českyenglish

Výsledkový servis | Billiard

| Karambol | |
Kulečníkové počítadlo

Sezóna 2017 / 2018

Soutěž: STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída

Čechy, 1. třída, Trojband, Tříčlenná družstva, 210 x 105 cm
Rozpis zápasů 3B
19. 8. 2017, 17.50 hod.
Soutěžní řád StČ, ZČ a SČ 3B
19. 8. 2017, 14.50 hod.

Rozlosování

Zahájení
Domácí
Host
SkóreMísto konání
Hlavní rozhodčí
Zobrazit celé kolo 1
12. 9. 2017, 17.30 hod.
Strahov Diablos
3B Petřín Plzeň



5
13

Tomáš Mondšpígl
12. 9. 2017, 17.30 hod.
3B Most A
3B Nový Bor



15
3

Miroslav Havlíček
12. 9. 2017, 17.30 hod.
3B Kladno A
Strahov Chimba Kings



18
0

Marek Váša
13. 9. 2017, 17.30 hod.
3B Kladno B
3B Strahov B



16
2

Petr Markup
14. 9. 2017, 17.30 hod.
3B Kladno C
3B Most B



10
8

Veronika Krausová
Zobrazit celé kolo 2
23. 9. 2017, 10.00 hod.
3B Nový Bor
Strahov Diablos



2
16

Jan Sukovatý
26. 9. 2017, 17.30 hod.
3B Strahov B
3B Most A



6
12

Vladimír Vejvoda
26. 9. 2017, 17.30 hod.
3B Most B
3B Petřín Plzeň



8
10

Miroslav Havlíček
26. 9. 2017, 17.30 hod.
3B Kladno C
3B Kladno A



2
16

Veronika Krausová
28. 11. 2017, 17.30 hod.
Strahov Chimba Kings
3B Kladno B



2
16

Bořivoj Uhlíř
Zobrazit celé kolo 3
10. 10. 2017, 17.30 hod.
3B Kladno A
3B Most B



16
2

Jaroslav Korec
11. 10. 2017, 17.30 hod.
Strahov Diablos
3B Strahov B



10
8

Tomáš Mondšpígl
12. 10. 2017, 17.30 hod.
3B Kladno B
3B Kladno C



14
4

Petr Markup
14. 10. 2017, 13.00 hod.
3B Petřín Plzeň
3B Nový Bor



9
9

Miodrag Duranovič
30. 6. 2018, 11.00 hod.
3B Most A
Strahov Chimba Kings



14
4

Pavel Jung
Zobrazit celé kolo 4
24. 10. 2017, 17.30 hod.
Strahov Chimba Kings
Strahov Diablos



2
16

Bořivoj Uhlíř
24. 10. 2017, 17.30 hod.
3B Most B
3B Nový Bor



10
8

Jiří Abdul
24. 10. 2017, 17.30 hod.
3B Kladno C
3B Most A



8
10

Veronika Krausová
25. 10. 2017, 17.30 hod.
3B Strahov B
3B Petřín Plzeň



8
10

Vladimír Vejvoda
26. 10. 2017, 17.30 hod.
3B Kladno A
3B Kladno B



11
7

Jaroslav Korec
Zobrazit celé kolo 5
4. 11. 2017, 10.00 hod.
3B Nový Bor
3B Strahov B



10
8

Jan Sukovatý
7. 11. 2017, 17.30 hod.
Strahov Diablos
3B Kladno C



11
7

Tomáš Mondšpígl
7. 11. 2017, 17.30 hod.
3B Most A
3B Kladno A



0
18

Pavel Jung
12. 12. 2017, 17.30 hod.
3B Kladno B
3B Most B



18
0

Petr Markup
30. 6. 2018, 17.30 hod.
3B Petřín Plzeň
Strahov Chimba Kings



--
--

Miodrag Duranovič
Zobrazit celé kolo 6
21. 11. 2017, 17.30 hod.
3B Kladno C
3B Petřín Plzeň



6
12

Veronika Krausová
22. 11. 2017, 17.30 hod.
3B Most B
3B Strahov B



10
8

Miroslav Havlíček
22. 11. 2017, 17.30 hod.
3B Kladno A
Strahov Diablos



18
0

Jaroslav Korec
23. 11. 2017, 17.30 hod.
3B Kladno B
3B Most A



16
2

Petr Markup
14. 1. 2018, 11.00 hod.
Strahov Chimba Kings
3B Nový Bor



6
12

Bořivoj Uhlíř
Zobrazit celé kolo 7
6. 12. 2017, 17.30 hod.
3B Strahov B
Strahov Chimba Kings



12
6

Vladimír Vejvoda
6. 12. 2017, 17.30 hod.
3B Petřín Plzeň
3B Kladno A



3
15

Miodrag Duranovič
7. 12. 2017, 17.30 hod.
Strahov Diablos
3B Kladno B



1
17

Tomáš Mondšpígl
7. 12. 2017, 17.30 hod.
3B Nový Bor
3B Kladno C



13
5

Jan Sukovatý
7. 12. 2017, 17.30 hod.
3B Most A
3B Most B



13
5

Pavel Jung
Zobrazit celé kolo 8
10. 12. 2017, 14.30 hod.
3B Most B
Strahov Chimba Kings



13
5

Miroslav Havlíček
2. 1. 2018, 17.30 hod.
3B Kladno B
3B Petřín Plzeň



11
7

Petr Markup
9. 1. 2018, 17.30 hod.
3B Kladno A
3B Nový Bor



18
0

Jaroslav Korec
15. 1. 2018, 17.30 hod.
3B Kladno C
3B Strahov B



--
--

Veronika Krausová
11. 3. 2018, 11.00 hod.
3B Most A
Strahov Diablos



--
--

Pavel Jung
Zobrazit celé kolo 9
16. 1. 2018, 17.30 hod.
Strahov Diablos
3B Most B



13
5

Tomáš Mondšpígl
16. 1. 2018, 17.30 hod.
3B Nový Bor
3B Kladno B



--
--

Jan Sukovatý
17. 1. 2018, 17.30 hod.
3B Strahov B
3B Kladno A



2
16

Vladimír Vejvoda
17. 1. 2018, 17.30 hod.
3B Petřín Plzeň
3B Most A



--
--

Miodrag Duranovič
18. 1. 2018, 17.30 hod.
Strahov Chimba Kings
3B Kladno C



--
--

Bořivoj Uhlíř
Zobrazit celé kolo 10
30. 1. 2018, 17.30 hod.
Strahov Chimba Kings
3B Kladno A



--
--

Bořivoj Uhlíř
30. 1. 2018, 17.30 hod.
3B Nový Bor
3B Most A



--
--

Jan Sukovatý
30. 1. 2018, 17.30 hod.
3B Most B
3B Kladno C



--
--

Miroslav Havlíček
31. 1. 2018, 17.30 hod.
3B Strahov B
3B Kladno B



--
--

Vladimír Vejvoda
31. 1. 2018, 17.30 hod.
3B Petřín Plzeň
Strahov Diablos



--
--

Miodrag Duranovič
Zobrazit celé kolo 11
14. 1. 2018, 14.30 hod.
Strahov Diablos
3B Nový Bor



9
9

Tomáš Mondšpígl
13. 2. 2018, 17.30 hod.
3B Kladno B
Strahov Chimba Kings



--
--

Petr Markup
14. 2. 2018, 17.30 hod.
3B Most A
3B Strahov B



--
--

Pavel Jung
14. 2. 2018, 17.30 hod.
3B Petřín Plzeň
3B Most B



--
--

Miodrag Duranovič
15. 2. 2018, 17.30 hod.
3B Kladno A
3B Kladno C



--
--

Jaroslav Korec
Zobrazit celé kolo 12
25. 2. 2018, 10.00 hod.
3B Nový Bor
3B Petřín Plzeň



--
--

Jan Sukovatý
27. 2. 2018, 17.30 hod.
Strahov Chimba Kings
3B Most A



--
--

Bořivoj Uhlíř
27. 2. 2018, 17.30 hod.
3B Most B
3B Kladno A



--
--

Miroslav Havlíček
27. 2. 2018, 17.30 hod.
3B Kladno C
3B Kladno B



--
--

Veronika Krausová
28. 2. 2018, 17.30 hod.
3B Strahov B
Strahov Diablos



--
--

Vladimír Vejvoda
Zobrazit celé kolo 13
13. 3. 2018, 17.30 hod.
3B Nový Bor
3B Most B



--
--

Jan Sukovatý
13. 3. 2018, 17.30 hod.
3B Most A
3B Kladno C



--
--

Pavel Jung
13. 3. 2018, 17.30 hod.
3B Kladno B
3B Kladno A



--
--

Petr Markup
14. 3. 2018, 17.30 hod.
Strahov Diablos
Strahov Chimba Kings



--
--

Tomáš Mondšpígl
14. 3. 2018, 17.30 hod.
3B Petřín Plzeň
3B Strahov B



--
--

Miodrag Duranovič
Zobrazit celé kolo 14
27. 3. 2018, 17.30 hod.
Strahov Chimba Kings
3B Petřín Plzeň



--
--

Bořivoj Uhlíř
27. 3. 2018, 17.30 hod.
3B Most B
3B Kladno B



--
--

Miroslav Havlíček
27. 3. 2018, 17.30 hod.
3B Kladno A
3B Most A



--
--

Jaroslav Korec
28. 3. 2018, 17.30 hod.
3B Strahov B
3B Nový Bor



--
--

Vladimír Vejvoda
28. 3. 2018, 17.30 hod.
3B Kladno C
Strahov Diablos



--
--

Veronika Krausová
Zobrazit celé kolo 15
11. 3. 2018, 10.00 hod.
3B Nový Bor
Strahov Chimba Kings



--
--

Jan Sukovatý
10. 4. 2018, 17.30 hod.
Strahov Diablos
3B Kladno A



--
--

Tomáš Mondšpígl
10. 4. 2018, 17.30 hod.
3B Most A
3B Kladno B



--
--

Pavel Jung
11. 4. 2018, 17.30 hod.
3B Strahov B
3B Most B



--
--

Vladimír Vejvoda
11. 4. 2018, 17.30 hod.
3B Petřín Plzeň
3B Kladno C



--
--

Miodrag Duranovič
Zobrazit celé kolo 16
16. 1. 2018, 17.30 hod.
3B Most B
3B Most A



--
--

Miroslav Havlíček
24. 4. 2018, 17.30 hod.
3B Kladno A
3B Petřín Plzeň



--
--

Jaroslav Korec
25. 4. 2018, 17.30 hod.
Strahov Chimba Kings
3B Strahov B



--
--

Bořivoj Uhlíř
25. 4. 2018, 17.30 hod.
3B Kladno B
Strahov Diablos



--
--

Petr Markup
26. 4. 2018, 17.30 hod.
3B Kladno C
3B Nový Bor



--
--

Veronika Krausová
Zobrazit celé kolo 17
1. 5. 2018, 14.30 hod.
Strahov Diablos
3B Most A



--
--

Tomáš Mondšpígl
2. 5. 2018, 17.30 hod.
3B Strahov B
3B Kladno C



--
--

Vladimír Vejvoda
2. 5. 2018, 17.30 hod.
3B Nový Bor
3B Kladno A



--
--

Jan Sukovatý
2. 5. 2018, 17.30 hod.
3B Petřín Plzeň
3B Kladno B



--
--

Miodrag Duranovič
3. 5. 2018, 17.30 hod.
Strahov Chimba Kings
3B Most B



--
--

Bořivoj Uhlíř
Zobrazit celé kolo 18
11. 3. 2018, 14.30 hod.
3B Most B
Strahov Diablos



--
--

Miroslav Havlíček
8. 5. 2018, 17.30 hod.
3B Kladno B
3B Nový Bor



--
--

Petr Markup
9. 5. 2018, 17.30 hod.
3B Kladno A
3B Strahov B



--
--

Jaroslav Korec
9. 5. 2018, 17.30 hod.
3B Kladno C
Strahov Chimba Kings



--
--

Veronika Krausová
10. 5. 2018, 17.30 hod.
3B Most A
3B Petřín Plzeň



--
--

Pavel Jung