Turnaje
Česká republika (12)
junioři - Volná hra 24. 3. 2007, 08.00 – 24. 3. 2007, 08.00 SK Kulečník Ústí nad Labem | Závodní stůl | Volná hra | Česká republika |
junioři - Kádr 47/2 25. 3. 2007, 10.00 – 25. 3. 2007, 10.00 SK Kulečník Ústí nad Labem | Závodní stůl | Kádr 47/2 | Česká republika |
MČR Senioři, JEDNOBAND 14. 4. 2007, 00.00 – 14. 4. 2007, 00.00 BILLARD CLUB Olomouc, z.s. | Malý stůl | Jednoband | Česká republika |
MČR družstev - technické disciplíny 21. 4. 2007, 00.00 – 21. 4. 2007, 00.00 TJ Sokol Hradec Králové | Malý stůl | Družstvo [3] | Volná hra, Kádr 52/2, Jednoband | Česká republika |
MČR družstev TROJBAND 28. 4. 2007, 00.00 – 28. 4. 2007, 00.00 Billiard Club Havířov, z.s. | Malý stůl | Družstvo [3] | Trojband | Česká republika |
MČR Senioři, KÁDR 52/2 5. 5. 2007, 00.00 – 5. 5. 2007, 00.00 BC Poruba z.s. | Malý stůl | Kádr 52/2 | Česká republika |
Senioři, TROJBAND, kvalifikace 12. 5. 2007, 00.00 – 12. 5. 2007, 00.00 Billiard Club Havířov, z.s. | Malý stůl | Trojband | Česká republika |
MČR Senioři, TROJBAND 12. 5. 2007, 00.00 – 12. 5. 2007, 00.00 Billiard Club Havířov, z.s. | Malý stůl | Trojband | Česká republika |
MČR Kadeti, VOLNÁ HRA 19. 5. 2007, 08.00 – 19. 5. 2007, 08.00 TJ Sokol Hradec Králové | Malý stůl | Volná hra | Česká republika |
MČR Senioři, VOLNÁ HRA 26. 5. 2007, 00.00 – 26. 5. 2007, 00.00 Billiard Club Nový Lískovec | Malý stůl | Volná hra | Česká republika |
junioři - trojband 9. 6. 2007, 08.00 – 9. 6. 2007, 08.00 SKK Dvůr Králové nad Labem z.s. | Závodní stůl | Trojband | Česká republika |
MR 3B dvojic 15. 6. 2007, 00.00 – 15. 6. 2007, 00.00 SK Kulečník Ústí nad Labem | Závodní stůl | Družstvo [2] | Trojband | Česká republika |
Východní Čechy (5)
Přebor VČO 1.třídy - volná hra 12. 5. 2007, 00.00 – 12. 5. 2007, 00.00 SKK Dvůr Králové nad Labem z.s. | Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy |
Přebor VČO 2.třídy - kádr 52/2 12. 5. 2007, 00.00 – 12. 5. 2007, 00.00 TJ Náchod | Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy |
Přebor VČO 2.třídy - jednoband 13. 5. 2007, 00.00 – 13. 5. 2007, 00.00 TJ Náchod | Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy |
Přebor VČO - kádr 52/2 19. 5. 2007, 00.00 – 19. 5. 2007, 00.00 TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou | Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy |
Přebor VČO - jednoband 20. 5. 2007, 00.00 – 20. 5. 2007, 00.00 SKK Dvůr Králové nad Labem z.s. | Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy |
Jižní Morava (7)
Přebor JM 1.třída 24. 3. 2007, 00.00 – 24. 3. 2007, 00.00 TJ Sokol Otnice | Malý stůl | Volná hra | Jižní Morava |
Přebor JM-3 volná 31. 3. 2007, 00.00 – 31. 3. 2007, 00.00 TJ Sokol Otnice | Malý stůl | Volná hra | Jižní Morava |
Přebor JM-1 kádr 1. 4. 2007, 00.00 – 1. 4. 2007, 00.00 TJ Sokol Otnice | Malý stůl | Kádr 52/2 | Jižní Morava |
Přebor JM volná 7. 4. 2007, 00.00 – 7. 4. 2007, 00.00 Billiardový Klub Rosice z.s. | Malý stůl | Volná hra | Jižní Morava |
Přebor JM 1B 8. 4. 2007, 00.00 – 8. 4. 2007, 00.00 Billiard Club Nový Lískovec | Malý stůl | Jednoband | Jižní Morava |
Přebor JM kádr 5. 5. 2007, 00.00 – 5. 5. 2007, 00.00 Billiardový Klub Rosice z.s. | Malý stůl | Kádr 52/2 | Jižní Morava |
Přebor JM 3B 19. 5. 2007, 00.00 – 19. 5. 2007, 00.00 Billiard Club Nový Lískovec | Malý stůl | Trojband | Jižní Morava |
Střední Morava (4)
Krajský přebor volná hra 16. 12. 2006, 08.00 – 16. 12. 2006, 08.00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. | Malý stůl | Volná hra | Střední Morava |
Krajský přebor kádr 3. 1. 2007, 00.00 – 3. 1. 2007, 00.00 Billiard club Šumperk | Malý stůl | Kádr 52/2 | Střední Morava |
Krajský přebor 1b 6. 1. 2007, 00.00 – 6. 1. 2007, 00.00 BC Kroměříž z.s. | Malý stůl | Jednoband | Střední Morava |
Krajský přebor kvarty 20. 1. 2007, 00.00 – 20. 1. 2007, 00.00 Kulečník Prostějov, z.s. | Malý stůl | Trojband | Střední Morava |