | 3.třída - Jižní Morava
2.102

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6133 / 120 | 101.10
1.50
55.41670000 %
20 / 20 | 1
Malý stůl: Jednoband
5. 1. 2013, 14.00 | Záboj Vít | 3.třída - Jižní Morava
1.002
30 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2013, 10.00 | Bartoš Jiří | 3.třída - Jižní Morava
1.500
23 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
3. 2. 2013, 14.00 | Přerovský Antonín | 3.třída - Jižní Morava
1.152
27 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2013, 14.00 | Richter Pavel | 3.třída - Jižní Morava
1.352
15 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 2013, 10.00 | Nováček František | 3.třída - Jižní Morava
0.750
18 / 20 | 3
Malý stůl: Jednoband
24. 3. 2013, 10.00 | Černý Karel | 3.třída - Jižní Morava
0.900

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13 / 30 | 10.100
0.100
1.66670000 %
3 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
5. 1. 2013, 10.00 | Zaňát Jaroslav | 2.třída - Jižní Morava
0.1000

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4148 / 80 | 151.85
2.10
23.87100000 %
35 / 20 | 15
Malý stůl: Volná hra
7. 1. 2012, 10.00 | Kršek Miroslav | 3. třída - Jižní Morava
1.750
40 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
4. 2. 2012, 14.00 | Dvořák Otakar | 3. třída - Jižní Morava
2.000
42 / 20 | 6
Malý stůl: Volná hra
31. 3. 2012, 14.00 | Konečný Radek | 2. třída - Jižní Morava
2.100
31 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
15. 4. 2012, 10.00 | Jílek Karel | 2. třída - Jižní Morava
1.550

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6172 / 119 | 61.44
1.70
26.87500000 %
30 / 20 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 1. 2012, 10.00 | Kršek Miroslav | 3. třída - Jižní Morava
1.500
28 / 20 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2012, 10.00 | Kozel František | 3. třída - Jižní Morava
1.402
29 / 20 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2012, 15.30 | Dvořák Otakar | 3. třída - Jižní Morava
1.450
34 / 20 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 3. 2012, 14.00 | Konečný Radek | 2. třída - Jižní Morava
1.700
29 / 19 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 4. 2012, 10.00 | Hutař Miroslav | 3. třída - Jižní Morava
1.520
22 / 20 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 4. 2012, 10.00 | Lancinger Petr | 2. třída - Jižní Morava
1.100

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6109 / 120 | 90.90
1.15
41.92310000 %
22 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
7. 1. 2012, 10.00 | Kršek Miroslav | 3. třída - Jižní Morava
1.102
19 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
21. 1. 2012, 10.00 | Dvořáček Petr | 3. třída - Jižní Morava
0.950
17 / 20 | 3
Malý stůl: Jednoband
4. 2. 2012, 16.30 | Dvořák Otakar | 3. třída - Jižní Morava
0.850
11 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
31. 3. 2012, 14.00 | Jančák František | 2. třída - Jižní Morava
0.550
23 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2012, 10.00 | Hutař Miroslav | 3. třída - Jižní Morava
1.150
17 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
15. 4. 2012, 10.00 | Jílek Karel | 2. třída - Jižní Morava
0.850

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9270 / 160 | 111.68
2.20
20.45450000 %
26 / 20 | 6
Malý stůl: Volná hra
26. 9. 2010, 14.00 | Richter Pavel | JM 3.třída
1.300
36 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
17. 10. 2010, 10.00 | Studňař Martin | JM 2.třída
1.800
34 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
22. 10. 2010, 18.00 | Beneš Karel | JM 2.třída
1.700
37 / 20 | 5
Malý stůl: Volná hra
20. 11. 2010, 09.00 | Jedlička Jaroslav | JM 2.třída
1.850
44 / 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
20. 11. 2010, 10.00 | Medek Jan | JM 3.třída
2.200
33 / 20 | 6
Malý stůl: Volná hra
11. 12. 2010, 10.00 | Kopečný Vladimír | JM 3.třída
1.650
34 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
8. 1. 2011, 10.00 | Richter Pavel | JM 3.třída
1.700
26 / 20 | 8
Malý stůl: Volná hra
5. 2. 2011, 14.00 | Jančák František | JM 3.třída
1.300
0
Malý stůl: Volná hra
26. 2. 2011, 10.00 | Medek Jan | JM 3.třída
2

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8186 / 140 | 91.32
2.05
21.62790000 %
25 / 20 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 9. 2010, 14.00 | Richter Pavel | JM 3.třída
1.250
41 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 10. 2010, 18.00 | Preis Josef | JM 2.třída
2.050
25 / 20 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 11. 2010, 14.00 | Šorman Radek | JM 3.třída
1.252
16 / 20 | 3
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 11. 2010, 09.00 | Jedlička Jaroslav | JM 2.třída
0.800
35 / 20 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 11. 2010, 10.00 | Medek Jan | JM 3.třída
1.750
27 / 20 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 2011, 10.00 | Richter Pavel | JM 3.třída
1.350
17 / 20 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 2. 2011, 14.00 | Jančák František | JM 3.třída
0.850
0
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 2. 2011, 10.00 | Medek Jan | JM 3.třída
2

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
571 / 100 | 50.71
0.90
25.53960000 %
18 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
26. 9. 2010, 14.00 | Richter Pavel | JM 3.třída
0.900
16 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
6. 11. 2010, 14.00 | Grandič Ladislav | JM 3.třída
0.802
12 / 20 | 2
Malý stůl: Jednoband
20. 11. 2010, 09.00 | Jedlička Jaroslav | JM 2.třída
0.600
10 / 20 | 3
Malý stůl: Jednoband
20. 11. 2010, 10.00 | Medek Jan | JM 3.třída
0.500
15 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
11. 12. 2010, 10.00 | Máca Lubomír | JM 3.třída
0.752

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
513 / 113 | 20.115
0.233
1.85710000 %
1 / 23 | 1
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2010, 14.00 | Pánek Rudolf | JM 3.třída
0.0430
2 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2010, 18.00 | Beneš Karel | JM 2.třída
0.0660
7 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 1. 2011, 10.00 | Jež Libor | JM 3.třída
0.2332
3 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2011, 14.00 | Konečný Radek | JM 3.třída
0.1000
0
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2011, 10.00 | Medek Jan | JM 3.třída
2

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5136 / 100 | 91.36
2.00
19.42860000 %
12 / 20 | 2
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 2009, 14.00 | Polášek Miroslav | 3.třída JM
0.600
21 / 20 | 4
Malý stůl: Volná hra
15. 11. 2009, 14.00 | Hudlík Jaroslav | 3.třída JM
1.050
35 / 20 | 6
Malý stůl: Volná hra
12. 12. 2009, 14.00 | Vinský Zdeněk | 3.třída JM
1.750
28 / 20 | 5
Malý stůl: Volná hra
6. 3. 2010, 10.00 | Osvald Josef | 2.třída JM
1.400
40 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
27. 3. 2010, 14.00 | Fait Jan | 3.třída JM
2.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7173 / 140 | 71.23
2.05
23.69860000 %
25 / 20 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 2009, 14.00 | Studňař Martin | 3.třída JM
1.250
23 / 20 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 2009, 14.00 | Meitner Martin | 3.třída JM
1.150
41 / 20 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 12. 2009, 14.00 | Fait Jan | 3.třída JM
2.050
18 / 20 | 3
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2010, 14.00 | Přerovský Antonín | 3.třída JM
0.900
36 / 20 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 2. 2010, 14.00 | Konečný Radek | 3.třída JM
1.800
10 / 20 | 2
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 3. 2010, 10.00 | Močička Miroslav ml. | 2.třída JM
0.500
20 / 20 | 3
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 3. 2010, 14.00 | Fait Jan | 3.třída JM
1.000

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
686 / 110 | 50.78
1.10
33.20460000 %
19 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
8. 11. 2009, 14.00 | Polášek Miroslav | 3.třída JM
0.950
12 / 15 | 5
Malý stůl: Jednoband
15. 11. 2009, 14.00 | Hudlík Jaroslav | 3.třída JM
0.800
12 / 20 | 2
Malý stůl: Jednoband
12. 12. 2009, 14.00 | Fait Jan | 3.třída JM
0.600
22 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
6. 2. 2010, 14.00 | Jurčík Antonín | 3.třída JM
1.100
8 / 15 | 2
Malý stůl: Jednoband
6. 3. 2010, 10.00 | Močička Miroslav ml. | 2.třída JM
0.530
13 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
27. 3. 2010, 14.00 | Bartošek Pavel | 3.třída JM
0.650