Turnaje

Česká republika (6)

  Mistrovství ČR seniorů (SKP Sever Ústí n/L.)
7. 4. 2001, 00.00 – 7. 4. 2001, 00.00
BC LakoPlast spolek
Malý stůl | Volná hra | Česká republika
  Mistrovství ČR seniorů (SK BC Praha)
27. 4. 2001, 00.00 – 28. 4. 2001, 00.00
SK Billard Centrum Praha, z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Česká republika
  Mistrovství ČR kadetů (SSK Vítkovice)
5. 5. 2001, 00.00 – 5. 5. 2001, 00.00
BC Poruba z.s.
Malý stůl | Volná hra | Česká republika
  Mistrovství ČR seniorů (Kimex Havířov)
18. 5. 2001, 00.00 – 20. 5. 2001, 00.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Malý stůl | Jednoband | Česká republika
Kvalifikace MČR seniorů (Billard Brno)
1. 6. 2001, 00.00 – 2. 6. 2001, 00.00
AKK Brno, z.s.
Malý stůl | Trojband | Česká republika
  Mistrovství ČR - seniorů (Billard Brno)
2. 6. 2001, 00.00 – 3. 6. 2001, 00.00
AKK Brno, z.s.
Malý stůl | Trojband | Česká republika

Severní Čechy (4)

Přebor SČO (Litvínov, Koldům)
21. 4. 2001, 00.00 – 21. 4. 2001, 00.00
Billard club Chudeřín Litvínov
Malý stůl | Jednoband | Severní Čechy
Přebor SČO (Chomutov)
28. 4. 2001, 00.00 – 28. 4. 2001, 00.00
1. Karambol klub Chomutov
Malý stůl | Volná hra | Severní Čechy
Přebor SČO-2 (Karlovy Vary)
19. 5. 2001, 00.00 – 19. 5. 2001, 00.00
TJ Slovan Karlovy Vary
Malý stůl | Volná hra | Severní Čechy
Přebor SČO (Most)
20. 5. 2001, 00.00 – 20. 5. 2001, 00.00
TJ Billiard Club Most z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Čechy

Střední Čechy (2)

Přebor Stř.Č (Středočeská oblast)
19. 6. 2001, 00.00 – 19. 6. 2001, 00.00
Malý stůl | Kádr 52/2 | Střední Čechy
Přebor Stř.Č (Středočeská oblast)
19. 6. 2001, 00.00 – 19. 6. 2001, 00.00
Malý stůl | Jednoband | Střední Čechy

Východní Čechy (5)

Přebor VČO (Tesla a Loko Pardubice)
7. 10. 2000, 00.00 – 7. 10. 2000, 00.00
TJ Tesla Pardubice
Malý stůl | Trojband | Východní Čechy
Přebor VČO (Sokol BC Hradec Králové)
21. 4. 2001, 00.00 – 21. 4. 2001, 00.00
TJ Sokol Hradec Králové
Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy
Přebor VČO, II.třída (BC Broumov)
21. 4. 2001, 00.00 – 21. 4. 2001, 00.00
TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy
Přebor VČO (Tesla Pardubice)
28. 4. 2001, 00.00 – 28. 4. 2001, 00.00
TJ Tesla Pardubice
Malý stůl | Kádr 52/2 | Východní Čechy
Přebor VČO (Tesla Pardubice)
13. 5. 2001, 00.00 – 13. 5. 2001, 00.00
Lokomotiva Pardubice
Malý stůl | Jednoband | Východní Čechy

Jižní Morava (8)

Přebor JM-2 (Nové Město na Moravě)
10. 3. 2001, 00.00 – 10. 3. 2001, 00.00
BC Nové Město na Moravě
Malý stůl | Kádr 52/2 | Jižní Morava
Přebor JM-1 (Rajhrad)
10. 3. 2001, 00.00 – 10. 3. 2001, 00.00
Orel Bicra Rajhrad z.s.
Malý stůl | Volná hra | Jižní Morava
Přebor JM-3 a JM-4 (Znojmo)
17. 3. 2001, 00.00 – 17. 3. 2001, 00.00
Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
Malý stůl | Volná hra | Jižní Morava
Přebor JM-2 (Žarošice)
24. 3. 2001, 00.00 – 24. 3. 2001, 00.00
SK Billiard Žarošice
Malý stůl | Volná hra | Jižní Morava
Přebor JM-1 (Mor.Slávia Brno)
31. 3. 2001, 00.00 – 31. 3. 2001, 00.00
Sportovní kulečník Mor.Slavie Brno
Malý stůl | Kádr 52/2 | Jižní Morava
Přebor JM Oblasti (SDK Znojmo)
7. 4. 2001, 00.00 – 7. 4. 2001, 00.00
Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
Malý stůl | Jednoband | Jižní Morava
Přebor JM Oblasti (SDK Znojmo)
28. 4. 2001, 00.00 – 28. 4. 2001, 00.00
Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
Malý stůl | Volná hra | Jižní Morava
Přebor JM Oblasti (TJ Billard Brno)
19. 5. 2001, 00.00 – 19. 5. 2001, 00.00
AKK Brno, z.s.
Malý stůl | Trojband | Jižní Morava

Severní Morava (6)

Přebor SM-1 (Severomoravská oblast)
19. 6. 2001, 00.00 – 19. 6. 2001, 00.00
Malý stůl | Volná hra | Severní Morava
Přebor SM-1 (Severomoravská oblast)
19. 6. 2001, 00.00 – 19. 6. 2001, 00.00
Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Morava
Přebor SM (Severomoravská oblast)
19. 6. 2001, 00.00 – 19. 6. 2001, 00.00
Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Morava
Přebor SM (Severomoravská oblast)
19. 6. 2001, 00.00 – 19. 6. 2001, 00.00
Malý stůl | Jednoband | Severní Morava
Kvalifikace Přeboru SM (Severomoravská oblast)
19. 6. 2001, 00.00 – 19. 6. 2001, 00.00
Malý stůl | Trojband | Severní Morava
Přebor SM (Severomoravská oblast)
19. 6. 2001, 00.00 – 19. 6. 2001, 00.00
Malý stůl | Trojband | Severní Morava

Střední Morava (4)

Přebor JM Oblasti (Kul. Prostějov)
5. 5. 2001, 00.00 – 5. 5. 2001, 00.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Střední Morava
Přebor Stř.M (Středomoravská oblast)
21. 6. 2001, 00.00 – 21. 6. 2001, 00.00
Malý stůl | Jednoband | Střední Morava
Přebor Stř.M (Středomoravská oblast)
21. 6. 2001, 00.00 – 21. 6. 2001, 00.00
Malý stůl | Kádr 52/2 | Střední Morava
Přebor Stř.M (Středomoravská oblast)
21. 6. 2001, 00.00 – 21. 6. 2001, 00.00
Malý stůl | Trojband | Střední Morava