českyenglish

Výsledkový servis | Billiard

| Karambol | |
Kulečníkové počítadlo

Sezóna 2018 / 2019

Družstva

Klub
Parametry
Název
Tříčlenná družstva, 1. liga, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Tibor Svetko

NLC TD CHOMUTOV

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
2.1. 9. 2018
31. 8. 2019
3.1. 9. 2018
31. 8. 2019
4.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 1. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Milan Čelko

Chomutov B

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
2.1. 9. 2018
31. 8. 2019
3.1. 9. 2018
31. 8. 2019
4.1. 9. 2018
31. 8. 2019
5.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 2. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Gustav Marenčák

Chomutov C

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
2.1. 9. 2018
31. 8. 2019
3.1. 9. 2018
31. 8. 2019
4.1. 9. 2018
31. 8. 2019
5.1. 9. 2018
31. 8. 2019
6.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 1. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jiří Abdul

Ronov n/D

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
30. 4. 2019
2.1. 9. 2018
30. 4. 2019
3.1. 9. 2018
30. 4. 2019
Tříčlenná družstva, 4. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jiří Abdul

Ronov n/D B

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
30. 4. 2019
2.1. 9. 2018
30. 4. 2019
3.1. 9. 2018
30. 4. 2019
4.1. 9. 2018
30. 4. 2019
Tříčlenná družstva, 1. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Vladimír Jaroš

AKK Brno

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 1. třída trojband, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jan Fibinger

3B AKK Brno

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Čtyřčlenná družstva, Extraliga, 284 x 142 cm
Vedoucí družstva: Miroslav Vala

ECZ 3B BRNO

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 1. liga, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Libor Pecha

NLC TD NOVÝ BOR

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 2. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jiří Horký

Nový Bor B

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 1. třída trojband, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jan Sukovatý

3B Nový Bor

Tříčlenná družstva, 1. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jan Provazník

BC Kroměříž

Tříčlenná družstva, 1. liga, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Luboš Zavoral

NLC TD TRMICE A

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
3.1. 9. 2018
31. 8. 2019
4.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 1. liga, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Milan Kozák

NLC TD TRMICE B

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
2.1. 9. 2018
31. 8. 2019
3.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 2. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Pavel Svatoň

Trmice C

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
2.1. 9. 2018
31. 8. 2019
3.1. 9. 2018
31. 8. 2019
4.1. 9. 2018
31. 8. 2019
5.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 2. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Bohuslav Ježek

Trmice D

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
2.1. 9. 2018
31. 8. 2019
3.1. 9. 2018
31. 8. 2019
4.1. 9. 2018
31. 8. 2019
5.10. 9. 2018
31. 8. 2019
6.3. 9. 2018
31. 8. 2019
7.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Čtyřčlenná družstva, Extraliga, 284 x 142 cm
Vedoucí družstva: Martin Bálek

ECZ 3B TRMICE

HráčOd
Do
.
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
2.1. 9. 2018
31. 8. 2019
3.1. 9. 2018
31. 8. 2019
4.1. 9. 2018
31. 8. 2019
5.1. 9. 2018
31. 8. 2019
6.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 2. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Mario Valerian

Nové Město n/M

HráčOd
Do
.
.
.
Tříčlenná družstva, 1. třída trojband, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Lukáš Popeňažník

3B Poruba

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
30. 6. 2019
2.1. 9. 2018
30. 6. 2019
3.1. 9. 2018
30. 6. 2019
4.1. 9. 2018
30. 6. 2019
5.1. 9. 2018
30. 6. 2019
6.1. 9. 2018
30. 6. 2019
7.1. 9. 2018
30. 6. 2019
8.1. 9. 2018
30. 6. 2019
9.1. 9. 2018
30. 6. 2019
Čtyřčlenná družstva, 1. liga, 284 x 142 cm
Vedoucí družstva: Jiří Přeček

1CZ 3B PORUBA B

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
2.1. 9. 2018
31. 8. 2019
3.1. 9. 2018
31. 8. 2019
4.1. 9. 2018
31. 8. 2019
5.1. 9. 2018
31. 8. 2019
6.1. 9. 2018
31. 8. 2019
7.1. 9. 2018
31. 8. 2019
8.1. 9. 2018
31. 8. 2019
9.1. 9. 2018
31. 8. 2019
10.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Čtyřčlenná družstva, Extraliga, 284 x 142 cm
Vedoucí družstva: Jiří Přeček

ECZ 3B PORUBA

HráčOd
Do
.
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
2.1. 9. 2018
31. 8. 2019
3.1. 9. 2018
31. 8. 2019
4.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Dvoučlenná družstva, 1. třída trojband, 284 x 142 cm
Vedoucí družstva: Lukáš Šimiček

Poruba 3B ZS D2 A

HráčOd
Do
.
1.1. 9. 2018
30. 6. 2019
2.1. 9. 2018
30. 6. 2019
Dvoučlenná družstva, 1. třída trojband, 284 x 142 cm
Vedoucí družstva: Marek Cakl

Poruba 3B ZS D2 B

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
30. 6. 2019
2.1. 9. 2018
30. 6. 2019
Dvoučlenná družstva, 1. třída trojband, 284 x 142 cm
Vedoucí družstva: Jan Dvořáček

Poruba 3B ZS D2 C

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
30. 6. 2019
2.1. 9. 2018
30. 6. 2019
Tříčlenná družstva, 1. třída trojband, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jaroslav Korec

3B Kladno A

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
2.1. 9. 2018
31. 8. 2019
3.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 1. třída trojband, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jan Kafka st.

3B Kladno B

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
2.1. 9. 2018
31. 8. 2019
3.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 1. třída trojband, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jan Truhlář

3B Kladno C

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
2.1. 9. 2018
31. 8. 2019
3.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Čtyřčlenná družstva, 1. liga, 284 x 142 cm
Vedoucí družstva: Petr Markup

1CZ 3B KLADNO B

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
Čtyřčlenná družstva, 1. liga, 284 x 142 cm
Vedoucí družstva: Jan Truhlář

1CZ 3B KLADNO C

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Čtyřčlenná družstva, Extraliga, 284 x 142 cm
Vedoucí družstva: Štěpán Kohout

ECZ 3B KLADNO

HráčOd
Do
.
.
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
Tříčlenná družstva, 2. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jan Štancl

Ústí n/O

HráčOd
Do
.
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
Tříčlenná družstva, 4. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jiří John st.

Ústí n/O B

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
Tříčlenná družstva, 3. třída trojband, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jiří Abdul

3B Ústí n/O

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
Tříčlenná družstva, 1. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Petr Lancinger

BC Ponětovice B

HráčOd
Do
.
.
.
Tříčlenná družstva, Extraliga, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Ivan Hammer

ELM TD PONĚTOVICE

Tříčlenná družstva, 1. třída trojband, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Miroslav Uher ml.

3B Ponětovice A

Tříčlenná družstva, 1. třída trojband, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Petr Lancinger

3B Ponětovice B

Tříčlenná družstva, 1. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Libor Kulich

Bohumín B

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
30. 6. 2019
2.1. 9. 2018
30. 6. 2019
3.1. 9. 2018
30. 6. 2019
4.1. 9. 2018
30. 6. 2019
5.1. 9. 2018
30. 6. 2019
Tříčlenná družstva, Extraliga, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Miroslav Andrejovský

ELM TD BOHUMÍN

Tříčlenná družstva, 1. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Zdeněk Matoušek

Havířov B

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Vícečlenná družstva, 1. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Dalibor Hok

Havířov C

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
2.1. 9. 2018
31. 8. 2019
3.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, Extraliga, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Vladimír Stareček

ELM TD HAVÍŘOV

HráčOd
Do
.
.
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 1. třída trojband, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jaroslav Peter

3B Havířov A

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 1. třída trojband, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Dalibor Hok

3B Havířov B

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 1. třída trojband, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Martin Křístek

3B Havířov C

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Čtyřčlenná družstva, 1. liga, 284 x 142 cm
Vedoucí družstva: Vladimír Stareček

1CZ 3B HAVÍŘOV

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
2.1. 9. 2018
31. 8. 2019
3.1. 9. 2018
31. 8. 2019
4.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Dvoučlenná družstva, 1. třída trojband, 284 x 142 cm
Vedoucí družstva: Jaroslav Peter

Havířov 3B ZS D2 A

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Dvoučlenná družstva, 1. třída trojband, 284 x 142 cm
Vedoucí družstva: Petr Najzar

Havířov 3B ZS D2 B

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Dvoučlenná družstva, 1. třída trojband, 284 x 142 cm
Vedoucí družstva: Miroslav Bača

Havířov 3B ZS D2 C

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 1. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jan Slezák

BC Ostrava B

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 1. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Mojmír Dunaj

BC Ostrava C

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 1. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Josef Gavelek

BC Ostrava D

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, Extraliga, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Rostislav Skořupa

ELM TD OSTRAVA

HráčOd
Do
.
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
2.1. 9. 2018
31. 8. 2019
3.1. 9. 2018
31. 8. 2019
4.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Vícečlenná družstva, 1. třída trojband, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Radim Dunaj

3B Ostrava

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 2. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: David Klíma

Znojmo

HráčOd
Do
.
.
.
Tříčlenná družstva, 1. třída trojband, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Tomáš Rösner

3B Znojmo

Tříčlenná družstva, 2. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jaroslav Konečný

BK Rosice

HráčOd
Do
.
.
.
Tříčlenná družstva, 3. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jiří Abdul

Holice

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
Tříčlenná družstva, 3. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Petr Kuneš

Vyškov B

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
Tříčlenná družstva, 2. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Karel Beneš

D.Dunajovice

HráčOd
Do
.
.
.
Tříčlenná družstva, 2. třída trojband, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Karel Beneš

3B D.Dunajovice

Tříčlenná družstva, 1. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Petr Kalabis

Kulečník Prostějov B

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, Extraliga, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jiří Nenál

ELM TD PROSTĚJOV

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
2.1. 9. 2018
31. 8. 2019
3.1. 9. 2018
31. 8. 2019
4.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Čtyřčlenná družstva, Extraliga, 284 x 142 cm
Vedoucí družstva: Petr Kalabis

ECZ 3B PROSTĚJOV

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 1. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jiří Abdul

Čermná n/O

HráčOd
Do
.
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
Tříčlenná družstva, 2. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jiří Abdul

Čermná n/O B

HráčOd
Do
.
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
Tříčlenná družstva, 3. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jiří Abdul

Čermná n/O C

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
Tříčlenná družstva, 2. třída trojband, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jiří Abdul

3B Čermná n/O

Tříčlenná družstva, 3. třída trojband, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jiří Abdul

3B Čermná n/O B

Tříčlenná družstva, 3. třída trojband, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jiří Abdul

3B Čermná n/O C

Tříčlenná družstva, 1. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Petr Gajda

KK Zlín

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 1. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jiří Abdul

Loko Pardubice

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
Tříčlenná družstva, 4. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jiří Abdul

Loko Pardubice B

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
Tříčlenná družstva, 1. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Radek Starý

Bicra Rajhrad

HráčOd
Do
.
.
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
2.1. 9. 2018
31. 8. 2019
3.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 3. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jan Spružina

Bicra Rajhrad B

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
2.1. 9. 2018
31. 8. 2019
3.1. 9. 2018
31. 8. 2019
4.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 3. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Zdeněk Kazda

Rajhrad C

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
2.1. 9. 2018
31. 8. 2019
3.1. 9. 2018
31. 8. 2019
4.1. 9. 2018
31. 8. 2019
5.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 2. třída trojband, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Radek Starý

3B Rajhrad

Tříčlenná družstva, 1. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Vladimír Volák

Harfa

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
2.1. 9. 2018
31. 8. 2019
3.1. 9. 2018
31. 8. 2019
4.1. 9. 2018
31. 8. 2019
5.1. 9. 2018
31. 8. 2019
6.1. 9. 2018
31. 8. 2019
7.1. 9. 2018
31. 8. 2019
8.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Čtyřčlenná družstva, 1. liga, 284 x 142 cm
Vedoucí družstva: Libor Švára

1CZ 3B BILLARD CENTRUM

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
2.1. 9. 2018
31. 8. 2019
3.1. 9. 2018
31. 8. 2019
4.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 1. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Radoslav Vašina

Billiard Žarošice

HráčOd
Do
.
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 3. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Radoslav Vašina

Žarošice B

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 2. třída trojband, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Radoslav Vašina

3B Žarošice

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 1. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Zdeněk Rubáš

Petřín Plzeň B

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, Extraliga, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Martin Pešta

ELC TD PETŘÍN PLZEŇ

HráčOd
Do
.
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
2.1. 9. 2018
31. 8. 2019
3.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 1. třída trojband, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Miodrag Duranovič

3B Petřín Plzeň A

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
2.1. 9. 2018
31. 8. 2019
3.1. 9. 2018
31. 8. 2019
4.1. 9. 2018
31. 8. 2019
5.1. 9. 2018
31. 8. 2019
6.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 1. třída trojband, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Miroslav Pechr

3B Petřín Plzeň B

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
2.1. 9. 2018
31. 8. 2019
3.1. 9. 2018
31. 8. 2019
4.1. 9. 2018
31. 8. 2019
5.1. 9. 2018
31. 8. 2019
6.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 2. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jiří Abdul

Týniště n/O

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
Tříčlenná družstva, 3. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jiří Abdul

Týniště n/O B

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
Tříčlenná družstva, 2. třída trojband, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jiří Abdul

3B Týniště n/O

Tříčlenná družstva, 2. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jiří Abdul

Dvůr Král. n/L

HráčOd
Do
.
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
Tříčlenná družstva, 3. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jiří Abdul

Dvůr Král. n/L B

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
Tříčlenná družstva, 1. třída trojband, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jiří Abdul

3B Dvůr Král.

Tříčlenná družstva, 3. třída trojband, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jiří Abdul

3B Dvůr Král. n/L B

Tříčlenná družstva, 1. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Miroslav Močička ml.

Vedra Slatina

HráčOd
Do
.
.
.
Tříčlenná družstva, 3. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Vladimír Vedra

Slatina B

HráčOd
Do
.
.
.
.
Tříčlenná družstva, 3. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Lubomír Cupák

Slatina C

HráčOd
Do
.
.
.
Tříčlenná družstva, 1. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Břetislav Dobeš

Strahov A

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
2.1. 9. 2018
31. 8. 2019
3.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 2. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Petr Bartaloš

Strahov B

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
2.1. 9. 2018
31. 8. 2019
3.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 1. třída trojband, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Bořivoj Uhlíř

Strahov Chimba Kings

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
2.1. 9. 2018
31. 8. 2019
3.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 1. třída trojband, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Tomáš Mondšpígl

Strahov Diablos

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
2.1. 9. 2018
31. 8. 2019
3.1. 9. 2018
31. 8. 2019
4.1. 9. 2018
31. 8. 2019
5.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, Extraliga, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Radek Slaměník

ELM TD PŘEROV

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
30. 6. 2019
2.1. 9. 2018
30. 6. 2019
3.1. 9. 2018
30. 6. 2019
4.1. 9. 2018
30. 6. 2019
5.1. 9. 2018
30. 6. 2019
Tříčlenná družstva, 2. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Robert Frolek

Veselí n/M

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
2.1. 9. 2018
1. 9. 2018
3.1. 9. 2018
1. 9. 2018
Tříčlenná družstva, 3. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Robert Frolek

Veselí n/M B

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
2.1. 9. 2018
1. 9. 2018
3.1. 9. 2018
1. 9. 2018
4.1. 9. 2018
1. 9. 2018
5.1. 9. 2018
1. 9. 2018
6.1. 9. 2018
1. 9. 2018
Tříčlenná družstva, 2. třída trojband, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Robert Frolek

3B Veselí n/M

Tříčlenná družstva, 1. liga, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Harro Stambrecht

NLC TD MOST

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
2.1. 9. 2018
31. 8. 2019
3.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 1. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Pavel Jung

Most B

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
2.1. 9. 2018
31. 8. 2019
3.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 2. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jiří Lupínek

Most C

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
2.1. 9. 2018
31. 8. 2019
3.1. 9. 2018
31. 8. 2019
4.1. 9. 2018
31. 8. 2019
5.1. 9. 2018
31. 8. 2019
6.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 1. třída trojband, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Pavel Jung

3B Most

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
2.1. 9. 2018
31. 8. 2019
3.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 1. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jiří Hladký

Sokol Pohořelice

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
2.1. 9. 2018
31. 8. 2019
3.1. 9. 2018
31. 8. 2019
4.1. 9. 2018
31. 8. 2019
5.1. 9. 2018
31. 8. 2019
6.1. 9. 2018
31. 8. 2019
7.1. 9. 2018
31. 8. 2019
8.1. 9. 2018
31. 8. 2019
9.1. 9. 2018
31. 8. 2019
10.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 1. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jiří Abdul

Jablonec n/N

HráčOd
Do
.
.
.
Tříčlenná družstva, 4. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jiří Abdul

Jablonec n/N B

HráčOd
Do
.
.
.
.
Tříčlenná družstva, 2. třída trojband, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jiří Abdul

3B Jablonec n/N

Čtyřčlenná družstva, Extraliga, 284 x 142 cm
Vedoucí družstva: Jan Hudák

ECZ 3B JABLONEC

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 2. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Petr Uher

BOPO Třebíč

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
1. 8. 2019
2.1. 9. 2018
1. 8. 2019
3.1. 9. 2018
1. 8. 2019
4.1. 9. 2018
1. 8. 2019
5.1. 9. 2018
1. 8. 2019
6.1. 9. 2018
1. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 1. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jaroslav Šilhan

Nýřany A

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
2.1. 9. 2018
31. 8. 2019
3.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 2. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Michal Vrba

Nýřany B

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
2.1. 9. 2018
31. 8. 2019
3.1. 9. 2018
31. 8. 2019
4.1. 9. 2018
31. 8. 2019
5.1. 9. 2018
31. 8. 2019
6.1. 9. 2018
31. 8. 2019
7.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 2. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jiří Abdul

Trutnov B

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
2.1. 9. 2018
31. 8. 2019
3.1. 9. 2018
31. 8. 2019
4.1. 9. 2018
31. 8. 2019
5.1. 9. 2018
31. 8. 2019
6.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, Extraliga, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Pavel Hurdálek

ELC TD TRUTNOV

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
30. 8. 2019
1.1. 9. 2018
30. 6. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 2. třída trojband, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jiří Abdul

3B Trutnov

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
2.1. 9. 2018
31. 8. 2019
3.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 2. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jiří Abdul

Náchod B

HráčOd
Do
.
1.1. 9. 2018
30. 8. 2019
1.1. 9. 2018
30. 8. 2019
1.1. 9. 2018
30. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 3. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jiří Abdul

Náchod C

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
30. 8. 2019
1.1. 9. 2018
30. 8. 2019
1.1. 9. 2018
30. 8. 2019
1.1. 9. 2018
30. 8. 2019
1.1. 9. 2018
30. 8. 2019
1.1. 9. 2018
30. 8. 2019
1.1. 9. 2018
30. 8. 2019
1.1. 9. 2018
30. 8. 2019
1.1. 9. 2018
30. 8. 2019
Tříčlenná družstva, Extraliga, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Petr Kočička

ELC TD NÁCHOD

HráčOd
Do
.
1.1. 9. 2018
30. 8. 2019
1.1. 9. 2018
30. 8. 2019
1.1. 9. 2018
30. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 1. třída trojband, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jiří Abdul

3B Náchod

Tříčlenná družstva, 1. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Petr Köhler

Broumov

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
2.1. 9. 2018
1. 9. 2018
3.1. 9. 2018
1. 9. 2018
Tříčlenná družstva, 3. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Ladislav Bašík

Broumov B

HráčOd
Do
.
.
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
2.1. 9. 2018
1. 9. 2018
3.1. 9. 2018
1. 9. 2018
Tříčlenná družstva, 4. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Ladislav Bašík

Broumov C

HráčOd
Do
.
.
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
2.1. 9. 2018
1. 9. 2018
3.1. 9. 2018
1. 9. 2018
Tříčlenná družstva, 1. třída trojband, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Karel Dyrc

3B Broumov

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
2.1. 9. 2018
1. 9. 2018
3.1. 9. 2018
1. 9. 2018
Tříčlenná družstva, 2. třída trojband, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jiří Abdul

3B Broumov B

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
2.1. 9. 2018
1. 9. 2018
3.1. 9. 2018
1. 9. 2018
Tříčlenná družstva, 3. třída trojband, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jiří Abdul

3B Broumov C

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
2.1. 9. 2018
1. 9. 2018
3.1. 9. 2018
1. 9. 2018
Tříčlenná družstva, 1. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jaroslav Turek

Hodonín C

HráčOd
Do
.
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 2. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jaromír Kalábek

Hodonín B

HráčOd
Do
.
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 3. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jaromír Kalábek

Hodonín D

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, Extraliga, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Josef Kopl

ELM TD HODONÍN

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 1. třída trojband, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jaromír Kalábek

3B Hodonín

Tříčlenná družstva, 1. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Roman Zadrobílek

Hradec Král.

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
Tříčlenná družstva, 3. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jan Kučera

Hradec Král. B

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
Tříčlenná družstva, 1. třída trojband, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jiří Mikysa

3B Hradec Král.

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
Tříčlenná družstva, 2. třída trojband, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jan Kučera

3B Hradec Král. B

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
Tříčlenná družstva, 4. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jiří Abdul

Chlumec n/C

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
1.1. 9. 2018
1. 9. 2018
Tříčlenná družstva, 2. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jaroslav Ocásek

Sokol Otnice

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
1. 8. 2019
1.1. 9. 2018
1. 8. 2019
1.1. 9. 2018
1. 8. 2019
1.1. 9. 2018
1. 8. 2019
1.1. 9. 2018
1. 8. 2019
1.1. 9. 2018
1. 8. 2019
1.1. 9. 2018
1. 8. 2019
1.1. 9. 2018
1. 8. 2019
1.1. 9. 2018
1. 8. 2019
1.1. 9. 2018
1. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 1. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Václav Babický

Sokol Plzeň B

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
2.1. 9. 2018
31. 8. 2019
3.1. 9. 2018
31. 8. 2019
4.1. 9. 2018
31. 8. 2019
5.1. 9. 2018
31. 8. 2019
6.1. 9. 2018
31. 8. 2019
7.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, Extraliga, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Václav Klesa

ELC TD SOKOL PLZEŇ

HráčOd
Do
.
.
.
Tříčlenná družstva, 1. liga, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Vlastimil Kahoun

NLC TD ŽIŽKOV B

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 1. liga, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Miroslav Krahulík

NLC TD ŽIŽKOV C

HráčOd
Do
.
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 1. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Rudolf Vápeník

Žižkov D

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 2. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Pavel Hanuš

Žižkov E

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 2. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Rudolf Mráček

Žižkov F

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, Extraliga, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Martin Vrabec

ELC TD ŽIŽKOV

HráčOd
Do
.
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Čtyřčlenná družstva, Extraliga, 284 x 142 cm
Vedoucí družstva: Marcel Dirn

ECZ 3B ŽIŽKOV A

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Čtyřčlenná družstva, Extraliga, 284 x 142 cm
Vedoucí družstva: Fouad Sibai

ECZ 3B ŽIŽKOV B

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 1. liga, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Vojtěch Růžička

NLC TD ÚJEZDEČEK B

HráčOd
Do
.
.
.
Tříčlenná družstva, Extraliga, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Radek Březina

ELC TD ÚJEZDEČEK

HráčOd
Do
.
.
.
Tříčlenná družstva, 1. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Petr Král

Liberec

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
2.1. 9. 2018
31. 8. 2019
3.1. 9. 2018
31. 8. 2019
4.1. 9. 2018
31. 8. 2019
5.1. 9. 2018
31. 8. 2019
6.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 1. třída trojband, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Aleš Šlambor

3B Liberec

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
31. 8. 2019
2.1. 9. 2018
31. 8. 2019
3.1. 9. 2018
31. 8. 2019
4.1. 9. 2018
31. 8. 2019
5.1. 9. 2018
31. 8. 2019
6.1. 9. 2018
31. 8. 2019
7.1. 9. 2018
31. 8. 2019
Tříčlenná družstva, 2. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jiří Abdul

Tesla Pardubice

HráčOd
Do
.
.
.
Tříčlenná družstva, 1. třída trojband, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Jiří Abdul

3B Tesla Pardubice

Tříčlenná družstva, 1. třída, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Petr Ostruszka

Vital Sports B

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
30. 6. 2019
2.1. 9. 2018
30. 6. 2019
3.1. 9. 2018
30. 6. 2019
4.1. 9. 2018
30. 6. 2019
5.1. 9. 2018
30. 6. 2019
6.1. 9. 2018
30. 6. 2019
7.1. 9. 2018
30. 6. 2019
Tříčlenná družstva, Extraliga, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Zbyněk Žabenský

ELM TD VITAL SPORTS

HráčOd
Do
.
1.1. 9. 2018
30. 6. 2019
2.1. 9. 2018
30. 6. 2019
3.1. 9. 2018
30. 6. 2019
Vícečlenná družstva, 1. třída trojband, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Petr Ostruszka

3B Vital Sports A

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
30. 6. 2019
2.1. 9. 2018
30. 6. 2019
3.1. 9. 2018
30. 6. 2019
4.1. 9. 2018
30. 6. 2019
5.1. 9. 2018
30. 6. 2019
6.1. 9. 2018
30. 6. 2019
Vícečlenná družstva, 1. třída trojband, 210 x 105 cm
Vedoucí družstva: Milan Kolder

3B Vital Sports B

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
30. 6. 2019
2.1. 9. 2018
30. 6. 2019
3.1. 9. 2018
30. 6. 2019
4.1. 9. 2018
30. 6. 2019
Čtyřčlenná družstva, 1. liga, 284 x 142 cm
Vedoucí družstva: Aladar Kováč

1CZ 3B VITAL SPORTS

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
30. 6. 2019
2.1. 9. 2018
30. 6. 2019
3.1. 9. 2018
30. 6. 2019
4.1. 9. 2018
30. 6. 2019
5.1. 9. 2018
30. 6. 2019
6.1. 9. 2018
30. 6. 2019
7.1. 9. 2018
30. 6. 2019
8.1. 9. 2018
30. 6. 2019
9.1. 9. 2018
30. 6. 2019
10.1. 9. 2018
30. 6. 2019
Dvoučlenná družstva, 1. třída trojband, 284 x 142 cm
Vedoucí družstva: Aladar Kováč

Vitals Sports 3B ZS D2 A

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
30. 6. 2019
2.1. 9. 2018
30. 6. 2019
3.1. 9. 2018
30. 6. 2019
4.1. 9. 2018
30. 6. 2019
Dvoučlenná družstva, 1. třída trojband, 284 x 142 cm
Vedoucí družstva: Petr Ostruszka

Vitals Sports 3B ZS D2 B

HráčOd
Do
1.1. 9. 2018
30. 6. 2019
2.1. 9. 2018
30. 6. 2019
3.1. 9. 2018
30. 6. 2019
4.1. 9. 2018
30. 6. 2019