Turnaje

Česká republika (14)

Kvalifikace Grand Prix (Herna BC Praha)
16. 11. 2001, 00.00 – 16. 11. 2001, 00.00
SK Billard Centrum Praha
Závodní stůl | Trojband | Česká republika
  Mistrovství rep. jun. (Herna BC Praha)
29. 12. 2001, 00.00 – 29. 12. 2001, 00.00
SK Billard Centrum Praha
Závodní stůl | Trojband | Česká republika
  Mistrovství republiky (Herna BC Praha)
5. 1. 2002, 00.00 – 5. 1. 2002, 00.00
SK Billard Centrum Praha
Závodní stůl | Volná hra | Česká republika
  Mistrovství republiky (Herna BC Praha)
6. 1. 2002, 00.00 – 6. 1. 2002, 00.00
SK Billard Centrum Praha
Závodní stůl | Kádr 47/2 | Česká republika
  Mistrovství rep. jun. (Herna Billardu Brno)
19. 1. 2002, 00.00 – 19. 1. 2002, 00.00
AKK Brno, z.s.
Závodní stůl | Volná hra | Česká republika
  Mistrovství rep. jun. (Herna Billardu Brno)
20. 1. 2002, 00.00 – 20. 1. 2002, 00.00
AKK Brno, z.s.
Závodní stůl | Kádr 47/2 | Česká republika
  Mistrovství republiky (Herna Billardu Brno)
2. 2. 2002, 00.00 – 2. 2. 2002, 00.00
AKK Brno, z.s.
Závodní stůl | Kádr 71/2 | Česká republika
  Mistrovství republiky (Herna Billardu Brno)
3. 2. 2002, 00.00 – 3. 2. 2002, 00.00
AKK Brno, z.s.
Závodní stůl | Jednoband | Česká republika
  Mistrovství republiky (Herna BC Praha)
8. 2. 2002, 00.00 – 10. 2. 2002, 00.00
SK Billard Centrum Praha
Závodní stůl | Trojband | Česká republika
  Mistrovství republiky (BC MOST)
19. 4. 2002, 00.00 – 21. 4. 2002, 00.00
TJ Billiard Club Most z.s.
Malý stůl | Volná hra | Česká republika
  Mistrovství republiky (SKP Ustí nad Labem)
3. 5. 2002, 00.00 – 5. 5. 2002, 00.00
BC LakoPlast spolek
Malý stůl | Kádr 52/2 | Česká republika
  Mistrovství republiky (Billard Brno)
25. 5. 2002, 00.00 – 26. 5. 2002, 00.00
AKK Brno, z.s.
Malý stůl | Jednoband | Česká republika
  Mistrovství rep.=Kadeti (SKP Ustí nad Labem)
1. 6. 2002, 00.00 – 1. 6. 2002, 00.00
BC LakoPlast spolek
Malý stůl | Volná hra | Česká republika
  Mistrovství republiky (KK STRAHOV)
7. 6. 2002, 00.00 – 9. 6. 2002, 00.00
KULEČNÍKOVÝ KLUB STRAHOV PRAHA
Malý stůl | Trojband | Česká republika

Severní Čechy (1)

Přebor SČ (BC Litvínov)
1. 6. 2002, 00.00 – 1. 6. 2002, 00.00
Billard club Koldum Litvínov
Malý stůl | Jednoband | Severní Čechy

Střední Čechy (3)

Přebor Stř.Č. (Strahov)
6. 4. 2002, 00.00 – 6. 4. 2002, 00.00
KULEČNÍKOVÝ KLUB STRAHOV PRAHA
Malý stůl | Volná hra | Střední Čechy
Přebor Stř.Č. (Žižkov)
26. 4. 2002, 00.00 – 27. 4. 2002, 00.00
TJ Sokol Žižkov
Malý stůl | Kádr 52/2 | Střední Čechy
Přebor Stř.Č. (Střední Čechy)
20. 5. 2002, 00.00 – 20. 5. 2002, 00.00
TJ Sokol Žižkov
Malý stůl | Jednoband | Střední Čechy

Východní Čechy (7)

"Přebor 2.třídy, sk.""B""" (Lokomotiva Pardubice)
27. 4. 2002, 00.00 – 27. 4. 2002, 00.00
Lokomotiva Pardubice
Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy
"Přebor 2.třídy, sk.""B""" (BC Chlumec n.Cidl.)
28. 4. 2002, 00.00 – 28. 4. 2002, 00.00
TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy
"Přebor 2.třídy, sk.""B""" (Tesla Pardubice)
4. 5. 2002, 00.00 – 4. 5. 2002, 00.00
TJ Tesla Pardubice
Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy
"Přebor 2.třídy, sk.""A""" (BC Broumov)
4. 5. 2002, 00.00 – 4. 5. 2002, 00.00
TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy
Přebor VČO (TJ Kulečník Liberec)
4. 5. 2002, 00.00 – 4. 5. 2002, 00.00
TJ Starý Harcov Liberec
Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy
Přebor VČO (Sokol Hr.Králové)
11. 5. 2002, 00.00 – 11. 5. 2002, 00.00
TJ Sokol Hradec Králové
Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy
Přebor VČO (TJ Náchod)
2. 6. 2002, 00.00 – 2. 6. 2002, 00.00
TJ Náchod
Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy

Západní Čechy (2)

Přebor ZČ (Západní Čechy)
6. 6. 2002, 00.00 – 6. 6. 2002, 00.00
Malý stůl | Trojband | Západní Čechy
Přebor ZČ (Západní Čechy)
6. 6. 2002, 00.00 – 6. 6. 2002, 00.00
Malý stůl | Kádr 52/2 | Západní Čechy

Jižní Morava (5)

Přebor II. a III.třídy (MS Brno)
20. 4. 2002, 00.00 – 20. 4. 2002, 00.00
AKK Brno, z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Jižní Morava
Oblastní přebor (SDK Znojmo)
21. 4. 2002, 00.00 – 21. 4. 2002, 00.00
Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
Malý stůl | Jednoband | Jižní Morava
Přebor III. a IV. třídy (Orel Bicra Rajhrad)
27. 4. 2002, 00.00 – 27. 4. 2002, 00.00
Orel Bicra Rajhrad z.s.
Malý stůl | Volná hra | Jižní Morava
Oblastní Přebor (TJ BOPO Třebíč)
30. 4. 2002, 00.00 – 30. 4. 2002, 00.00
TJ BOPO Třebíč
Malý stůl | Volná hra | Jižní Morava
Přebor I.třídy (SDK Znojmo)
11. 5. 2002, 00.00 – 11. 5. 2002, 00.00
Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Jižní Morava

Severní Morava (3)

Přebor SM (Havířov)
30. 3. 2002, 00.00 – 30. 3. 2002, 00.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Morava
Přebor SM (Havířov)
13. 4. 2002, 00.00 – 13. 4. 2002, 00.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Malý stůl | Jednoband | Severní Morava
Přebor SM (Vítkovice)
31. 5. 2002, 00.00 – 1. 6. 2002, 00.00
BC Poruba z.s.
Malý stůl | Trojband | Severní Morava

Střední Morava (4)

Přebor Stř.M. (BC Kroměříž)
2. 3. 2002, 00.00 – 2. 3. 2002, 00.00
BC Kroměříž z.s.
Malý stůl | Jednoband | Střední Morava
Přebor Stř.M. (SK Přerov)
23. 3. 2002, 00.00 – 23. 3. 2002, 00.00
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
Malý stůl | Volná hra | Střední Morava
Oblastné Přebor 3b (Kulečník Prostějov)
27. 4. 2002, 00.00 – 27. 4. 2002, 00.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Malý stůl | Trojband | Střední Morava
Přebor Stř.M. (Střední Morava)
11. 5. 2002, 00.00 – 11. 5. 2002, 00.00
Malý stůl | Kádr 52/2 | Střední Morava