Turnaje

Česká republika (20)

  MČR v jednobandu
27. 9. 2008, 10.00 – 28. 9. 2008, 18.00
AKK Brno, z.s.
Závodní stůl | Jednoband | Česká republika
  MČR v kádru 71/2
8. 11. 2008, 10.00 – 9. 11. 2008, 16.00
BILLARD CLUB Olomouc, z.s.
Závodní stůl | Kádr 71/2 | Česká republika
  MČR 3B Juniorů
16. 11. 2008, 10.00 – 16. 11. 2008, 23.00
BC LakoPlast spolek
Závodní stůl | Trojband | Česká republika
  MČR v kádru 47/2
16. 1. 2009, 10.00 – 18. 1. 2009, 23.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Závodní stůl | Kádr 47/2 | Česká republika
  MČR Juniorů Volná Hra
21. 2. 2009, 10.00 – 22. 2. 2009, 20.00
AKK Brno, z.s.
Závodní stůl | Volná hra | Česká republika
  MČR Juniorů Kádr 47/2
22. 2. 2009, 10.00 – 22. 2. 2009, 18.00
AKK Brno, z.s.
Závodní stůl | Kádr 47/2 | Česká republika
  MČR ve volné hře
6. 3. 2009, 18.00 – 8. 3. 2009, 17.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Závodní stůl | Volná hra | Česká republika
  Mistrovství ČR v kádru 47/1
27. 3. 2009, 16.00 – 29. 3. 2009, 16.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Závodní stůl | Kádr 47/1 | Česká republika
  Finále MČR jednotlivců v trojbandu
3. 4. 2009, 12.00 – 6. 4. 2009, 23.00
AKK Brno, z.s.
Závodní stůl | Trojband | Česká republika
  MČR družstev v trojbandu na velkém stole
10. 4. 2009, 10.00 – 12. 4. 2009, 18.00
SK Billard Centrum Praha
Závodní stůl | Družstvo [4] | Trojband | Česká republika
  Finále MR - klasické disciplíny
11. 4. 2009, 13.00 – 12. 4. 2009, 16.00
TJ Starý Harcov Liberec
Malý stůl | Družstvo [3] | Volná hra, Kádr 52/2, Jednoband | Česká republika
  Finále MR družstev - trojband
18. 4. 2009, 12.00 – 19. 4. 2009, 16.00
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Malý stůl | Družstvo [3] | Trojband | Česká republika
  MR 3B dvojic
24. 4. 2009, 10.00 – 26. 4. 2009, 18.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Závodní stůl | Družstvo [2] | Trojband | Česká republika
  MČR senioři - volná hra
24. 4. 2009, 16.00 – 26. 4. 2009, 16.00
SKK Dvůr Králové nad Labem
Malý stůl | Volná hra | Česká republika
  MČR senioři - trojband
1. 5. 2009, 08.00 – 3. 5. 2009, 16.00
Billiard club Kladno
Malý stůl | Trojband | Česká republika
  MČR senioři - kádr 52/2
8. 5. 2009, 14.00 – 10. 5. 2009, 16.00
SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
Malý stůl | Kádr 52/2 | Česká republika
  MČR Kadetů
9. 5. 2009, 10.00 – 9. 5. 2009, 23.00
Billiard Club Nový Lískovec
Malý stůl | Volná hra | Česká republika
  MČR senioři - jednoband
15. 5. 2009, 08.00 – 17. 5. 2009, 18.00
TJ Sokol Hradec Králové
Malý stůl | Jednoband | Česká republika
  Mistrovství ČR juniorů Volná hra
23. 5. 2009, 09.00 – 23. 5. 2009, 18.00
Billiardový Klub Rosice z.s.
Malý stůl | Volná hra | Česká republika
  MČR Juniorů Kádr 52/2
24. 5. 2009, 09.00 – 24. 5. 2009, 17.30
Billiardový Klub Rosice z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Česká republika

Severní Čechy (4)

Oblastní přebor 1 BAND
9. 5. 2009, 09.00 – 10. 5. 2009, 18.00
BC LakoPlast spolek
Malý stůl | Jednoband | Severní Čechy
Oblastní přebor KÁDR
17. 5. 2009, 09.00 – 18. 5. 2009, 18.00
1. Karambol klub Chomutov
Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Čechy
Oblastní přebor VH
23. 5. 2009, 09.00 – 24. 5. 2009, 18.00
TJ Start Újezdeček z.s.
Malý stůl | Volná hra | Severní Čechy
Oblastní přebor 3 BAND
30. 5. 2009, 09.00 – 31. 5. 2009, 17.30
TJ Billiard Club Most z.s.
Malý stůl | Trojband | Severní Čechy

Východní Čechy (8)

Přebor VČO - kádr 52/2
1. 5. 2009, 09.00 – 1. 5. 2009, 19.00
SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy
Turnaj VČO 1.třídy - volná hra
1. 5. 2009, 09.00 – 1. 5. 2009, 18.00
TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy
Přebor VČO - jednoband
2. 5. 2009, 09.00 – 2. 5. 2009, 18.00
TJ Lokomotiva Trutnov
Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy
Turnaj VČO 2.třídy - volná hra
3. 5. 2009, 09.00 – 3. 5. 2009, 18.00
TJ Sokol Hradec Králové
Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy
Turnaj VČO 2.třídy - jednoband
23. 5. 2009, 09.00 – 23. 5. 2009, 18.00
SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy
Turnaj VČO 1.třídy - kádr 52/2
24. 5. 2009, 09.00 – 24. 5. 2009, 18.00
TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy
Turnaj VČO 2.třídy - kádr 52/2
24. 5. 2009, 09.00 – 24. 5. 2009, 18.00
TJ Náchod
Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy
Přebor VČO - trojband
30. 5. 2009, 09.00 – 30. 5. 2009, 19.00
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Závodní stůl | Trojband | Východní Čechy

Morava (2)

1. Junior Prix Morava
15. 11. 2008, 10.00 – 15. 11. 2008, 17.00
Billiard Club Nový Lískovec
Závodní stůl | Volná hra | Morava
2. Junior prix Morava
24. 1. 2009, 10.00 – 24. 1. 2009, 16.00
Billiard Club Nový Lískovec
Závodní stůl | Kádr 47/2 | Morava

Jižní Morava (5)

Oblastní přebor JM Volná hra
21. 2. 2009, 09.00 – 21. 2. 2009, 23.00
Billiardový Klub Rosice z.s.
Malý stůl | Volná hra | Jižní Morava
Oblastní přebor JM Jednoband
28. 3. 2009, 09.00 – 28. 3. 2009, 23.00
Billiardový Klub Rosice z.s.
Malý stůl | Jednoband | Jižní Morava
Turnaj JM oblasti hráčů do 3GP ve volné hře
11. 4. 2009, 09.00 – 11. 4. 2009, 23.00
Billiardový Klub Rosice z.s.
Malý stůl | Volná hra | Jižní Morava
Přebor JM kraje v kádru
18. 4. 2009, 10.00 – 18. 4. 2009, 20.00
Sportovní kulečník Mor.Slavie Brno
Malý stůl | Kádr 52/2 | Jižní Morava
Upravený termín přeboru JM kraje v trojbandu
25. 4. 2009, 10.00 – 26. 4. 2009, 20.00
Sportovní kulečník Mor.Slavie Brno
Malý stůl | Trojband | Jižní Morava

Severní Morava (5)

Turnaj oblasti pro hráče 1. a 2. třídy volná hra
2. 5. 2009, 09.00 – 2. 5. 2009, 20.00
Billiard Club Ostrava, z.s.
Malý stůl | Volná hra | Severní Morava
Turnaj pro hráče 1. a 2. třídy kádr
9. 5. 2009, 09.00 – 9. 5. 2009, 20.00
Billiard Club Ostrava, z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Morava
Open turnaj oblasti 1B
16. 5. 2009, 09.00 – 16. 5. 2009, 20.00
BC Moravská Ostrava
Malý stůl | Jednoband | Severní Morava
Open turnaj oblasti 3B VS
30. 5. 2009, 09.00 – 30. 5. 2009, 20.00
BC Poruba z.s.
Závodní stůl | Trojband | Severní Morava
Open turnaj oblasti 3B MS
6. 6. 2009, 09.00 – 6. 6. 2009, 20.00
BC Poruba z.s.
Malý stůl | Trojband | Severní Morava

Střední Morava (4)

Krajský přebor středomoravské oblasti v 3b
6. 12. 2008, 10.00 – 7. 12. 2008, 20.00
BC Kroměříž z.s.
Malý stůl | Trojband | Střední Morava
Krajský přebor Středomoravské oblasti Kádr
31. 1. 2009, 10.00 – 1. 2. 2009, 20.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Střední Morava
Krajský přebor Středomoravské oblasti 1b
21. 2. 2009, 10.00 – 22. 2. 2009, 20.00
Billiard club Šumperk
Malý stůl | Jednoband | Střední Morava
Krajský přebor Středomoravské oblasti volná hra
28. 3. 2009, 10.00 – 29. 3. 2009, 20.00
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
Malý stůl | Volná hra | Střední Morava