Havelka Jiří

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
442 / 120 | 7 | 20.350
0.433
52.50000000 %
13 / 30 | 7 | 1
Závodní stůl: Trojband
6. 11. 2019, 16.00 | Král Petr | VČ 3B ZS přebor družstev
0.4332
10 / 30 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 11. 2019, 17.40 | Bernat Jaroslav | VČ 3B ZS přebor družstev
0.3330
9 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 3. 2020, 16.00 | Král Petr | VČ 3B ZS přebor družstev
0.3002
10 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 3. 2020, 17.40 | Bernat Jaroslav | VČ 3B ZS přebor družstev
0.3332

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
638 / 113 | 30.336
0.500
48.10130000 %
9 / 20 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 5. 2015, 09.00 | Kočička Petr | Oblastní přebor VČO 3B.
0.4502
4 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 5. 2015, 09.00 | Sedláček Radek | Oblastní přebor VČO 3B.
0.2000
5 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 5. 2015, 09.00 | Petříček Martin | Oblastní přebor VČO 3B.
0.2502
10 / 20 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 5. 2015, 09.00 | Mrkvička Jaroslav | Oblastní přebor VČO 3B.
0.5002
4 / 13 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 5. 2015, 09.00 | Hudák Jan | Oblastní přebor VČO 3B.
0.3070
6 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 5. 2015, 09.00 | Mrkvička Jaroslav | Oblastní přebor VČO 3B.
0.3000

2013/2014

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
322 / 60 | 30.366
0.450
61.11110000 %
9 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
31. 5. 2014, 09.00 | Janík Jiří | VČO Přebor VS-3B
0.4500
9 / 20 | 3
Závodní stůl: Trojband
31. 5. 2014, 09.00 | Poláček Ladislav | VČO Přebor VS-3B
0.4502
4 / 20 | 1
Závodní stůl: Trojband
31. 5. 2014, 09.00 | Absolon Jiří | VČO Přebor VS-3B
0.2000

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8867 / 160 | 355.41
7.35
54.18750000 %
147 / 20 | 28
Malý stůl: Volná hra
21. 9. 2019, 10.00 | Stolín Jaroslav | VČ TD 1.třída
7.352
107 / 20 | 34
Malý stůl: Volná hra
29. 9. 2019, 10.00 | Kratochvíl Jaroslav | VČ TD 1.třída
5.350
121 / 20 | 21
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2019, 10.00 | Holeček Jaroslav | VČ TD 1.třída
6.052
82 / 20 | 28
Malý stůl: Volná hra
23. 11. 2019, 10.00 | Theer Martin | VČ TD 1.třída
4.102
137 / 20 | 35
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2019, 10.00 | Foff Petr | VČ TD 1.třída
6.852
97 / 20 | 16
Malý stůl: Volná hra
4. 1. 2020, 10.00 | Stolín Jaroslav | VČ TD 1.třída
4.850
86 / 20 | 18
Malý stůl: Volná hra
11. 1. 2020, 10.00 | Foff Petr | VČ TD 1.třída
4.300
90 / 20 | 18
Malý stůl: Volná hra
25. 1. 2020, 10.00 | Nemeš Jiří | VČ TD 1.třída
4.500

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9865 / 176 | 57 | 34.91
7.89
64.07410000 %
150 / 19 | 57
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 9. 2019, 11.40 | Stolín Jaroslav | VČ TD 1.třída
7.892
138 / 19 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 2019, 11.40 | Nemeš Jiří | VČ TD 1.třída
7.260
28 / 18 | 8 | 3
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2019, 11.40 | Farkaš David | VČ TD 1.třída
1.550
135 / 20 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2019, 11.40 | Holeček Jaroslav | VČ TD 1.třída
6.752
71 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 11. 2019, 11.40 | Theer Martin | VČ TD 1.třída
3.552
71 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2019, 11.40 | Foff Petr | VČ TD 1.třída
3.550
122 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 1. 2020, 11.40 | Stolín Jaroslav | VČ TD 1.třída
6.100
74 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 1. 2020, 11.40 | Foff Petr | VČ TD 1.třída
3.702
76 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 1. 2020, 11.40 | Köhler Petr | VČ TD 1.třída
3.802

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9479 / 147 | 173.25
5.00
88.70370000 %
29 / 14 | 7
Malý stůl: Jednoband
21. 9. 2019, 12.30 | Svoboda Pavel | VČ TD 1.třída
2.070
60 / 12 | 11
Malý stůl: Jednoband
29. 9. 2019, 12.30 | Kratochvíl Jaroslav | VČ TD 1.třída
5.002
50 / 14 | 12
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2019, 12.30 | Sedláček Radek | VČ TD 1.třída
3.570
60 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
23. 11. 2019, 12.30 | Černý Robert | VČ TD 1.třída
3.002
60 / 17 | 17
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2019, 12.30 | Foff Petr | VČ TD 1.třída
3.522
60 / 16 | 14
Malý stůl: Jednoband
4. 1. 2020, 12.30 | Stolín Jaroslav | VČ TD 1.třída
3.752
60 / 18 | 12
Malý stůl: Jednoband
11. 1. 2020, 12.45 | Foff Petr | VČ TD 1.třída
3.332
40 / 16 | 13
Malý stůl: Jednoband
25. 1. 2020, 12.30 | Nemeš Jiří | VČ TD 1.třída
2.500
60 / 20 | 17
Malý stůl: Jednoband
7. 3. 2020, 12.30 | Sedláček Petr | VČ TD 1.třída
3.002

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
353 / 120 | 30.441
0.475
58.88890000 %
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 11. 2019, 13.00 | Wittmayer Michal | VČ 3B 1.třída
0.4250
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 11. 2019, 14.10 | Špiroch Martin | VČ 3B 1.třída
0.4250
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 11. 2019, 15.20 | Tolar Patrik | VČ 3B 1.třída
0.4750

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8991 / 155 | 446.39
9.37
61.93750000 %
128 / 20 | 27
Malý stůl: Volná hra
9. 9. 2018, 10.00 | Köhler Petr | VČ - TD 1.třída
6.400
105 / 20 | 21
Malý stůl: Volná hra
22. 9. 2018, 10.00 | Foff Petr | VČ - TD 1.třída
5.252
167 / 20 | 32
Malý stůl: Volná hra
6. 10. 2018, 10.00 | Theer Martin | VČ - TD 1.třída
8.352
82 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
28. 10. 2018, 09.00 | Farkaš David | VČ - TD 1.třída
4.102
150 / 16 | 44
Malý stůl: Volná hra
1. 12. 2018, 10.00 | Kolembář Petr | VČ - TD 1.třída
9.370
112 / 20 | 25
Malý stůl: Volná hra
3. 2. 2019, 10.00 | Kubík Robert | VČ - TD 1.třída
5.602
125 / 20 | 28
Malý stůl: Volná hra
16. 3. 2019, 10.00 | Stolín Jaroslav | VČ - TD 1.třída
6.251
122 / 19 | 23
Malý stůl: Volná hra
30. 3. 2019, 10.00 | Fornůsek Tomáš | VČ - TD 1.třída
6.420

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9757 / 157 | 284.82
6.11
56.07410000 %
111 / 20 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 9. 2018, 11.10 | Kubík Robert | VČ - TD 1.třída
5.552
104 / 17 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 9. 2018, 11.10 | Ševčík Jaroslav | VČ - TD 1.třída
6.110
68 / 18 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 10. 2018, 11.10 | Theer Martin | VČ - TD 1.třída
3.770
120 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 10. 2018, 10.10 | Kuchař František | VČ - TD 1.třída
6.000
36 / 11 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 12. 2018, 11.10 | Kolembář Petr | VČ - TD 1.třída
3.270
79 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 2019, 11.10 | Kubík Robert | VČ - TD 1.třída
3.952
87 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2019, 11.10 | Holeček Jaroslav | VČ - TD 1.třída
4.350
101 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 2019, 11.10 | Stolín Jaroslav | VČ - TD 1.třída
5.050
51 / 11 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 3. 2019, 11.10 | Kolembář Petr | VČ - TD 1.třída
4.630

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15774 / 277 | 242.79
5.00
77.40000000 %
60 / 12 | 16
Malý stůl: Jednoband
9. 9. 2018, 12.10 | Köhler Petr | VČ - TD 1.třída
5.002
51 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
22. 9. 2018, 12.10 | Zadrobílek Roman | VČ - TD 1.třída
2.552
59 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
6. 10. 2018, 12.10 | Zelinka David | VČ - TD 1.třída
2.952
26 / 12 | 5
Malý stůl: Jednoband
28. 10. 2018, 11.10 | Farkaš David | VČ - TD 1.třída
2.160
60 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2018, 12.10 | Svoboda Pavel | VČ - TD 1.třída
3.002
57 / 17 | 10
Malý stůl: Jednoband
1. 12. 2018, 12.10 | Kolembář Petr | VČ - TD 1.třída
3.350
57 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
3. 2. 2019, 12.10 | Köhler Petr | VČ - TD 1.třída
2.852
60 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 2019, 12.10 | Farkaš David | VČ - TD 1.třída
3.002
42 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2019, 12.10 | Stolín Jaroslav | VČ - TD 1.třída
2.100
31 / 16 | 9
Malý stůl: Jednoband
30. 3. 2019, 12.10 | Kolembář Petr | VČ - TD 1.třída
1.930
69 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
12. 5. 2019, 09.00 | Ševčík Jaroslav | Přebor VČO 1B 1.třída+VČO
3.452
39 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
12. 5. 2019, 10.10 | Svoboda Pavel | Přebor VČO 1B 1.třída+VČO
1.950
71 / 20 | 24
Malý stůl: Jednoband
12. 5. 2019, 11.20 | Stolín Jaroslav | Přebor VČO 1B 1.třída+VČO
3.552
45 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
12. 5. 2019, 12.30 | Kudr Jan | Přebor VČO 1B 1.třída+VČO
2.250
47 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
12. 5. 2019, 13.40 | Sedláček Radek | Přebor VČO 1B 1.třída+VČO
2.350

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
377 / 120 | 50.641
0.750
85.55560000 %
24 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 9. 2018, 10.00 | Červenka Josef st. | VČ - 3B 1.třída
0.6002
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 9. 2018, 11.20 | Špiroch Martin | VČ - 3B 1.třída
0.5752
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 9. 2018, 12.40 | Wittmayer Michal | VČ - 3B 1.třída
0.7502

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131349 / 245 | 515.50
9.20
41.50770000 %
104 / 20 | 23
Malý stůl: Volná hra
10. 9. 2017, 10.00 | Štok Radek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
5.200
100 / 20 | 18
Malý stůl: Volná hra
15. 10. 2017, 10.00 | Frajbiš Miroslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
5.002
78 / 20 | 15
Malý stůl: Volná hra
22. 10. 2017, 13.00 | Rulík Kamil | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
3.900
46 / 5 | 19
Malý stůl: Volná hra
29. 10. 2017, 10.00 | Lendvay David | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
9.200
97 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
12. 11. 2017, 13.00 | Landa Josef | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
4.850
102 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
26. 11. 2017, 10.00 | Svetko Tibor | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
5.100
132 / 20 | 51
Malý stůl: Volná hra
7. 1. 2018, 13.00 | Štok Radek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
6.600
92 / 20 | 16
Malý stůl: Volná hra
21. 1. 2018, 10.00 | Rulík Kamil | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
4.600
149 / 20 | 25
Malý stůl: Volná hra
3. 2. 2018, 11.00 | Pešta Martin | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
7.450
135 / 20 | 28
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 2018, 10.00 | Kozák Milan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
6.750
101 / 20 | 26
Malý stůl: Volná hra
11. 3. 2018, 13.00 | Krahulík Miroslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
5.050
108 / 20 | 20
Malý stůl: Volná hra
18. 3. 2018, 10.00 | Svetko Tibor | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
5.400
105 / 20 | 17
Malý stůl: Volná hra
7. 4. 2018, 10.00 | Hlubuček Petr | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
5.252

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131082 / 247 | 274.38
6.52
41.61540000 %
111 / 17 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 9. 2017, 12.00 | Kahoun Vlastimil | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
6.520
92 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 10. 2017, 12.00 | Hruška Vilém | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
4.600
77 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 10. 2017, 15.00 | Pecha Libor | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
3.850
127 / 20 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 10. 2017, 12.00 | Lendvay David | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
6.350
100 / 20 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 11. 2017, 15.00 | Procházka Milan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
5.002
74 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2017, 12.00 | Svetko Tibor | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
3.700
88 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 1. 2018, 15.00 | Štok Radek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
4.400
81 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2018, 12.00 | Rulík Kamil | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
4.052
36 / 15 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 2018, 13.00 | Hruška Vilém | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
2.400
53 / 15 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 2018, 12.00 | Lendvay David | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
3.530
98 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 3. 2018, 15.00 | Procházka Milan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
4.900
83 / 20 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 3. 2018, 12.00 | Svetko Tibor | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
4.150
62 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 4. 2018, 12.00 | Hlubuček Petr | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
3.100

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14795 / 279 | 212.84
4.40
56.78570000 %
44 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
10. 9. 2017, 14.00 | Křivánek Petr | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
2.200
64 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
15. 10. 2017, 14.00 | Frajbiš Miroslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
3.202
56 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
22. 10. 2017, 17.00 | Veselý Lukáš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
2.800
39 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
29. 10. 2017, 14.00 | Lendvay David | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
1.950
56 / 20 | 21
Malý stůl: Jednoband
12. 11. 2017, 17.00 | Krahulík Miroslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
2.800
47 / 19 | 10
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 2017, 14.00 | Hetfleiš Filip | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
2.470
75 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
10. 12. 2017, 14.00 | Vajgert Aleš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
3.752
55 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
7. 1. 2018, 17.00 | Kahoun Vlastimil | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
2.750
88 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
21. 1. 2018, 14.00 | Pecha Libor | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
4.402
46 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
3. 2. 2018, 15.00 | Hruška Vilém | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
2.300
55 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
18. 2. 2018, 14.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
2.750
71 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
11. 3. 2018, 17.00 | Krahulík Miroslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
3.552
52 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
18. 3. 2018, 14.00 | Lerch Aleš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
2.602
47 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
7. 4. 2018, 14.00 | Růžička Vojtěch | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
2.352

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12134 / 285 | 40.470
0.700
40.60610000 %
11 / 25 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2017, 10.00 | Ettel Milan | VČ - 3B 1.třída
0.4400
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2017, 10.05 | Mikysa Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.3500
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2017, 10.10 | Janík Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.5750
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 10. 2017, 10.00 | Červenka Josef st. | VČ - 3B 1.třída
0.6750
19 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 10. 2017, 10.05 | Špiroch Martin | VČ - 3B 1.třída
0.4750
18 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 10. 2017, 10.10 | Tolar Patrik | VČ - 3B 1.třída
0.4500
0 | 0
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2018, 10.00 | Mikysa Jiří | VČ - 3B 1.třída
02
0 | 0
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2018, 10.05 | Ševčík Jaroslav | VČ - 3B 1.třída
02
0 | 0
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2018, 10.10 | Janík Jiří | VČ - 3B 1.třída
02
14 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 4. 2018, 09.00 | Řehůřek Luděk | Přebor VČO 3B MS
0.7002
7 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 4. 2018, 10.30 | Sedláček Radek | Přebor VČO 3B MS
0.3500
1 / 20 | 1
Malý stůl: Trojband
28. 4. 2018, 12.00 | Janík Jiří | Přebor VČO 3B MS
0.0500

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111134 / 199 | 495.69
7.89
51.54550000 %
60 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
1. 10. 2016, 10.00 | Theer Martin | VČ - TD 1.třída
3.002
86 / 20 | 21
Malý stůl: Volná hra
29. 10. 2016, 10.00 | Havránek Milan | VČ - TD 1.třída
4.302
72 / 20 | 16
Malý stůl: Volná hra
5. 11. 2016, 10.00 | Špelda Miroslav | VČ - TD 1.třída
3.600
127 / 20 | 20
Malý stůl: Volná hra
3. 12. 2016, 10.00 | Mrkvička Jaroslav | VČ - TD 1.třída
6.352
135 / 20 | 49
Malý stůl: Volná hra
7. 1. 2017, 13.00 | Marek Jan | VČ - TD 1.třída
6.752
89 / 20 | 25
Malý stůl: Volná hra
21. 1. 2017, 10.00 | Theer Martin | VČ - TD 1.třída
4.450
150 / 19 | 30
Malý stůl: Volná hra
4. 2. 2017, 10.00 | Stolín Jaroslav | VČ - TD 1.třída
7.890
147 / 20 | 43
Malý stůl: Volná hra
25. 2. 2017, 10.00 | Havránek Milan | VČ - TD 1.třída
7.352
134 / 20 | 25
Malý stůl: Volná hra
5. 3. 2017, 10.00 | Špelda Miroslav | VČ - TD 1.třída
6.700
134 / 20 | 43
Malý stůl: Volná hra
25. 3. 2017, 10.00 | Janík Jiří | VČ - TD 1.třída
6.700
0 | 0
Malý stůl: Volná hra
2. 4. 2017, 13.00 | Holeček Jaroslav | VČ - TD 1.třída
00

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141211 / 255 | 274.74
6.70
57.66670000 %
116 / 20 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 9. 2016, 11.10 | Křížek Miloslav | VČ - TD 1.třída
5.800
63 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 10. 2016, 11.10 | Theer Martin | VČ - TD 1.třída
3.150
48 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 2016, 11.10 | Stolín Jaroslav | VČ - TD 1.třída
2.400
96 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 10. 2016, 11.10 | Havránek Milan | VČ - TD 1.třída
4.802
101 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 11. 2016, 11.10 | Kníže Martin | VČ - TD 1.třída
5.052
77 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 12. 2016, 11.10 | Mrkvička Jaroslav | VČ - TD 1.třída
3.850
122 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 12. 2016, 11.10 | Holeček Jaroslav | VČ - TD 1.třída
6.102
67 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 1. 2017, 14.10 | Marek Jan | VČ - TD 1.třída
3.350
134 / 20 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2017, 11.10 | Theer Martin | VČ - TD 1.třída
6.702
134 / 20 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2017, 11.10 | Šolc Kamil | VČ - TD 1.třída
6.702
109 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 2. 2017, 11.10 | Havránek Milan | VČ - TD 1.třída
5.452
64 / 15 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 3. 2017, 11.10 | Špelda Miroslav | VČ - TD 1.třída
4.260
80 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 3. 2017, 11.10 | Zadrobílek Roman | VČ - TD 1.třída
4.002
0 | 0
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 4. 2017, 14.10 | Holeček Jaroslav | VČ - TD 1.třída
00

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18834 / 311 | 252.68
5.00
67.25810000 %
45 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
24. 9. 2016, 12.10 | Křížek Miloslav | VČ - TD 1.třída
2.252
60 / 18 | 17
Malý stůl: Jednoband
1. 10. 2016, 12.10 | Theer Martin | VČ - TD 1.třída
3.332
14 / 8 | 4
Malý stůl: Jednoband
9. 10. 2016, 12.10 | Stolín Jaroslav | VČ - TD 1.třída
1.750
45 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
29. 10. 2016, 12.10 | Havránek Milan | VČ - TD 1.třída
2.252
40 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
5. 11. 2016, 12.10 | Špelda Miroslav | VČ - TD 1.třída
2.000
47 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
3. 12. 2016, 12.10 | Mrkvička Jaroslav | VČ - TD 1.třída
2.352
60 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
10. 12. 2016, 12.10 | Mareš Ivan | VČ - TD 1.třída
3.002
51 / 19 | 9
Malý stůl: Jednoband
7. 1. 2017, 15.10 | Marek Jan | VČ - TD 1.třída
2.680
45 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
21. 1. 2017, 12.10 | Theer Martin | VČ - TD 1.třída
2.252
60 / 12 | 25
Malý stůl: Jednoband
4. 2. 2017, 12.10 | Šolc Kamil | VČ - TD 1.třída
5.002
50 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
25. 2. 2017, 12.10 | Havránek Milan | VČ - TD 1.třída
2.502
60 / 14 | 16
Malý stůl: Jednoband
5. 3. 2017, 12.10 | Cvetanov Krasimir | VČ - TD 1.třída
4.282
60 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
25. 3. 2017, 12.10 | Zadrobílek Roman | VČ - TD 1.třída
3.002
0 | 0
Malý stůl: Jednoband
2. 4. 2017, 15.10 | Holeček Jaroslav | VČ - TD 1.třída
00
46 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
6. 5. 2017, 09.00 | Absolon Jiří | Přebor VČO 1.třída 1B
2.300
38 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
6. 5. 2017, 10.30 | Stolín Jaroslav | Přebor VČO 1.třída 1B
1.900
60 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
6. 5. 2017, 10.30 | Svoboda Pavel | Přebor VČO 1.třída 1B
3.002
53 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
6. 5. 2017, 12.00 | Kraus Radim | Přebor VČO 1.třída 1B
2.650

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
894 / 175 | 70.537
1.176
58.75000000 %
20 / 17 | 7
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 09.00 | Štok Jarmil | VČ - 3B 2.třída
1.1762
14 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 14.00 | Žižka Josef | VČ - 3B 2.třída
0.4662
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2017, 09.00 | Havránek Milan | VČ - 3B 2.třída
0.3332
20 / 19 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2017, 11.00 | Kučera Jan | VČ - 3B 2.třída
1.0522
9 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2017, 14.00 | Řehůřek Luděk | VČ - 3B 2.třída
0.4500
10 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2017, 09.45 | Sedláček Radek | Přebor VČO 3B MS
0.5000
6 / 19 | 1
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2017, 11.15 | Ettel Milan | Přebor VČO 3B MS
0.3150
5 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2017, 12.00 | Černý Miroslav | Přebor VČO 3B MS
0.2500

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7676 / 136 | 484.97
6.30
48.28570000 %
78 / 20 | 21
Malý stůl: Volná hra
27. 9. 2015, 10.00 | Holeček Jaroslav | VČ - TD 1.třída
3.900
96 / 20 | 34
Malý stůl: Volná hra
3. 10. 2015, 10.00 | Zelinka David | VČ - TD 1.třída
4.801
107 / 20 | 18
Malý stůl: Volná hra
17. 10. 2015, 10.00 | Šolc Kamil | VČ - TD 1.třída
5.350
126 / 20 | 47
Malý stůl: Volná hra
31. 10. 2015, 10.00 | Křížek Miloslav | VČ - TD 1.třída
6.300
83 / 16 | 48
Malý stůl: Volná hra
7. 11. 2015, 10.00 | Hladík Petr | VČ - TD 1.třída
5.180
72 / 20 | 20
Malý stůl: Volná hra
21. 11. 2015, 10.00 | Kníže Martin | VČ - TD 1.třída
3.600
114 / 20 | 33
Malý stůl: Volná hra
27. 2. 2016, 10.00 | Mrkvička Jaroslav | VČ - TD 1.třída
5.700

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7575 / 140 | 324.10
5.55
54.76190000 %
81 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 9. 2015, 11.10 | Holeček Jaroslav | VČ - TD 1.třída
4.050
45 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 10. 2015, 11.10 | Pfeifer David | VČ - TD 1.třída
2.250
86 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 10. 2015, 11.10 | Stolín Jaroslav | VČ - TD 1.třída
4.300
70 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 10. 2015, 11.10 | Křížek Miloslav | VČ - TD 1.třída
3.500
111 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 11. 2015, 11.10 | Janík Jiří | VČ - TD 1.třída
5.550
98 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 11. 2015, 11.10 | Kníže Martin | VČ - TD 1.třída
4.900
84 / 20 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 2. 2016, 11.10 | Janík Jiří | VČ - TD 1.třída
4.200

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15807 / 278 | 242.90
4.61
80.70000000 %
60 / 13 | 15
Malý stůl: Jednoband
27. 9. 2015, 12.00 | Mareš Ivan | VČ - TD 1.třída
4.612
26 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
3. 10. 2015, 12.00 | Kraus Radim | VČ - TD 1.třída
1.300
57 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
17. 10. 2015, 12.00 | Šolc Kamil | VČ - TD 1.třída
2.852
40 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
31. 10. 2015, 12.00 | Tolar Patrik | VČ - TD 1.třída
2.002
60 / 13 | 13
Malý stůl: Jednoband
7. 11. 2015, 12.00 | Janík Jiří | VČ - TD 1.třída
4.612
42 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
21. 11. 2015, 12.00 | Kníže Martin | VČ - TD 1.třída
2.100
40 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
5. 12. 2015, 12.00 | Hazuka Petr | VČ - TD 1.třída
2.000
60 / 19 | 9
Malý stůl: Jednoband
9. 1. 2016, 12.00 | Mareš Ivan | VČ - TD 1.třída
3.152
60 / 19 | 12
Malý stůl: Jednoband
27. 2. 2016, 12.00 | Mrkvička Jaroslav | VČ - TD 1.třída
3.151
60 / 15 | 11
Malý stůl: Jednoband
19. 3. 2016, 12.00 | Bareš Petr | VČ - TD 1.třída
4.002
80 / 19 | 15
Malý stůl: Jednoband
8. 5. 2016, 09.00 | Kraus Radim | Přebor VČO 1 Třída 1B
4.212
73 / 20 | 24
Malý stůl: Jednoband
8. 5. 2016, 10.05 | Absolon Jiří | Přebor VČO 1 Třída 1B
3.652
38 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
8. 5. 2016, 11.10 | Janík Jiří | Přebor VČO 1 Třída 1B
1.900
55 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
8. 5. 2016, 12.15 | Bareš Petr | Přebor VČO 1 Třída 1B
2.750
56 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
8. 5. 2016, 13.20 | Svoboda Pavel | Přebor VČO 1 Třída 1B
2.800

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10135 / 292 | 50.462
0.850
50.00000000 %
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 09.00 | Ziogas Janis | VČ - 3B 1.třída
0.3250
11 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 13.30 | Marek Jan | VČ - 3B 1.třída
0.3660
21 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 15.00 | Mikysa Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.5251
16 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2015, 10.30 | Špiroch Martin | VČ - 3B 1.třída
0.4000
7 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2015, 12.00 | Hudák Jan | VČ - 3B 1.třída
0.4660
18 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2015, 15.00 | Mikysa Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.4500
13 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2016, 13.30 | Špiroch Martin | VČ - 3B 1.třída
0.4480
12 / 18 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 09.45 | Ettel Milan | Přebor VČO trojband malý stůl
0.6660
17 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 11.15 | Janík Jiří | Přebor VČO trojband malý stůl
0.8502
7 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 12.45 | Mrkvička Jaroslav | Přebor VČO trojband malý stůl
0.3500

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111136 / 200 | 575.68
10.00
51.63640000 %
200 / 20 | 43
Malý stůl: Volná hra
27. 9. 2014, 10.00 | Zadrobílek Roman | 1.třída Východní Čechy
10.002
126 / 20 | 30
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 2014, 10.00 | Šolc Kamil | 1.třída Východní Čechy
6.302
0
Malý stůl: Volná hra
18. 10. 2014, 10.00 | Chvalovský Vít | 1.třída Východní Čechy
2
102 / 20 | 35
Malý stůl: Volná hra
2. 11. 2014, 10.00 | Havránek Hynek | 1.třída Východní Čechy
5.102
91 / 20 | 21
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 2014, 13.00 | Červenka Josef st. | 1.třída Východní Čechy
4.550
42 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
11. 1. 2015, 10.00 | Hladík Petr | 1.třída Východní Čechy
2.100
98 / 20 | 29
Malý stůl: Volná hra
7. 2. 2015, 10.00 | Theer Martin | 1.třída Východní Čechy
4.900
116 / 20 | 30
Malý stůl: Volná hra
22. 2. 2015, 10.00 | Havránek Hynek | 1.třída Východní Čechy
5.802
161 / 20 | 57
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 2015, 10.00 | Ciasto Libor | 1.třída Východní Čechy
8.052
90 / 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
14. 3. 2015, 10.00 | Korbelář Bohumil | 1.třída Východní Čechy
4.502
110 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
21. 3. 2015, 10.00 | Procházka Jaroslav | 1.třída Východní Čechy
5.502

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131095 / 239 | 304.58
6.05
56.15380000 %
75 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 9. 2014, 10.00 | Zadrobílek Roman | 1.třída Východní Čechy
3.750
116 / 20 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 10. 2014, 10.00 | Šolc Kamil | 1.třída Východní Čechy
5.802
0
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 10. 2014, 12.30 | Chvalovský Vít | 1.třída Východní Čechy
2
104 / 20 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 2014, 10.00 | Havránek Hynek | 1.třída Východní Čechy
5.200
64 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 2014, 10.00 | Otčenášek Jiří st. | 1.třída Východní Čechy
3.200
52 / 19 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 2014, 14.30 | Křížek Miloslav | 1.třída Východní Čechy
2.730
84 / 20 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 1. 2015, 10.00 | Janík Jiří | 1.třída Východní Čechy
4.200
87 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 2015, 10.00 | Šolc Kamil | 1.třída Východní Čechy
4.350
92 / 20 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 2. 2015, 10.00 | Theer Martin | 1.třída Východní Čechy
4.602
121 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 2. 2015, 10.00 | Havránek Hynek | 1.třída Východní Čechy
6.052
72 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2015, 10.00 | Ciasto Libor | 1.třída Východní Čechy
3.602
118 / 20 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 3. 2015, 10.00 | Korbelář Bohumil | 1.třída Východní Čechy
5.902
110 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 3. 2015, 12.00 | Procházka Jaroslav | 1.třída Východní Čechy
5.502

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18877 / 338 | 172.59
4.28
74.32200000 %
31 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
27. 9. 2014, 10.00 | Zadrobílek Roman | 1.třída Východní Čechy
1.552
47 / 20 | 17
Malý stůl: Jednoband
4. 10. 2014, 10.00 | Šolc Kamil | 1.třída Východní Čechy
2.350
32 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
18. 10. 2014, 14.00 | Theer Martin | 1.třída Východní Čechy
1.600
28 / 17 | 6
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 2014, 10.00 | Kolembář Petr | 1.třída Východní Čechy
1.640
57 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
15. 11. 2014, 10.00 | Flégl Tomáš | 1.třída Východní Čechy
2.852
60 / 14 | 17
Malý stůl: Jednoband
22. 11. 2014, 16.00 | Křížek Miloslav | 1.třída Východní Čechy
4.282
48 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
11. 1. 2015, 10.00 | Hladík Petr | 1.třída Východní Čechy
2.402
42 / 15 | 11
Malý stůl: Jednoband
24. 1. 2015, 10.00 | Stolín Jaroslav | 1.třída Východní Čechy
2.800
50 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
7. 2. 2015, 10.00 | Theer Martin | 1.třída Východní Čechy
2.502
60 / 14 | 15
Malý stůl: Jednoband
22. 2. 2015, 10.00 | Havránek Hynek | 1.třída Východní Čechy
4.282
43 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
1. 3. 2015, 10.00 | Ciasto Libor | 1.třída Východní Čechy
2.152
54 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
14. 3. 2015, 10.00 | Korbelář Bohumil | 1.třída Východní Čechy
2.702
60 / 18 | 14
Malý stůl: Jednoband
21. 3. 2015, 13.30 | Procházka Jaroslav | 1.třída Východní Čechy
3.332
56 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
3. 5. 2015, 09.00 | Stolín Jaroslav | Přebor VČO 1.tř. 1B
2.802
51 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
3. 5. 2015, 09.00 | Král Petr | Přebor VČO 1.tř. 1B
2.550
70 / 20 | 17
Malý stůl: Jednoband
3. 5. 2015, 09.00 | Kníže Martin | Přebor VČO 1.tř. 1B
3.502
55 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
3. 5. 2015, 09.00 | Absolon Jiří | Přebor VČO 1.tř. 1B
2.752
33 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
3. 5. 2015, 09.00 | Svoboda Pavel | Přebor VČO 1.tř. 1B
1.650

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15223 / 403 | 70.553
0.869
75.08420000 %
8 / 27 | 1
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2014, 09.00 | Mikysa Jiří | 3B 2.třída Východní Čechy
0.2960
20 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2014, 12.00 | Dyrc Karel | 3B 2.třída Východní Čechy
0.6662
20 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2014, 13.00 | Vokatý Petr | 3B 2.třída Východní Čechy
0.7692
19 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2015, 10.00 | Chládek Roman | 3B 2.třída Východní Čechy
0.6332
14 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2015, 11.00 | Mikysa Jiří | 3B 2.třída Východní Čechy
0.4660
19 / 30 | 7
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2015, 13.00 | Volanský Petr | 3B 2.třída Východní Čechy
0.6332
17 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2015, 10.00 | Dyrc Karel | 3B 2.třída Východní Čechy
0.5662
20 / 23 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2015, 12.00 | Vokatý Petr | 3B 2.třída Východní Čechy
0.8692
14 / 27 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2015, 14.00 | Mikysa Jiří | 3B 2.třída Východní Čechy
0.5180
13 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 09.00 | Absolon Jiří | Oblastní přebor VČO 3B
0.6500
7 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 09.00 | Kuchař František | Oblastní přebor VČO 3B
0.3501
16 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 09.00 | Ettel Milan | Oblastní přebor VČO 3B
0.5332
16 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 09.00 | Kočička Petr | Oblastní přebor VČO 3B
0.5330
12 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 09.00 | Absolon Jiří | Oblastní přebor VČO 3B
0.4000
8 / 20 | 1
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 09.00 | Křížek Miloslav | Oblastní přebor VČO 3B
0.4002

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101414 / 244 | 455.79
7.68
70.70000000 %
160 / 23 | 34
Malý stůl: Volná hra
28. 9. 2013, 10.00 | Köhler Petr | 1.třída Východní Čechy
6.950
119 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2013, 10.00 | Štok Radek | 1.třída Východní Čechy
4.760
145 / 25 | 22
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 2013, 13.30 | Křížek Miloslav | 1.třída Východní Čechy
5.800
179 / 25 | 32
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 2013, 10.00 | Janík Jiří | 1.třída Východní Čechy
7.162
158 / 25 | 27
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2013, 10.00 | Tázler Jaroslav | 1.třída Východní Čechy
6.322
127 / 25 | 21
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 2013, 10.00 | Otčenášek Jiří st. | 1.třída Východní Čechy
5.080
86 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
11. 1. 2014, 10.00 | Bohadlo Libor | 1.třída Východní Čechy
3.442
150 / 25 | 19
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 2014, 10.00 | Havránek Hynek | 1.třída Východní Čechy
6.000
192 / 25 | 45
Malý stůl: Volná hra
22. 2. 2014, 10.00 | Procházka Jaroslav | 1.třída Východní Čechy
7.682
98 / 21 | 20
Malý stůl: Volná hra
9. 3. 2014, 10.00 | Otčenášek Jiří st. | 1.třída Východní Čechy
4.660

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10974 / 237 | 284.10
6.00
64.93330000 %
74 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 2013, 10.00 | Köhler Petr | 1.třída Východní Čechy
2.960
115 / 25 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 10. 2013, 10.00 | Štok Radek | 1.třída Východní Čechy
4.602
94 / 17 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 2013, 15.00 | Křížek Miloslav | 1.třída Východní Čechy
5.520
84 / 25 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 2013, 10.00 | Hladík Petr | 1.třída Východní Čechy
3.360
89 / 25 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 2013, 10.00 | Tázler Jaroslav | 1.třída Východní Čechy
3.560
150 / 25 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2013, 10.00 | Otčenášek Jiří st. | 1.třída Východní Čechy
6.002
96 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2013, 10.00 | Florek Josef | 1.třída Východní Čechy
4.800
100 / 25 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 1. 2014, 10.00 | Bohadlo Libor | 1.třída Východní Čechy
4.002
94 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 2014, 10.00 | Havránek Hynek | 1.třída Východní Čechy
3.760
78 / 25 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 3. 2014, 10.00 | Otčenášek Jiří st. | 1.třída Východní Čechy
3.120

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
17890 / 319 | 172.79
4.61
79.46430000 %
60 / 19 | 13
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 2013, 10.00 | Köhler Petr | 1.třída Východní Čechy
3.152
60 / 17 | 15
Malý stůl: Jednoband
5. 10. 2013, 10.00 | Fornůsek Tomáš | 1.třída Východní Čechy
3.522
60 / 19 | 10
Malý stůl: Jednoband
12. 10. 2013, 16.00 | Tolar Patrik | 1.třída Východní Čechy
3.152
60 / 21 | 8
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 2013, 10.00 | Mrkvička Jaroslav | 1.třída Východní Čechy
2.852
52 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
9. 11. 2013, 10.00 | Tázler Jaroslav | 1.třída Východní Čechy
2.082
44 / 17 | 9
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 2013, 10.00 | Kníže Martin | 1.třída Východní Čechy
2.580
60 / 16 | 14
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2013, 10.00 | Florek Josef | 1.třída Východní Čechy
3.752
60 / 13 | 14
Malý stůl: Jednoband
11. 1. 2014, 10.00 | Köhler Petr | 1.třída Východní Čechy
4.612
38 / 21 | 12
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 2014, 10.00 | Fornůsek Tomáš | 1.třída Východní Čechy
1.800
54 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 2014, 10.00 | Křížek Miloslav | 1.třída Východní Čechy
2.160
60 / 16 | 10
Malý stůl: Jednoband
22. 2. 2014, 10.00 | Tázler Jaroslav | 1.třída Východní Čechy
3.752
40 / 11 | 17
Malý stůl: Jednoband
9. 3. 2014, 10.00 | Kníže Martin | 1.třída Východní Čechy
3.630
9 / 20 | 2
Malý stůl: Jednoband
17. 5. 2014, 09.00 | Absolon Jiří | VČO Přebor 1.třídy 1B
0.450
65 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
17. 5. 2014, 09.00 | Šlambor Aleš | VČO Přebor 1.třídy 1B
3.250
54 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
17. 5. 2014, 09.00 | Janík Jiří | VČO Přebor 1.třídy 1B
2.700
54 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
17. 5. 2014, 09.00 | Kníže Martin | VČO Přebor 1.třídy 1B
2.702
60 / 19 | 13
Malý stůl: Jednoband
17. 5. 2014, 09.00 | Mrkvička Jaroslav | VČO Přebor 1.třídy 1B
3.150

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
795 / 198 | 60.479
0.869
67.85710000 %
7 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2013, 10.00 | Chotěbor Ctirad | 3B 2.třída Východní Čechy
0.2330
12 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2013, 12.00 | Korbelář Bohumil | 3B 2.třída Východní Čechy
0.4002
20 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2013, 14.00 | Kolembář Petr | 3B 2.třída Východní Čechy
0.8692
12 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2014, 14.00 | Vokatý Petr | 3B 2.třída Východní Čechy
0.4000
14 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2014, 09.00 | Ettel Milan | VČO Přebor MS-3B
0.4660
12 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2014, 09.00 | Sedláček Radek | VČO Přebor MS-3B
0.4000
18 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2014, 09.00 | Šlambor Aleš | VČO Přebor MS-3B
0.7200

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101207 / 250 | 414.82
6.80
60.35000000 %
74 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
6. 10. 2012, 10.00 | Havránek Hynek | 1.třída - Východní Čechy
2.960
121 / 25 | 22
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2012, 10.00 | Dyrc Karel | 1.třída - Východní Čechy
4.842
112 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
27. 10. 2012, 10.00 | Feher Václav | 1.třída - Východní Čechy
4.480
162 / 25 | 33
Malý stůl: Volná hra
3. 11. 2012, 10.00 | Janík Jiří | 1.třída - Východní Čechy
6.482
170 / 25 | 41
Malý stůl: Volná hra
17. 11. 2012, 10.00 | Stolín Jaroslav | 1.třída - Východní Čechy
6.802
104 / 25 | 30
Malý stůl: Volná hra
12. 1. 2013, 10.00 | Foff Petr | 1.třída - Východní Čechy
4.160
107 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2013, 10.00 | Dyrc Karel | 1.třída - Východní Čechy
4.282
133 / 25 | 27
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2013, 10.00 | Feher Václav | 1.třída - Východní Čechy
5.320
143 / 25 | 26
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 2013, 10.00 | Červenka Josef st. | 1.třída - Východní Čechy
5.720
81 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
16. 3. 2013, 10.00 | Řada Josef | 1.třída - Východní Čechy
3.240

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121172 / 282 | 254.15
5.48
65.11110000 %
48 / 18 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 10. 2012, 10.00 | Hazuka Petr | 1.třída - Východní Čechy
2.660
137 / 25 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2012, 10.00 | Dyrc Karel | 1.třída - Východní Čechy
5.482
134 / 25 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2012, 10.00 | Feher Václav | 1.třída - Východní Čechy
5.362
68 / 15 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 11. 2012, 12.30 | Janík Jiří | 1.třída - Východní Čechy
4.530
116 / 25 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2012, 10.00 | Stolín Jaroslav | 1.třída - Východní Čechy
4.642
89 / 25 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 12. 2012, 12.00 | Řada Josef | 1.třída - Východní Čechy
3.562
90 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 12. 2012, 11.30 | Křížek Miloslav | 1.třída - Východní Čechy
3.600
88 / 25 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 1. 2013, 10.00 | Foff Petr | 1.třída - Východní Čechy
3.520
91 / 25 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2013, 12.00 | Strnad Milan | 1.třída - Východní Čechy
3.642
102 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 1. 2013, 11.30 | Feher Václav | 1.třída - Východní Čechy
4.082
118 / 24 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2013, 12.00 | Tolar Patrik | 1.třída - Východní Čechy
4.910
91 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 2013, 00.00 | Řada Josef | 1.třída - Východní Čechy
3.640

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18941 / 363 | 152.59
4.28
79.74580000 %
45 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
6. 10. 2012, 10.00 | Havránek Hynek | 1.třída - Východní Čechy
1.800
60 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2012, 10.00 | Dyrc Karel | 1.třída - Východní Čechy
2.402
60 / 24 | 8
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2012, 10.00 | Feher Václav | 1.třída - Východní Čechy
2.502
60 / 21 | 12
Malý stůl: Jednoband
3. 11. 2012, 14.00 | Hladík Petr | 1.třída - Východní Čechy
2.852
60 / 14 | 9
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2012, 10.00 | Stolín Jaroslav | 1.třída - Východní Čechy
4.282
60 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
1. 12. 2012, 13.00 | Kníže Martin | 1.třída - Východní Čechy
3.002
60 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
8. 12. 2012, 13.00 | Křížek Miloslav | 1.třída - Východní Čechy
3.002
56 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2013, 10.00 | Foff Petr | 1.třída - Východní Čechy
2.240
36 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2013, 14.00 | Strnad Milan | 1.třída - Východní Čechy
1.440
60 / 24 | 10
Malý stůl: Jednoband
26. 1. 2013, 13.00 | Feher Václav | 1.třída - Východní Čechy
2.502
60 / 17 | 13
Malý stůl: Jednoband
17. 2. 2013, 10.00 | Radoch Petr | 1.třída - Východní Čechy
3.522
60 / 18 | 7
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 2013, 13.30 | Tolar Patrik | 1.třída - Východní Čechy
3.332
27 / 15 | 7
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2013, 00.00 | Řada Josef | 1.třída - Východní Čechy
1.800
50 / 19 | 8
Malý stůl: Jednoband
4. 5. 2013, 09.00 | Mrkvička Jaroslav | Přebor 1.třídy 1B
2.630
47 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
4. 5. 2013, 09.00 | Králíček Pavel | Přebor 1.třídy 1B
2.350
64 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
4. 5. 2013, 09.00 | Kníže Martin | Přebor 1.třídy 1B
3.200
46 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
4. 5. 2013, 09.00 | Absolon Jiří | Přebor 1.třídy 1B
2.300
30 / 11 | 9
Malý stůl: Jednoband
4. 5. 2013, 09.00 | Šlambor Aleš | Přebor 1.třídy 1B
2.720

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9122 / 235 | 60.519
0.655
67.77780000 %
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2012, 09.00 | Tázler Jaroslav | 3B 2.třída - Východní Čechy
0.4330
19 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2012, 11.00 | Žižka Josef | 3B 2.třída - Východní Čechy
0.6550
17 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2012, 14.00 | Křížek Miloslav | 3B 2.třída - Východní Čechy
0.5660
18 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2013, 09.00 | Feher Václav | 3B 2.třída - Východní Čechy
0.6002
0
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2013, 11.00 | Žižka Josef | 3B 2.třída - Východní Čechy
2
12 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2013, 14.00 | Havránek Hynek | 3B 2.třída - Východní Čechy
0.4000
18 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 4. 2013, 09.00 | Mikysa Jiří | Přebor VČO MS-3B
0.6002
10 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 4. 2013, 09.00 | Koníček Vladimír | Přebor VČO MS-3B
0.3330
15 / 26 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 4. 2013, 09.00 | Červenka Josef st. | Přebor VČO MS-3B
0.5760

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
171680 / 345 | 344.86
7.50
65.88240000 %
76 / 20 | 21
Malý stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Otčenášek Jiří st. | Přebor VČO 2.třída VH
3.800
16 / 6 | 8
Malý stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Kníže Martin | Přebor VČO 2.třída VH
2.660
61 / 14 | 14
Malý stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Králíček Pavel | Přebor VČO 2.třída VH
4.350
96 / 20 | 15
Malý stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Šlambor Aleš | Přebor VČO 2.třída VH
4.802
83 / 20 | 24
Malý stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Stolín Jaroslav | Přebor VČO 2.třída VH
4.150
96 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
16. 10. 2011, 10.00 | Ptáček Pavel | 2. třída - Východní Čechy
3.842
92 / 16 | 16
Malý stůl: Volná hra
13. 11. 2011, 10.00 | Flégl Tomáš | 2. třída - Východní Čechy
5.750
97 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
19. 11. 2011, 10.00 | Moser Jan | 2. třída - Východní Čechy
3.880
115 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
3. 12. 2011, 10.00 | Chotěbor Ctirad | 2. třída - Východní Čechy
4.602
138 / 25 | 25
Malý stůl: Volná hra
11. 12. 2011, 10.00 | Volanský Petr | 2. třída - Východní Čechy
5.522
135 / 25 | 34
Malý stůl: Volná hra
22. 1. 2012, 10.00 | Ptáček Pavel | 2. třída - Východní Čechy
5.402
28 / 8 | 12
Malý stůl: Volná hra
29. 1. 2012, 10.00 | Kníže Martin | 2. třída - Východní Čechy
3.500
150 / 25 | 25
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 2012, 09.00 | Šťovíček Karel | 2. třída - Východní Čechy
6.002
95 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 2012, 13.00 | Židů Tomáš | 2. třída - Východní Čechy
3.800
102 / 23 | 18
Malý stůl: Volná hra
4. 3. 2012, 10.00 | Foff Petr | 2. třída - Východní Čechy
4.430
150 / 23 | 23
Malý stůl: Volná hra
10. 3. 2012, 10.00 | Otčenášek Jiří st. | 2. třída - Východní Čechy
6.522
150 / 20 | 23
Malý stůl: Volná hra
18. 3. 2012, 10.00 | Volanský Petr | 2. třída - Východní Čechy
7.502

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
181505 / 381 | 353.95
6.25
83.61110000 %
69 / 19 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Zadrobílek Roman | Přebor VČO 2.třída K52/2
3.630
57 / 17 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Kníže Martin | Přebor VČO 2.třída K52/2
3.350
98 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Králíček Pavel | Přebor VČO 2.třída K52/2
4.900
49 / 19 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Šlambor Aleš | Přebor VČO 2.třída K52/2
2.570
100 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Stolín Jaroslav | Přebor VČO 2.třída K52/2
5.002
88 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 2011, 10.00 | Janeček Antonín | 2. třída - Východní Čechy
3.520
100 / 25 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 10. 2011, 10.00 | Kopecký Emil st. | 2. třída - Východní Čechy
4.002
100 / 16 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 10. 2011, 11.30 | Kníže Martin | 2. třída - Východní Čechy
6.252
37 / 17 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 11. 2011, 10.00 | Otčenášek Jiří st. | 2. třída - Východní Čechy
2.170
88 / 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 12. 2011, 11.00 | Chotěbor Ctirad | 2. třída - Východní Čechy
3.520
100 / 24 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 12. 2011, 10.00 | Volanský Petr | 2. třída - Východní Čechy
4.162
100 / 22 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 1. 2012, 11.00 | Ptáček Pavel | 2. třída - Východní Čechy
4.542
100 / 24 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 1. 2012, 10.00 | Kníže Martin | 2. třída - Východní Čechy
4.161
62 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 2. 2012, 09.00 | Šťovíček Karel | 2. třída - Východní Čechy
2.482
100 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 2. 2012, 13.00 | Židů Tomáš | 2. třída - Východní Čechy
4.002
100 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 3. 2012, 10.00 | Foff Petr | 2. třída - Východní Čechy
5.002
73 / 13 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 3. 2012, 10.00 | Frýda Petr | 2. třída - Východní Čechy
5.610
84 / 25 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 3. 2012, 11.00 | Volanský Petr | 2. třída - Východní Čechy
3.362

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
19856 / 353 | 152.42
4.00
85.60000000 %
38 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Poláček Ladislav | Přebor VČO 2.třída 1B
1.900
32 / 14 | 11
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Králíček Pavel | Přebor VČO 2.třída 1B
2.280
49 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Šlambor Aleš | Přebor VČO 2.třída 1B
2.450
40 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Stolín Jaroslav | Přebor VČO 2.třída 1B
2.002
60 / 15 | 11
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Kníže Martin | Přebor VČO 2.třída 1B
4.002
45 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
9. 10. 2011, 10.00 | Janeček Antonín | 2. třída - Východní Čechy
1.802
50 / 24 | 11
Malý stůl: Jednoband
16. 10. 2011, 10.00 | Ptáček Pavel | 2. třída - Východní Čechy
2.082
21 / 14 | 8
Malý stůl: Jednoband
22. 10. 2011, 12.30 | Kníže Martin | 2. třída - Východní Čechy
1.500
28 / 15 | 9
Malý stůl: Jednoband
13. 11. 2011, 10.00 | Flégl Tomáš | 2. třída - Východní Čechy
1.860
50 / 14 | 8
Malý stůl: Jednoband
19. 11. 2011, 12.30 | Moser Jan | 2. třída - Východní Čechy
3.572
50 / 15 | 12
Malý stůl: Jednoband
3. 12. 2011, 12.30 | Žižka Josef | 2. třída - Východní Čechy
3.332
50 / 23 | 10
Malý stůl: Jednoband
11. 12. 2011, 10.00 | Vokatý Petr | 2. třída - Východní Čechy
2.172
50 / 22 | 7
Malý stůl: Jednoband
22. 1. 2012, 12.00 | Ptáček Pavel | 2. třída - Východní Čechy
2.272
50 / 24 | 6
Malý stůl: Jednoband
29. 1. 2012, 10.00 | Řada Josef | 2. třída - Východní Čechy
2.081
50 / 16 | 14
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2012, 09.00 | Šťovíček Karel | 2. třída - Východní Čechy
3.122
50 / 15 | 13
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2012, 13.00 | Židů Tomáš | 2. třída - Východní Čechy
3.332
43 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
4. 3. 2012, 10.00 | Foff Petr | 2. třída - Východní Čechy
1.720
50 / 16 | 10
Malý stůl: Jednoband
10. 3. 2012, 10.00 | Otčenášek Jiří st. | 2. třída - Východní Čechy
3.122
50 / 16 | 10
Malý stůl: Jednoband
18. 3. 2012, 12.00 | Volanský Petr | 2. třída - Východní Čechy
3.122

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121243 / 300 | 514.14
5.48
69.05560000 %
35 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
3. 10. 2010, 10.00 | Sedlák Josef | VČO 2.třída
1.400
99 / 25 | 21
Malý stůl: Volná hra
16. 10. 2010, 13.00 | Zadrobílek Roman | VČO 2.třída
3.960
137 / 25 | 35
Malý stůl: Volná hra
6. 11. 2010, 10.00 | Štěpán Milan | VČO 2.třída
5.482
121 / 25 | 51
Malý stůl: Volná hra
14. 11. 2010, 10.00 | Kopecký Emil st. | VČO 2.třída
4.842
109 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
27. 11. 2010, 14.00 | Krotil Ladislav | VČO 2.třída
4.362
62 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
18. 12. 2010, 10.00 | Janeček Antonín | VČO 2.třída
2.480
129 / 25 | 27
Malý stůl: Volná hra
23. 1. 2011, 10.00 | Vokatý Petr | VČO 2.třída
5.162
105 / 25 | 34
Malý stůl: Volná hra
30. 1. 2011, 10.00 | Foff Petr | VČO 2.třída
4.202
114 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
26. 2. 2011, 10.00 | Poliaček Daniel | VČO 2.třída
4.562
104 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
6. 3. 2011, 10.00 | Netík Jiří | VČO 2.třída
4.162
133 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
27. 3. 2011, 10.00 | Krotil Ladislav | VČO 2.třída
5.322
95 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
2. 4. 2011, 10.00 | Janeček Antonín | VČO 2.třída
3.800

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8599 / 190 | 253.15
5.55
74.87500000 %
46 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 11. 2010, 10.00 | Štěpán Milan | VČO 2.třída
1.840
63 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 11. 2010, 10.00 | Strnad Milan | VČO 2.třída
2.520
57 / 24 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 12. 2010, 10.00 | Janeček Antonín | VČO 2.třída
2.370
89 / 24 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 2011, 12.00 | Hájek Miloš | VČO 2.třída
3.700
100 / 24 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 2. 2011, 10.00 | Šrůtek Václav | VČO 2.třída
4.162
65 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 3. 2011, 10.00 | Netík Jiří | VČO 2.třída
2.602
79 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 3. 2011, 11.30 | Krotil Ladislav | VČO 2.třída
3.162
100 / 18 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 4. 2011, 11.30 | Janeček Antonín | VČO 2.třída
5.552

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18762 / 367 | 192.07
3.33
80.21050000 %
48 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Židů Tomáš | Přebor VČO 2 třída 1B
2.402
17 / 16 | 4
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Mikysa Jiří | Přebor VČO 2 třída 1B
1.060
43 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Kopecký Emil st. | Přebor VČO 2 třída 1B
2.152
35 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Poláček Ladislav | Přebor VČO 2 třída 1B
1.750
29 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Šlambor Aleš | Přebor VČO 2 třída 1B
1.450
50 / 18 | 14
Malý stůl: Jednoband
3. 10. 2010, 10.00 | Sedlák Josef | VČO 2.třída
2.772
49 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
16. 10. 2010, 13.00 | Zadrobílek Roman | VČO 2.třída
1.962
50 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
6. 11. 2010, 10.00 | Heincl Oldřich | VČO 2.třída
2.001
37 / 22 | 14
Malý stůl: Jednoband
14. 11. 2010, 10.00 | Strnad Milan | VČO 2.třída
1.680
50 / 21 | 7
Malý stůl: Jednoband
27. 11. 2010, 14.00 | Korbelář Bohumil | VČO 2.třída
2.382
32 / 17 | 7
Malý stůl: Jednoband
18. 12. 2010, 10.00 | Janeček Antonín | VČO 2.třída
1.880
39 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
8. 1. 2011, 13.00 | Kras Petr | VČO 2.třída
1.562
48 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
23. 1. 2011, 10.00 | Vokatý Petr | VČO 2.třída
1.922
50 / 15 | 19
Malý stůl: Jednoband
30. 1. 2011, 12.30 | Zadrobílek Roman | VČO 2.třída
3.332
50 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
26. 2. 2011, 10.00 | Poliaček Daniel | VČO 2.třída
2.502
50 / 21 | 10
Malý stůl: Jednoband
6. 3. 2011, 10.00 | Netík Jiří | VČO 2.třída
2.382
35 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
27. 3. 2011, 12.30 | Korbelář Bohumil | VČO 2.třída
1.750
50 / 17 | 9
Malý stůl: Jednoband
2. 4. 2011, 12.30 | Janeček Antonín | VČO 2.třída
2.942

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11723 / 247 | 202.92
3.80
43.81820000 %
90 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
25. 10. 2009, 10.00 | Zloch Lubomír | VČO 3.třída A
3.602
67 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
14. 11. 2009, 13.00 | Janeček Antonín | VČO 3.třída BARÁŽ
2.682
0
Malý stůl: Volná hra
14. 11. 2009, 13.00 | Janeček Antonín | VČO 3.třída A
2
70 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2009, 10.00 | Ulbrych Jaroslav | VČO 3.třída A
2.800
77 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
12. 12. 2009, 13.00 | Rykl Milan | VČO 3.třída A
3.082
85 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
31. 1. 2010, 10.00 | Zloch Lubomír | VČO 3.třída A
3.402
57 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
14. 2. 2010, 10.00 | Moser Jan | VČO 3.třída A
2.280
50 / 22 | 12
Malý stůl: Volná hra
14. 2. 2010, 10.00 | Moser Jan | VČO 3.třída A
2.272
95 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2010, 10.00 | Rykl Milan | VČO 3.třída A
3.802
47 / 25 | 6
Malý stůl: Volná hra
14. 3. 2010, 10.00 | Ciasto Libor | VČO 3.třída BARÁŽ
1.882
85 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
4. 4. 2010, 10.00 | Koňarik Štefan | VČO 3.třída BARÁŽ
3.402

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151063 / 314 | 223.38
5.33
75.92860000 %
61 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Felgr Miloslav | Turnaj VČO 3.třídy
3.050
57 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Šlambor Aleš | Turnaj VČO 3.třídy
2.850
80 / 15 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2009, 10.00 | Stolín Jaroslav | Turnaj VČO 3.třídy
5.332
80 / 18 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2009, 10.00 | Židů Tomáš | Turnaj VČO 3.třídy
4.441
80 / 16 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2009, 10.00 | Janeček Antonín | Turnaj VČO 3.třídy
5.002
80 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 12. 2009, 10.00 | Ulbrych Jaroslav | VČO 3.třída A
3.202
71 / 25 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 1. 2010, 10.00 | Petříček Martin | VČO 3.třída A
2.842
0
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 2. 2010, 13.00 | Janeček Antonín | VČO 3.třída A
0
74 / 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 2. 2010, 13.00 | Janeček Antonín | VČO 3.třída BARÁŽ
2.960
83 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 2. 2010, 10.00 | Moser Jan | VČO 3.třída A
3.322
83 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2010, 10.00 | Rykl Milan | VČO 3.třída A
3.322
69 / 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 3. 2010, 10.00 | Koňarik Štefan | VČO 3.třída BARÁŽ
2.762
90 / 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 3. 2010, 10.00 | Hána Václav | VČO 3.třída BARÁŽ
3.602
83 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 3. 2010, 13.00 | Ciasto Libor | VČO 3.třída BARÁŽ
3.322
72 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 4. 2010, 11.30 | Paštika Libor | VČO 3.třída BARÁŽ
2.882

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18715 / 329 | 132.17
3.57
79.44440000 %
41 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Stolín Jaroslav | Turnaj VČO 3.třídy
2.052
50 / 14 | 11
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Felgr Miloslav | Turnaj VČO 3.třídy
3.572
35 / 14 | 8
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Šlambor Aleš | Turnaj VČO 3.třídy
2.500
42 / 17 | 13
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Židů Tomáš | Turnaj VČO 3.třídy
2.470
35 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Janeček Antonín | Turnaj VČO 3.třídy
1.752
50 / 24 | 6
Malý stůl: Jednoband
25. 10. 2009, 10.00 | Zloch Lubomír | VČO 3.třída A
2.082
38 / 18 | 11
Malý stůl: Jednoband
14. 11. 2009, 13.00 | Poláček Ladislav | VČO 3.třída BARÁŽ
2.110
0
Malý stůl: Jednoband
14. 11. 2009, 13.00 | Poláček Ladislav | VČO 3.třída A
0
50 / 22 | 10
Malý stůl: Jednoband
6. 12. 2009, 10.00 | Ulbrych Jaroslav | VČO 3.třída A
2.272
49 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
12. 12. 2009, 13.00 | Krotil Ladislav | VČO 3.třída A
1.962
50 / 17 | 8
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 2010, 10.00 | Šimek Vladimír | VČO 3.třída A
2.942
0
Malý stůl: Jednoband
6. 2. 2010, 13.00 | Židů Tomáš | VČO 3.třída A
2
50 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
6. 2. 2010, 13.00 | Židů Tomáš | VČO 3.třída BARÁŽ
2.502
30 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2010, 10.00 | Tolar Luděk | VČO 3.třída A
1.202
45 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
7. 3. 2010, 10.00 | Paštika Libor | VČO 3.třída BARÁŽ
1.802
50 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
14. 3. 2010, 10.00 | Ciasto Libor | VČO 3.třída BARÁŽ
2.002
50 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
27. 3. 2010, 13.00 | Ciasto Libor | VČO 3.třída BARÁŽ
2.502
50 / 23 | 11
Malý stůl: Jednoband
4. 4. 2010, 12.30 | Paštika Libor | VČO 3.třída BARÁŽ
2.172

2008/2009

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4198 / 88 | 82.25
2.80
19.80000000 %
70 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2008, 10.00 | Kníže Martin | VČ 1.třída
2.800
21 / 13 | 5
Malý stůl: Volná hra
2. 11. 2008, 10.00 | Ševčík Jaroslav | VČ 1.třída
1.610
53 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
30. 11. 2008, 10.00 | Černý Miroslav | VČ 1.třída
2.120
54 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
20. 12. 2008, 13.00 | Křížek Miloslav | VČ 1.třída
2.160

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5260 / 103 | 162.52
3.04
34.66670000 %
71 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 10. 2008, 10.00 | Kníže Martin | VČ 1.třída
2.840
20 / 11 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 2008, 10.00 | Hladík Petr | VČ 1.třída
1.810
51 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2008, 10.00 | Vokatý Petr | VČ 1.třída
2.040
76 / 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 12. 2008, 10.00 | Dyrc Karel | VČ 1.třída
3.040
42 / 17 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 12. 2008, 13.00 | Křížek Miloslav | VČ 1.třída
2.470

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8284 / 177 | 121.60
2.28
59.16670000 %
56 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
5. 10. 2008, 10.00 | Kníže Martin | VČ 1.třída
2.242
32 / 14 | 12
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 2008, 10.00 | Mrkvička Jaroslav | VČ 1.třída
2.280
28 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
15. 11. 2008, 13.00 | Theer Martin | VČ 1.třída
1.120
37 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
30. 11. 2008, 10.00 | Černý Miroslav | VČ 1.třída
1.480
38 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
14. 12. 2008, 10.00 | Dyrc Karel | VČ 1.třída
1.520
24 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
20. 12. 2008, 13.00 | Křížek Miloslav | VČ 1.třída
0.960
33 / 18 | 8
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2009, 13.00 | Hurdálek Svatomír | VČ 1.třída
1.830
36 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2009, 13.00 | Vokatý Petr | VČ 1.třída
1.800