Turnaje

Česká republika (17)

1.Junior Prix (Billard Brno)
12. 11. 2005, 00.00 – 12. 11. 2005, 00.00
AKK Brno, z.s.
Závodní stůl | Volná hra | Česká republika
  Mistrovství ČR juniorů (BC Poruba)
10. 12. 2005, 00.00 – 10. 12. 2005, 00.00
BC Poruba z.s.
Závodní stůl | Trojband | Česká republika
  Mistrovství ČR (Billard Plzeň)
14. 1. 2006, 00.00 – 14. 1. 2006, 00.00
TJ Sokol Plzeň
Závodní stůl | Kádr 47/2 | Česká republika
  Mistrovství ČR (Billard Plzeň)
15. 1. 2006, 00.00 – 15. 1. 2006, 00.00
TJ Sokol Plzeň
Závodní stůl | Kádr 47/1 | Česká republika
  Mistrovství ČR (SK BC Praha)
3. 2. 2006, 00.00 – 5. 2. 2006, 00.00
SK Billard Centrum Praha, z.s.
Závodní stůl | Trojband | Česká republika
  Mistrovství ČR juniorů (Billard Brno)
11. 2. 2006, 00.00 – 11. 2. 2006, 00.00
AKK Brno, z.s.
Závodní stůl | Volná hra | Česká republika
  Mistrovství ČR juniorů (Billard Brno)
12. 2. 2006, 00.00 – 12. 2. 2006, 00.00
AKK Brno, z.s.
Závodní stůl | Kádr 47/2 | Česká republika
  Mistrovství ČR (Billard Brno)
8. 4. 2006, 00.00 – 8. 4. 2006, 00.00
AKK Brno, z.s.
Závodní stůl | Kádr 71/2 | Česká republika
  Mistrovství ČR (Billard Brno)
9. 4. 2006, 00.00 – 9. 4. 2006, 00.00
AKK Brno, z.s.
Závodní stůl | Jednoband | Česká republika
  Mistrovství ČR (Prostějov)
21. 4. 2006, 00.00 – 23. 4. 2006, 00.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Česká republika
  Mistrovství ČR (Trutnov)
29. 4. 2006, 00.00 – 1. 5. 2006, 00.00
TJ Lokomotiva Trutnov
Malý stůl | Jednoband | Česká republika
Mistrovství ČR - kvalif. (Billard Brno)
6. 5. 2006, 00.00 – 7. 6. 2006, 00.00
AKK Brno, z.s.
Malý stůl | Trojband | Česká republika
  Mistrovství ČR (Billard Brno)
7. 5. 2006, 00.00 – 8. 6. 2006, 00.00
AKK Brno, z.s.
Malý stůl | Trojband | Česká republika
  Mistrovství ČR (SKK Ústí n/L)
12. 5. 2006, 00.00 – 14. 5. 2006, 00.00
SK Kulečník Ústí nad Labem
Malý stůl | Volná hra | Česká republika
  Mistrovství ČR - kadeti (TJ Náchod)
3. 6. 2006, 00.00 – 3. 6. 2006, 00.00
TJ Náchod
Malý stůl | Volná hra | Česká republika
Ekvita Cup (KLADNO)
16. 6. 2006, 00.00 – 18. 6. 2006, 00.00
Billiard club Kladno
Závodní stůl | Trojband | Česká republika
  Mistrovství ČR (BCF Brno)
4. 8. 2006, 00.00 – 6. 8. 2006, 00.00
SKK BRNO, Nový Lískovec
Závodní stůl | Volná hra | Česká republika

Severní Čechy (3)

PŘEBOR SČ1-3B (SKK Ústí nad Labem)
22. 4. 2006, 00.00 – 22. 4. 2006, 00.00
SK Kulečník Ústí nad Labem
Malý stůl | Trojband | Severní Čechy
Přebor SČ2 VOLNÁ HRA (Chomutov)
29. 4. 2006, 00.00 – 29. 4. 2006, 00.00
1. Karambol klub Chomutov
Malý stůl | Volná hra | Severní Čechy
PŘEBOR SČ1-1B (SKK Ústí nad Labem)
20. 5. 2006, 00.00 – 20. 5. 2006, 00.00
SK Kulečník Ústí nad Labem
Malý stůl | Jednoband | Severní Čechy

Východní Čechy (5)

Přebor VČO - 2.třída (TJ Dvůr Králové)
29. 4. 2006, 00.00 – 29. 4. 2006, 00.00
Tělovýchovná jednota Dvůr Králové nad Labem
Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy
Přebor VČO - 2.třída (TJ Dvůr Králové)
6. 5. 2006, 00.00 – 6. 5. 2006, 00.00
Tělovýchovná jednota Dvůr Králové nad Labem
Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy
Přebor VČO (TJ Starý Harcov Liberec)
7. 5. 2006, 00.00 – 7. 5. 2006, 00.00
TJ Starý Harcov Liberec
Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy
Přebor VČO (TJ Starý Harcov Liberec)
8. 5. 2006, 00.00 – 8. 5. 2006, 00.00
TJ Starý Harcov Liberec
Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy
Přebor VČO - 2.třída (TJ Náchod)
20. 5. 2006, 00.00 – 20. 5. 2006, 00.00
TJ Náchod
Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy

Jižní Morava (7)

Přebor 1. třídy (Moravská Slávia)
25. 3. 2006, 00.00 – 25. 3. 2006, 00.00
Sportovní kulečník Mor.Slavie Brno
Malý stůl | Volná hra | Jižní Morava
Přebor 3. třídy (Rajhrad)
1. 4. 2006, 00.00 – 1. 4. 2006, 00.00
Orel Bicra Rajhrad z.s.
Malý stůl | Volná hra | Jižní Morava
Přebor 2. třídy (Moravská Slávia)
2. 4. 2006, 00.00 – 2. 4. 2006, 00.00
Sportovní kulečník Mor.Slavie Brno
Malý stůl | Kádr 52/2 | Jižní Morava
Přebor 2. třídy (Rajhrad)
15. 4. 2006, 00.00 – 15. 4. 2006, 00.00
Orel Bicra Rajhrad z.s.
Malý stůl | Volná hra | Jižní Morava
Přebor 1. třídy (Moravská Slávia)
22. 4. 2006, 00.00 – 22. 4. 2006, 00.00
Sportovní kulečník Mor.Slavie Brno
Malý stůl | Kádr 52/2 | Jižní Morava
Přebor JM (BCF)
27. 5. 2006, 00.00 – 27. 5. 2006, 00.00
SKK BRNO, Nový Lískovec
Malý stůl | Jednoband | Jižní Morava
Přebor JM (BCF)
10. 6. 2006, 00.00 – 10. 6. 2006, 00.00
SKK BRNO, Nový Lískovec
Malý stůl | Trojband | Jižní Morava

Severní Morava (3)

oblastní turnaj (Havířov)
11. 11. 2005, 00.00 – 12. 11. 2005, 00.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Malý stůl | Trojband | Severní Morava
turnaj hráčů 1.a 2.třídy (Ostrava)
13. 5. 2006, 00.00 – 13. 5. 2006, 00.00
Billiard Club Ostrava, z.s.
Malý stůl | Volná hra | Severní Morava
turnaj hráčů 1.a 2.třídy (Moravská Ostrava)
20. 5. 2006, 00.00 – 20. 5. 2006, 00.00
BC Moravská Ostrava
Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Morava

Střední Morava (4)

krajský přebor STRM (Prostějov)
10. 12. 2005, 00.00 – 10. 12. 2005, 00.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Malý stůl | Volná hra | Střední Morava
krajský přebor STRM (Olomouc)
7. 1. 2006, 00.00 – 7. 1. 2006, 00.00
BILLARD CLUB Olomouc, z.s.
Malý stůl | Trojband | Střední Morava
Krajský přebor STRM (Kroměříž)
21. 1. 2006, 00.00 – 21. 1. 2006, 00.00
BC Kroměříž z.s.
Malý stůl | Jednoband | Střední Morava
Krajský přebor STRM (Přerov)
4. 2. 2006, 00.00 – 4. 2. 2006, 00.00
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Střední Morava