Turnaje

Česká republika (10)

  MISTROVSTVÍ ČR KADETŮ (DIOSS NÝŘANY)
21. 3. 1998, 00.00 – 22. 3. 1998, 00.00
TJ Dioss Nýřany
Malý stůl | Volná hra | Česká republika
  MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ (TESLA PARDUBICE)
27. 3. 1998, 00.00 – 29. 3. 1998, 00.00
TJ Tesla Pardubice
Malý stůl | Volná hra | Česká republika
  MISTROVSTVÍ ČR JUNIORŮ (TJ NÁCHOD)
4. 4. 1998, 00.00 – 5. 4. 1998, 00.00
TJ Náchod
Malý stůl | Volná hra | Česká republika
  MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ (BC KIMEX HAVÍŘOV)
10. 4. 1998, 00.00 – 12. 4. 1998, 00.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Česká republika
  MISTROVSTVÍ ČR (BILLARD BRNO)
25. 4. 1998, 00.00 – 26. 4. 1998, 00.00
AKK Brno, z.s.
Závodní stůl | Kádr 47/1 | Česká republika
  MISTROVSTVÍ ČR JUNIORŮ (SDK ZNOJMO)
2. 5. 1998, 00.00 – 3. 5. 1998, 00.00
Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Česká republika
  MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ (KULEČNÍK PROSTĚJOV)
8. 5. 1998, 00.00 – 10. 5. 1998, 00.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Malý stůl | Jednoband | Česká republika
  MISTROVSTVÍ ČR JUNIORŮ (SK BC PRAHA)
8. 5. 1998, 00.00 – 9. 5. 1998, 00.00
SK Billard Centrum Praha, z.s.
Závodní stůl | Volná hra | Česká republika
  MISTROVSTVÍ ČR JUNIORŮ (SK BC PRAHA)
9. 5. 1998, 00.00 – 10. 5. 1998, 00.00
SK Billard Centrum Praha, z.s.
Závodní stůl | Kádr 47/2 | Česká republika
  MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ (BC OLOMOUC)
29. 5. 1998, 00.00 – 31. 5. 1998, 00.00
BILLARD CLUB Olomouc, z.s.
Malý stůl | Trojband | Česká republika

Severní Čechy (7)

Přebor SČO (BC MOST)
7. 3. 1998, 00.00 – 7. 3. 1998, 00.00
TJ Billiard Club Most z.s.
Závodní stůl | Volná hra | Severní Čechy
Přebor SČO (BC MOST)
8. 3. 1998, 00.00 – 8. 3. 1998, 00.00
TJ Billiard Club Most z.s.
Závodní stůl | Kádr 47/2 | Severní Čechy
Přebor SČO (SKP ÚSTÍ n.L.)
25. 4. 1998, 00.00 – 25. 4. 1998, 00.00
BC LakoPlast spolek
Malý stůl | Volná hra | Severní Čechy
Přebor SČO (BC DĚČÍN)
26. 4. 1998, 00.00 – 26. 4. 1998, 00.00
BC CARAMBOL DĚČÍN
Malý stůl | Jednoband | Severní Čechy
Přebor SČO (BC MOST)
2. 5. 1998, 00.00 – 2. 5. 1998, 00.00
TJ Billiard Club Most z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Čechy
Přebor SČO - II.třída (BC CHOMUTOV)
8. 5. 1998, 00.00 – 8. 5. 1998, 00.00
1. Karambol klub Chomutov
Malý stůl | Volná hra | Severní Čechy
Přebor SČO (JISKRA ÚJEZDEČEK)
9. 5. 1998, 00.00 – 9. 5. 1998, 00.00
TJ Start Újezdeček z.s.
Malý stůl | Trojband | Severní Čechy

Střední Čechy (4)

Přebor StřČO (SK BC PRAHA)
18. 4. 1998, 00.00 – 18. 4. 1998, 00.00
SK Billard Centrum Praha, z.s.
Malý stůl | Volná hra | Střední Čechy
Přebor StřČO (SK BC PRAHA)
24. 4. 1998, 00.00 – 24. 4. 1998, 00.00
SK Billard Centrum Praha, z.s.
Malý stůl | Jednoband | Střední Čechy
Přebor StřČO (SOKOL ŽIŽKOV)
25. 4. 1998, 00.00 – 25. 4. 1998, 00.00
TJ Sokol Žižkov
Malý stůl | Kádr 52/2 | Střední Čechy
Přebor StřČO (SOKOL ŽIŽKOV)
9. 5. 1998, 00.00 – 9. 5. 1998, 00.00
TJ Sokol Žižkov
Malý stůl | Trojband | Střední Čechy

Východní Čechy (7)

Grand prix VČO (PARDUBICE)
3. 1. 1998, 00.00 – 4. 1. 1998, 00.00
TJ Tesla Pardubice
Malý stůl | Trojband | Východní Čechy
Přebor VČO - I.třída (TJ HRONOV)
25. 4. 1998, 00.00 – 25. 4. 1998, 00.00
TJ HRONOV
Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy
Přebor VČO - II.tříd (LOKO PARDUBICE)
25. 4. 1998, 00.00 – 25. 4. 1998, 00.00
Lokomotiva Pardubice
Malý stůl | Volná hra | Východní Čechy
PŘEBOR VČO (HRADEC KRÁLOVÉ)
23. 5. 1998, 00.00 – 23. 5. 1998, 00.00
TJ Sokol Hradec Králové
Závodní stůl | Volná hra | Východní Čechy
PŘEBOR VČO (HRADEC KRÁLOVÉ)
24. 5. 1998, 00.00 – 24. 5. 1998, 00.00
TJ Sokol Hradec Králové
Závodní stůl | Kádr 47/2 | Východní Čechy
Přebor VČO (BC HRADEC KRÁLOVÉ)
30. 5. 1998, 00.00 – 30. 5. 1998, 00.00
TJ Sokol Hradec Králové
Malý stůl | Trojband | Východní Čechy
PŘEBOR VČO (DVŮR KRÁLOVÉ n.L.)
6. 6. 1998, 00.00 – 6. 6. 1998, 00.00
Tělovýchovná jednota Dvůr Králové nad Labem
Závodní stůl | Trojband | Východní Čechy

Západní Čechy (4)

Přebor ZČ (Západní Čechy)
4. 4. 1998, 00.00 – 4. 4. 1998, 00.00
Malý stůl | Kádr 52/2 | Západní Čechy
Přebor ZČ (Západní Čechy)
11. 4. 1998, 00.00 – 11. 4. 1998, 00.00
Malý stůl | Volná hra | Západní Čechy
Přebor ZČ (Západní Čechy)
17. 4. 1998, 00.00 – 17. 4. 1998, 00.00
Malý stůl | Jednoband | Západní Čechy
Přebor ZČ (Západní Čechy)
25. 4. 1998, 00.00 – 25. 4. 1998, 00.00
Malý stůl | Trojband | Západní Čechy

Jižní Morava (9)

Přebor JM (ROSICE)
21. 3. 1998, 00.00 – 21. 3. 1998, 00.00
Billiardový Klub Rosice z.s.
Malý stůl | Volná hra | Jižní Morava
Soutěž JM - II.třída (ŽAROŠICE)
22. 3. 1998, 00.00 – 22. 3. 1998, 00.00
SK Billiard Žarošice
Malý stůl | Volná hra | Jižní Morava
Soutěž JM - I.třída (TŘEBÍČ)
28. 3. 1998, 00.00 – 28. 3. 1998, 00.00
TJ BOPO Třebíč
Malý stůl | Volná hra | Jižní Morava
Soutěž JM - III.třída (POHOŘELICE)
29. 3. 1998, 00.00 – 29. 3. 1998, 00.00
TJ Billiard Sokol Pohořelice
Malý stůl | Volná hra | Jižní Morava
Přebor JM (MOR.SLAVIA BRNO)
4. 4. 1998, 00.00 – 4. 4. 1998, 00.00
Sportovní kulečník Mor.Slavie Brno
Malý stůl | Jednoband | Jižní Morava
Přebor JM (BILLARD BRNO)
11. 4. 1998, 00.00 – 11. 4. 1998, 00.00
AKK Brno, z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Jižní Morava
Soutěž JM - I.třída (PONĚTOVICE)
12. 4. 1998, 00.00 – 12. 4. 1998, 00.00
Billard Club Ponětovice z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Jižní Morava
Soutěž JM - II.třída (ZNOJMO)
25. 4. 1998, 00.00 – 25. 4. 1998, 00.00
Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Jižní Morava
Přebor JM (PROSTĚJOV)
2. 5. 1998, 00.00 – 2. 5. 1998, 00.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Malý stůl | Trojband | Jižní Morava, Střední Morava

Severní Morava (6)

Přebor SMO - I.třída (KIMEX KOPŘIVNICE)
28. 3. 1998, 00.00 – 28. 3. 1998, 00.00
BILLIARD CLUB KIMEX KOPŘIVNICE
Malý stůl | Volná hra | Severní Morava
Přebor SMO (SSK VÍTKOVICE)
3. 4. 1998, 00.00 – 4. 4. 1998, 00.00
BC Poruba z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Morava
Přebor SMO - I.třída (BC OSTRAVA)
25. 4. 1998, 00.00 – 25. 4. 1998, 00.00
Billiard Club Ostrava, z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Severní Morava
Přebor SMO (KIMEX HAVÍŘOV)
28. 4. 1998, 00.00 – 29. 4. 1998, 00.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Malý stůl | Jednoband | Severní Morava
Přebor SMO (KIMEX HAVÍŘOV)
2. 5. 1998, 00.00 – 3. 5. 1998, 00.00
Billiard Club Havířov, z.s.
Malý stůl | Trojband | Severní Morava
Přebor SMO - junioři (ŽD BOHUMÍN)
8. 5. 1998, 00.00 – 8. 5. 1998, 00.00
Billiard club Bohumín z.s.
Malý stůl | Volná hra | Severní Morava

Střední Morava (5)

Přebor StřMO - II.třída (BC OLOMOUC)
7. 3. 1998, 00.00 – 7. 3. 1998, 00.00
BILLARD CLUB Olomouc, z.s.
Malý stůl | Volná hra | Střední Morava
Přebor StřMO - II.třída (BC OLOMOUC)
14. 3. 1998, 00.00 – 14. 3. 1998, 00.00
BILLARD CLUB Olomouc, z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Střední Morava
Přebor StřMO - I.třída (BC PŘEROV)
21. 3. 1998, 00.00 – 21. 3. 1998, 00.00
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
Malý stůl | Volná hra | Střední Morava
Přebor StřMO - I.třída (BC KROMĚŘÍŽ)
28. 3. 1998, 00.00 – 28. 3. 1998, 00.00
BC Kroměříž z.s.
Malý stůl | Kádr 52/2 | Střední Morava
Přebor JM (PROSTĚJOV)
2. 5. 1998, 00.00 – 2. 5. 1998, 00.00
Kulečník Prostějov, z.s.
Malý stůl | Trojband | Jižní Morava, Střední Morava