Turnaje

Česká republika (15)

  Mistrovství rep. juniorů (Herna BC Olomouc)
28. 1. 2005, 00.00 – 28. 1. 2005, 00.00
BILLARD CLUB Olomouc, z.s.
Závodní stůl | Volná hra | Česká republika
  Mistrovství rep. juniorů (Herna BC Olomouc)
29. 1. 2005, 00.00 – 29. 1. 2005, 00.00
BILLARD CLUB Olomouc, z.s.
Závodní stůl | Kádr 47/2 | Česká republika
  Mistrovství rep. juniorů (Herna BC Olomouc)
30. 1. 2005, 00.00 – 30. 1. 2005, 00.00
BILLARD CLUB Olomouc, z.s.
Závodní stůl | Trojband | Česká republika
Kvalifikace MR (Herna Billardu ČH Brno)
11. 3. 2005, 00.00 – 11. 3. 2005, 00.00
AKK Brno, z.s.
Závodní stůl | Trojband | Česká republika
  Mistrovství republiky (Herna Billardu ČH Brno)
11. 3. 2005, 00.00 – 13. 3. 2005, 00.00
AKK Brno, z.s.
Závodní stůl | Trojband | Česká republika
  Mistrovství republiky (Herna Billardu ČH Brno)
26. 3. 2005, 00.00 – 26. 3. 2005, 00.00
AKK Brno, z.s.
Závodní stůl | Volná hra | Česká republika
  Mistrovství republiky (Herna Billardu ČH Brno)
27. 3. 2005, 00.00 – 27. 3. 2005, 00.00
AKK Brno, z.s.
Závodní stůl | Kádr 47/2 | Česká republika
  Mistrovství republiky (BC PORUBA)
16. 4. 2005, 00.00 – 16. 4. 2005, 00.00
BC Poruba z.s.
Malý stůl | Volná hra | Česká republika
  Mistrovství republiky (Herna BC Faus)
22. 4. 2005, 00.00 – 24. 4. 2005, 00.00
SKK BRNO, Nový Lískovec
Závodní stůl | Kádr 71/2 | Česká republika
  Mistrovství republiky (Herna BC Faus)
29. 4. 2005, 00.00 – 1. 5. 2005, 00.00
SKK BRNO, Nový Lískovec
Závodní stůl | Jednoband | Česká republika
  Mistrovství republiky (ÚJEZDEČEK)
30. 4. 2005, 00.00 – 1. 5. 2005, 00.00
TJ Start Újezdeček z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Česká republika
  Mistrovství republiky (PONĚTOVICE)
13. 5. 2005, 00.00 – 15. 5. 2005, 00.00
Billard Club Ponětovice z.s.
Malý stůl | Jednoband | Česká republika
  Mistrovství republiky (BILLARD BRNO)
20. 5. 2005, 00.00 – 22. 5. 2005, 00.00
AKK Brno, z.s.
Malý stůl | Trojband | Česká republika
  MR kadetů (ŽAROŠICE)
11. 6. 2005, 00.00 – 11. 6. 2005, 00.00
SK Billiard Žarošice
Malý stůl | Volná hra | Česká republika
Poruba cup (Herna BC Poruba)
17. 6. 2005, 00.00 – 19. 6. 2005, 00.00
BC Poruba z.s.
Závodní stůl | Trojband | Česká republika

Severní Čechy (4)

Přebor SČ1 (SKK Ústí nad Labem)
7. 5. 2005, 00.00 – 7. 5. 2005, 00.00
SK Kulečník Ústí nad Labem
Malý stůl | Trojband | Severní Čechy
Přebor SČ2 (Chomutov)
8. 5. 2005, 00.00 – 8. 5. 2005, 00.00
1. Karambol klub Chomutov
Malý stůl | Volná hra | Severní Čechy
Přebor SČ1 - 1B (SKP Ústí nad Labem)
14. 5. 2005, 00.00 – 14. 5. 2005, 00.00
BC LakoPlast spolek
Malý stůl | Jednoband | Severní Čechy
Přebor SČ1 - Kádr (KK Chomutov)
21. 5. 2005, 00.00 – 21. 5. 2005, 00.00
1. Karambol klub Chomutov
Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Čechy

Střední Čechy (3)

Přebor - Střední Čechy (ŽIŽKOV)
8. 4. 2005, 00.00 – 9. 4. 2005, 00.00
TJ Sokol Žižkov
Malý stůl | Kádr 52/2 | Střední Čechy
Přebor - Střední Čechy (ŽIŽKOV)
22. 4. 2005, 00.00 – 23. 4. 2005, 00.00
TJ Sokol Žižkov
Malý stůl | Jednoband | Střední Čechy
Přebor - Střední Čechy (SK BC PRAHA)
29. 4. 2005, 00.00 – 30. 4. 2005, 00.00
SK Billard Centrum Praha, z.s.
Malý stůl | Trojband | Střední Čechy

Východní Čechy (6)

Přebor VČO (Lokomotiva Trutnov)
16. 4. 2005, 00.00 – 16. 4. 2005, 00.00
TJ Lokomotiva Trutnov
Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy
Přebor VČO 1.třídy (Tesla Pardubice)
16. 4. 2005, 00.00 – 16. 4. 2005, 00.00
TJ Tesla Pardubice
Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy
Přebor VČO 2.třídy (BC Chlumec n.Cidlinou)
16. 4. 2005, 00.00 – 16. 4. 2005, 00.00
TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy
Přebor VČO (Sokol BC Hradec Králové)
17. 4. 2005, 00.00 – 17. 4. 2005, 00.00
TJ Sokol Hradec Králové
Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy
Přebor VČO 2.třídy (Lokomotiva Trutnov)
30. 4. 2005, 00.00 – 30. 4. 2005, 00.00
TJ Lokomotiva Trutnov
Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy
Přebor VČO 2.třídy (TJ Náchod)
7. 5. 2005, 00.00 – 7. 5. 2005, 00.00
TJ Náchod
Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy

Západní Čechy (1)

Přebor ZČO (BK Nýřany)
7. 5. 2005, 00.00 – 7. 5. 2005, 00.00
TJ Dioss Nýřany
Malý stůl | Jednoband | Západní Čechy

Jižní Morava (9)

Přebor JM-3 (Slatina)
2. 4. 2005, 00.00 – 2. 4. 2005, 00.00
SKK Vedra Slatina
Malý stůl | Volná hra | Jižní Morava
Přebor JM-2 (Moravská Slávia)
3. 4. 2005, 00.00 – 3. 4. 2005, 00.00
Sportovní kulečník Mor.Slavie Brno
Malý stůl | Volná hra | Jižní Morava
Přebor JM-2 (Třebíč)
16. 4. 2005, 00.00 – 16. 4. 2005, 00.00
TJ BOPO Třebíč
Malý stůl | Kádr 52/2 | Jižní Morava
Obl. přebor JM (BC Faus)
16. 4. 2005, 00.00 – 16. 4. 2005, 00.00
SKK BRNO, Nový Lískovec
Malý stůl | Volná hra | Jižní Morava
Obl. přebor JM (Mor. Slavia)
17. 4. 2005, 00.00 – 17. 4. 2005, 00.00
Sportovní kulečník Mor.Slavie Brno
Malý stůl | Kádr 52/2 | Jižní Morava
Přebor JM-1 (Rajhrad)
23. 4. 2005, 00.00 – 23. 4. 2005, 00.00
Orel Bicra Rajhrad z.s.
Malý stůl | Volná hra | Jižní Morava
Přebor JM-1 (Rajhrad)
24. 4. 2005, 00.00 – 24. 4. 2005, 00.00
Orel Bicra Rajhrad z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Jižní Morava
Přebor JM (BCF)
7. 5. 2005, 00.00 – 7. 5. 2005, 00.00
SKK BRNO, Nový Lískovec
Malý stůl | Jednoband | Jižní Morava
přebor JM (BC Faus)
28. 5. 2005, 00.00 – 28. 5. 2005, 00.00
SKK BRNO, Nový Lískovec
Malý stůl | Trojband | Jižní Morava

Severní Morava (3)

Přebor SM (BC Ostrava)
30. 4. 2005, 00.00 – 30. 4. 2005, 00.00
Billiard Club Ostrava, z.s.
Malý stůl | Volná hra | Severní Morava
Přebor SM (BC Ostrava)
21. 5. 2005, 00.00 – 21. 5. 2005, 00.00
Billiard Club Ostrava, z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Morava
Přebor SM (BC Poruba)
11. 6. 2005, 00.00 – 11. 6. 2005, 00.00
BC Poruba z.s.
Malý stůl | Jednoband | Severní Morava

Střední Morava (2)

Přebor - Střední Morava (Kroměříž)
9. 4. 2005, 00.00 – 9. 4. 2005, 00.00
BC Kroměříž z.s.
Malý stůl | Volná hra | Střední Morava
Přebor - Střední Morava (Přerov)
23. 4. 2005, 00.00 – 23. 4. 2005, 00.00
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
Malý stůl | Jednoband | Střední Morava