Turnaje

Česká republika (32)

  MČR juniorů v jednobandu
24. 10. 2009, 10.00 – 24. 10. 2009, 22.00
BC LakoPlast spolek
Závodní stůl | Jednoband | Česká republika
  MČR juniorů v trojbandu
25. 10. 2009, 10.00 – 25. 10. 2009, 22.00
BC LakoPlast spolek
Závodní stůl | Trojband | Česká republika
  MČR v jednobandu
31. 10. 2009, 10.00 – 1. 11. 2009, 18.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Závodní stůl | Jednoband | Česká republika
1. Grand Prix v trojbandu
6. 11. 2009, 08.00 – 8. 11. 2009, 15.00
SK Kulečník Ústí nad Labem
Závodní stůl | Trojband | Česká republika
  56. Mistrovství České republiky ve volné hře na malém stole
13. 11. 2009, 14.00 – 15. 11. 2009, 17.00
K.P.K. Vyškov
Malý stůl | Volná hra | Česká republika
  MČR juniorů ve volné hře na malém stole
28. 11. 2009, 10.00 – 28. 11. 2009, 20.00
BC LakoPlast spolek
Malý stůl | Volná hra | Česká republika
  MČR juniorů v kádru 52/2 na malém stole
29. 11. 2009, 10.00 – 29. 11. 2009, 20.00
BC LakoPlast spolek
Malý stůl | Kádr 52/2 | Česká republika
  MČR ve volné hře
5. 12. 2009, 10.00 – 6. 12. 2009, 18.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Závodní stůl | Volná hra | Česká republika
  Mistrovství ČR v kádru 52/2
12. 12. 2009, 10.00 – 13. 12. 2009, 16.00
BC Kroměříž z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Česká republika
Mistrovství ČR v trojbandu na velkém stole - kvalifikace Čechy + Morava
2. 1. 2010, 10.00 – 10. 1. 2010, 22.00
Billiard club Kladno
Závodní stůl | Trojband | Česká republika
  MČR juniorů v jednobandu
9. 1. 2010, 10.00 – 9. 1. 2010, 19.00
AKK Brno, z.s.
Malý stůl | Jednoband | Česká republika
  MČR juniorů v trojbandu
10. 1. 2010, 10.00 – 10. 1. 2010, 19.00
AKK Brno, z.s.
Malý stůl | Trojband | Česká republika
25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Kladno
15. 1. 2010, 12.00 – 17. 1. 2010, 17.00
Billiard club Kladno
Závodní stůl | Trojband | Česká republika
25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Dvůr Králové
15. 1. 2010, 12.00 – 17. 1. 2010, 17.00
SKK Dvůr Králové nad Labem
Závodní stůl | Trojband | Česká republika
25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Havířov
15. 1. 2010, 12.00 – 17. 1. 2010, 17.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Závodní stůl | Trojband | Česká republika
25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Brno
15. 1. 2010, 16.00 – 17. 1. 2010, 16.00
AKK Brno, z.s.
Závodní stůl | Trojband | Česká republika
  39. MČR v kádru 47/2
23. 1. 2010, 10.00 – 24. 1. 2010, 16.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Závodní stůl | Kádr 47/2 | Česká republika
  Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
5. 2. 2010, 10.00 – 7. 2. 2010, 18.00
AKK Brno, z.s.
Malý stůl | Trojband | Česká republika
  MČR v kádru 71/2
20. 2. 2010, 10.00 – 21. 2. 2010, 16.00
SK Billard Centrum Praha
Závodní stůl | Kádr 71/2 | Česká republika
  MČR Juniorů Volná Hra
27. 2. 2010, 10.00 – 27. 2. 2010, 20.00
AKK Brno, z.s.
Závodní stůl | Volná hra | Česká republika
  MČR Juniorů Kádr 47/2
28. 2. 2010, 10.00 – 28. 2. 2010, 10.00
AKK Brno, z.s.
Závodní stůl | Kádr 47/2 | Česká republika
  Mistrovství České republiky kadetů
7. 3. 2010, 10.00 – 7. 3. 2010, 18.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Malý stůl | Volná hra | Česká republika
MČR v trojbandu - semifinále
12. 3. 2010, 10.00 – 14. 3. 2010, 16.00
Billiard club Kladno
Závodní stůl | Trojband | Česká republika
MČR v trojbandu - semifinále
12. 3. 2010, 10.00 – 14. 3. 2010, 16.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Závodní stůl | Trojband | Česká republika
  Mistrovství České republiky v trojbandu - finále
2. 4. 2010, 12.00 – 4. 4. 2010, 17.00
Billiard club Kladno
Závodní stůl | Trojband | Česká republika
  Mistrovství České republiky v kádru 47/1
17. 4. 2010, 10.00 – 18. 4. 2010, 17.00
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Závodní stůl | Kádr 47/1 | Česká republika
  Play Off Extraligy v trojbandu
30. 4. 2010, 18.00 – 2. 5. 2010, 14.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Závodní stůl | Družstvo [4] | Trojband | Česká republika
Oblastní přebor JM oblasti Trojband
1. 5. 2010, 10.00 – 1. 5. 2010, 20.00
BC Nové Město na Moravě
Malý stůl | Trojband | Česká republika
  Play Off 1. ligy, Mistrovství ČR družstev v technických disciplínách na malém s
8. 5. 2010, 10.00 – 9. 5. 2010, 16.00
Billard Club Ponětovice z.s.
Malý stůl | Družstvo [3] | Volná hra, Kádr 52/2, Jednoband | Česká republika
  Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
21. 5. 2010, 10.00 – 23. 5. 2010, 16.00
Billard Club Ponětovice z.s.
Malý stůl | Jednoband | Česká republika
  Mistrovství České republiky dvojic v trojbandu
29. 5. 2010, 08.00 – 30. 5. 2010, 08.00
SK Billard Centrum Praha
Závodní stůl | Družstvo [2] | Trojband | Česká republika
  Mistrovství České republiky družstev v trojbandu na malém stole.
4. 6. 2010, 10.00 – 6. 6. 2010, 16.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Malý stůl | Družstvo [3] | Trojband | Česká republika

Východní Čechy (12)

Turnaj VČO 3.třídy
24. 4. 2010, 09.00 – 24. 4. 2010, 18.00
TJ Starý Harcov Liberec
Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy
Turnaj VČO 2.třídy
24. 4. 2010, 09.00 – 24. 4. 2010, 18.00
TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy
Přebor VČO
24. 4. 2010, 09.00 – 24. 4. 2010, 19.00
TJ Lokomotiva Trutnov
Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy
Turnaj VČO 1.třídy
25. 4. 2010, 09.00 – 25. 4. 2010, 19.00
Lokomotiva Pardubice
Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy
Přebor VČO
25. 4. 2010, 09.00 – 25. 4. 2010, 19.00
TJ Lokomotiva Trutnov
Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy
Turnaj VČO 3.třídy
1. 5. 2010, 09.00 – 1. 5. 2010, 18.00
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy
Turnaj VČO 1.třídy
2. 5. 2010, 09.00 – 2. 5. 2010, 19.00
TJ Sokol Hradec Králové
Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy
Turnaj VČO 2.třídy
2. 5. 2010, 09.00 – 2. 5. 2010, 19.00
TJ Náchod
Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy
Turnaj VČO 3.třídy
15. 5. 2010, 09.00 – 15. 5. 2010, 18.00
TJ Starý Harcov Liberec
Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy
Turnaj VČO 1.třídy
16. 5. 2010, 09.00 – 16. 5. 2010, 18.00
TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy
Turnaj VČO 2.třídy
16. 5. 2010, 09.00 – 16. 5. 2010, 18.00
TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy
Přebor VČO
29. 5. 2010, 09.00 – 29. 5. 2010, 20.00
SKK Dvůr Králové nad Labem
Závodní stůl | Trojband | Východní Čechy

Jižní Morava (2)

Oblastní přebor JM oblasti Kádr 52/2
17. 4. 2010, 10.00 – 17. 4. 2010, 20.00
SKK Vedra Slatina
Malý stůl | Kádr 52/2 | Jižní Morava
Oblastní přebor JM oblasti Jednoband
8. 5. 2010, 10.00 – 8. 5. 2010, 20.00
SKK Vedra Slatina
Malý stůl | Jednoband | Jižní Morava

Střední Morava (3)

Krajský přebor Středomoravské oblasti jednotlivců
18. 10. 2009, 10.00 – 18. 10. 2009, 23.00
Kulečníkový klub Zlín z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Střední Morava
Krajský přebor jednotlivců Středomoravské oblasti
30. 1. 2010, 08.00 – 31. 1. 2010, 08.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Malý stůl | Volná hra | Střední Morava
Přebor STŘM v kvartách
29. 5. 2010, 09.00 – 30. 5. 2010, 23.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Malý stůl | Trojband | Střední Morava